10 پادکست با اندازه 10 برتر که باید در سال 2019 دنبال کنید


1. از ضخامت من ببخشید

ببخشید ضخامت من

درباره پادکست Body Positive Plus-Podcast در مورد همه چیز درباره مد ، عشق ، سلامتی ، اعتماد به نفس و موارد دیگر صحبت می کند. میزبان دو divas به علاوه Sloane Ivy و Whitley Nicole!
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست cmuradio.com/excusemythickness
دنبال کنندگان توییتر 24 owers دنبال کنندگان اینستاگرام 151 Eng تعامل اجتماعی 1 Authority Domain Authority 11

2. مکالمه سنگین

مکالمه سنگین

پورتلند ، اورگان ، ایالات متحده است درباره پادکست برای یک پادکست جدید ، مکالمه سنگین با بروس و جدی به بروس از چوبستر و جودی از Bear Skn بپیوندید. پادکست مکالمه سنگین در مورد موضوعاتی که هر روز افراد زیادی به علاوه اندازه آنها با آنها سر و کار دارد بحث می کند. از پیدا کردن لباس های مناسب ، تا دوست یابی ، تا اسطوره ای که افراد چاق نمی توانند فعال باشند – ما در حال بررسی هر موضوع هستیم و راهنمایی و راه حل ارائه می دهیم.
فرکانس 1 قسمت / هفته
پادکست heavyconversation.buzzsprout ..
دنبال کنندگان توییتر 4.1K owers دنبال کنندگان اینستاگرام 549 ⋅ Domain Authority 66

3. به علاوه مادر پادکست

به علاوه پادکست مامان

درباره پادکست به علاوه مامان به بررسی اندازه حاملگی ، اندازه مادر و عشق در بدن می پردازد. از برجستگی گرفته تا شکم ، در مورد همه اینها صحبت می کنیم تا به مادران کمک کنیم احساس تنهایی کنند.
فرکانس 2 قسمت / ماه
از آنجا که مه 2018
پادکست plusmommy.com/plus-mommy-pod ..
طرفداران فیس بوک 177.9K followers دنبال کنندگان توییتر 2.7K ⋅ Instagram Followers 24.1K Eng Engagement Social 183 Authority Domain Authority 25

4. پادکست چرب شدید

پادکست چرب شدید

ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، کانادا درباره پادکست به ویکتوریا ولسبی ، بلندگو TEDx ، نویسنده پرفروش و معتبر Fierce Fatty بپیوندید ، زیرا او به شما می آموزد که چگونه بدن چربی خود را دوست داشته باشید بدون اینکه دوباره یک بار دیگر ادامه دهید. 95-99٪ رژیم ها شکست می خورند ، این تقصیر شما نیست که هرگز نتوانسته اید وزن کم کنید! بیکینی لعنتی را بپوشید ، صخره ای که برش می خورد ، آن بدن منحنی را در آغوش بگیرید. محدود کردن باورهای منفی خود را شکستن و دلایلی را که فکر می کنید بدن به اندازه اندازه شما خوب نیست ، ریشه کن کنید.
فرکانس 4 قسمت / ماه
پادکست fiercefatty.com/podcast
طرفداران فیس بوک 1.6K followers دنبال کنندگان توییتر 671 ⋅ دنبال کنندگان اینستاگرام 26.9K Eng نامزدی اجتماعی 1 Authority Domain Authority 9

5. آماده و جلا | راهنمای زن به علاوه اندازه برای افسانه

آماده و جلا | راهنمای زن به علاوه اندازه برای افسانه

درباره پادکست آیا از تجربه Plus Size خسته شده اید که قوانین بیشتری دارند و گزینه های کمتری دارند؟ گوش دهید به عنوان سبک شخصی شخصی چاری ویلیامز بزرگترین موضوعاتی را که زنان به علاوه زنان اندازه به وجود می آورند ، حل می کند ، در حالی که ارائه دانش فراوانی در ایجاد اعتماد به نفس و اعتماد به نفس دارد. چاری با خرد و عطر و طعم دلپذیر جنوبی ، به شما کمک می کند درک عمیقی از سبک شخصی به علاوه اندازه خود داشته باشید.
فرکانس 7 قسمت / ربع
پادکست soundcloud.com/chary-william ..
Instagram Followers 437 ⋅ Domain Authority 94

6. به علاوه اندازه و باردار

اندازه و باردار به علاوه

درباره پادکست پادکست Plus و Size باردار قصد دارد تا اسطوره ها و کلیشه های مربوط به بارداری ، تولد و سه ماهه چهارم را به چالش بکشد. میزبان شما Kelly Neale است ، یک مشاور doula و حمل کننده که خودش دو بارداری به علاوه اندازه را تجربه کرده است. او در طول بارداری و تولد با زنان همکاری می کند تا از گزینه هایی که در دسترسشان است حمایت کند تا آنها بتوانند بارداری به بزرگی اندازه داشته باشند. بنابراین اگر اندازه شما به اندازه کافی است و می خواهید اعتماد به نفس خود را ایجاد کنید و گزینه های خود را بدانید ، این پادکست برای شماست.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست plussizeandpregnant.libsyn.com
طرفداران فیس بوک 115 ⋅

7. Drippin Curvez

Drippin Curvez

دیترویت ، میشیگان ، ایالات متحده است درباره پادکست به روش زندگی Curvy خوش آمدید. این پادکست است که برای برجسته کردن زنان منحنی که در صنعت تأثیر می گذارند ، بدن و منحنی های خود را در آغوش گرفته است. هر هفته برای موضوعات تصادفی و مباحث روشنگری در مورد زندگی به علاوه اندازه ، جوانب مثبت و منفی به علاوه اندازه و قدمت اندازه و ننگی که در طول زندگی با آنها روبرو هستیم ، همراه باشید.
فرکانس 20 قسمت / سال
پادکست drippincurvez.libsyn.com
دنبال کنندگان توییتر 259 ⋅ Domain Authority 5

8. پادکست مسافرتی به علاوه اندازه | نکاتی درباره سفر برای کاوشگرهای اندازه اضافی

پادکست مسافر به علاوه اندازه | نکاتی درباره سفر برای کاوشگرهای به علاوه اندازه

درباره پادکست پادکست مسافرتی به علاوه اندازه ، اولین پادکست اختصاصی برای مسافران curvy است. ویژگی های نکات سفر ، مشاوره و توصیه های مواد غذایی برای به علاوه سرگردانی اندازه و کاشفان میزبان مسافران به علاوه اندازه Adrienne و Lauren است.
فرکانس 1 قسمت / ربع
پادکست plussizetravelerpodcast.buzz ..
Instagram Followers 226 Eng Engagement Social 2 Authority Domain Authority 66Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10 پادکست با اندازه 10 برتر که باید در سال 2019 دنبال کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *