چگونه یک طراح گرافیک مستقل در سال 2020 بشویم: یک برنامه 10 مرحله ای


آیا آرزو دارید که روز کاری خود را متلاشی کنید و به یک طراح گرافیک تمام وقت تبدیل شوید؟ شروع به اجرای برنامه خود کنید.

بیشتر فریلنسرها با طراحی گرافیک به عنوان یک فشار جانبی شروع می کنند ، اما با عزم و اراده ، برنامه ریزی شغلی و یک اخلاق کاری محکم ، می توانید به همان اندازه که می خواهید ایجاد یک حرفه پایدار ایجاد کنید ، شغل ایجاد کنید.

در اینجا 10 مرحله برای کمک به شما در شروع کار ارائه شده است.

به من اعتماد کن ، من همه آنها را در دهه خودم به عنوان یک فریلنسر آزمایش کردم!

مرحله 1: شروع به ساختن یک نمونه کار کنید

چگونه یک طراح گرافیک آزاد باشید

اگر قصد دارید مشتریانی را به تنهایی وارد کنید ، یک سبد قوی ضروری است.

در حالی که می تواند همه چیزهایی که اخیراً در یک نمونه کارها انجام داده اید را وسوسه کنید ، انتخابی باشید. فقط پروژه ها و نمونه هایی را شامل کنید که نمونه ای ستاره ای از نوع کار آزاد شما می خواهید انجام دهید. (اگر می خواهید روی چاپ تمرکز کنید ، نمونه کارهای خود را با پروژه های دیجیتالی بسته نکنید.)

برای فروش کار خود به مشتریان بالقوه از نمونه کارها خود به عنوان یک نمایشگاه استفاده کنید. به سرعت خواهید فهمید که نوع کارهایی که ویترین می کنید ، اغلب در جستجوی مشابه پروژه های آینده انجام می شود.

مرحله 1a: پروژه های اشتیاق را در نمونه کارها خود بگنجانید. حتی پروژه های پرداخت نشده با شما ارتباط شخصی دارند می توانند بخشی از نمونه کارها شما باشند. بعضی اوقات این قطعات می توانند عمق کار و عشق شما به طراحی را بیش از مشاغل تجاری نشان دهند. (آنها همچنین می توانند منجر به بیشتر کارهایی شوند که می خواهید انجام دهند.)

مرحله 2: ایجاد یک برند شخصی

در نظر بگیرید که آیا قصد دارید تحت عنوان خود کارهای آزاد انجام دهید یا نام تجاری ایجاد کنید.

برای اینکه به عنوان یک طراح گرافیک مستقل ، به یک مارک شخصی و حرفه ای قوی نیاز دارید. آنها ممکن است یکسان باشند (اگر قصد دارید تحت نام خود کار کنید.) یا می توانید یک نام تجاری را به شما معرفی کنید.

خرید یک دامنه ، ایجاد یک آدرس ایمیل و حضور آنلاین به عنوان یک طراح گرافیک. در حالی که شما این کار را با نام تجاری انجام می دهید ، فکر کنید که آیا قصد دارید تحت عنوان خود کارهای آزاد انجام دهید یا نام تجاری ایجاد کنید. (اگر در حصار هستید ممکن است بخواهید کار کفش را برای هر دو انجام دهید.)

در هر دو گزینه جوانب مثبت و منفی وجود دارد – استفاده از نام خود یا ایجاد نام شرکت دیگر – این گزینه را انتخاب شخصی در مورد نحوه انجام تجارت به عنوان یک طراح گرافیک مستقل می کند.

تقریباً یک دهه پیش ، من شروع به انجام پروژه های كوچك مستقل تحت نام خودم کردم. با رشد شغلی و شهرت من ، تجارت آزاد را درگیر کردم. این یک مسیر مشترک برای بسیاری از آزادکاران است و نشان می دهد که چگونه یک مارک شخصی قوی می تواند به یک نام تجاری یا یک مارک تجاری نیز کمک کند و رشد کند.

مرحله 3: آنلاین شوید

چگونه یک طراح گرافیک آزاد باشید

بخشی از ایجاد نام تجاری شما این است که خود را به عنوان یک اقتدار در طراحی همه چیز و با تمرکز خاصی روی نوع کار آزاد که می خواهید وارد کنید ایجاد کنید. این احتمالاً با یک وب سایت و همچنین رسانه های اجتماعی و سایت های پرتفوی آغاز می شود.

به این فکر کنید که مشتریان جدید چگونه شما را جستجو می کنند. این احتمالاً با یک جستجوی Google – حتی برای مشتریانی که از مراجعه مراجعه می کنند – شروع می شود.

حضور پررنگ آنلاین به شما به عنوان یک طراح گرافیک اعتبار می بخشد و شما را برای مشتریان بالقوه “واقعی” می کند. همچنین می تواند نقطه تماس را فراهم کند. بنابراین فراموش نکنید که یادداشتی را برای استخدام و نحوه تماس با ما در میان بگذارید.

مرحله 4: ایجاد یک برنامه و اهداف تجاری

شما باید در مورد زمان ، مالیات و مانده حساب و درآمد فکر کنید.

خیلی تبدیل شدن به یک طراح گرافیک مستقل اصلاً خلاق نیست. این یک بنیاد تجاری محکم برای تسهیل موفقیت در آینده است.

اگر قصد دارید از کارهای مستقل به عنوان یک معمای جانبی استفاده کنید ، ممکن است یک برنامه کاری کامل لازم نباشد. اما شما هنوز هم باید در مورد زمان ، مالیات و تعادل درآمد و هزینه ها فکر کنید. (هدف این است که درآمد کسب کنیم ، درست است؟)

اگر قصد دارید به عنوان شغل تمام وقت به کار آزاد بپردازید ، به یک برنامه و اهداف تجاری نیاز دارید. برای ایجاد کار به چه میزان درآمد نیاز دارید؟ هزینه های مراقبت های بهداشتی گرفته تا مالیات گرفته تا نرم افزار و رایانه و بازاریابی چیست؟ به چه خدمات و پیمانکارهایی نیاز دارید (قانونی ، CPA ، مجوزها و بیمه)؟

اهداف قابل اندازه گیری را ایجاد کنید تا به شما در تشخیص اینکه آیا برنامه شما کار می کند ، کمک کنید. اگر زندگی آزاد به پایان می رسد که برای شما نباشد ، یک برنامه خطیر داشته باشید.

مرحله 5: گرفتن مشتری را شروع کنید

شروع به گرفتن مشتری های مستقل کنید.

در حالی که شما احتمالاً آماده پرش به داخل هستید ، ایده کوچک برای شروع کوچک است. چند مشتری اول و پروژه ممکن است زمان یا کار بیشتری را پیش بینی کنید. از جلسات گرفته تا تجدیدنظرها تا اینکه بفهمید مشتری دقیقاً به چه چیزی احتیاج دارد ، می خواهید به خود زمان زیادی بدهید تا موفق شوید (و بلافاصله نمی سوزانید).

با گذشت زمان ، شما می دانید که چه زمان مشتری به نظر می رسد ، چه مدت پروژه های خاص طول می کشد ، و از کجا می توانید روی بیشترین درآمد و دستیابی به خلاقیت متمرکز شوید.

مرحله ششم: شبکه های مناسب را توسعه داده و پرورش دهید

چگونه یک طراح گرافیک آزاد باشید

مشتری ایده آل شما چیست؟ آن ها را کجا پیدا کردی؟

مدتی را صرف کنید که خود را با شبکه های عمدی در آنجا بیرون کنید. اگر بیشتر مشاغل شما محلی است ، در جلسات ملاقات و رویدادهای شبکه در منطقه خود شرکت کنید. اگر کار مشتری از منابع دیگر است ، آن شبکه ها را توسعه دهید.

اگر شبکه گسترده ای داشته باشید یا مشتریانی جداگانه داشته باشید که راه های زیادی را برای شما ارسال می کنند ، ممکن است در صورت انجام کارهای فرعی تعداد زیادی از شبکه ها در آژانس ها نیز شامل شوند.

اتصالات محکم به شما در ایجاد نوع شغلی مناسب کمک می کند و به مشتری یا پروژه هایی که مناسب نیستند منجر می شود.

به یاد داشته باشید که شبکه سازی بصورت حضوری ، آنلاین و از طریق کانالهای دیگر مانند وبلاگ نویسی مهمان ، مراجعه به مراجعان و شرکت در رویدادها یا کنفرانس های خاص در صنعت اتفاق می افتد.

مرحله 7: متنوع سازی کار و مشتری

چگونه یک طراح گرافیک آزاد باشید

تمام وقت آزاد خود را صرف کار کردن برای یک مشتری یا فقط در یک نوع پروژه نکنید. شما هرگز نمی دانید چه موقع ممکن است این تجارت خشک شود.

این ایده خوبی است برای ایجاد یک مشتری متنوع مشتری.

ترکیب ایده آل؟ هدف برای:

  • چند مشتری منظم با نیازهای قابل پیش بینی
  • یک زن و شوهر از پروژه های بزرگ است که شما می توانید به اتمام برساند و ادامه دهید
  • چند مشتری یا پروژه جدید
  • یک منبع درآمد منفعل مانند فروش کیت های UI یا ابزار در بازارها یا فروش مجدد میزبانی وب برای مشتریان وب سایت

مرحله 8: ایجاد یک شبکه ارجاع

ایجاد شبکه ارجاع می تواند وقتی متقاضیان دیگر فریالنسرها به شما مراجعه کنند ، می تواند به صورت متقابل عمل کند.

زمانی فرا می رسد که هر آزادکار حداکثر می شود. شما فقط نمی توانید یک پروژه دیگر را انجام دهید زیرا مشغول کار هستید یا به کمی تعطیلات احتیاج دارید. و این خوب است

مراجعان را به سایر طراحان گرافیک که به آنها اعتماد دارید مراجعه کنید. ایجاد شبکه ارجاعی که بتوانید مشتریانی را برای تأسیس اعتبار خود بفرستید و وقتی سایر فریلنسرها مشتری را به شما بازگردانند می توانند به صورت متقابل کار کنند. فقط مشتریانی را به طراحان دیگری که به آنها اعتماد دارید ارسال کنید.

با طراحانی گفتگو کنید که ممکن است مشتریانی را برای آنها ارسال کنید. این ممکن است دیگران باشند که با آنها مرتباً کار می کنید (یا حتی با آنها قرارداد دارید) یا طراحان شبکه گسترده خود را. اطمینان حاصل کنید که آنها می دانند که شما ممکن است کار خود را ارسال کنید. (در طولانی مدت برای تجارت خوب است.)

مرحله 9: یافتن یک بازار طاقچه

در حالی که خوب است که ترکیبی از مشتری و پروژه داشته باشید ، برخی از آزادکاران می توانند از تخصص بهره مند شوند. آیا شما کاری انجام می دهید که تقاضای شدیدی برای آن وجود داشته باشد و افراد زیادی برای برآورده کردن آن نباشند؟ تخصص ممکن است مهم باشد.

قبل از پرش به بازار طاقچه ، کارهای خانه خود را انجام دهید. آیا کار کافی برای پشتیبانی از مشاغل شما وجود دارد؟ آیا می توانید در این زمینه کارآمد باشید؟ آیا از یک خط کار طراحی راضی خواهید شد؟ آیا تقاضا برای محصول ، خدمات یا تکنیک طراحی شما در آن تخصص دارید؟

فقط به این دلیل که تصمیم به تخصص در یک کار را دارید ، به این معنی نیست که نمی توانید پروژه های دیگری را انجام دهید. اصلی ترین مزیت کار در بازار طاقچه این است که شما باید بتوانید یک سیستم ایجاد کنید و کار را به سرعت تولید کنید – شما هر بار چرخ را دوباره اختراع نمی کنید – و با کار آشنایی زیادی دارید.

بازارهای طاقچه شامل:

  • محتوا یا کارهای طراحی خاص صنعت
  • استفاده از تکنیک های خاص مانند طراحی رابط های صوتی یا هوش مصنوعی
  • تخصص در پروژه مانند وب سایت یا طراحی چاپ ، رسانه در فضای باز یا طراحی محصول
  • کار با یک نوع مشتری خاص ، مانند مشاغل کوچک در یک منطقه خاص

تخصص به این معنی نیست که نمی توانید با گذشت زمان تغییر کنید. بازار و مشتری نیاز به تغییر دارد. در صدر تجارت و صنعت خود باشید. پروژه ها و مشتری های خود را بطور دوره ای ارزیابی کنید تا اطمینان حاصل کنید که چه کاری را برای بهترین کار خود انجام می دهید.

مرحله 10: حقوق خود را پرداخت کنید

چگونه یک طراح گرافیک آزاد باشید

در حال حاضر برای قسمت سرگرم کننده – مطمئن شوید که خودتان پرداخت کنید!

کسب و کار و پول خانه را جدا کنید. از حساب های مختلف ، کارت های اعتباری استفاده کنید و همه چیز را پیگیری کنید. کار آزاد را به عنوان یک تجارت انجام دهید تا در طولانی مدت همه چیز قابل کنترل تر باشد. (باور کنید که حسابدار شما از شما تشکر خواهد کرد.)

سپس از محل کار ، خودتان حقوق بگیرید. (امیدوارم که شما به اندازه کافی کار کنید تا بتوانید خود را به خوبی پرداخت کنید.) قبض های خانگی را از حساب های تجاری خود پرداخت نکنید. جدا کردن حسابهای تجاری و شخصی باعث می شود حسابداری آسان تر و با استرس کمتر به مرور زمان انجام شود.

نتیجه

شما می توانید یک طراح گرافیک مستقل باشید. این چیزی غیر از یک رویا است و در یک اقتصاد رو به رشد در سراسر جهان ، می توانید به تنهایی مکانی در صنعت خلاق پیدا کنید.

شما باید در آن کار کنید. اما اگر طراحی گرافیکی مستقل چیزی است که شما به آن علاقه مند هستید ، می توانید از این طرح برای شروع استفاده کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چگونه یک طراح گرافیک مستقل در سال 2020 بشویم: یک برنامه 10 مرحله ای”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *