10+ بهترین ابزار و قالب های وب سایت نمونه کارها رایگان در سال 2020


آیا در حال حاضر به وب سایت نمونه کارها نیاز دارید؟ ابزارها و قالبهای متنوعی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند روند کار را سریع شروع کنید تا بتوانید به سرعت کار خود را به صورت آنلاین نمایش دهید.

این لیست شامل گزینه هایی است که برنامه های رایگان را برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد. (توجه داشته باشید که بسیاری از گزینه های پرداخت شده با امکان شخصی سازی یا اضافه کردن ویژگی های حق بیمه نیز ارائه می دهند.)

در اینجا چند ابزار وجود دارد که می تواند به نویسندگان ، طراحان ، عکاسان ، هنرمندان یا تقریباً بسیار کمک کند هر کسی این هفته نمونه کارها خود را آنلاین کنید.

رفتار

قالب وب سایت نمونه کارها رایگان

Behance یکی از آن دسته از ابزارهای رایگان نمونه کارها است که مدت زیادی در آن وجود داشته است – و به دلایل خوبی – استفاده از آن برای انواع پروژه ها بصری و آسان است.

Behance که جزئی از خانواده Adobe است ، امکان شخصی سازی پرتفوی های فردی را فراهم می کند ، اما ویژگی های آن محدود است. آنچه به خوبی انجام می شود فراهم کردن مکانی سازمان یافته برای نمایش پروژه ها و کار با فضای کافی برای اضافه کردن توضیحات و اطلاعات مربوط به پروژه ها است. تقریباً برای هر نوع پروژه طراحی کار می کند.

ابزار نمونه کارها همچنین شامل کمی از عوامل اجتماعی با توانایی دوست داشتن کارهایی است که دیگران انجام می دهند یا از خلاقیتی که شما آنها را تحسین می کنید ، پیروی می کنند.

نکته منفی این است که برای هر کاربر دارای URL مارک دار است و گزینه های طراحی نسبتاً محدود هستند.

Adobe Portfolio

قالب وب سایت نمونه کارها رایگان

اگر بسیاری از کارکردهای Behance را با الگوهای بیشتر و گزینه های طراحی بیشتر می خواهید ، Adobe Portfolio راهی برای پیش روی شماست. مشترکان Adobe Creative Cloud به صورت رایگان به این ابزار دسترسی دارند ، اما می توانید برای ویژگی های نمونه کارها یک اشتراک a la carte را خریداری کنید.

تفاوت اصلی بین این ابزار و Behance در شخصی سازی طراحی نمونه کارها است. Adobe Portfolio بیشتر شبیه به یک سازنده وب سایت است که با الگوهایی همراه است تا کار شما خوب به نظر برسد ، در حالی که Behance بیشتر یک ابزار تنها نمونه کارها است.

شما می توانید طرح بندی های چند صفحه ای ایجاد کنید ، و هاستینگ در برنامه ها گنجانده شده است. اگر قبلاً از Behance استفاده می کنید ، می توانید ابزارها و پروژه ها را وارد کنید تا یک وب سایت پرتفوی با طراحی با گرافیک تر را انتخاب کنید که شامل ویژگی هایی از قبیل نامگذاری دامنه های سفارشی ، اتصال به Adobe Fonts و Lightroom ، شبکه عکس و صفحات محافظت از رمز عبور است.

بزرگترین افت نزولی؟ فقط با اشتراک Creative Cloud رایگان است و شروع به کار کمی در کنار هم می تواند باشد.

دریبل

قالب وب سایت نمونه کارها رایگان

هنگامی که صحبت از طراحی یا انیمیشن تعاملی یا UX می شود ، به نظر می رسد Dribbble زمین بازی است ، اما به عنوان یک الگوی رایگان نمونه کارها وب سایت نیز دوبرابر می شود.

این ویژگی از نگاه و تمیزی برای پروژه هایی با امکان بارگیری عناصر و برخی تعامل های اجتماعی با عکس و لایک برخوردار است.

با رابط کاربری به عنوان یک ابزار نمونه کارها کارهای بصری زیادی وجود ندارد ، اما استفاده از آن آسان است و اضافه کردن پروژه ها آسان است. اگر در حال حاضر از سیستم عامل استفاده نمی کنید ، سخت ترین قسمت ممکن است دعوت به استفاده از Dribbble باشد.

تاشو

قالب وب سایت نمونه کارها رایگان

Coroflot یک شبکه طراحی با کار و فرصت های شغلی است. همچنین به شما امکان می دهد تا یک نمونه کار خلاقانه رایگان را ایجاد کنید که می توانید از آن استفاده کنید تا کار آزاد انجام دهید یا فقط پروژه هایی را به نمایش بگذارید.

ابزارهای نمونه کارها بسیار آسان هستند ، اگرچه گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود ندارد. این یک طراحی و احساس شبیه به Pinterest دارد.

Portfoliobox

وب سایت نمونه کارها رایگان

Portfoliobox بیشتر از یک ابزار دقیق پرتفوی سازنده وب سایت است ، اما قالب ها و چیدمان ها با قدردانی خلاقانه در ذهن طراحی شده اند.

با داشتن زمینه های تصویر بزرگ ، این الگوهای طراحی برای نشان دادن کارهای خلاقانه ، مانند عکاسی ، تصویر سازی یا هنر عالی هستند. شما همه چیز را در مرورگر با ابزارهای بصری طراحی کرده اید که به راحتی قابل استفاده و درک هستند.

گزینه رایگان نمونه کارها اجازه می دهد تا 30 تصویر و 10 صفحه. برنامه حرفه ای با برچسب زدن سفید ، دامنه سفارشی رایگان و پشتیبانی ، انعطاف پذیری کمی بیشتری به شما می دهد.

کروادو

قالب وب سایت نمونه کارها رایگان

Crevado یکی دیگر از سازندگان وب سایت است که دارای مناطق تصویر بزرگ در قالب ها برای سهولت در ایجاد یک نمونه کار بصری است. این برنامه از سازنده کشیدن و رها کردن استفاده می کند ، بنابراین لازم نیست نگران کد یا HTML باشید تا بتوانید یک سایت نمونه کارها را ایجاد کنید و کمی کنترل بیشتری نسبت به یک ابزار نمونه کارها مستقیم خواهید داشت.

رابط و ابزار بسیار نرم و صاف هستند ، اما اگر می خواهید یک نام دامنه سفارشی داشته باشید ، باید به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید. همچنین اگر می خواهید چاپ عکس را بصورت آنلاین بفروشید نیز با Fotomoto ادغام می شود.

Mack Rack

وب سایت نمونه کارها رایگان

Mack Rack یک ابزار نمونه کارها دارد که به روزنامه نگاران می رسد اما برای هر کسی که دارای سبد نوشتن است کار می کند. بهترین ویژگی این سرویس نمونه کارها این است که کلیپ هایی را برای شما جمع آوری کرده و به منابع اصلی پیوند می زند.

پرتفوی ها طراحی تمیز دارند – اگرچه همه آنها تقریباً یکسان به نظر می رسند – و شامل امکاناتی از قبیل جستجوی سریع برای یافتن مقاله ها و بخش ارتباط با لینک ها و پیوندهای آسان است که به عنوان یک مینی رزومه عمل می کند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این وب سایت رایگان نمونه کارها؟ این شامل ابزاری است که پیوندهای شما را با چه کسی به اشتراک می گذارد.

بزرگترین نکته منفی این است که گزینه های سفارشی سازی زیادی با این ابزار در دسترس نیست.

محتوا

وب سایت نمونه کارها رایگان

محتوا یک گزینه نمونه کار نوشتن رایگان را ارائه می دهد و همچنین به شما امکان می دهد آن مجموعه را به فرصت های آزاد در شبکه خود پیوند دهید.

پرتفوی ها دو گزینه طراحی دارند – اما هر دو مدولار هستند و به شما امکان می دهند تصویر و متن را که به کاربران نشان می دهد سفارشی کنید. می توانید PDF یا نمونه های سخت نوشتن و همچنین پیوند به منابع را در هر نقطه آنلاین بارگذاری کنید.

بزرگترین فایده این ابزار نمونه کارها شبکه متصل در پشت آن است. نویسندگان می توانند با مارکها ارتباط برقرار کنند ، تکالیف دریافت کنند ، کار ارسال کنند و از طریق این بستر دستمزد بگیرند.

این ابزار همچنین دارای یک بخش زیستی مناسب است ، اما گزینه های سفارشی سازی محدود است. افشای کامل: من از این برای سبد نوشتن خود استفاده می کنم (هنگام بروزرسانی آن) و یک URL سفارشی را به نمونه کارها خود هدایت می کنم. در غیر این صورت ، یک URL مارک دار دریافت می کنید ، که بسیار رایج با وب سایت های رایگان نمونه کارها است.

JournoPortfolio

وب سایت نمونه کارها رایگان

JournoPortfolio دارای رابط کاربری قابل تنظیم ترین گزینه های نمونه کارها برای نوشتن رایگان است. این شامل چندین قالب طراحی برای شروع و یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان است که به شما کمک می کند ظاهر مورد نظر خود را ایجاد کنید ، از جمله قابلیت بارگذاری تصاویر.

این ابزار دارای ویژگی های بسیار قدرتمند در برنامه های پرداخت شده از جمله دامنه سفارشی ، محافظت از رمز عبور و چند صفحه بندی است. این می تواند مقالات را به صورت خودکار مدیریت کند و به صورت خودکار محتوای را بکشد یا شما می توانید آن را به صورت دستی مدیریت کنید.

این برنامه رایگان برای نمایش یک نمونه کوچک از کار کافی است و شامل توانایی ارسال 10 نمونه نمونه یا مقاله در قالب یک صفحه می باشد.

جیمدو

وب سایت نمونه کارها رایگان

Jimdo ابزاری برای ساخت وب سایت مبتنی بر هوش مصنوعی نسبتاً جدید است که وب سایت را بدون کد برای شما طراحی می کند.
می توانید از آن برای نمونه کارها استفاده کنید یا از یک الهام بخش برای یک پروژه وب سایت پرش کنید. در حالی که استفاده از آن برای مبتدیان آسان است ، برخی ممکن است ابزار طراحی را بیش از حد محدود کنند. همچنین یک ویرایشگر Jimdo Creator برای کسانی که تجربه کدگذاری را دارند برای ایجاد یک وب سایت سفارشی تر وجود دارد.

این برنامه رایگان شامل تمام ویژگی های ابزار است ، اما اگر می خواهید یک دامنه سفارشی داشته باشید باید ارتقا دهید.

به طرز چشمگیر

وب سایت نمونه کارها رایگان

جالب است که احتمالاً یکی از ساده ترین ابزارهای ساخت وب سایت رایگان نمونه کارها در خارج از کشور است.

رابط کاربری هوشمند و آسان برای استفاده فقط با کلیک و حرکت عناصر است. این به گونه ای طراحی شده است که به شما در ایجاد سریع یک سایت کمک می کند. این ابزار در درجه اول برای وب سایت های یک صفحه ای است ، که می تواند به خوبی با پرتفوی کار کند.

برنامه رایگان بیشتر ویژگی های مورد نیاز شما را دارد ، اما برای یک دامنه سفارشی به روز رسانی نیاز است. انعطاف پذیری طراحی زیادی با این یکی نیز وجود دارد که یک امتیاز است.

نتیجه

وقتی نوبت به ایجاد یک پرتفوی آنلاین می رسد ، بزرگترین تصمیمی که می توان گرفت این است که آیا شما می خواهید بخشی از یک شبکه یا بیشتر از یک سبد طراحی شده باشد. جوانب مثبت و منفی برای هر یک وجود دارد.

بزرگترین عامل تصمیم گیری ممکن است میزان آشنایی شما با ساختن یک وب سایت و زمان لازم برای اختصاص به آن باشد. خبر خوب این است که این ابزار رایگان روش خوبی برای شروع کار ارائه می دهند.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10+ بهترین ابزار و قالب های وب سایت نمونه کارها رایگان در سال 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *