قالب های PSD & PNG مدل های 50+ iPad Mockup


استفاده از یک الگوی مدل سازی iPad راهی عالی برای نمایش جدیدترین و بزرگترین طراحی وب سایت یا رابط برنامه پاسخگو شماست. برای شروع کار ما مدلهای رایگان مورد علاقه iPad و چند گزینه حق بیمه را جمع آوری کرده ایم.

ما وب را مرور کرده ایم تا بیش از صد مدل مختلف تبلت و iPad را در هر شکل و اندازه پیدا کنید که می تواند برنامه یا رابط وب سایت شما را از هم جدا کند.

آنها بین مدلهای PSD iPad مبتنی بر عکس ، الگوهای PNG یا بردارهایی که می توانند در هر اندازه ای متفاوت باشند ، متفاوت هستند.

برخی از آنها رایگان هستند ، برخی از آنها چند دلار قیمت دارند ، اما همه آنها بسیار دوست داشتنی هستند!

انتخاب برتر

الگوهای PSD & Sketch Mockup iPad Pro

این بسته نرم افزاری مدل های iPad Pro با نسخه های 11 و 12 اینچی جدیدترین دستگاه اپل ارائه شده است. این قالب همچنین دارای طراحی های واقعی از دستگاه ها است.

پرونده های mockup در هر دو قالب فتوشاپ و Sketch در دسترس هستند. شما همچنین می توانید به راحتی طرح های خود را با استفاده از لایه های اشیاء هوشمند در مدل ها قرار دهید.

چرا این یک انتخاب برتر است

این یکی از الگوهای بسیار واقعی به نظر می رسد که از نسخه جدید iPad Pro پیدا کرده ایم. امکان سفارشی کردن mockup با فتوشاپ و Sketch نیز باعث می شود تا این موضوع برای طراحان و خلاقیت ها در هر دو سیستم عامل ویندوز و MacOS نیز مفید باشد.

شناور iPad Pro Mockup

این مجموعه از مدل های مدرن و خلاقانه iPad Pro از منظره شناور شیک دستگاه اپل بهره می برد. این موارد مناسب برای نمایش طرح های خلاقانه و صفحه نمایش برنامه در وب سایت های نمونه کارها شما هستند. این بسته شامل 5 مدل مختلف در قالب PSD است.

کیت Mockup iPad Pro - 29 صحنه

این یک کیت کامل از مدل های iPad Pro است که دارای 29 زاویه و دید مختلف از iPad است. این شامل کل 29 پرونده مسخره در پرونده های PSD است. می توانید از آنها برای ارائه طرح ها ، محصولات ، وب سایت ها و موارد دیگر استفاده کنید.

الگوهای مدرن iPad Pro Mockup

مجموعه دیگری از 5 مدل منحصر به فرد iPad Pro Pro که شامل نمایش های مختلف دستگاه جدید اپل برای نمایش برنامه ها و طراحی ها می باشد. قالب ها در پرونده های PSD کاملاً لایه دار قرار گرفته اند و همچنین شامل اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان تر نیز هستند.

رایگان Minimal iPad Pro Mockup

با داشتن نمای جلوه ای مینیمالیستی از iPad Pro جدید ، این الگوی رایگان مدل سازی یکی از بهترین مواردی است که برای نمایش طرح های خود پیدا خواهید کرد.

این الگو در پرونده PSD با وضوح بالا 3100 x 2500 موجود است که می توانید به راحتی تنظیمات خود را ویرایش و تنظیم کنید.

اگرچه استفاده از این قالب رایگان است ، اما با طراحی واقعی iPad Pro همراه است و حتی دارای لایه های هوشمند برای ویرایش آسان mockup است. که آن را به یکی از بهترین مدلهای رایگان لیست ما تبدیل می کند.

الگوهای خلاق iPad Pro Mockup

این بسته نرم افزاری iPad Pro شامل 4 تصویر مختلف در زاویه دید دستگاه است. آنچه این ویژگی را خاص می کند این است که با کیبورد صفحه کلید دستگاه نیز همراه است. استفاده از ارائه های حرفه ای و تجاری ایده آل است.

واقعاً تاریک Mockup iPad

یک مدل واقعی مینیمالیستی و واقعی اپل که از یک عکس واقعی ساخته شده است. این مدل در 5 نسخه مختلف موجود است و دارای یک محیط تاریک است که به برجسته تر شدن طرح های شما کمک می کند.

رایگان نام تجاری لوازم التحریر لوازم التحریر iPad

این بخش رایگان Mockup iPad از یک مجموعه کامل مدل mockup با نام تجاری است که می توانید در کنار سایر طرح های لوازم التحریر ، ویترین برنامه و طراحی وب سایت خود را به نمایش بگذارید.

مدل iPad صفحه کلید سیاه iPad Pro

یک واقع گرایانه از iPad که دارای iPad Pro و یک صفحه کلید است. این گوشی با وضوح 4000 x 3000 ارائه می شود و می توانید با استفاده از اشیاء هوشمند آن به راحتی سفارشی سازی کنید.

این مجموعه عظیم و پر از انواع مدلهای اپل است. این بسته شامل مدلهای مختلف اپل است که برای پروژه های مختلف طراحی نیاز دارید ، از جمله الگوهای مدل سازی برای iPad Air ، iPad Pro ، iPad Mini ، iPhone 6 و موارد دیگر که در مجموع 192 دستگاه ساخته شده است. قالب ها در 7 تنظیم پس زمینه مختلف نیز وجود دارند.

بسته ای از مدل های iPad که به شما امکان می دهد طرح های خود را در یک محیط حرفه ای به نمایش بگذارید. این بسته شامل 8 الگوی مختلف قالب در پرونده های PSD است که همچنین به ترجیح شما کاملاً قابل تنظیم است.

خلاق رایگان iPad Pro Mockup

این مدل iPad زیبا و رایگان به صورت یک بارگیری رایگان در دسترس است. همچنین در هر دو نسخه Sketch و Photoshop در دسترس است تا به شما امکان دهد مدل را با استفاده از برنامه دلخواه خود سفارشی کنید.

تقسیم iPad Pro Mockup

این یک مدل منحصر به فرد iPad است که دارای نمای ایزومتریک از دستگاه است که صفحه نمایش آن بالاتر از موقعیت آن است. می توانید از آن استفاده کنید تا طراحی خود را به شکلی خلاقانه به نمایش بگذارید.

اگر به دنبال مجموعه ای از مدل های دستگاه های عکاسی حرفه ای iPad هستید ، دیگر جستجو نکنید. این مجموعه شامل 8 مدل با وضوح بالا iPad Mini است که در یک محیط استودیویی عکاسی شده اند. همچنین می توانید هر پیش زمینه سفارشی را نیز به این مدل های اضافه کنید.

تمام ویژگی های وب سایت یا برنامه خود را در این مدل چند منظوره iPad نمایش دهید که به شما امکان می دهد طرح های خود را با نمای چرخشی نشان دهید. این مجموعه شامل 6 صفحه است.

یکی دیگر از مدل های حرفه ای iPad Pro که دارای یک تنظیم پس زمینه زیبا است. این الگو همچنین شامل یک آیفون برای نمایش طرح های شما با استفاده از هر دو دستگاه اپل است.

Doglr - صحنه های PSD Mockup رایگان iPad

Doglr یک الگوی حرفه ای طراحی شده توسط iPad است که می توانید با استفاده از پروژه های طراحی خود بصورت رایگان استفاده کنید. این مجموعه از یک پس زمینه خلاق و طبیعی با طراحی با کیفیت و عالی برخوردار است. ایده آل برای نمایش برنامه ها و وب سایت ها.

Free iPad Mockup iPad Christmas

این تمایز iPad با تم کریسمس برای طراحی هدر وب سایت های فصلی و پست های رسانه های اجتماعی مناسب است. همچنین می توانید از آن برای ارائه برنامه ها و طرح های مربوط به کریسمس به مشتری نیز استفاده کنید.

iPad و iPhone PSP رایگان

این خانواده با داشتن یک محصول از محصولات اپل ، به شما امکان می دهد تا طرح های خود را هم در iPad و هم در آیفون به نمایش بگذارید. در پس زمینه نیز می توانید MacBook را مشاهده کنید ، که به عنوان یک پس زمینه حرفه ای برای الگوی mockup عمل می کند.

رایگان Clay iPad Pro PSD Mockup

این مدل رایگان iPad دارای یک نسخه رس از مینیمالیستی دستگاه است. با طراحی وب سایت مینیمالیستی و سایر پروژه های طراحی خلاقانه شما به خوبی پیش خواهد رفت.

مینیمالیسم سیاه جدید است. مدل های ظریف و مینیمالیستی iPad در این بسته تقریبا با هر یک از پروژه های طراحی شما از جمله وب سایت ، برنامه ها ، آرم ها و موارد دیگر مطابقت دارد.

این مجموعه ای از 2 مدل iPad iPad است که تقریباً در هر پس زمینه یا محیطی که در آن پرتاب کنید ، متناسب خواهد بود. ماکپ ها همچنین در موقعیت های مختلف به صورت ایستاده ، در دست نگه داشتن و دراز کشیدن روی سطح در دسترس هستند.

این یک مدل iPad است که بر اساس تصویر موجود است. این گوشی هم دارای آی پد و هم آیفون است. این مدل یک لایه لایه هوشمند است و به شما امکان می دهد تا به راحتی مدل را ویرایش کنید.

یکی دیگر از مدلهای خیره کننده iPad Pro که مطابق با هدر یا بنر وب سایت است. این دستگاه با 7 پرونده PSD همراه با مدلهای مختلف در زوایا و پس زمینه های مختلف ارائه شده است.

این یک iPad Pro ، یک مداد و یک فنجان قهوه است. چیز خاصی نیست. اما ، این تنظیم زیبا است که این مسخره را از بقیه جدا کرده است. این برنامه با 6 پرونده PSD با زوایای مختلف و چیدمان های مختلف همراه است.

مدل مناسب برای یک پروژه مربوط به مد یا رستوران. تنظیمات پس زمینه و طراحی این مدل سازی ، آن را واقعاً بی نظیر می کند.

انیمیشن iPad مبتنی بر عکس با لمس زنانه. این مدل مناسب برای نمایش طرح های خلاقانه مانند آرم ، برچسب ، تصاویر و حتی وب سایت ها.

پیدا کردن به همان اندازه مدل های زیبا دشوار است. این مدل ویژه iPad با یک عکس سهام منحصر به فرد ایجاد شده است. شما می توانید از آن برای انواع مختلفی از طرح ها ، از جمله سرصفحه وب سایت ، پوشش رسانه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید.

یک مدل منحصر به فرد با مجموعه ای از دستگاه های اپل از جمله Apple Display ، Macbook ، iPad ، iPhone ، MacBook و موارد دیگر.

مجموعه ای از مدل های دستگاه های اپل ، که شامل همه هوا های سیاه iPad ، MacBook Pro و iPhone 5S است. این بسته شامل 6 پرونده PSD با وضوح 2500 x 1800 300 dpi می باشد.

iPad Mini تخت در دو رنگ

1

یک PSD فوق العاده مسطح و لایه لایه برای iPad Mini Retina. ارائه شده در دو نسخه برای هر دو رنگ – نقره ای و فضایی خاکستری.

iPad Mini Retina تخت

ipad-mockup-psd-35

دو مدل کوچک و مسطح صفحه نمایش کوچک مینی شبکیه چشم اپل. کاملاً رایگان برای بارگیری و استفاده از شما!

iPad Air 2 PSD – Mockup همه در یک

1

این طراحی های پیکسل بی نقص به شما کمک می کنند تا یک طراحی بسیار جذاب و هوشمندانه برای برنامه خود بسازید.

2 مدل PSD Manual Mockup

1

حق بیمه ، فتولاسیون PSD از PSP ، با نام Casual Man. استفاده آسان به دلیل لایه های هوشمند. آماده ارائه کار خود

اپل اپل هوا اپل و آی پد مینی

1

دو مدل اپل iPad Air و iPad mini. عکس های خود را به راحتی به لایه ارائه شده اضافه کنید. ایده آل برای صفحه راه اندازی ، ارائه یا هر چیز دیگر.

مدل پایین iPad پایین روی چوب

1

نمای بالا به پایین از iPad ، با اشیاء مختلف در زمینه چوبی. این جلوه ای اصیل دارد که با یک سطح چوبی تکمیل شده است. شیء هوشمند صفحه نمایش iPad است و بقیه اشیاء بخشی از تصویر هستند.

مدل iPad 2

1

یک طرح واقعی با وضوح سلام برای ارائه های شما. با استفاده از وضوح عکس 5072 81 3381 و قرار دادن شیء هوشمند ، فقط کافی است دو بار کلیک کنید.

مدل وکتور بردار هوای سفید اپل تخت

ipad-mockup-psd-28

یک وکتور مدل آیپد ایر سفید. سبک و کمی متفاوت است!

iPad Air PSD Mockup

1

یک iPad mini mini که روی یک سینی مرمر ، کنار گیاه بلوط قرار دارد. ایده آل برای قرار دادن طرح های خود را بر روی صفحه نمایش.

پاییز مدل Mini iPad

1

حق بیمه عکسبرداری PSD از iPad Mini در زمان پاییز. استفاده آسان به دلیل لایه های هوشمند ، و آماده است تا بتوانید طرح های UI برنامه خود و برنامه UI خود را رها کنید.

iPad Air 2 Mockup

1

این مدل لایه باز به شما امکان می دهد تا به سرعت (از طریق لایه های شی هوشمند) وب سایت ها ، ویترین برنامه ها و سایر طرح های خود را نمایش دهید. این یک چشم انداز بسیار جالب و بی نظیر است.

iPad 2 PSD Mockup

1

یک حق بیمه برتر PSD از iPad 2 با نام سیاه و سفید. استفاده آسان به دلیل لایه های هوشمند ، و آماده است تا کارهای خود را کنار بگذارید!

پیش نمایش وب پیش نمایش iPad

ipad-mockup-psd-22

بارگیری رایگان پیش نمایش وب iPad ساده برای نمایش برنامه شخصی یا وب سایت تلفن همراه خود.

PSD Mockup iPad Mini Business

1

یک مدل عکس از iPad Mini با نام “Business” ، نشان دادن یک فنجان قهوه ، یک میز چوبی و ، شما آن را حدس زده اید ، یک iPad! استفاده از لایه های هوشمند آسان و آماده است تا کارهای خود را رها کنید و با یک محیط جدید شروع به کار کنید.

10 مدل های اپل و آی فون پرنعمت

1

مجموعه ای از ده مدل مدل های iPad و iPhone به سبک پرنعمت. کلیه مدلهای سازگار با صفحه های قابل تعویض Smart Object. پس از کلیک روی تعویض صفحه کلیک کنید!

iPad Air Perspective Mockup

ipad-mockup-psd-02

مدل رایگان iPad با نمای ایزومتریک. بهترین حالت برای نمایش برنامه در حالت عمودی است.

iPad Air Mockup

ipad-mockup-psd-03

بسیار ساده ، این دو نشانگرهای سیاه و سفید و سفید-سیاه روی iPad است.

مدل iPad iPad سفید با اشیاء هوشمند

1

بازتاب صفحه روی این موارد باعث می شود برنامه شما در داخل مدل هایی که در آن قرار دارید زنده بماند. اما گاهی اوقات خوب است که بتوانیم کنترل میزان بازتابی از کدورت را داشته باشیم. در این پرونده PSD می توانید بازتاب خود را 100٪ کنترل کنید ، زیرا در یک لایه جداگانه قرار می گیرد.

مجموعه های دیگر Mockup

تعداد زیادی مدلهای iPad بیشتری در وب موجود است یا شاید به دنبال مجموعه ای از مدل های دستگاه ها برای دسته دیگر باشید؟ ما چندین ویژگی دیگر برای کمک به شما داریم!Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قالب های PSD & PNG مدل های 50+ iPad Mockup”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *