100+ بهترین فونت های سریف مدرن


وقت آن است که به مجموعه ای از بهترین فونت های سری مدرن و زیبا بپردازیم. قلمهای سریف برای ادبیات چاپی ، تایپوگرافی دقیق یا برای ایجاد جلوه ای رسمی تر ایده آل هستند. و این فونت های سریال محبوب واقعاً از میان جمعیت متمایز هستند.

ما بیش از 100 مورد از بهترین فونت های مدرن مدرن را جمع آوری کرده ایم که می توانید به سرعت در کارهای خود استفاده کنید. شما شگفت زده خواهید شد که چه تفاوتی می توانند در پروژه طراحی شما ایجاد کنند ، در مقایسه با قلم های سیستم عمومی تر که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند.

چیزی مثل یک وجود ندارد متمایز برای قرار دادن طرح خود و جدا کردن و ایجاد زیبایی زیبا ، از serif typif.

بسیاری از فونت های سری خطرات کمی قدیمی بودن را احساس می کنند. اینها نیست انتخاب ما از فونت های سری مدرن همه تازه ، ابتکاری و آماده برای ایجاد کار طراحی است که روند خاصی را نشان می دهد! و نکات ما برای انتخاب یک فونت serif مدرن به شما کمک می کند تا فقط یک انتخاب مناسب را برای پروژه خود انتخاب کنید.

انتخاب برتر

پومینو - خانواده فونت Serif مدرن

پومینو خانواده ای از فونت های سری است که با سبک های مختلفی ارائه می شود که می توانید از آن برای انتخاب طرح های مختلف حرفه ای استفاده کنید.

خانواده قلم شامل 3 سبک مختلف با وزن سبک ، منظم و جسورانه فونت هستند. به عنوان یک جایزه اضافی ، آن را نیز با 15 شکل انتزاعی در قالب فایل های بردار همراه می کند.

چرا این یک انتخاب برتر است

طراحی ظریف این خانواده قلم سریف باعث می شود تا از جمعیت دور شود. فاصله باریک و وزن های متعدد به شما امکان می دهد تا از این بسته فونت استفاده کنید تا انواع مختلفی از طراحی خلاقانه و طراحی دیجیتال را نیز ایجاد کنید.

Quas Stencil - قلم Serif مدرن

این نسخه استنسیل از قلم serif محبوب Quas است. این ویژگی از همان ظرافت در طراحی اصلی خود اما با طراحی استنسیل خلاق برخوردار است. این قلم برای طراحی لوگوها ، عناوین و پوسترهای طراحی برندهای لوکس مناسب است.

کنجو - قلم سریف مدرن

Kenjo مجموعه ای از فونت های سری مدرن است که از طرحی با الهام از هنر و تزئینات ژاپنی بهره می برد. برای ساخت آرم و طرح های دیگر برای مارک های مد و پوشاک مناسب ترین است.

مادلین - فونت سری فونت Bold

Madelin یک فونت سری مدرن است که دارای یک طراحی ضخیم و هندسی است و باعث می شود تا از جمعیت دور شود. قلم در 5 سبک مختلف فونت ، از جمله طرح های گرد و دور طرح قرار می گیرد.

کلوب های سبک - قلم سریف خلاق

این فونت serif خلاق گزینه مناسبی برای ساختن آرم های مد ، پوشاک و لوگوهای برند لوکس و لوازم التحریر است. قلم در 2 سبک و یک نسخه فونت وب ارائه می شود.

Kohm - فونت Serif پرنعمت

Kohm یک فونت سری است که دارای یک طرح شیک وینتیک است. این قلم برای طراحی پوستر ، بنر و هدر وب سایت مناسب است. این شامل حروف تمام حروف ، اعداد و حروف چند زبانه است.

Troye - فونت لوکس مدرن رایگان Serif

Troye یک فونت رایگان زیبا است که می توانید برای طراحی برندهای لوکس و طراحی های تجاری بالا استفاده کنید. فونت همچنین برای طراحی لوگو نیز ایده آل است. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

Gorgone - فونت سریف زیبا و زیبا

این قلم رایگان با طراحی به سبک پرنعمت ارائه می شود که می توانید از آن برای تهیه لوگوی حرفه ای ، عناوین و کارت ویزیت استفاده کنید. نسخه رایگان قلم فقط برای پروژه های شخصی در دسترس است.

لارا - سریف پیچیده پیشرفته

طراحی ساده و ظریف این فونت سریف آن را به گزینه ای ایده آل برای طراحی آرم های مارک پیشرفته برای مشاغل مد و لوکس تبدیل کرده است. این شامل همه شخصیت های اصلی ، نمادها و علائم نگارشی است.

Maiah - بسته خانواده فونت سریف

Maiah یک خانواده از فونت های سری است که با 4 وزن مختلف فونت متفاوت از نور تا جسورانه ارائه می شود. این برنامه دارای حروف کوچک و حروف کوچک و شخصیت های چند زبانه و نقاط نشانه گذاری است.

Mailtoon - فونت Serif سرگرم کننده

اگر به دنبال یک سری سری سرگرم کننده و عجیب و غریب هستید ، Mailtoon فونت مناسب برای شما است. این ویژگی از یک طراحی خلاقانه استفاده می کند که به شما امکان می دهد به راحتی عناوین و عناوین خود را برجسته کنید ، به خصوص هنگام ساختن طرح های کودکانه.

Merova - قلم سریف کلاسیک

Merova یک فونت سری مدرن است که از طراحی با الهام از طراحی های کلاسیک تایپ استفاده می کند. این محصول بطور خاص برای ساخت آرم ها و علائم تجاری برای محصولات با کیفیت بالا و مارک های لوکس ساخته شده است. قلم در 5 وزن مختلف نیز موجود است.

Abell - بسته خانواده فونت سریف

Abell با داشتن 8 وزن مختلف فونت ، خانواده ای از قلم های منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد انواع و اقسام طراحی های تجاری و برندسازی را ایجاد کنید. قلم شامل حروف بزرگ و حروف کوچک و همچنین کاراکترهای چند زبانه است.

Riffle - فونت باریک سری باریک

Riffle یک فونت سری باریک و باریک است که برای تهیه عنوان برای پوسترها و سرصف های وب سایت مناسب است. قلم شامل حروف تمام صفحه و تعداد زیادی گلوت نیز هست. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

Feliz en Vista - فونت نمایش رایگان

این فونت سریف زیبا از طراحی زیبا با موضوع پرنعمت برخوردار است. این مجموعه شامل کاراکترهایی با حروف بزرگ و کوچک است که دارای منحنی های جذاب هستند. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

قلم Holloway - خلاق Serif

اگر روی طرح کارت تبریک ، پوستر و یا حتی یک پوشش رسانه ای اجتماعی کار می کنید ، این فونت سری جدید به شما کمک می کند تا یک لمس منحصر به فرد به طراحی خود اضافه کنید. همچنین می توانید از آن برای ساخت آرم استفاده کنید زیرا این مجموعه با 24 قالب آرم پیش ساخته نیز همراه است.

جریک - خانواده فونت سریف

جریک یک خانواده فونت های سری جدید است که شامل 6 نوع مختلف از اعم از معمولی تا جسورانه و حروف درشت است. فونت دارای حروف بزرگ و کوچک با کاراکترهای چند زبانه است. این یک فونت همه جانبه است که می توانید برای طراحی همه چیز از کارت تبریک گرفته تا آرم ها ، کارت ویزیت ها و موارد دیگر استفاده کنید.

Caringin - فونت Serif مدرن

Caringin دارای یک طراحی پرنعمت و مدرن است که مطمئناً آن را بسیار غیر معمول جلوه می دهد. این یک فونت تمام کلاه مناسب برای ایجاد هدر ، عنوان و پوستر است. قلم همچنین شامل کاراکترهای متناوب ، پیوندها و گرگرفتگی است.

تابستان کوچک - فونت خلاق سریف

این فونت سرفیس سرگرم کننده و عجیب و غریب و جالب برای طراحی کارت های تبریک و جلد کتاب مناسب است ، به خصوص در مورد بچه ها و فعالیت های سرگرم کننده. قلم همراه با همه کاراکترهای استاندارد ، اعداد و نگارهای استاندارد است.

Wavetone - فونت سریف

Wavetone یک فونت سری خلاق است که شما می توانید از آن برای طراحی جلد کتاب ، پوستر ، کارت تبریک یا بروشور استفاده کنید. این فونت با الهام از تبلیغات کلاسیک و پوستر فیلم ، لمسی از طراحی مدرن دارد که آن را به نوعی تبدیل می کند.

توماس کرافت - نوع جدید سریف

توماس کرافت از طراحی واقعی و مدرن با طرح تمیز و مینیمالیستی بهره می برد. می توانید از آن برای طراحی آرم ، هدر وب سایت ، بروشور و موارد دیگر استفاده کنید. قلم در 4 وزن مختلف عرضه می شود.

Curely - فونت دست ساز رایگان

Curely یک فونت دست ساز زیبا و زیبا است که با مجموعه ای از طرح های جالب و سرگرم کننده نامه نامه همراه است. این قلم برای طراحی نقاشی برای کودکان و پروژه های مرتبط با سرگرمی ایده آل است.

کیت - فونت Serif زیبا Elephant

کیت یک فونت serif رایگان شیک است که می توانید از آن برای طراحی آرم ، نشان و نشان های وب سایت برای مارک های لوکس و شرکتی استفاده کنید. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی است.

دال گالوین - خانواده فونت سریف

Galvin Slab یک قلم سریف است که دارای طراحی باریک است. این امر گزینه مناسبی را برای تهیه کارت پستالها ، پوسترها ، آگهی ها و حتی طرح های تی شرت انتخاب مناسبی می کند. قلم به شما امکان می دهد از بین 8 وزن مختلف نیز انتخاب کنید.

کلاه های پیک نیک - فونت سریف

این یک فونت serif تزئینی است که می توانید برای ایجاد جلد کتاب منحصر به فرد و پروانه برای رویدادهای خاص استفاده کنید. همچنین برای تهیه کارت تبریک و دعوت نامه های خلاقانه بسیار عالی است. فونت شامل تعداد زیادی جایگزین و گلیف نیز هست.

قلم های منسوخ - منسوجات قلم

Quixote نوع فونت serif است که شما می توانید برای طراحی آرم ، هدر وب سایت و سایر طرح های مربوط به مارک های لوکس و شرکت های شرکتی استفاده کنید. این یک طراحی مدرن و کلاسیک است که هرگز از سبک خارج نمی شود.

سامفورد - قلم سریف مدرن

سامفورد با طراحی تمیز همراه است و آن را به عنوان یک انتخاب عالی برای وب سایت مینیمالیستی و طراحی چاپ انتخاب می کند. این در سبک های Solid و Outline موجود است.

کولا - فونت Bif Serif

کولا با یک سری سری جسورانه همراه است که می تواند برای طراحی عناوین جذاب در پوسترها ، هدر وب سایت ها و پست های رسانه های اجتماعی استفاده شود. قلم در 4 سبک مختلف از جمله جسورانه ، طرح کلی ، سایه و تار در دسترس است.

Gallagher - فونت پرنعمت دست ساز رایگان

این فونت serif رایگان با یک طراحی پرنعمت شیک ارائه می شود که آن را برای ساخت آرم ، نشان و پوستر برای مشاغل خلاقانه و مارک های تجاری مناسب می کند. می توانید با پروژه های شخصی از فونت به صورت رایگان استفاده کنید.

موروا - فونت خلاق سریف رایگان

Morva یک فونت سریف زیبا و زیبا است که می توانید برای ساخت انواع مشاغل و طرح های حرفه ای از آن استفاده کنید. قلم دارای منحنی های شیک است و همراه با حروف کوچک و حروف کوچک است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

هارولد یک فونت سری مدرن با طراحی زیبا و با حداقل طراحی است. این یک قلم همه کلاه است که شامل شماره ها و علائم مربوط به آن نیز می باشد. برای طراحی آرم های حداقلی ، نشان ها ، هدر وب سایت ها و کارت های ویزیت بسیار مناسب است.

ورا یک فونت سری است که با طراحی مناسب برای ساخت آرم ، کارت ویزیت ، جلد مجلات و پوسترهای مرتبط با مارک ها و محصولات لوکس ارائه می شود. قلم شامل کاراکترهای چند زبانه با اعداد ، علائم نگارشی و نویسه های متناوب است.

اگر به دنبال یک فونت سری با طراحی شهری منحصر به فرد هستید ، این فونت مناسب برای شما است. این قلم به سادگی برای طراحی آرم و مارک گذاری آثار مرتبط با مد و محصولات لوکس ایده آل است. قلم در 2 نسخه موجود است.

Aspal یک فونت سری جدید مدرن است که دارای طراحی زیبا برای ساخت لوگوها و علائم ظریف است. قلم به دو صورت منظم و استنسیل عرضه می شود که می توانید با انواع مختلفی از پروژه های طراحی استفاده کنید.

Whimsy یک فونت سری دست ساز با طراحی غریب و عجیب است. برای طراحی جلد کتاب ، پوستر و کارت تبریک مربوط به کودکان و نوجوانان مناسب است. همچنین می توانید از آن با طرح های آنلاین و پست های رسانه های اجتماعی نیز استفاده کنید.

Croak یک نوع سری منحصر به فرد با طراحی خشک شده است. در 2 سبک مختلف با یک اثر کمرنگ و یک اثر خشن عرضه می شود. هر دو نوع حروف دارای حروف تمام صفحه ، علائم نگارشی و اعداد هستند.

Portico یک فونت serif مدرن است که برای طراحی پوستر ، هدر سایت ، بنرها ، کارتهای تبریک و جلد کتاب ایده آل است. فونت همچنین با نسخه فونت وب نیز همراه است.

Explorer یک خانواده فونت سری است که دارای 4 وزن مختلف ، سبک ، متوسط ​​، معمولی و جسورانه است. قلم ها دارای طرح های مینیمالیستی هستند که باعث می شود آنها برای طراحی کارت پستال ، آرم ها ، پوسترها ، برچسب محصولات و موارد دیگر بسیار مناسب باشند.

Deadhead یک فونت سری بازیگوش با طراحی کلاسیک است. این دوربین با نمای قدیمی مدرسه ای الهام گرفته از دهه 1960 است و شامل 300 گلیف ، شخصیت های متناوب و شخصیت های کج کننده است.

فنر یک فونت سری با طرح گوتیک است. این ایده آل برای طراحی پوسترها و عناوین جسورانه برای سرصفحه وب سایت است. قلم شامل حروف متناوب متناوب است که می توانید با استفاده از قفل درپوش ها تایپ کنید.

جواهر یک فونت سری کلاسیک است که از طراحی مدرن پرنعمت برخوردار است. در 4 سبک مختلف ، منظم ، جسورانه ، گرانج و گراند پررنگ ارائه می شود. این قلم برای تهیه آرم ، کارت ویزیت و کارت تبریک بسیار مناسب است.

Farmhand یک خانواده از قلم ها است که انواع مختلفی از انواع صفحه را از سری به sans ، inline و italics شامل می کند. این یک حروف تمام صفحه است که همراه با حروف کوچک برای حروف کوچک است.

جلال صبحگاهی یک قلم پرنعمت مدرن است که با الهام از فرهنگ و مد از دوران ویکتوریا ساخته شده است. همچنین شامل یک پوستر رایگان و حاشیه حاشیه ای با همان سبک طراحی نیز می باشد.

Bistro یک مجموعه فونت دو نفره و فونت بدون حاشیه است که از طراحی دست خط منحصر به فردی برخوردار است. در 3 وزن ارائه می شود ، که می تواند با داخلی دو رنگ ، پر یا شیب سفارشی شود. همچنین شامل بیش از 50 گلیف منحصر به فرد نیز هست.

Minty یک فونت سری متراکم است که برای طراحی کارت پستال ، هدر وب سایت و آرم های ایده آل است. به گفته سازنده آن ، فونت هنگام ترکیب با یک فونت اسکریپت به خوبی پیش می رود.

زهرا نوعی فونت است که می توانید از آن برای ساختن آرم ، کارت ویزیت و هدر وب سایت برای مارک های لوکس و محصولات رده بالا استفاده کنید. این برنامه در 4 سبک مختلف ، منظم ، مرتب منظم ، درون خطی و درون خطی ارائه می شود.

فونت پرنعمت مدرن دیگری که دارای طرحی است با الهام از پوسترهای پرنعمت و با ترکیبی از چند زیبایی شناسی مدرن. همچنین از ویژگی های OpenType پشتیبانی می کند و همراه با چندین گرافیک و زیور آلات بردار.

این یک فونت منحصر به فرد است که از یک طراحی واقعاً شیک با دست استفاده می کند. همچنین در نسخه های سری و اسکریپت و همچنین نسخه های فونت وب ارائه می شود. به عنوان پاداش ، همچنین 7 نشان نشان را نیز خواهید گرفت.

Leah Gaviota یک فونت سری با طراحی جالب و دلپذیر است که باعث می شود آن را به یک انتخاب مناسب برای طراحی های وبلاگ ، آرم ها ، نشان ها ، طرح های تی شرت و موارد دیگر تبدیل کنید. این قلم در 6 نسخه مختلف شامل شکل های تزئینی ، طرح کلی و اسکریپت ارائه می شود.

ژوئن صبح صبح یک فونت صفحه نمایش دستی است که دارای کلاهبرداری است و برای طرح های بازیگوش و مرتبط با کودکان ، از جمله جلد کتاب و کارت تبریک بهترین گزینه است. همچنین برای طراحی وبلاگ و آرم بسیار عالی است.

ریدفورک یک فونت سری بی نظیر است که دارای یک طراحی پرنعمت و مدرن است. فونت در 3 نسخه به صورت معمولی ، دستی و کشیده به صورت دستی به شما می آید. علاوه بر این ، آن را نیز شامل یک بسته بردار و یک آموزش در مورد نحوه ایجاد یک طرح Vintage Textpress.

ونیز روشی است که با ترکیبی از مینیمالیسم و ​​ظرافت طراحی شده است. طراحی آرم مجله Vogue الهام بخش این فونت است.

این فونت برای طراحی آرم ها و علائم تجاری به خصوص برای مشاغل مرتبط با شیک و مد ایده آل به نظر می رسد. این در هر دو وزن پررنگ و معمولی است.

یک تایپ عالی برای ایجاد عناوین و بنرهای بزرگ و جسورانه. موروا در نسخه های منظم ، حفره ای و تزئینی قرار دارد.

ایزابل برای ایجاد همه چیز مربوط به کودکان و نوجوانان طراحی شده است. با این حال ، طراحی فونت برای ساخت بسیاری از انواع دیگر طرح ها نیز مناسب به نظر می رسد.

با این نوع شیک ، به آرم ، عنوان و طرح های چاپی خود نمایی غربی وحشی آمریکایی بدهید. این نرم افزار دارای ویژگی های Opentype ، شخصیت های جایگزین بزرگ و کوچک است و از زبان های بین المللی پشتیبانی می کند.

یک نوع متن سری زیبا برای همه آرم ها ، عناوین ، طراحی وب و طراحی های چاپی مناسب.

طراحی پرنعمت این قلم ، آن را به یک انتخاب عالی برای طراحی کارت ، دعوت نامه و عناوین وب سایت تبدیل کرده است. قلم در 8 سبک مختلف از جمله ، منظم و grunge ، grunge درون خطی و درون خطی و موارد دیگر ارائه می شود.

این فونت مینیمالیستی برای ایجاد عناوین و نشانهای جسورانه با حروف تمام کلیدی طراحی شده است. در وزن های سبک ، منظم ، جسورانه و سیاه قرار می گیرد.

سرگرم کننده و یک فونت سری زیبا برای کلیه طرح های شما در رابطه با بچه ها. بسته قلم در سه الفبای مختلف از جمله حروف فوق العاده بلند ، فوق العاده کوتاه و فوق العاده چرخان ارائه می شود که به شما امکان می دهد طرح های منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

این فونت به سبک خوشنویسی با حروف عجیب و غریب به حروف خود ظاهری بی نظیر دست ساز می بخشد. با بسیاری از انواع نیازهای طراحی شما به خوبی بازی خواهد کرد.

این فونت با شکل سری سری مخصوص براکت و تزئینات گردباد زیبا ، برای طراحی آرم و عناوین برای مارک های مد و لوکس ایده آل است.

این حروف تایپ احتمالاً شما را به یاد یک فیلم ترسناک تاریک می اندازد. اما برای هدرها ، آرم ها و طراحی های چاپ نیز عالی به نظر می رسد.

این یک کیفیت عالی و یک قلم منحصر به فرد است که با الهام از نمونه های چاپخانه های عتیقه قرن 18 ساخته شده است. این می تواند برای طراحی کارت ، دعوت نامه و حتی برای صفحات کتاب های کودکان استفاده شود.

یک تایپ به سبک پرنعمت با طراحی اواسط قرن هجدهم برای ساخت آرم ، پوستر و هدر شیک.

نوع زیبا دیگری با حروف دست نویس. این فونت برای تهیه گرافیک ، پوستر ، هدر و حتی نقل قول عکس برای رسانه های اجتماعی مناسب است.

این قلم دستی با الهام از “معاملات سایه دار ، سحرآمیزهای نابجا و داستانهای ارواح” ساخته شده است. به گفته خالق آن ، مناسب برای خال کوبی ، تهدید به مرگ ، یادداشت باج ، علائم تحت تعقیب و نقوش سنگ قبر است.

این نوع سرفیس جذاب و شاد با دست دلخواه کاملاً متناسب با دعوت ، کارت ها ، هدرها و حتی برای جلد کتاب های کودکان شما خواهد بود.

فلابرگاست

flabbergast-creativemarket-o

برای قسمت بهتر سال 2015 ، زمان طراحی نوع خود را در Flabbergast گذرانده ام ، یک Didone برای عناوین با پشتیبانی گسترده از زبان. بعد از ایجاد تمام طراحی برای فرضیات بازی من با استفاده از Didot ، احساس کردم که الهام گرفته از ایجاد یک فونت کنتراست حتی بالاتر نیز برای چاپ و وب استفاده کنم. من فقط برای ساختن یک وزن (منظم) تنظیم کردم اما عاشق حتی عمودی های حتی سنگین تر شدم و وزن جسورانه ای به آن اضافه کردم. در نوامبر سال 2015 منتشر شد و بارگیری شامل پرونده های OTF برای وزنهای منظم و جسورانه و همچنین کیتهای مربوط به وب برای هر یک است.

نوع قلب جوان

youngheart01-o

معرفی نوع قلب جوان – یک فونت نمایش سبک غربی. ویژگی های OpenType با جایگزین های سبک. برای دسترسی به گلیف های جایگزین ، به برنامه ای نیاز دارید که از ویژگی های OpenType مانند Adobe Illustrator CS و Adobe Indesign پشتیبانی کند. می توانید از این فونت برای مقاصد مختلفی از جمله آرم ، طراحی تی شرت ، پوستر ، برچسب ، سربرگ ، جلد کتاب و موارد دیگر استفاده کنید.

Fif Expressif Serif Font

argent_01-o

دلپذیر و رسا و دارای فرم های بزرگ و پراهمیت x and و شکل های تحریک آمیز. ایتالیک های واقعی و شخصیت های زیادی. برجسته در تایپوگرافی در خدمت ، آرژانتین هم ادای احترام به گذشته است و هم گامی به آینده تایپوگرافی.

فیروزه

فیروزه-flags-o

فیروزه حاوی کلاه های کوچک ، بسیاری از پیوندهای اختیاری ، زیور آلات ، برافروختگی و همچنین چندین زیور آلات با الهام از طبیعت قلم مو ، از طریق Opentype در دسترس است. ایده آل برای عناوین یا متن بدنه در تبلیغات ، بسته بندی و هویت های بصری ، شکل های ظریف ، منحنی ها و انتهای آن به پروژه ها زیبایی و سبک خاصی را به سبک فیروزه ای منحصر به فرد می بخشد.

خانواده قلم کوینسی CF

quincy_1-o

فرم های گرم و روان ، کوینسی ، قد بلند و کنتراست متوسط ​​کوینسی تجربه خواندن دلپذیر را برای معابر طولانی تر فراهم می کند. کوینسی همچنین به عنوان یک فونت صفحه نمایش زیبا دو برابر است. پنج وزن و ایتالیک های واقعی تضمین تطبیق پذیری ، با یک تعریف از الفبای لاتین و سیریلیک برای اندازه گیری خوب.

قلم تحمل

endurest-typface-cover-1-o

ساخته شده برای مقاومت در برابر چالش روند و زمان. الهام گرفته از تکنیک گرافیکی مرحوم سر ریموند داوبول اما با نشانگرها ، آکریلیک ها و لمس های دیجیتالی برای ایجاد تعادل بین ارتفاعات و فاصله است. آن را پرنعمت مدرن بنامید. تغییر اندازه و کرنینگ برای یک ترکیب کامل به صورت خودکار انجام شد. کوتاه مدت تحمل برای کار شما مناسب است.

کاستون

caston-معمولی-پیش نمایش-1-o

کاستون یک نوع احیای مجدد است که بر اساس litho اصلاح شده موریس فولر بنتون ساخته شده است – ابتدا توسط Inland Type Foundry در سال 1907 طراحی و منتشر شد ، بعداً توسط مؤسسین نوع آمریکایی در سال 1917 پس از ادغام اصلاح و منتشر شد. به دلیل نقصان دهه گذشته ATF و فقدان فرزندان فعال ، نه تنها نوع حروف در دست دامنه عمومی است – تاکنون هیچ فونت دیجیتالی شناخته شده ای در وب پیدا نشده است.

پکیج فونت های ساده و بی نظیر

1-naiveinl-24aout15-o

Naïve Inline یک فونت دست نویس سری است که توسط Fanny Coulez و Julien Saurin برای La Goupil Paris ساخته شده است. سه وزن این تایپوگرافی یکپارچهسازی با سیستمعامل پاریسی را می توان با یک فضای داخلی دوقلو ، روبان ، پر یا دمی افزایش داد تا طرح های خود را بهبود ببخشید و احساس دلتنگی و غیرعادی به ارمغان بیاورید. برای انجام این کار ، می توانید به سادگی 2 عنصر را تحت الشعاع قرار دهید: وزن فوق ، قسمت داخلی زیر. ما همچنین یک نسخه سری بدون sans ، Naive Inline Sans طراحی کردیم.

بسته قلم ساده

2-o

Naïve یک فونت دست نویس سری است که توسط Fanny Coulez و Julien Saurin از کارخانه فرانسوی La Goupil Paris ساخته شده است. سه وزن این نوع چاپ جدید پاریسی را می توان با سه وزن دو گلیف جایگزین فانتزی برای هر حرف یعنی “Fantaisies” افزایش داد تا طرح های خود را بهبود ببخشید و احساسی شاعرانه و غیرمعمول تر به وجود آورید.

کلانشهر – فونت خانواده

metropolis-prev-o

این نوع سری ظریف و همه کاره جوهره شهر کلاسیک و مدرن ، دوگانگی بین طبقه کارگر و برنامه ریزان شهر را به تصویر می کشد. این فونت از طریق خطوط و منحنی های ظریف ، کاملاً مناسب برای خواندن صفحه نمایش یا به زیبایی به عنوان عنوان یا به عنوان کپی از بدن است.

قلم نیویورک

ny1-o

فونت سری سری نمایش پرنعمت برای پروژه های جدید شما. عالی برای پروژه های یکپارچهسازی با سیستمعامل / پرنعمت خود ، این بسته شامل 4 پرونده فونت (otf & ttf) – منظم ، grunge و خط و grunge خط.

Sonten Typeface

sonten1-o

Sonten Typeface یک نیمکره سری جدید برای عنوان و متن در نگاه متوسط ​​است. نام “Sonten” در اصل از کلمه سوندایی به معنای “بعد از ظهر” است که وقتی از بعد از “کار” من هر روز بعد از ظهر قلم را ایجاد کردم ، از این روند الهام گرفت. طراحی ترجیح می دهد در سبک Insignia استفاده شود ، بنابراین سبک های مختلفی از جمله 3D ، Bevel ، Contour ، Deboss ، Outline و Shadow را ارائه کردم. بسیاری از آنها می توانند به صورت منظم (1 رنگ) texted کنند یا با 2 قلم که دارای موقعیت یکسان هستند مانند چند لایه ترکیب شوند.

Typeit Alitide

alitidegarage-oo

معرفی صفحه نمایش به سبک غربی ، یک alitide است. OpenType با یک فونت All-cap با سبک مدرن غربی ، دارای گزینه های سبک دیگری است. برای دسترسی به گلیف های جایگزین ، به برنامه ای نیاز دارید که از ویژگی های OpenType مانند Adobe Illustrator CS و Adobe Indesign پشتیبانی کند. شما می توانید از این فونت برای مقاصد مختلفی مانند طراحی آرم ، تی شرت ، پوستر و موارد دیگر استفاده کنید.

تایگرلی

tigerlily4-o

یک فونت serif دست ساز توسط Jackrabbit Creative. با الهام از مناظر زیبا. Tigerlily یک شکل دست ساز را به نوع دیگری از احساسات “پیچیده” تبدیل می کند. قلم به عنوان هر دو پرونده فونت .ttf و .otf است. شامل اعداد و نگارشی اصلی است.

Colombos Typeface

1-o

با معرفی Colombos Typeface جدید ، یک فونت سری نمایشگر دیگر. استفاده از آن برای آرم ها ، نقل قول های الهام بخش ، گرافیک تی شرت ، هنر چاپ ، پوشاک ، برچسب ، نشان ، نشان ، پوستر ، کارت ویزیت ، دعوت نامه های عروسی به سبک ، چاپ ، علائم ، نمادها ، عناوین طراحی جلد کتاب ، ایده های بسیار خوبی است. و غیره.

فونت جسورانه رایلی

bold-riley-font-01-o

معرفی Bold Riley با یک تایپ صفحه نمایش دست ساز. برای اینکه به آن لمس کند ، هر گلیف با دست و قلم و جوهر کشیده شد.

Type St. St. Monique

1_v-o

سنت مونیک یک نوع نمایشگر است که با الهام از تایپوگرافی قرون وسطایی و نقوش بصری ساخته شده است. سریال ها و جزئیات ظریف به منظور برانگیختن احساس قرون وسطایی در حالی که تمیز و تمیز نگه داشته شده بود ، طراحی شده اند.

والینگتون طرفدار

cm-wallington-cover-o

Wallington Pro یک فونت تزئینی سری است که دارای منحنی های پرنعمت و زیبا با ساختار عملکردی است. سبک از فرهنگ های انگلیسی انگلیسی با فرزندانشان در حدود اواسط قرن دوازدهم میلادی و هنر نو در قرن نوزدهم اتخاذ شده است و از فرم ها و ساختارهای طبیعی و خطوط منحنی الهام گرفته شده است. با عشق و طراحی نامه خواندن آسان ساخته شده است.

بیضی سیاه

1-o (2)

بیضی سیاه یک فونت با سبک پرنعمت و ساده است ، بسیار مناسب برای مارک یا پوستر ، باند ، پیراهن و دیگران شما.

سرمایه مرگ

12-o

The death cross vintage font is very similar font can help in your work with designs — especially vintage designs.

Nadirii Font

nadirii2-o (1)

Nadirii Font is a handwritten, multilingual, display font, with greek/greek polytonic and latin characters.

Flored Typeface

floren4-o

Introducing Floren Typeface, a simple and beautiful font made with persistence and passion. Floren typeface has a unique character when compared with its peers — it has a unique, special bracketed serif shape.

1592 GLC Garamond OTF

poster1592glcgaramond-o

This family was inspired by the pure Garamond pattern set of fonts used by Egenolff and Berner, German printers in Frankfurt, at the end of the sixteenth century. All the experts said it was the best and most complete set of the time. The italic style used with it was Granjon’s, as in 1543 Humane Jenson. A few fleurons from the same printers have been added.

Marthas Typeface

coverudate-o

Introducing Marthas, The time-machine between that classic wave typeface and nowadays vintage enthusiasm.

Inspired by vintage hipster enthusiasm, the needs of classic fonts are raising high for any industries that bring the trend as their red carpet to attract the market. So that’s what the Marthas was based on. It comes with a complete set of Uppercase, Lowercase, Numbers, Accents and Punctuations.

Corporative Cnd Family

corporative_cnd_00-o

Corporative Condensed, by Latinotype Team, is the narrowed version of Corporative Basic that offers high performance when using for headings and subheadings. The family consists of 8 weights plus companion italics.

Carrig Rough

carrig-rough-typeface-1160x772-1-o

This is a hand drawn, all caps display typeface inspired by classic letterforms that have been carved into stone and then weathered by time.

Bold Riley font

bold-riley-font-01-o (1)

Introducing Bold Riley, a handmade serif display typeface. To give it that human touch each glyph was hand drawn with pen and ink.

Quiroga Serif Pro

01-o

This typography was designed for continuous text, legible at medium and small sizes, with great saving of space, optimized for 6, 8, 10 and 12 points. The morphology is a mix between tradition and innovation; it has a vertical axis, thick serifs, tall x-height, light modulation and a lot of internal space between letters: key to improve legibility at small sizes. Formally, my idea was to make a serif type that had a unique color, this is visible due to the light modulation. This is also complemented with the incorporation of not common, alternative signs. Some parts of the letters that are usually curb or diagonal where made horizontal (for example: a, q, p, etc.), this makes the eye of each character to be wide and unique.

Vidiz Pro Typeface

vidiz-8-o

Vidiz Pro Typeface is serif font designed to help you create stunning work. Suitable for logos, posters, invitations, greeting cards, quotes — you name it.

Real Talk

t0000_00-o

Real Talk packs the same lip flapping smacks and pharyngeal grunts as any old nonsense. But while a baby can only babble, a grown man can mean something. Put words in perspective, located on the axes of breadth and depth, and live by them. Do what you say. Say what you know. Know what you feel.

NT Rudolf Gagarin

rudolfgagarin_1-o

Rudolf Gagarin is part of the Gagarin Family. Made by Novo Typo. Designers from Amsterdam, The Netherlands.

Karl Whitefoot

karl_whitefoot-001-o

Karl Whitefoot is a hand drawn font that comes in two different variations, regular and oblique. You can combine the different styles of the whole Karl family to make variations to your design.

Daisy Dog Hand Drawn Font Serif

daisy-dog-preview-o

It’s my hand-drawn font, Daisy Dog. Created in some of my favorite hand lettering that I always find myself including with my illustrations and surface patterns, I wanted to share it with the world.

Brave New Font Pack & Graphic Extras

brave2-o

A handmade, Brave New Font sketchy, illustrated, and hand-drawn with love. This is more than just a typeface – this is a pack, and it allows you to be even more creative than you would have been with just the font.

Ndogk

preview1-o

Opentype features ready with Stylistic Set, Contextual alternates. With Opentype features you can applied to logos, product, display, clothing, quotes and many more. You can applied to all typography with mix and match pairs of letters to fit your own designs.

Warrior – Hand Drawn Typeface

warrior-typeface-hand-lettered-o

After many hours with my pen and sketchpad my first font has finally landed. Taken from one of my hand lettering styles which regularly features on my Instagram and Dribbble feeds, it is inspired by the love of vintage, the outdoors and a time when everything was made by hand.

Dacota Layered Typeface

dacota-cover-final-o

Dacota Typeface is a layered type family, Inspired by vintage american west poster and circus poster that have a strong shapes so it will create more attention for people to look more closely. Comes with 4 font system that can be layered to create different effect (basic, rough , dropline & dropshadow).

Dacota Typeface includes a full set of capital and lowercase letters, as well as multi-lingual support, currency figures, numerals, and punctuation.

Champloo

champloo_1160x772-01-o

Champloo is very unique typeface which combines serif features and brush stroke. Some letters have serif, but some don’t. Serif to be found on left side of stem only. It gives a quirky impression on short text. However the larger the text become, the more consistent look it gets as a whole. These two versatile weights let you play with the typeface freely and beautifully.

Udang Typeface

preview1-o (1)

Introducing Udang Typeface classic display font. Inspired by victorian style which is combining classic and modern typography. You can applied to all typography with mix and match pairs of letters to fit your own designs.

Claire – Serif font & illustrations

clarka

Claire is a handwritten font created by brush and ink which gives it sharp edges and a little bit scary look. It is delivered with over one houndred thematic illustrations. So, if you’re looking for something sharp but pleasant you are on the right way.

The Brodze

1-o (3)

This font is specifically designed with a variety of alternate, ideal for posters, t shirts, typography, writing etc.

Hoods & Capers

hoods1-o

This font was inspired by a song titled “Hoods & Capers” by Asteria.

Victoria Typeface

5-o

Introducing Victoria. Available in Regular And Bold.

Quiet the Thief – Thin

qtt-t1-o

A modern serif font with a nice medieval outlook that will bring out the true vintage nature of your designs.

Exquise FY Italic

ywft_exquise-o

With its round and elegant shapes, this new didone typeface is developed in six styles, including a “poster” weight. Though inspired by classical thick and thin shapes, Exquise FY’s design is innovative with its sharp drops.

Hilton Serif Font

hilton-serif-creative-market-o

There is something special about thin fonts. On one side is the sensitive, charming and warm touch, on other side they are uncompromising, thoroughgoing. Here the contrast can’t hide the clear shapes. Hilton Serif and Hilton Sans is a pair of highly legible, subtle and elegant sans-serif and semi-serif display faces. The quality of spacing and kerning ensured by Igino Marini.

Skooled Serif – A Hand Drawn Web Font

skooled-1-o

Skooled Serif is a clean hand drawn font face that is perfect for creating a handmade look on your website. The text is easy to read, even at smaller sizes. The download includes all of the formats needed to embed the font in your webpage. The font features 195 glyphs including accented characters.

Nexodus

market_nexodus_02-o

This unique art font comes with new set of ornaments as well as many ligatures and Zodiac signs.

Marina

1-o (4)

MARINA is typeface inspired by sea, sailing, boats and wind. Enjoy the seashore.

Gauthier FY Medium

specimen_gauthier_creative_market-1-o

nspired by Renaissance typefaces, Gauthier FY is a contemporary old-style serif typeface with big x-heights and quite small caps. Accompanied by a lovely and detailed italic, inspired by artworks from the punchcutter Granjon‚ Gauthier FY is perfect for any text design. Gauthier was co-created by Jérémie Hornus & Alisa Nowak on fontyou.com, the first collaborative type foundry.

Bosman

bosman-empty1-o

Bosman_empty is perfect font for apparel, labels posters with vintage, marine feel. Package contains also Bosman_dings.

Australis

australis-pro-cmkt-2-o

Australis is a hybrid roman font that won first prize in the Morisawa International Type Design Competition in 2002. After 10 years the family is finally complete and its release coincides with the reopening of the competition in 2012, in Japan.

Sergio FY Bold

specimen_sergio_creative_market-1-o

Sergio FY is an antique latin font family inspired by a 19th century wooden type font, found in an italian print – Gazetta Musicale di Milano, 10 Guigno 1897. This typeface is characterized by its large, sharp, and triangular serifs, which give it a very singular look. With its complete character set including small caps, oldstyle figures and discretionary ligatures (amongst others), Sergio FY comes with 3 weights and italics, as well as an amazing set of ornaments. Its large width, its short ascendants and descendants allow it to perfectly fit in small size. It will also show all its originality in big sizes for headlines or posters (absolutely fabulous in its black version). Both robust and elegant, spiky and friendly, oldschool and contemporary. Sergio FY is for sure the next celebritype.

Sperling FY Medium

specimen_sperling_fontyou-1-o

Sperling FY is a geometric and condensed high contrast font, characterized by its long vertical serifs. Its big i-dot as well as some other deliberately naive disproportions like the W are wonderful signs to identify Sperling FY. The accompanying italic style illustrates well designed creative forms like the k or the z. Due to its good legibility in small size, you can use it for editorial texts like in magazines. You can also take great pleasure by using it in poster size.

Canberra FY Regular

specimen_camberra_fontyou-1-o

Canberra FY is a contemporary and low-contrast serif typeface that shows legibility with personality. Its asymmetric and short serifs render a versatile look, always usable and friendly.

Rocking Bones Typeface

rocking-bones-1-1-o

Rocking Bones is Serif Handdrawn like a Bone with handmade feel. You can use this font as creative as you want. Just imagine and touch the sky.

Bonerica Typeface

depan-bonerica-new-o

This is Bonerica typeface is serif font made by hand. This is good for logo,greeting cards, posters, labels, t-shirt design, modern vintage, etc.

Achille II FY Black Italic

specimen_achille_fontyou-1-o

This Slab serif typeface is characterized by its curved and angular serifs which give it a special character. Not too rigid, no too round, its well balanced shapes make itself both legible in small size and powerful in big for headlines, with its robust structure.

Murmers Typeface

1-o (5)

Introducing murmers typeface is a serif font . murmers typeface inspired by old films about a murder or crime . This is a great for vintage design, t-shirt, logo, labels, posters , badges and etc.

Brington Font

1-o (6)

Brington font made with a mixture of ornament adds a classic and vintage. very well suited to be used for book titles, bands, movies, advertising etc.

Piramid Font

piramid1-o

Piramid Font is suitable for use make design using style of racing. This font is also used a great vintage style used in your design that has a vintage concept.

Hansom Slab FY Bold

specimen_hansom_slab_fontyou-1-o

As its cousin Hansom FY, this font has friendly shapes and rounded terminals. Slabs reinforce its masculin and technique appearance.

With 3 weights and their accompanying italics, this modern and functional slab font family is well-suited for all kind of application. From packaging to editorial design, from screen to branding – Hansom Slab FY guarantees optimal readability.

Deputy Serif

deputy-o

A Gentleman Rascal of a font. Serious but fun. Responsible but quirky. He is good enough to meet your parents and your friends. He has your back in a fight and adds class to your dinner parties.

5 Tips for Choosing a Modern Serif Font

Serif fonts are a type of font commonly used in formal, business, and luxury designs. But it’s also used with many other types of designs as well. Use these simple tips to find the right serif font for your project.

1. Pick the Right Style

Even though serif fonts are mainly used for regular typography, they also come in various styles such as outline serif fonts, shadow fonts, as well as rounded designs and more.

Solomon Serif Font Family

Depending on the type of project you’re working on you should pick the right style that matches the overall design. For example, you can use an outline serif font for designing a modern poster for a luxury brand.

2. Choose a Theme

The Douglas Collections serif font

Serif fonts also come in various designs and themes. There are serif fonts with narrow designs, all-caps letters, urban theme fonts, casual and quirky font designs, and more. Choose a theme that appeals not only to your brand but also to your audience and the occasion.

3. Focus On Readability

Artifex CF serif font

It doesn’t matter how great a font looks if you can’t read it comfortably. Serif fonts have a bad reputation for making text paragraphs harder to read, which puts more responsibility on you to pick a font that looks unique as well as easier to read.

4. Find Pairable Fonts

Qanaya Serif Font Family Pack

You shouldn’t use the same serif font for titles and paragraphs. For better impact, use two fonts for titles and body text. When picking each font, make sure to check their compatibility. You need to choose fonts that pair well together but have distinctive designs.

5. Consider How and Where You Use It

Whether you’re looking for a serif font to use with a greeting card design, T-shirt design, or website design, keep in mind that the font you choose may not look great everywhere.

Winter Tales Extra font

A font that looks amazing on a social media post might end up looking distorted when printed on a business card. So choose fonts based on how you plan on using it and the purpose of your design.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “100+ بهترین فونت های سریف مدرن”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *