10 پادکست برتر CIO که باید در سال 2019 دنبال کنید


1. رهبری CIO زنده

رهبری CIO زنده

درباره پادکست مریفران جانسون ، مدیر اجرایی برنامه های CIO در IDG ، میزبان CIO Leadership Live ، پادکست دو بار در ماه است که شامل یک مصاحبه عمیق با موضوع رهبری ، نوآوری و استراتژی تجاری است.
فرکانس 3 قسمت / ماه
از آنجا که نوامبر 2017
پادکست cio.com/podcast/cio-leadersh ..
دنبال کنندگان توییتر 189.9K Authority Domain Authority 84

2. فن آوری با پیتر بالا

فن آوری با پیتر بالا

واشنگتن ، منطقه کلمبیا ، ایالات متحده است درباره پادکست Technovation یک سری پادکست هفتگی است که شامل مکالمه با CIO های برتر ، CDO ، CTO و رهبران فکر در تقاطع تجارت ، فناوری و نوآوری است. هر قسمت روندهای فناوری در حال تبدیل تجارت و رهبران تغییر دیجیتالی را در درون سازمان خود بررسی می کند. Technovation به میزبانی رئیس جمهور استراتژی Metis ، پیتر High ، Technovation پادکست برتر برای مدیران IT و فناوری است
فرکانس 1 قسمت / هفته
از آنجا که مارس 2012
پادکست metisstrategy.com/technovati ..
دنبال کنندگان توییتر 2.3K Eng نامزدی اجتماعی 1 Authority دامنه 39

3. CIO In Know Podcast

CIO In Know Podcast

لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره پادکست CIOitk پادکست متمرکز بر تحول در تجارت است. میهمانان در پادکست شامل CIO ، مدیران دیگر و استخدام کنندگان اجرایی می شوند که بر روی نقش CIO متمرکز شده اند. بحث و گفتگو هر دو تحریک آمیز و عمل گرایانه است در حالی که تمرکز بر روی تقاطع تجارت و فناوری است. هدف این است که به منظور الهام بخشیدن و ایجاد تفکر جدید برای CIO و تیم اجرایی در تلاش برای تبدیل تجارت خود اقدام کنید.
فرکانس 2 قسمت / ماه
از آنجا که ژانویه 2019
پادکست cioitk.com
دنبال کنندگان توییتر 136 Eng نامزدی اجتماعی 2 Authority Domain Authority 11

4. وضعیت CIO

دولت CIO

مینیاپولیس ، مینه سوتا ، ایالات متحده درباره پادکست ایالت CIO دارای متخصصان ارشد فناوری اطلاعات از سازمانهای برجسته در سراسر آمریکا است. نکات گفتگو در این نمایش شامل نقش CIO در تحول در تجارت ، اجرای ابتکاری هوش مصنوعی و درگیری مصرف کننده به عنوان راهی برای رشد است. برای شنیدن بینش از چراغهای پیشرو فناوری اطلاعات سازمانی ، هر هفته تنظیم کنید.
فرکانس 1 قسمت / هفته
از آنجا که مارس 2018
پادکست thenegotiator.guru/podcast
اداره دامنه 15

5- از CIO بپرسید

از CIO بپرسید

واشنگتن ، منطقه کلمبیا ، ایالات متحده است درباره پادکست جیسون میلر ، سردبیر اجرایی شبکه خبر فدرال ، با افسران ارشد اطلاعات فدرال در مورد آخرین روند فناوری و موضوعاتی که آژانسهای آنها با آن روبرو هستند صحبت می کند.
فرکانس 3 قسمت / ماه
از آنجا که مه 2017
پادکست podcastone.com/ask-the-cio
دنبال کنندگان توییتر 7.3K Authority Domain Authority 68

6. پادکست شبکه بحث و گفتگو CIO

پادکست شبکه بحث CIO

روموویل ، ایلینویز ، ایالات متحده است درباره پادکست امروز ، فناوری سازمانی هم استراتژی و هم جهانی است. در شبکه بحث و گفتگوی CIO (CTN) ، رهبران فکر IT Business از سراسر جهان تجربه خود را به اشتراک می گذارند و در مورد نحوه همکاری با مشاغل برای نوآوری و کمک به رشد درآمد در سطح بالا ، مراقبت بهتر از مشتریان و بهبود خط مشی شرکت بحث می کنند. . اگر می خواهید از تغییرات در فن آوری و اینکه چگونه می توان برای به حداکثر رساندن پتانسیل تجاری استفاده کرد ، پیگیر باشید ، به CTN: CIO Talk Network گوش دهید.
فرکانس 3 قسمت / ماه
از آنجا که اکتبر 2013
پادکست ciotalknetwork.com/talks
دامنه 39

7. پادکست CIO Podcast

افق CIO پادکست

Dorking ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست CIO و رهبران نوآوری برای گفتگو در مورد رهبری فن آوری کسب و کار ، به مارچ شیلینگورث ، ویراستار افق و مفسران برجسته CIO می پیوندند. شبکه Horizon CIO رهبران نوآوری را در یک جامعه همسالان جمع می کند که با یکدیگر همکاری می کنند ، یاد می گیرند ، بحث می کنند و راه حل هایی را برای چالش های رهبری و فناوری کسب و کار کشف می کنند.
فرکانس 1 قسمت / ماه
از آنجا که دسامبر 2016
پادکست horizoncio.network
دنبال کنندگان توییتر 369 ⋅ Domain Authority 20

8. پادکست CIO UK

پادکست CIO UK

لندن ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست پادکست ماهانه از CIO UK ، جامعه پیشرو مسئولان ارشد اطلاعات ، افسران ارشد فناوری و مدیران IT در انگلستان. مصاحبه ، بحث و گفتگو ، حرکات مختلف و سرگرمی با رهبران فن آوری تجارت انگلستان.
فرکانس 1 قسمت / ماه
از آنجا که ژانویه 2018
پادکست soundcloud.com/ciouk
دنبال کنندگان توییتر 12.1K Authority Domain Authority 94

9. از CIO: SLED Edition بپرسید

از CIO: SLED Edition بپرسید

ساکرامنتو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست از CIO بپرسید: SLED Edition به میزبانی جان توماس فلین ، رئیس ارشد اطلاعات قبلی در کالیفرنیا و ماساچوست و رئیس انجمن ملی CIO های ایالتی ، بحث هایی را با CIO های ایالتی و محلی ، مسئولان ارشد امنیت اطلاعات ، رهبری برنامه ها و مقامات منتخب ارائه می دهد.
فرکانس 1 قسمت / روز
از آنجا که اکتبر 2018
پادکست podcastone.com/ask-the-cio-s ..
دنبال کنندگان توییتر 242 ⋅ Domain Authority 68

10. CIO صحبت می کند

CIO صحبت می کند

آستین ، تگزاس ، ایالات متحده است درباره پادکست CIO Speaks به میزبانی تحلیلگر و CIO سابق پاندورا ، استیو گینزبرگ ، مباحث مربوط به CIO ، رهبران IT و سایرین را با تمرکز بر استراتژی مؤثر و برتری عملیاتی ارائه می دهد. میهمانان شامل متخصصان و متخصصان صنعت با دهها تجربه در مقیاس وب و شرکت هستند.
فرکانس 2 قسمت / ربع
از آنجا که مه 2019
پادکست gigaom.com/podcast/cio-speaks
دنبال کنندگان توییتر 309.1K age Engagement Social 21 Authority دامنه 86Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “10 پادکست برتر CIO که باید در سال 2019 دنبال کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *