10 وبلاگ و وب سایتهای قارچ شناسی برتر که باید در سال 2019 دنبال شوند


1. انجمن قارچ شناسی آبشار

انجمن قارچ شناسی آبشار

یوجین ، اورگان ، ایالات متحده است درباره وبلاگ انجمن قارچ شناسی Cascade (CMS) با تلاش جمعی از افرادی ایجاد شد که علاقه مشترکی به قارچ شناسی دارند و از پادشاهی قارچ ها تقدیر می کنند. ما یک سازمان غیر انتفاعی آموزشی اختصاص داده شده به مطالعه و لذت بردن از قارچ ها را تشکیل داده ایم.
فرکانس 1 پست / هفته
وبلاگ cascademyco.org/cms-blog
دنبال کنندگان توییتر 1.3K ⋅ Domain Authority 32

2. انجمن قارچ شناسی آمریکا

انجمن قارچ شناسی آمریکا

مدیسون ، ویسکانسین ، ایالات متحده درباره وبلاگ انجمن قارچ شناسی آمریکا یک جامعه علمی است که به پیشرفت علم قارچ شناسی اختصاص داده شده است – مطالعه قارچ های مختلف از جمله قارچ ، قالب ، ترافل ، مخمر ، گلسنگ ، پاتوژن های گیاهی و قارچ های مهم پزشکی. برای بروزترین اخبار قارچ در این نوع وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس 1 پست / روز
وبلاگ msafungi.org
دنبال کنندگان توییتر 3K Eng Engagement Social 2 Authority اداره دامنه 42

3. قارچ دکتر

دکتر قارچ

درباره وبلاگ دکتر قارچ یکی از منابع آموزشی کنسرسیوم آموزشی و پژوهشی گروه مطالعات مایکوز (MSGERC) است. این سرویس به جامعه وسیع کاربران از جمله همکاران پزشک ، محققان و دانشمندان درگیر در علم قارچ شناسی ، تحقیقات و مراقبت های بالینی می انجامد. دکتر قارچ به اجتماعات متخصصان مراقبت های بهداشتی می رسد و شما را به روز و اطلاعات در مورد جهان قارچ شناسی پزشکی می کند.
فرکانس 1 پست / ماه
وبلاگ drfungus.org
اداره دامنه 23

4- پیچش قارچ شناسی

پیچش قارچ شناسی

لندن ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ Mycological Twist یک پروژه توسط Eloise Bonneviot و Anne de Boer است که هم به عنوان یک باغ قارچ ثابت و هم به عنوان یک پروژه عشایری فعالیت می کند و میسلیوم را آلوده و پخش می کند. پروژه هایی که توسط پیچش قارچ شناسی آغاز شده است می تواند به عنوان مکانی برای بررسی چرخه وخامت و احیا در حال وقوع در مناطقی از Dark Ecology مشاهده شود.
فرکانس 2 ارسال در ماه
وبلاگ themycologicaltwist.info
اداره دامنه 18

5- قارچ شناسی پایدار

قارچ شناسی پایدار

درباره وبلاگ قارچ شناسی پایدار موضوعاتی را که به طور گسترده مربوط به پایداری در مینه سوتا و جهان است هم از منظر محیط زیست و هم از منظر بین فردی مرتبط می باشد. این موضوعات مربوط به قارچ شناسی (مطالعه قارچ ها) با تأکید ویژه بر تعامل با ارگانیسم های قارچی و ساختمان ها را پوشش می دهد.
فرکانس 13 پست در سال
وبلاگ پایداری ، پایداری ، بلاگ اسپات ..
اداره دامنه 14

6. انجمن قارچ شناسی آلبرتا

انجمن قارچ شناسی آلبرتا

ادمونتون ، آلبرتا ، کانادا درباره وبلاگ انجمن قارچ شناسی آلبرتا یک سازمان غیر انتفاعی است که توسط پروفسور رندی کوراه و هلن لنی در سال 1987 تأسیس شد. این وبلاگ به تنوع و نقش قارچ ها ، ارائه برنامه های آموزشی به عموم ، ارائه کارگاه های شناسایی قارچ ، نمایشگاه های سالانه قارچ ، و لیست توسعه قارچ ها از اکوسیستم های مختلف در سراسر آلبرتا
فرکانس 1 پست / ماه
وبلاگ albertamushrooms.ca
دنبال کنندگان توییتر 128 ⋅ Instagram Followers 509 ⋅ Domain Authority 10

7. انجمن قارچ شناسی کلرادو

انجمن قارچ شناسی کلرادو

دنور ، کلرادو ، ایالات متحده درباره وبلاگ انجمن قارچ شناسی کلرادو یک سازمان غیر انتفاعی از قارچ شناسان حرفه ای و شهروند با بیش از 300 عضو فعال در کلرادو است. رسالت جامعه ما ارتقاء مطالعه و تقدیر از قارچ شناسی است. ما قارچ ها را کشف ، عکس می کنیم ، شناسایی می کنیم ، جمع آوری و حفظ می کنیم. ما وقف ارتقاء فعالیتهای علمی ، آموزشی ، آشپزی ، بهداشتی و هنری مربوط به قارچ ها هستیم.
فرکانس 3 پست / ربع
وبلاگ cmsweb.org
دنبال کنندگان توییتر 61 Eng تعامل اجتماعی 1 Authority Domain Authority 34

8- انجمن قارچ شناسی ماین

انجمن قارچ شناسی ماین

پیتزبورگ ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده است درباره وبلاگ انجمن مایکولوژی مایین یک سازمان غیرانتفاعی است که به درک بهتر قارچ و محیط ما اختصاص دارد. این باشگاه رسالت خود را در زمینه آموزش و لذت بردن از قارچ ادامه می دهد و به طور منظم برای سفرهای میدانی و فستیوال می رود. برای مقالات شگفت انگیز درباره آنچه در سفر میدانی خود پیدا می کنند ، آماده شوید!
فرکانس 1 پست / ربع
وبلاگ mainelymushrooms.org
اداره دامنه 18

9. قارچ LLC

قارچ LLC

درباره وبلاگ من یک مربی خودآموز ، آگاه ، قارچ شناسی آماتور هستم و عضو انجمن قارچ شناسی اورگان بوده ام. من ارائه ها ، تظاهرات ها و نصب هایی را ارائه داده ام که دلالت بر قارچ شناسی کم تکنولوژی در سوله های مختلف زیست محیطی ، حیاط خانه های ما ، جوامع و زیستگاه های آسیب دیده دارد.
فرکانس 2 پست / ربع
وبلاگ jordansmushrooms.blogspot.com
دامنه 4Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10 وبلاگ و وب سایتهای قارچ شناسی برتر که باید در سال 2019 دنبال شوند”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *