درآمد منفعل برای طراحان: 5 نکته برای شروع


درآمد منفعل پولی است که شما می توانید با کمترین تعمیر و نگهداری یا بدون درآمد از محصول یا خدمات خود درآمد کسب کنید. در حالی که برخی کارها برای شروع کار لازم است ، طرحی برای تولید درآمد غیرفعال می تواند یک مکمل عالی برای گردش درآمد طراح باشد.

کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید انجام دهید – ایجاد یک کتاب الکترونیکی یا یک طرح تی شرت. کیت ، مضمون یا عناصر طراحی UI را بفروشید. ایجاد یک دوره آنلاین؛ به یک برنامه وابسته بپیوندید ، یا خدمات میزبانی را برای مشتریان وب سایت ارائه دهید.

اما چگونه شروع می کنید؟ در اینجا پنج نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا ایده درآمد منفعلانه خود را به یک واقعیت درآمدزا تبدیل کنید.

1. یک جریان درآمد را مشخص کنید

درآمد منفعلانه برای طراحان

جریان درآمد منفعل رویایی شما چیست؟ این مکان برای شروع است دریابید که چه چیزی را می خواهید ایجاد کنید و چگونه قصد فروش آن را دارید.

بهترین مکان شروع با کاری است که شما به خوبی انجام می دهید. شما در کدام یک متخصص هستید؟ چگونه محصول ، خدمات و یا اطلاعات شما با سایر موارد موجود متفاوت است؟

در اینجا چند ایده گردش درآمد منفعل آورده شده است:

 • برای ایجاد یک کتاب الکترونیکی یا یک دوره آنلاین از تخصص خود استفاده کنید. آنچه را که درباره تکنیک طراحی خاص می دانید با هزینه ای کم با مخاطبان به اشتراک بگذارید.
 • با فروش آنها در بازارهای آنلاین ، نمادها ، طرح های آرم ، عناصر UI یا مضامین خود را به پول تبدیل کنید. عناصر به خوبی طراحی شده و قابل تنظیم هستند و اصلی ترین چیزهایی هستند که دیگران دوست دارند آن را بخرند زیرا این امر می تواند به پروژه های جهش یاب کمک کند.
 • ایجاد طرح های طراحی و فروش آنها. احتمال اینکه شما مدل هایی ایجاد کرده اید که به هر حال از آنها استفاده می کنید. چرا کمی از این طرح ها وجه نقد اضافی نمی گیریم؟ ماکپ ها اغلب مورد علاقه بازار طراحی هستند.
 • پیوندهای بازاریابی وابسته را به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید. فروشندگان مختلفی وجود دارند که از طریق پیوندها در وب سایت خود کمیسیون به شما می دهند. این سریع و آسان است و اگر در حال حاضر یک وب سایت بسیار قاچاق شده دارید ، این می تواند یک گزینه عالی باشد.
 • طراحی و فروش آن را بصورت آنلاین انجام دهید. از پیراهن گرفته تا لیوان تا پد ماوس ، می توانید طرح هایی را در سایت هایی مانند Zazzle یا CafePress بارگذاری کنید و کالا را بصورت آنلاین بفروشید. سرگرم کننده و بسیار آسان است
 • آیا برای مشتری ها وب سایت ایجاد می کنید؟ حساب های میزبان نمایندگی گزینه های میزبانی کم هزینه را برای شما فراهم می کند تا بتوانید میزبانی را برای مشتری ارائه دهید.

2. توسعه محصولات

درآمد منفعلانه برای طراحان

اکنون زمان آن رسیده که محصولاتی را که قصد فروش آنها را دارید ایجاد کنید. نقشه ای را برای ایجاد چه چیزی تهیه کنید. این ممکن است شامل یک چیز ، مانند یک دوره آنلاین یا چندین محصول باشد که در یک بازار به فروش می رسانید.

این بخشی از تولید درآمد منفعل است که بیشترین وقت و تلاش را می کند. هرچه تصمیم گرفتید ایجاد کنید خوب است. به یاد داشته باشید که مردم هزینه آن را می پردازند و هیچ چیز ایده شما را مانند یک محصول فرعی خراب نمی کند.

بررسی ها یا رتبه بندی های بد باعث می شود دسترسی شما به بازارها از دست نرود یا شما را مجبور به بازپرداخت بازپرداخت کند.

3. تحقیق کنید و یک بازارچه را انتخاب کنید

درآمد منفعلانه برای طراحان

برای یافتن مطلبی که برای محتوای شما مناسب باشد ، در بازارهای جستجو کنید

قصد فروش كجا را دارید؟

گزینه های اصلی شامل وب سایت شما یا از طریق یک بازار (یا مرکز یادگیری آنلاین برای محتوای آموزشی) است.

برای یافتن مطلبی که برای محتوای شما مناسب است و آنچه می خواهید انجام دهید ، در بازارهای تحقیق کنید. برخی از اماکن بازار به شما امکان می دهند موارد مشابه – مانند قالب ها یا کیت های UI – را در وب سایت های مختلف بفروشید ، در حالی که برخی دیگر موافقت نامه های انحصاری را دارند. انتخاب بازار مناسب می تواند به این قوانین و آنچه برای شما بهترین است بستگی زیادی داشته باشد.

هنگامی که تصمیم گرفتید کجا می خواهید بفروشید ، در این سایتها درخواست مجوز فروشنده کنید. دستورالعمل های ایجاد محتوا را بخوانید و پرونده های خود را برای فروش بارگذاری و آماده کنید.

4- تدوین استراتژی بازاریابی

درآمد منفعلانه برای طراحان

درآمد منفعلانه برای طراحان کار بازاریابی کمی می کند

اکنون بخشی که بسیاری از طراحان از آن وحشت دارند ، می آید. برای ایده درآمد منفعل خود نیاز به یک استراتژی بازاریابی دارید. فقط ایجاد چیزی و اجازه نشستن آن در یک بازار کافی نیست. چگونه به افراد کمک خواهید کرد تا آن را پیدا کنند؟

حتماً پیوندهایی را ارسال کنید که موارد شما را برجسته می کند. درآمد منفعلانه برای طراحان کار کمی در بازاریابی انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که کالاهای شما در آنچه بعضاً سیلاب بازار می شود گم نشوند.

چند راه برای بازاریابی محصولات یا خدمات شامل موارد زیر است:

 • اشتراک گذاری در وبلاگ یا وب سایت خود
 • دریافت پیوند در وبلاگ ها یا وب سایت های دیگر (فقط از طراحان دیگر سؤال کنید)
 • انتخاب یک بازارچه یا روش تحویل که مواردی را برای شما ترویج خواهد کرد
 • اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی یا از طریق ایمیل
 • ایجاد علاقه به تبلیغات آنلاین

5. شروع به فروش کنید

درآمد منفعلانه برای طراحان

هنگامی که شروع به فروش فروش می کنید ، برنامه ای برای ردیابی آنالیز تهیه کنید تا بدانید که فعالیت تجاری اضافی شما چگونه انجام می شود.

پس از تمام این کارها – وای! – زمان آن رسیده که فروش را شروع کنیم.

در طی چند هفته اول ، در صورت لزوم برای کمک به تولید فروش ، استراتژی درآمد منفعل خود را تنظیم کنید. بیشتر موارد آنلاین در رتبه بندی و رتبه بندی رونق دارند ، بنابراین بررسی کنید. این می تواند موارد شما را در وب سایت های بازار بالاتر فشار دهد.

کاری که در ابتدای راه اندازی یک کمپین درآمدی غیرفعال انجام داده اید می تواند تأثیر زیادی بر طول مدت جریان درآمد داشته باشد. هر کاری که می توانید در اسرع وقت انجام دهید تا کالای خود را در مقابل تعداد زیادی از افراد مناسب (خریداران بالقوه) قرار دهید.

هنگامی که شروع به فروش فروش می کنید ، برنامه ای برای ردیابی آنالیز تهیه کنید تا بدانید که فعالیت تجاری اضافی شما چگونه انجام می شود. این می تواند به شما در برنامه ریزی برای فرصت های درآمدی غیرفعال در آینده کمک کند زیرا شما بهتر می توانید کارهایی را که برای شما کار می کند (یا نیست) انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که وقت خود را در مقابل درآمدی که از چنین پروژه ای خارج می شوید ، وزن دارید.

نتیجه

به یاد داشته باشید که جریانهای درآمد منفعل به مرور زمان به عشق و نگهداری نیز احتیاج خواهند داشت ، حتی اگر به اندازه کارهای دیگر منظم نبوده باشد. اطمینان حاصل کنید که هر ایده ای که انتخاب کرده اید ، تازه و مرتبط باقی بماند ، آن را در کانالهای مناسب بازاریابی کنید و به سوالات مشتری پاسخ دهید.

جریان های درآمد منفعل همچنین شما و تجارت اصلی طراحی خود را نشان می دهد. حتما از آنها برای تکمیل و تقویت صداقت برند خود استفاده کنید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درآمد منفعل برای طراحان: 5 نکته برای شروع”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *