10 پادکست برتر شکار گنجی که باید در سال 2019 مشترک شوید


1. یادگار: پادکست گنج گمشده

یادگار: پادکست گنج گمشده

سیدنی ، نیو ساوت ولز ، استرالیا درباره پادکست یادگار: پادکست گنج Lost ، آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد. هر هفته ، برای آن گنجها و یادگارهایی که با گذشت زمان نابودی شده اند ، در زیر تختخواب های تختخواب در حال حفاری هستیم. داستانهای بزرگتر از زندگی چه کسی را ایجاد کرده ، آنها را که گم کرده اند ، و جایی که ممکن است دوباره آنها را کشف کنیم ، کشف کنید. ماجراهای ماجراجویی و حل نشده در انتظار هستند!
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که ژوئیه 2017
پادکست relic.blubrry.net
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 936.

2. پادکست مخفی

پادکست مخفی

درباره پادکست راز پادکست در مورد مردی به نام بایرون کشیش است. وی تصمیم گرفت انتشار شکار گنج ایده خوبی باشد. او یک سال یا تقریباً در سفر به سراسر کشور را گذراند و جعبه های سرامیکی کوچک را با دو پا در زیر زمین دفن کرد. او چند شعر نوشت و چند دوست از نقاشی خود داشت. هدف این بود که خواننده بتواند شعری را با یک آیه مطابقت دهد ، یک نقشه گنج از انواع مختلف تهیه کند ، سپس به جستجوی گنجینه بپردازد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست 12treasures.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 12.

3. خلاصه داستان یادبود آمریکایی Digger

گردهمایی یادگار آمریکایی Digger

آکورت ، جورجیا ، ایالات متحده درباره پادکست برای حفاران و گردآورندگان تاریخ. یک برنامه ساعتی هر روز دوشنبه ساعت 9:00 به وقت استاندارد شرقی. به عنوان میزبان خود به Butch Holcombe ، Jeff Lubbert و Loy Milam بپیوندید. در مورد Detect Metal ، شکار گنج در همه اشکال آن و حفظ تاریخ بیشتر بدانید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست spreaker.com/show/american-d ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،286.

4. گنج شکار هلن

گنج هلن

درباره پادکست هلن Hunnicup و شخص مهم وی آندرس گرام جستجوی گنج گمشده را به شما می آموزند و دنیای شکار گنج را به شما می آموزند. قسمت های جدید دوشنبه ها به زمین می روند. هر هفته برای مصاحبه با شکارچیان معروف گنج ، نکات و ترفندهای مربوط به یافتن چیزهای گمشده و حل اسرار ، به ما بپیوندید. برای جستجوی گنجینه اسرارآمیز Hunnicup می توانید با ما همراه شوید تا از ادامه ماجراهای آنها مطلع شوید.
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
پادکست treasurehuntinghelen.com/epi ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 33.

5- چکمه و صندلی: پادکست گنجینه گنج

چکمه و صندلی: صندوقچه شکارچیان گنج

درباره پادکست چکمه ها و صندلی های میزبان Dustin and Deidra White: A Treasure Hunters Podcast! در چکمه ها و صندلی های صندلی ، ما در مورد انواع شکار گنج ها از سراسر جهان و ماجراهای در طول راه برای پیدا کردن آنها بحث خواهیم کرد!
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
پادکست چکمه و صندلی صندلی.libsyn.com ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 26.

6. RTÉ – جزیره گنج

RTÉ - جزیره گنج

دوبلین، ایرلند درباره پادکست “جزیره گنج: شکار برای Falcon Blanco” داستان رمز و راز 400 ساله است که در یک شکار امروزی برای طلای آرمادا غرق اسپانیایی پیچیده شده است. روزنامه نگار فیلیپ بوچر هایز در مورد ادعاهای گروهی از غواصان مبنی بر کشف یك خراب پنجاه سال پیش ، قبل از غوطه وری در سایت خود ، تحقیق می كند.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
پادکست rte.ie/special-reports/treas ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 548،110.

7. رادیو هاردکور فلزی

رادیو هاردکور فلزی

ایالات متحده درباره پادکست نمایش رادیویی هاردکور فلزی مخصوص افرادی است که فلز را می خورند ، می خوابند و نفس می کشند. کسانی که تشخیص فلز را یک ماده اصلی زندگی یا حتی ممکن است یک اعتیاد می دانند. اگر خودتان را یک تیرانداز سکه ، یک شکارچی یادگار یا حتی یک گنج شکارچی واقعی می دانید ، این نمایش برای شما مناسب است.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
پادکست spreaker.com/show/hardcore-m ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

8. نمایش کلیه حالت های فلزی

نمایش تمام حالت های فلزی

درباره پادکست هنگام گفتگو درباره کشف فلز ، شکار گنج با ما همراه شوید. دوشنبه شبها ساعت 8 بعد از ظهر. زمان شرقی ما یک برنامه زنده با یک مهمان در مورد روش ها ، تاریخچه و هر چیز دیگری که فلز را کشف می کند ، بحث می کنیم. ما همچنین نمایش درمورد تجهیزات و فلزات مخصوص فلز را انجام می دهیم
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
پادکست allmetalmode.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 329.

9. شکارچیان گنج Satoshi

شکارچیان گنج Satoshi

بوداپست، مجارستان درباره پادکست این نمایش بازی پازل رمزنگاری شکار گنج ساتوشی را پوشش می دهد. شکار بین المللی برای جمع آوری کلیدهایی که جایزه یک میلیون دلاری بیت کوین را باز می کنند. ما پازل ها ، راه حل ها ، اخبار شکار ، قبیله ها و بهترین استراتژی ها را برای پیروزی در شکار پوشش خواهیم داد.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
پادکست anchor.fm/hiroja-shibe
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 90.

10. فلز با سرعت بالا با یک آشکارساز Aussie

فلز با سرعت بالا با یک آشکارساز Aussie

درباره پادکست آخرین اخبار در مورد Detective Metal و نظر با یک آشکارساز Aussie ، Clegy. میهمانان ویژه ، نکات و ترفندهای مربوط به شکارچی گنج و مأمور احتکار. ما محصولات را مرور خواهیم کرد ، اسباب بازی های جدیدی را برای بازی و گفتگو با برخی از افرادی که در پشت صحنه در صحنه Metal Detect در استرالیا و سراسر جهان فعالیت می کنند معرفی خواهیم کرد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست player.whooshkaa.com/shows/h ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

11. آیا می توان آن را جزیره بلوط جزیره پادکست

می تواند آن را جزیره بلوط جزیره پادکست

درباره پادکست هفتگی از نمایش های برتر کانال History ، The نفرین جزیره بلوط! داستین و دیدرا وایت یک تیم زن و شوهر هستند که طرفداران وفادار نمایش و علاقه مندان به شکار گنج هستند! هنگام ضبط خواندن ، بینش ، شور و شوق و خنده خود را به هر قسمت می رسانند.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست oakislandpodcast.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 604.Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10 پادکست برتر شکار گنجی که باید در سال 2019 مشترک شوید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *