10 پادکست برتر اندومتریوز که باید در سال 2019 دنبال کنید


1. آندومتریوز | سفر به پروانه

آندومتریوز | سفر به پروانه

درباره پادکست اندومتریوز: سفر به پادکست پروانه در مورد سفر من با آندومتریوز برای 15 سال گذشته از جمله تشخیص رسمی امسال است. من در مورد علائم اندومتریوز ، جراحی ، داروها ، روشهای طبیعی ، محصولات ، عادتهای غذایی و مواردی که انجام می دهم صحبت می کنم و سعی می کنم درد و علائم کمتری داشته باشم
فرکانس 1 قسمت / هفته
پادکست anchor.fm/journeytobutterfly
اداره دامنه 70

2. آندومتریوز را بطور طبیعی پادکست بهبود دهید

آندومتریوز را بطور طبیعی پادکست کنید

انگلستان درباره پادکست وندی کی لایدلو ، نویسنده مرحله بعد از تحمل بیش از 33 سال آندومتریوز و آدنومیوز مرحله چهارم را ترمیم کرد – پس از 6 عمل جراحی ، داروهای بی شماری و مسکن ها او را شکستند. او همچنین سالها به رختخواب خود پایان داد. پس از آموزش مجدد (از رختخوابش) ، وندی اکنون مربی معتبر بهداشتی در زمینه اندومتریوز ، آدنومیوز و ناباروری است. او اکنون به زنان در سراسر جهان در رسیدن به نتایج یکسان کمک می کند.
فرکانس 4 قسمت / ربع
پادکست healendometriosisnaturally.c ..
دنبال کنندگان توییتر 299 ⋅ Domain Authority 16

3. صلح با Endo

صلح با Endo

درباره پادکست Aubree Deimler نویسنده ، مربی و شفا دهنده انرژی است. Peace With Endo پادکست سفر به بهبود طبیعی آندومتر از طریق رژیم غذایی ، سبک زندگی و تفکر آگاهانه است.
فرکانس 2 قسمت / ماه
پادکست peacewithendo.com/blog-2
دنبال کنندگان توییتر 3.2K Eng تعامل اجتماعی 45 Authority Domain Authority 34

4- در شانزده سال آندومتریوز

در شانزده سال آندومتریوز

درباره پادکست احساس حمایت کنید ، الهام بگیرید ، درک می شوید. تلاش می كنید بفهمید كه چگونه می توانید با چالشهای اندومتریوز روبرو شوید؟ من هم همینطور! من امی هستم و پادکست را در شانزده سال از اندومتریوز شروع کردم تا در مورد یادگیری برای زندگی با این شرایط دشوار صحبت کنم. درباره همه چیز اندومتریوز با ما بخندید ، گریه کنید و فریاد بزنید.
فرکانس 2 قسمت / ماه
پادکست insixteenyears.com/episodes
اداره دامنه 3

5. پادکست اندومتریوز

پادکست اندومتریوز

پورتلند ، اورگان ، ایالات متحده است درباره پادکست پادکست اندومتریوز یک بحث دو ماهه در مورد چیزهای جدید در دنیای تحقیقات اندومتریوز ، اکتشافها ، تکنیک های جراحی و هر چیز دیگری که مورد علاقه دنیای اندومتریوز است قرار دارد. میزبان نیکلاس فوگلسون ، دکتر MD از اندومتریوز شمال غربی و جراحی لگن و مونت مایع اندومتریوز Libby Hopton. تولید شده توسط آندره موراسکین.
فرکانس 1 قسمت / ربع
پادکست nwendometriosis.libsyn.com
دنبال کنندگان توییتر 2.4K ⋅ Domain Authority 3

6. چرخه | پادکست اندومتریوز

چرخه | پادکست اندومتریوز

درباره پادکست چرخه پادکست در مورد اندومتریوز است. هر 28 روز یک قسمت جدید منتشر می شود. هدف این است که به اشتراک گذاری داستان های Endo از مردم در سراسر جهان و به دست آوردن اطلاعات در داخل برای کمک و گسترش آگاهی به افرادی که رنج می برند.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست anchor.fm/melissabou
اداره دامنه 70

7. همه چیز در ذهن من است

این همه در ذهن من است

درباره پادکست این همه چیز در مورد سفر من با اندومتریوز است. امیدوارم این امر به گسترش آگاهی و حمایت از دیگران که ممکن است رنج ببرند ، کمک کند. اگاه باشید که شما تنها نیستید!
فرکانس 3 قسمت / ماه
پادکست anchor.fm/amie-magstadt
تعامل اجتماعی 15 Authority Domain Authority 70

8- توسط Endo تعریف نشده است

توسط Endo تعریف نشده است

درباره پادکست تعریف نشده توسط Endo Podcast ، به میزبانی Endometriosis Warrior Teniola Ogunro ، برای خانمهایی ساخته شده است که به اندومتریوز مبتلا شده اند یا از علائمی که گمان می رود ناشی از اندومتریوز باشد ، ایجاد شده است. هر هفته ، Teniola تجربیات خود را با او در میان می گذارد ، با متخصصان بهداشت و متخصصان endo مصاحبه می کند که بینش مورد نیاز خود را ارائه می دهد و با دیگر رزمندگان آندومتریوز صحبت می کند که می دانند زندگی با آنها چگونه است و با یک بیماری غیرقابل تحمل مبارزه می کند.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست notdefinedbyendo.podbean.com
نامزدی اجتماعی 7 Authority دامنه 86Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10 پادکست برتر اندومتریوز که باید در سال 2019 دنبال کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *