همکاری مفید و ابزار حمل و نقل سایت برای خلاقیت از SiteGround


بسیاری از خلاقان و توسعه دهندگان موافقت می کنند که ایجاد و مدیریت وب سایت برای مشتریان خود انجام کار ، در عین حال کاملاً وقت گیر است. این امر می تواند زمانی دشوار شود که بسیاری از افراد برای انجام کارهای مختلفی از قبیل برنامه نویسی ، تهیه محتوا ، طراحی و در پایان ، ارسال محصول نهایی به مشتریان درگیر چنین پروژه هایی شوند.

خوشبختانه ، دوستان ما در SiteGround Web Hosting اکنون مجموعه مفیدی از ابزارهای مدیریت وب سایت را در یک رابط کاربری ساده ارائه می دهند که به آزادکاران ، توسعه دهندگان و آژانس های وب کمک می کند تا با کارآمدتر و راحت تری کار کنند. در اینجا نحوه استفاده از این ابزارها به شما کمک می کند تا کار خود را ساده تر انجام دهید.

با چند کلیک سریع وب سایت ها را ایجاد کنید

هر بار که یک وب سایت را برای مشتری ایجاد می کنید ، نمی خواهید زمان زیادی برای راه اندازی نام دامنه ، برنامه میزبانی و CMS هدر دهید. با استفاده از فرآیند ایجاد و ایجاد سایت جدید SiteGround ، می توانید دامنه ای را اضافه کنید ، یک برنامه نصب کنید ، موارد اضافی مفیدی اضافه کنید و فقط با چند کلیک سایتی ایجاد کنید.

چندین وب سایت از یک مکان را مدیریت کنید

قابلیت دسترسی و مدیریت به کلیه سایتهای مشتری شما در زیر یک سقف مهم است. اگر بعد از ایجاد سایتی نیز از مشتری خود مراقبت کنید ، این گزینه می تواند زمان صرفه جویی زیادی باشد.

شما لازم نیست چندین اعتبار ورود به سیستم را مدیریت کنید ، چندین برگه را در مرورگر خود باز نگه دارید ، و در حین کار بر روی پروژه های مختلف از تمام صفحه از صفحه به صفحه دیگر تغییر دهید. SiteGround یک داشبورد واحد برای همه سایتهایی که مدیریت می کنید فراهم می کند. همچنین می توانید به سرعت به مجموعه شخصی ابزارهای سایت آنها برای هر وب سایت دسترسی پیدا کنید.

همکاران را به سایتهایی که در آن کار می کنید اضافه کنید

همکاری تیمی یک بخش جدایی ناپذیر در ساخت وب سایت است ، زیرا شما نیاز به ایجاد کد خوب ، طراحی زیبا و محتوا دارید. برای این کار ، شما باید بتوانید دسترسی آسان به اعضای تیم داخلی یا پیمانکاران فرعی خود داشته باشید. منطقه مشتری جدید SiteGround به شما امکان می دهد تا به راحتی همکاران خود را به هر یک از پروژه های خود اضافه کنید.

یکی از ویژگی های مفید این است که هر یک از وب سایت ها اعتبار ورود به سیستم و یک حساب جداگانه را دریافت می کنند. به این ترتیب ، شما می توانید دسترسی هر کس را در هر لحظه مدیریت کنید بدون اینکه روی دسترسی و ورود افراد دیگر تأثیر بگذارد.

اگر سایتهایی را برای مشتری ایجاد می کنید اما می خواهید بعد از ارسال آنها به مشتری خود ، بتوانید به حفظ آنها ادامه دهید ، می توانید خودتان همکار شوید حتی بعد از اینکه مالکیت حساب را به دست بگیرید.

به راحتی سایت ها را به مشتری منتقل کنید

اغلب اوقات ، حتی هنگامی که یک پروژه وب سایت به پایان رسید ، شما هنوز وظایف اداری کوچکتر مانند انتقال مالکیت سایت ، کمک به مشتریان در انتخاب و تنظیم برنامه میزبانی خود و غیره را دارید.

با ابزار جدید SiteGround ، می توانید به راحتی سایت تمام شده را به مالک جدید آن ارسال کنید. به سادگی گزینه انتقال مالکیت را انتخاب کرده و جزئیات مشتری خود را اضافه کنید. برای دریافت دعوت نامه مشتری شما نیازی به مشتری SiteGround ندارد. آنها 72 ساعت فرصت دارند تا مالکیت حساب میزبانی را بپذیرند و قبل از انقضا درخواست را تصرف کنند.

برای این که انتخاب مشتری برنامه خود یا سایر خدمات وب سایت مورد نیاز خود را برای مشتریانتان آسانتر کند ، می توانید توصیه های خود را به همراه دعوت نامه انتقال سایت برای آنها ارسال کنید.

از فروش مجدد میزبانی وب سفید استفاده کنید

اگر ترجیح می دهید طراحی وب سایت و طراحی وب سایت خود را به همراه یک هاستینگ وب تنظیم کنید و تمام این خدمات را به عنوان یک بسته ارائه دهید ، SiteGround ابزارهای مناسبی برای شما دارد.

شما می توانید به مشتریان خود دسترسی به برچسب سفید به سایت خود بدهید. شما صاحب حساب میزبانی وب سایت آنها خواهید بود. با این حال ، آنها بدون هیچگونه مارک تجاری SiteGround ، پنل مدیریت سایت جداگانه ای دریافت می کنند ، که می توانند سایت خود را مدیریت کنند ، در صورت لزوم ، محتوا و قابلیت های خود را اضافه کنند.

اگر می خواهید کار ساده سازی وب سایت خود را شروع کرده و مشتری های خوشحال تری را نیز به دست آورید ، مطمئن شوید که بستر میزبانی سایت SiteGround را امتحان کنید. ساخته شده است با تمام نیازهای وب freelancer.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “همکاری مفید و ابزار حمل و نقل سایت برای خلاقیت از SiteGround”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *