کارهای خراشیدن را با API Scrapestack ساده کنید


سناریوهای زیادی وجود دارد که در آن شما نیاز به ضبط و جمع آوری داده ها از طریق وب دارید. یک API می تواند کارهای زیادی را برای شما انجام دهد ، بنابراین مجبور نیستید آن را اداره کنید (با بلوک های IP ، CAPTCHA و کارهای عظیم دستی به تنهایی).

scrapestack یک راه حل API است که می تواند صفحات وب را در سراسر جهان به چشم ببندد و به اطلاعات در وب سایت ، بانک اطلاعاتی ، پروژه تحقیقاتی یا محصول خود بپردازد.

در اینجا چگونگی استفاده از این ابزار و چگونگی کارآیی آن برای شما آورده شده است.

کتف چیست؟

خراش دادن api

scrapestack یک سرویس API است که به کاربران امکان می دهد وب سایت ها را بدون برخورد با مسائل فنی سرقت کنند. به سادگی یک URL وب سایت معتبر ارسال کنید ، و API محتوای HTML کامل (همانطور که در مرورگر مشاهده می شود ، از جمله ارائه JavaScript) در پاسخ JSON باز می گردد.

شما لازم نیست که با پروکسی ها ، بلوک های IP ، هدف گیری جغرافیایی یا حل CAPTCHA برخورد کنید زیرا API همه چیز را برای شما کنترل می کند.

API توسط بیش از 2000 شرکت در سراسر جهان استفاده می شود

API از پروکسی های استاندارد (مرکز داده) و حق بیمه (مسکونی) استفاده می کند.

پراکسی های استاندارد متعلق به هیچ ISP نیستند و فقط با نشان دادن آدرس پراکسی دیتاسنتر و اطلاعات مربوط به شرکتی که دیتاسنتر مربوطه را دارد ، آدرس IP اصلی را ماسک می زنند.

پروکسی های پریمیوم به آدرس ها و دستگاه های مسکونی واقعی وصل شده اند ، که باعث می شود هنگام scrap کردن وب ، مسدود شدن آنها بسیار کمتر شود. پروکسی های مسکونی برای scrap کردن وب در صورت امکان توصیه می شود زیرا کار کردن با محتوای جغرافیایی مسدود شده و داده های برداشت در مقیاس را آسان می کند.

scrapestack یک API REST است و مقیاس پذیر است ، بنابراین هر وب سایتی از یک وبلاگ ساده به یک شرکت بزرگ می تواند از استفاده از آن بهره ببرد و همچنان به کار خود ادامه دهد.

API توسط بیش از 2،000 شرکت در سراسر جهان استفاده می شود و نسخه اول از سال 2014 به بعد است. scrapestack توسط apilayer ساخته شده و نگهداری می شود ، این شرکت در پشت برخی از محبوب ترین ابزارهای توسعه دهنده ، محصولات SaaS و API های موجود در بازار است. – از جمله ipstack ، eversign ، invoicely و موارد دیگر ، آن را به ابزاری که می توانید اعتماد کنید تبدیل کنید.

چه کسی باید از آن استفاده کند؟

scrapestack برای بسیاری از وب سایت های مختلف کاربرد عملی دارد. برای صاحبان وب سایت و شرکت های مختلف از هر اندازه در دسترس است زیرا این برنامه رایگان و منبع باز است.

از این ابزار استفاده کنید:

 • رتبه بندی را در گوگل یا یوتیوب خراش دهید
 • تجزیه و تحلیل داده ها و نتایج از TripAdviser یا Booking.com
 • بررسی ها یا لیست ها را از آمازون به وب سایت خود بکشید

مشترک اصلی این استفاده ها این است که scrapestack به تبدیل صفحات وب به داده های عملی که می توانید استفاده کنید کمک می کند. API قبلاً بیشتر از 1 میلیارد درخواست در هر ماه

ویژگی های اصلی

scrapestack کار می کند؛ به همین دلیل بیش از 2000 شرکت از قبل استفاده می کنند. پس از نصب ابزار – مستندات زیادی برای کمک به شما وجود دارد – می توانید داده ها را برای منابع مختلف تجزیه کنید.

سایر ویژگی های کلیدی عبارتند از:

 • 99.9 درصد میانگین زمان بروز
 • میلیون ها پروکسی و IP در سراسر جهان
 • استخر شامل ارائه دهندگان خدمات جهانی اینترنت ، از دستگاه های واقعی پشتیبانی می کند
 • از درخواست های هوشمند و چرخش IP برای درخواست های داده استفاده می کند
 • بیش از 100 مکان جهانی برای ارسال درخواستهای API در مورد scraping وب شما
 • زیرساخت های جامد که سریع است و عناصری مانند درخواست های SPI همزمان ، حل CAPTCHA ، پشتیبانی مرورگر و ارائه JavaScript را امکان پذیر می کند
 • گزینه های رایگان و حق بیمه برای سفارشی کردن سطح درخواست API مورد نیاز شما (و کارت اعتباری لازم نیست)
 • استفاده آسان و فقط 5 دقیقه (و چند خط کد) برای ادغام در وب سایت شما طول می کشد
 • سرویس مقیاس پذیر که می تواند با وب سایت یا تجارت شما رشد کند

قیمت گذاری

scrapestack تا حد معینی درخواست ماهانه رایگان است. برنامه رایگان اجازه می دهد تا حداکثر 10،000 درخواست در هر ماه با پراکسی های استاندارد داشته باشید و پشتیبانی محدود نیز داشته باشید.

scrapestack برنامه های پولی را برای کاربران با حجم سنگین تر ارائه می دهد.

 • اساسی (هر ماه 19.99 دلار): شامل 250،000 درخواست در هر ماه با استفاده از پراکسی های استاندارد ، رمزگذاری HTTPS ، درخواست های همزمان ، ارائه JavaScript و بیش از 100 مکان جغرافیایی است.
 • حرفه ای (79.99 دلار در هر ماه): شامل همه چیز در پایه به علاوه 1 میلیون درخواست ماه و پروکسی حق بیمه است.
 • تجارت (149.99 دلار در هر ماه): شامل همه چیز به صورت حرفه ای به علاوه 3 میلیون درخواست در هر ماه است.
 • مشتریان در سطح سازمانی برای تعیین قیمت و جزئیات بیشتر باید با این شرکت تماس بگیرند.

این شرکت همچنین تخفیف هایی را برای سالانه در مقابل صورتحساب ماهانه ارائه می دهد. (شما می توانید تا 20 درصد پس انداز کنید.)

نتیجه

API scrapestack کارهای scraping وب را ساده می کند. شروع به کار و نصب آسان است.

خوب چرا امتحانش نکنیم؟ مستندات زیادی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد و می دانید چه چیزی این را به بهترین راه حل برای همه نیازهای شما به وب سایت ضبط تبدیل می کند. امروز scrapestack را امتحان کنید.

با تشکر از شما برای scrapestack به خاطر حمایت از این پست ، و کمک به پشتیبانی از Design Shack.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کارهای خراشیدن را با API Scrapestack ساده کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *