10 پادکست برتر کودک نوپا که باید در سال 2019 دنبال کنید


1. آموزش پادکست کودک نوپا

آموزش پادکست کودک نوپا شما

دنور ، کلرادو ، ایالات متحده درباره پادکست فعالیتهای سرگرم کننده برای شما و کودک نوپا ، فعالیتهای متناسب با سن که کودک شما دوست دارد – حروف ، اعداد ، صنایع دستی ، تنقلات ، کلمات اسپانیایی ، موسیقی و موارد دیگر.
فرکانس 1 قسمت / هفته
پادکست achingyourtoddler.com
دنبال کنندگان توییتر 785 ⋅ Domain Authority 12

2. چت صبحانه کوچک

چت صبحانه کوچک

درباره پادکست صبحانه را با Willow ، یک کودک نو پا لذت بخش گوش کنید. برای دریافت آخرین به روزرسانی در چت صبحانه کوچک با ما همراه باشید.
فرکانس 2 قسمت / ماه
پادکست anchor.fm/ozhatke
اداره دامنه 73

3. تمام قلب | تردد والدین

قلب کامل | تردد والدین

درباره پادکست پادکست برای والدینی که می خواهند کارهایی متفاوت از تولد تا کودکان نوپا را طی سالهای پیش دبستانی انجام دهند. متخصص والدین ، ​​چلسی ویل (مادر مجرد تا دوقلوها) والدین مدرسه درباره موضوعات داغ از منظر “ترد” و دانش را در مورد تکنیک های مبتنی بر تحقیق برای پرورش کیدو های دوست داشتنی ، شاد ، سالم رها می کنند.
فرکانس 1 قسمت / روز
پادکست anchor.fm/whole-heart
نامزدی اجتماعی 3 Authority Domain Authority 73

4- جعبه ابزار کودک نوپا

جعبه ابزار کودک نوپا

درباره پادکست جعبه ابزار کودک خردسال یک پادکست برای والدین و سایر مربیان اوایل دوران کودکی است! این نمایش به میزبانی آلاینا نسی مایر و جنیفر آدلمن ، به جنبه های مهم آموزش و پرورش که همه مربیان با آن روبرو هستند ، می پردازد و نکات و توصیه های خاصی را برای کمک به جوانان از طریق یک زمان دشوار و هیجان انگیز در زندگی خود ارائه می دهد.
فرکانس 9 قسمت / سال
پادکست spreaker.com/show/the-infant ..
نامزدی اجتماعی 9 Authority اداره دامنه 85

5- جنت لنسبوری برانداز

جنت لنسبوری برکنار شد

لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره پادکست Janet Lansbury Unruffled پادکستی از جنت است که برای بالا بردن شخصیت فرزندتان دروس والدین می کند. کار او از مراقبان نوزادان و کودکان نوپا در سراسر جهان مطلع ، الهام بخش و پشتیبانی می کند و به ایجاد روابط اعتماد ، عشق و احترام کمک می کند.
فرکانس 3 قسمت / ماه
پادکست janetlansbury.com/tag/podcasts
دنبال کنندگان توییتر 10.5K Instagram Followers 104.2K Eng Engagement Social 2 Authority Domain Authority 54

6. به من آموزش بده

به من یاد بده تا صحبت کنم

لوئیزویل ، کنتاکی ، ایالات متحده درباره پادکست لورا میز یک متخصص آسیب شناسی کودکان و متخصص گفتاری است که در معالجه کودکان خردسال ، سه سالگی به دنیا می آید و دارای تاخیر در ارتباطات و اختلالات است و همچنین به والدین کمک می کند تا یک کودک نوپا را برای درک و استفاده از زبان آموزش دهند.
فرکانس 1 قسمت / ربع
پادکست Teacmetotalk.com/categ/p ..
نامزدی اجتماعی 2 Authority Domain Authority 37

7. داستان های کوچک برای افراد کوچک | هر زمان و داستان خواب برای بچه ها

داستانهای کوچک برای افراد کوچک | هر زمان و داستان خواب برای بچه ها

کلمبیا ، مریلند ، ایالات متحده درباره پادکست Little Stories for Tiny People یک پادکست کودکانه است که شامل داستان ها و اشعار اصلی بچه ها است که مردم ریز و درشت شما را خوشحال می کند. ایده آل برای والدین با چشمان خونین ، معلمان ابتکاری پیش دبستانی و کودک نوپایان at-wits'-end که به دنبال یک روش جایگزین و غیر آزار دهنده برای درگیر کردن کودکان نو پا و بچه های جوانی هستند که آنها را هنگام خواب یا هر زمان دوست دارند! هر داستان برای کودکان به طرز عاشقانه ای نوشته شده و با توجه به حواس غریبانه طنز که اغلب کودکان دارند ، نوشته شده و اجرا می شود.
فرکانس 2 قسمت / ماه
پادکست littlestoriestinypeople.com/ ..
دنبال کنندگان توییتر 1.1K ⋅ Instagram Followers 700 Authority Domain Authority 37

8. با کمتر یاد بگیرید

با کمتر یاد بگیرید

درباره پادکست اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد رشد کودک هستید یا به دنبال ایده هایی در مورد چگونگی بازی با کودک خود برای حمایت از توسعه هستید ، Learn With Less جایی است که ما در مورد همه چیز در مورد اولیاء و اوایل کودکی صحبت می کنیم. برای پادکست مخصوص والدین ، ​​مراقبان و مربیان کودک و کودک نو پا ، به آیتل مارینوویچ ، مادر دو کودک و آسیب شناس گفتگوی کودکانه بپیوندید. Learn With Less محلی برای دسترسی خانواده ها به منابع باکیفیت و مبتنی بر شواهد در مورد نحوه یادگیری و رشد نوزادان و کودکان نوپا است.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست Learnwithless.com/categ/p ..
دنبال کنندگان توییتر 271 ⋅ دنبال کنندگان اینستاگرام 1K ⋅ Domain Authority 3

9. نمایش لیلی و سام

نمایش لیلی و سام

Stour Provost ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست پادکست لیلی و سام گفتگوی کوتاهی با یک کودک نوپا است. برای گوش دادن به آخرین اخبار با ما همراه باشید.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست lilyandsam.show
دنبال کنندگان توییتر 47 ⋅ Domain Authority 8Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10 پادکست برتر کودک نوپا که باید در سال 2019 دنبال کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *