10 نکته برای استفاده (و انتخاب) یک الگوی خبرنامه ایمیل


احتمالاً می دانید که خبرنامه های ایمیل می توانند یکی از موثرترین روشهای دستیابی به افرادی باشند که می خواهند با سازمان یا مارک شما ارتباط برقرار کنند.

یک الگوی خبرنامه نامه الکترونیکی می تواند به شما کمک کند روند کار را با طراحی نیمه سفارشی با پویایی بصری شروع کنید که باعث می شود مشترکین بر روی آن کلیک نکنید.

اگر هرگز از الگوی نامه الکترونیکی استفاده نکرده اید ، به راحتی نمی توانید با آنها کنار بیایید. دشوارترین بخش ممکن است انتخاب طرحی باشد که بتوانید به راحتی و به راحتی کارآیی کنید.

در اینجا نکاتی برای شروع کار آورده شده است!

1. محتوای خود را مطابقت دهید

الگوی ایمیل

هنگام جستجوی یک الگوی ایمیل ، اغلب ساده ترین کار با جستجوی الگویی است که با نوع محتوایی که می خواهید ارسال کنید مطابقت دارد. این ممکن است یک مسابقه زیبایی شناسی یا یک مسابقه صنعت باشد.

… قبل از جستجوی یک الگوی ، محتوای خبرنامه خود را جمع کنید

برخی از الگوهای حتی ممکن است ایده های محتوایی را ارائه دهند که قبلاً به آنها فکر نکرده اید.

برای تسهیل روند ، قبل از جستجوی یک الگوی ، محتوای خبرنامه خود را جمع کنید. عکس دارید؟ متن؟ تماس به عمل؟

به دنبال الگویی باشید که شامل عناصری باشد که آینه های آنچه را که با هم کشیده اید ، آینه دارد. اگر به طور مثال تصاویر تیز ندارید ، نمی خواهید الگویی را که به چندین تصویر نیاز دارد بارگیری کنید. به دنبال چیزی کمی ساده تر باشید.

2. فراخوانی برای اقدام

الگوی ایمیل

هر خبرنامه ایمیل باید افتخارات را تشویق کند (یک خط موضوع عالی بنویسید) و کلیک کنید. برای کلیک ، به الگویی نیاز دارید که شامل یک فراخوانی آشکار به سبک دکمه عمل است.

به دنبال دکمه هایی باشید که در قالب مشخص هستند. رنگ های روشن ، اندازه های بزرگ دکمه ها و دکمه های اطراف فضای سفید عناصر طراحی هستند که در یک فراخوان شدید برای عمل به دنبال آن هستند.

با پیوندی که افراد نمی توانند صبر کنند کلیک کنند ، یک دکمه قوی را با یکدیگر جفت کنید.

3. متناسب با سبک برند خود

الگوی ایمیل

خبرنامه های ایمیل باید با سبک برند شما مطابقت داشته باشند. هنگامی که ایمیلی می آید ، باید مانند ارتباطات دیگر سازمان شما – از طراحی وب سایت گرفته تا رسانه های اجتماعی – باشد. صدا نیز باید یکسان باشد.

برای ایجاد قوام بصری ، الگویی را انتخاب کنید که همان ظاهر و احساس مشابه سایر عناصر برند را داشته باشد.

4. قالب ها باید روی بستر ایمیل شما کار کنند

الگوی ایمیل

چگونه ایمیل ایجاد کرده و ارسال می کنید؟ هر الگویی که استفاده می کنید باید روی آن سیستم عامل کار کند.

بیشتر ابزارهای شخص ثالث (مانند MailChimp ، ثابت تماس یا Emma) به شما امکان می دهند قالبهای HTML سفارشی ایجاد کنید. اگر با روند کار آشنا نباشید ، می توانید کمی به توسعه کمک کند ، یا فروشندگان می توانند این کار را برای شما انجام دهند.

قبل از بارگیری یک الگوی در بستر ایمیل خود ، مطمئن شوید که همه موارد مورد نیاز در ایمیل را در بر می گیرد. به طور کلی حذف عناصر آسانتر از بعدا اضافه کردن آنها است.

5. قابل سفارشی سازی است

الگوی ایمیل

یک الگوی ایمیل را انتخاب کنید که بتوانید آن را شخصی سازی کنید. بسیار بعید است که شما یک الگوی را انتخاب کنید ، متن را جایگزین کنید و آماده ارسال باشید.

تقریباً به هر الگویی که انتخاب کنید نیاز به کار دارید.

اطمینان حاصل کنید که عناصر را تنظیم کنید تا با رنگ ، قلم و تصاویر برند شما مطابقت داشته باشد.

همچنین می خواهید قسمت های مختلف یک قالب را اضافه یا حذف کنید. مثال بالا شامل یک ویژگی شمارش معکوس رویداد است. این ممکن است چیزی باشد که شما در برخی از ایمیل ها استفاده می کنید و نه در سایر موارد. مهم است که بتوانید عناصر طراحی را در الگو تنظیم کنید تا متناسب با نیاز روزنامه شما باشد.

6. قالب پاسخگو ویژگی

الگوی ایمیل

اگر یک الگوی خبرنامه نامه الکترونیکی پاسخگو نیست ، ادامه دهید.

بیشتر موارد باز شده شما احتمالاً در یک دستگاه تلفن همراه اتفاق می افتد. شما می خواهید با باز کردن دسک تاپ ، این ایمیل برای آن دسته از کاربران خوب به نظر برسد.

بدون یک الگوی ایمیل پاسخگو ، می توانید نرخ باز و کلیک را به شدت صدمه بزنید.

7. قالب ها باید قابل استفاده مجدد باشند

الگوی ایمیل

یک الگوی خبرنامه نامه الکترونیکی باید برای بیش از یک ارسال ارسال شود. یک الگوی باید چارچوبی برای یک سری از فعالیتهای ایمیل باشد.

سبکی را انتخاب کنید که انعطاف پذیر باشد و می توانید با روش های مختلف استفاده کنید.

قالب های ایمیل با فضای سفید زیادی می توانند در دراز مدت نسبت به الگوهای دارای ویژگی های طراحی بالا انعطاف پذیرتر باشند زیرا آنها شروع به نمایش بیش از حد آشنا نخواهند کرد. الگوهای ساده تر می توانند تصویربرداری با مطالب مختلف را آسان تر انجام دهند و حتی برای بسیاری از افراد سریع تر نیز ساخته می شوند.

8. مارک / آرم خود را اضافه کنید

الگوی ایمیل

آیا این الگو مکانی برای مارک یا آرم شما دارد؟

به دنبال یک مکان برتر و همچنین امکان شخصی سازی اطلاعات خود در پاورقی قالب ایمیل باشید. یک خبرنامه نامه الکترونیکی نمی تواند چیزهای زیادی برای شرکت ، وبلاگ یا سازمان شما انجام دهد ، اگر افرادی که آن را باز می کنند تصور نمی کنند که اهل آن هستند.

در امتداد همان سطرها ، قبل از ارسال ، حتماً تمام متن و عناصر نگهدارنده را در یک الگوی جایگزین کنید. در غیر این صورت ، می توانید یک اشتباه بسیار شرم آور داشته باشید!

9. شامل ویژگی های تعاملی

الگوی ایمیل

برای تأثیرگذاری ایمیل لازم نیست طولانی باشد. یک عنصر تعاملی را وارد کنید که کلیک کردن را ترغیب می کند.

این می تواند از دکمه تا پیوند ویدیویی به یک gif باشد. عناصر تعاملی را مخلوط کنید تا مشترکان هر بار که می خواهید ایمیل جدیدی ارسال کنید ، علاقه مند شوند.

10. در هر ایمیل یک هدف را تراز کنید

الگوی ایمیل

روی کاری که می خواهید کاربران انجام دهند با یک پیام مختصر و روشن تمرکز کنید.

سعی نکنید همه چیز را در یک ایمیل بچرخانید. فقط به دلیل اینکه یک الگوی شامل 10 عنصر مختلف است ، نیازی به استفاده از آنها ندارید.

موثرترین ایمیل ها شامل یک کار برای کاربران می باشد که از طریق هر ایمیل انجام دهند. در مورد یک هدفی که می خواهید با ایمیل ملاقات کنید فکر کنید و به کاربران فرصت های مختلفی برای تحقق آن بدهید.

این ممکن است شامل چندین دکمه با همان لینک پایان یا ایمیل با یک کلیک باشد. روی کاری که می خواهید کاربران انجام دهند با یک پیام مختصر و روشن تمرکز کنید.

نتیجه

قالب ایمیل راهی عالی برای پرش به فعالیت در یک بازاریابی مبتنی بر صندوق ورودی است. با گزینه های بسیار زیادی – بر اساس سبک طراحی یا صنعت – می توانید از یک الگوی استفاده کنید تا سریعتر از آنچه فکر می کنید راه اندازی شود.

مانند قالب های ایمیل که اینجا می بینید؟ می توانید این موارد و موارد دیگر را در Envato Elements پیدا کنید.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10 نکته برای استفاده (و انتخاب) یک الگوی خبرنامه ایمیل”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *