طراحی گرافیکی کریسمس: 5 نکته برای طراحی جشن کلاسیک


از کارتهای تعطیلات گرفته تا دعوتهای مهمانی ، تبلیغات تبلیغاتی ، طراحی آگهی های وب سایت. زمان آن رسیده است که به فکر روشهای پاشیدن طرحهای گرافیکی خود برای فصل کریسمس باشید!

این ترفند ایجاد چیزی است که به نظر می رسد درجه یک و با شکوه است ، نه ساده لوح و بیش از حد.

شما می خواهید کریسمس از طریق طرح خود نخ شود ، بدون اینکه طاقت فرسا باشد.

در اینجا پنج نکته وجود دارد که شما را با ایده های خود راهی می کند تا شما را در مورد پروژه های طراحی گرافیک کریسمس با برخی از عناصر قابل بارگیری که می توانید خودتان بسازید فکر کنید.

1. برو فلزی

طراحی گرافیک کریسمس
طراحی گرافیک کریسمس

به عناصر ساده فکر کنید تا پیام های تعطیلات را منتقل کنید و دیگر نیازی به رفتن به آن ندارید.

هیچ چیز باعث نمی شود لبخند بزنید و مانند یک درخشش کوچک و درخشش ، جشن بگیرید. یک عنصر فلزی را اضافه کنید یا وقتی می توانید از جلوه های ویژه چاپ استفاده کنید.

جلوه های چاپ فویل می توانند یکی از کلاسهای و چشمگیرترین جلوه های چاپی در اختیار شما باشند. و آنها مناسب برای پروژه های طراحی گرافیک کریسمس هستند. مانند مثال بالا یک روش فویل نقره یا طلا را به کارت ها ، دعوت نامه ها یا حتی بسته بندی ها اضافه کنید. حتی بدون بسیاری از زبان های تعطیل یا کلمات دیگر ، می توانید با استفاده از این تکنیک احساسات جشن را ایجاد کنید.

برای عناصر دیجیتال یا طراحی وب سایت ، از ویدیو یا انیمیشن استفاده کنید تا واقعاً فلزی یا درخشان باشد. کلیپ ویدیویی b-roll ، در بالا ، راهی عالی برای اضافه کردن لمس تعطیلات به طراحی وب سایت – از جمله آن درخشش فلزی – بدون اینکه کاربران زیادی را با تأثیرات بسیار زیاد مواجه کند. به عناصر ساده فکر کنید تا پیام های تعطیلات را منتقل کنید و دیگر نیازی به رفتن به آن ندارید.

2. فقط یک تعطیلات را انتخاب نکنید

طراحی گرافیک کریسمس
طراحی گرافیک کریسمس

بسته به مخاطبان شما ، مناسب نیست که همه چیز را با یک موضوع کریسمس در طول فصل تعطیلات بیرون برویم. اما شانس این است که شما می خواهید کاری انجام دهید.

از صحنه ها ، رنگ ها و تصاویر زمستانی استفاده کنید تا بتوانید هر تعطیلات زمستانی را که جشن می گیرد ، برای کاربران تعطیلات ایجاد کند. فقط تنظیم صحنه برای مدت معینی از سال می تواند با کاربران طنین انداز شود.

این می تواند گزینه ای عالی برای وب سایت هایی باشد که دارای محصولات برای فروش هستند – و شما نمی خواهید در مورد اهانت کاربران – و کارتهای تعطیلات که برای همکاران یا همسالان تجاری ارسال می شود نگران باشید. این رویکرد غیر سکولار در طراحی گرافیک تعطیلات می تواند کمی مناسب تر باشد وقتی شما با یک مخاطب گسترده یا ناشناخته کار می کنید. و طرح ها می توانند به همان اندازه خوب به نظر برسند.

3. از Type به نفع خود استفاده کنید

طراحی گرافیک کریسمس
طراحی گرافیک کریسمس

پروژه های طراحی گرافیک کریسمس فرصتی ویژه برای انجام کارها با تایپوگرافی را ارائه می دهند که ممکن است در هر زمان دیگری از سال امتحان نکنید. به مکانهایی فکر کنید که استفاده از اسکریپت های روان و سبک های دست نویس کودکانه در واقع قابل قبول است.

با پیام ساده تعطیلات – کریسمس مبارک ، تعطیلات مبارک و غیره – کلمات کاملاً شناخته شده است. این فرصتی برای آزمایش با یک تایپ فراهم می کند که خواندن آن کمی دشوار است اما از نظر عاطفی برای استفاده در تعطیلات صحیح است.

در اینجا نحوه عملکرد آن از مثالهای فوق آورده شده است.

  • در مثال بالا ، نوع متن اسکریپت با پیام ساده آماده می شود اما یک ترفند طراحی وجود دارد: از حروف برای پر کردن چهره سانتا استفاده می شود. این یک روش معمول برای تعطیلات است که پیام رسانی به شکل درخت های کریسمس ، زیور آلات و تصاویر با مضمون دیگر را ارائه می دهد.
  • در مثال دوم ، خواندن متن تایپ دشوارتر است ، اما به لطف عبارات عادی و تصاویر همراه ، چشم ها در تشخیص حروف مشکلی ندارند.

4. به رنگ قرمز و سبز گیر نکنید

طراحی گرافیک کریسمس
طراحی گرافیک کریسمس

در حالی که ممکن است قرمز و سبز رنگهایی باشد که مربوط به تعطیلات کریسمس است ، با استفاده از یک پالت رنگی که با طراحی شما کار نمی کند ، گیر نکنید.

با یک پالت شروع کنید که دارای رنگهای خنک است – به آن موضوع زمستانی بازگردید. این شامل بنفش ، بلوز و سبزی است.

اگر به دنبال استفاده از این تکنیک هستید ، یک پالت خنک نیز می تواند تأثیرات فلزی را تکمیل کند.

همچنین ، احساس نکنید که مجبور هستید یک پالت رنگی جدید را انتخاب کنید. رنگ های نام تجاری خود را به تکه های طراحی تعطیلات مخلوط کنید. هر چیزی که ایجاد کنید باید بازتابی از سبک طراحی شما باشد.

5. طراحی سبک با انیمیشن

طراحی گرافیک کریسمس
طراحی گرافیک کریسمس

برای افزودن لمس تعطیلات لازم نیست یک طرح موجود را به طور کامل تعمیر کنید.

با یک انیمیشن شاد ، پروژه های دیجیتال و وب سایت را لمس کنید. این که آیا شما از این طراحی به عنوان یک تصویر پس زمینه کامل یا یک جسم لذت بخش کوچک در جایی از طراحی استفاده می کنید ، یک انیمیشن می تواند برای برجسته کردن آن تعطیلات ، به جسم توجه کند.

در حالی که نمونه های فوق از انیمیشن های سفارشی است (به آنها بروید در Dribbble) ، به سادگی چراغ های متحرک پیرامون حروف یا یک تصویر یا حالت شناور جدید می توانید این ترفند را انجام دهید.

برای افزودن لمس تعطیلات لازم نیست یک طرح موجود را به طور کامل تعمیر کنید. گاهی اوقات کوچکترین عناصر طراحی می توانند بیشترین استقبال را داشته باشند. کاربران وفادار می دانند که شما این عناصر جشن را اضافه کرده اید و مراقب احساس مناسب فصل در وب سایت خود باشید.

نتیجه

در حالی که تعطیلات یک بار است که من توصیه می کنم طرح های گرافیکی خود را تزئین کنید ، یک طرح ساده بهترین است. یک طراحی گرافیکی خوب کریسمس ، تعطیلات را به شما می افزاید اما سبک و مارک تجاری شما را از دست نمی دهد.

حتی با وجود احساس شادی هالی ، یک طرح گرافیکی کریسمس باید صداقت و هویت شما را حفظ کند. تعطیلات شاد!Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طراحی گرافیکی کریسمس: 5 نکته برای طراحی جشن کلاسیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *