انتخاب بهترین قلم کارت ویزیت: 10 نکته و مثال


یکی از کوچکترین مواردی که می تواند برای طراحی مشکل ترین باشد ، کارت ویزیت است. با توجه به کوچک بودن آن و نیاز به داشتن اطلاعات زیادی ، انتخاب بهترین فونت برای کارت ویزیت شما مهم است. این باید لحن مناسب را برای شما (و شغل شما) تنظیم کرده و سطح بالایی از خوانایی را حفظ کند.

در حالی که بسیاری از فونت های شگفت انگیز در آنجا وجود دارد ، همه آنها در اندازه های کوچک قابل خواندن و درک فوق العاده آسان نیستند. اکثر چاپگرها توصیه می کنند که قلم روی کارت ویزیت از زیر 8 نقطه پایین نرود (که بسیار کوچک است) ، بنابراین گزینه ای بسیار قابل خواندن برای هر اندازه این اندازه ضروری است.

در اینجا ، ما به 10 مورد از بهترین فونت های کارت ویزیت و راه هایی که می توانید از این حروف بزرگ استفاده کنید ، نگاه خواهیم کرد. به علاوه ، ما چند نمونه از طرح کارت ویزیت داریم که مطمئناً از شما الهام می گیرد.

کارتهای کارت ویزیت 1 میلیون + ، الگوهای رزومه و منابع طراحی با بارگیری نامحدود

صدها نفر از الگوهای کارت ویزیت خیره کننده ، از سرگیری الگوهای ، نامه ها ، و دارایی های طراحی را با عضویت در Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب طراحی ، مضامین ، عکس ها ، گرافیک ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

مشاهده کارت ویزیت بیشتر

1. شخصیت خود را به نمایش بگذارید

قلم کارت ویزیت

فونت انتخاب شده برای کارت ویزیت شما باید نشانگر شخصیت و شخصیت شرکت یا برند شما باشد.

با تعداد بسیاری از افراد استفاده از مارک شخصی برای کارت – آنهایی که شامل لوگوی سنتی نیستند – فونتهایی که احساس می کنند شما می توانید حجم صحبت کنید. به دنبال چیزی با جزئیاتی باشید که با شخصیت شما مطابقت داشته باشد ، لازم نیست که هر کارت ویزیت از فونت های سنتی مانند Arial یا Times New Roman استفاده کند.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: کامپتون

2. برو سنتی

قلم کارت ویزیت

از طرف دیگر ، استفاده از قلم های سنتی ، آزمایش شده و آزمایش شده برای طراحی کارت ویزیت چیزی وجود دارد.

فایده اصلی این است که دانستن چگونگی چاپ و خواندن آنها در اندازه های کوچک. این نوع فونت ها معمولاً در 12 ، 10 و 8 نقطه نمایش داده می شوند و سهولت خواندن باعث نگرانی در مورد استاندارد 3.5 اینچی بوم 2 اینچی خواهد شد. یک تایپ سنتی – یا نمونه ای که چاپگر شما توصیه می کند – اغلب چیزی است که آنها می دانند به خوبی کار خواهد کرد.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: Helvetica

3. به دنبال وزن های مختلف باشید

قلم کارت ویزیت

اگر در حال خرید فونت برای طراحی کارت ویزیت هستید ، احتمال دارد تا حد امکان اقتصادی باشید. به دنبال یک قلم منفرد در وزن های مختلف باشید تا انعطاف پذیری زیادی در طراحی به شما نشان دهد.

یک فونت منفرد با وزن های مختلف به شما امکان ایجاد انعطاف پذیری در ایجاد سلسله مراتب و واریانس طرح را بدون نیاز به کار با انواع مختلفی را می دهد.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: آبریل

4. یافتن یک حق بیمه (حق بیمه)

قلم کارت ویزیت

در حالی که بسیاری از طراحان در مورد حق بیمه فکر می کنند ، قلم های پرداخت شده ابتدا برای پروژه های چاپی – در اینجا می توانید کیفیت و کیفیت مجموعه مسائل را ایجاد کنید – همچنین می توانید گزینه های “freemium” خوبی پیدا کنید.

اگر برای طراحی کارت ویزیت خود قلم رایگان انتخاب می کنید ، ابتدا شخصیت را با دقت بررسی کنید. آیا برای همه نامه هایی که قصد دارید درج کنید ، این کاراکتر دارد؟ آیا این شامل شماره های لازم ، نقطه گذاری یا گلیف های لازم است؟

اگر اینگونه نباشد ، برای پر کردن شکافها به یک فونت مشابه دیگر نیاز خواهید داشت یا باید در مجموع انتخاب جدیدی را انجام دهید. (خیلی ساده تر است که قبل از شروع به طراحی واقعی ، همه اینها را بفهمید.)

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: فهمیدم چی گفتی

5- خوانایی کلیدی است

قلم کارت ویزیت

در انتخاب فونت برای کارت ویزیت هیچ چیز مهمتر از خوانایی نیست.

به دنبال یک تایپی باشید که خیلی نازک یا چگالش نباشد ، و حتی دارای عرض سکته مغزی و کاسه های زیبا نیز باشد (این شکل گرد یک حروف کوچک است). به کرنینگ و پیشرو توجه ویژه ای کنید.

کارت ویزیت هنگام خواندن آن در طول بازوی آسان است.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: گیبسون

6. به دنبال جزئیات جالب باشید

قلم کارت ویزیت

یک کاراکتر قوی با جزئیات جالب – یک پیوند ریز و درشت ، یک دم بلند یا کلاه افتادگی دقیق – می تواند یک کارت قصدی عالی برای کارت ویزیت ایجاد کند.

برای استفاده از یک شخصیت خاص ، یک حرف واحد را انتخاب کنید – شاید به نام شما. این عالی است برای دم سرگرم کننده روی یک فرود یا کاسه پر یا پیشخوان.

به دنبال یک تایپ باشید که شامل جزئیات جالب در مجموعه کاراکترها به عنوان یک کل یا مجموعه ای است که با گلیف ها یا گزینه های لیگاتور گسترش می یابد.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: رونی

7. آن را با وب سایت خود مطابقت دهید

قلم کارت ویزیت

به خصوص اگر بیشتر کارهای شما در فضای دیجیتال قرار دارد ، ممکن است بخواهید قلم های موجود در کارت ویزیت خود را با وب سایت خود مطابقت دهید. این امر می تواند به ایجاد برند و سازگاری در فضای فیزیکی و دیجیتال کمک کند.

حتی اگر شما همان نوع را انتخاب نکنید ، چیزی با شکل و وزن مشابه می تواند همان جادوگری را ایجاد کند.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: روبوتو

8- یک جفت قلم را در نظر بگیرید

قلم کارت ویزیت

همان قوانین در مورد کارت ویزیت مانند سایر پروژه های طراحی اعمال می شوند – به جای انتخاب یک فونت ، یک جفت فونت را انتخاب کنید.

قلم ها را با سبک های مختلف مثل سریال و sans serif یا sans serif و نوآوری متن مخلوط و مطابقت دهید. هدف این است که دو فونت داشته باشیم که به اندازه کافی متفاوت باشند تا کنتراست متمایز و علاقه بصری ایجاد کنند.

شباهت های قلم باید شامل شکل و ارتفاع باشد. اکثر طراحان به اندازه کافی چشم دارند که به یک جفت فونت نگاه کنند و بدانند که این کار می کند یا نه. به قضاوت خود نیز اعتماد کنید.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ ما یک راهنمایی داریم که شامل 10 ترکیب عالی Google Font است که برای طراحی کارت ویزیت نیز کار می کنند.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: آدل سانز

9. سریف ها خوب هستند

قلم کارت ویزیت

این شایعه ناگوار کمی وجود دارد که نشان می دهد sans-serif خواناترین قلم ها هستند. بالنی!

خواندن یک فونت سری خوب می تواند به همین آسانی باشد و حتی ممکن است صدای مناسب تری برای طراحی کارت ویزیت شما تنظیم کند. بخش بزرگی از انتخاب بهترین فونت برای کارت ویزیت انتخاب گزینه ای است که اطلاعات شما را به طور مناسب برقرار می کند.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: رایگان باسکرویل

10. آن را مطابق با چاپ خود قرار دهید

قلم کارت ویزیت

وقتی صحبت از فونت های کارت ویزیت می شود ، چاپ تفاوت زیادی را ایجاد می کند. از نوع کاغذ گرفته تا پایان ، باید سبک ها را به طور مناسب مطابقت دهید.

آیا کاغذ جوهر یا گزینه های رنگی بالا را خیس می کند؟ آیا حراج با پایان براق نمایش خواهد شد؟ آیا شما در حال اضافه کردن پارچه ای مانند فویل یا نقش برجسته هستید؟

همه این ملاحظات چاپ می تواند بر نحوه ظاهر کارت در هنگام چاپ تأثیر بگذارد. اطمینان حاصل کنید که ایده خوبی در مورد چگونگی تولید مثل دیجیتال به صورت جسمی دارید. و هنگامی که شک دارید ، با چاپگر خود در مورد آن صحبت کنید. آنها احتمالاً ایده خوبی در مورد گزینه های کاغذ و چاپ خاص دارند ، چه کاری انجام می دهند و چه کار نمی کنند.

قلم کارت ویزیت

این را امتحان کن: جغرافیایی

نتیجه

هنگام برنامه ریزی یک پالت تایپوگرافی برای کارت ویزیت خود ، به یاد داشته باشید که خوانایی را بیشتر از ذهن خود حفظ کنید. حتی اگر یک حروف جالب سرگرمی را برای حروف بزرگتر مانند نام خود انتخاب کنید ، متن اصلی کارت لازم است با یک نگاه خواندن آن آسان باشد.

همیشه اثبات طراحی کارت ویزیت خود را در چاپگر دفتر خود در اندازه واقعی چاپ کنید تا اندازه و قرائت فونت را تست کنید و اگر اصلاً نگرانی وجود دارد ، تغییر در تایپ را در نظر بگیرید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتخاب بهترین قلم کارت ویزیت: 10 نکته و مثال”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *