100+ مدل های کریسمس ، آیکن ها ، گرافیک و منابع


کریسمس در راه است! این که آیا شما در حال طراحی آگهی های مخصوص جشن های مهمانی هستید ، به دنبال مدل های کریسمس هستید یا یک مجموعه نمادهای تعطیلات ، ما امروز یک مجموعه عالی برای شما داریم!

ما مجموعه ای فوق العاده از بروشورها و قالب های کریسمس ، مدل های مسخره ، نمادها ، بردارها و موارد دیگر را گرد هم آورده ایم. برخی از آنها کاملاً رایگان هستند ، برخی از آنها چند دلار هزینه دارند ، اما همه آنها شما را با روحیه ای جشن می گیرند.

از این انتخاب منابع لذت ببرید و امیدواریم که تعدادی از مواردی را پیدا کنید که در زمینه طراحی تعطیلات خود به شما کمک می کنند!

مدل خلاق کریسمس

این مجموعه ای از 10 صحنه ی خلاقانه Mockup کریسمس است که می توانید برای نشان دادن طرح های مختلف کارت تبریک کریسمس ، کارت پستال ، پوستر و موارد دیگر استفاده کنید. همه این مدل های موجود در پرونده های PSD با اشیاء هوشمند موجود است.

الگوی کارت مدرن کریسمس

یک الگوی مدرن کارت کریسمس برای طراحی کارت پستال های شیک. این قالب در قالب های A4 و A5 در قالب پرونده فتوشاپ ارائه می شود. همچنین می توانید به راحتی قالب را ویرایش کنید تا رنگ و متن نیز تغییر کند.

مجموعه کارتهای کریسمس دست کشیده شده

این مجموعه ای از قالب های کارت خلاق کریسمس است که از تصاویر و طرح های دستی استفاده شده است. این بسته شامل 6 طرح کارت منحصر به فرد است و قالب ها در قالب های Illustrator AI و EPS در دسترس هستند.

قاب عکس طلای کریسمس

برای نشان دادن عکس ها و طرح های مختلف خود از این مجموعه مدل های کریسمس استفاده کنید. این قاب عکس طلایی در 3 سبک مختلف ارائه شده است که دارای اشیاء هوشمند می باشد تا به راحتی طرح های خود را در قاب قرار دهید.

کریسمس مبارک و الگوهای کارت تبریک سال نو

این مجموعه از قالب ها شامل کارت تبریک و طرح های تبلیغاتی برای هر دو جشن کریسمس و سال نو است. قالب ها در قالب های AI و EPS نیز موجود هستند.

6 الگوی کریسمس

الگوهای خلاقانه موجود در این بسته برای طراحی های مختلف با طرح های کریسمس مانند زمینه های کارت تبریک ، وب سایت ها ، کارت پستال ها و حتی برای کاغذ بسته بندی مناسب است.

مدل A4 کریسمس قهوه ای

کارت ظریف کارت کریسمس و بروشور که دارای تنظیمات پس زمینه طبیعی است. این مدل در 3 سبک ارائه می شود و از انواع طرح های اندازه A4 پشتیبانی می کند.

مجموعه کارتهای کریسمس ناز حداقل

مجموعه ای از الگوهای کارتهای کریسمس زیبا و شایان ستایش با طرح های حداقل و تصاویر خلاقانه. این قالب ها در 4 طرح مختلف و همچنین در قالب های PSD ، AI و EPS در دسترس هستند.

بچه ها که تصویر برداری کریسمس را جشن می گیرند

برای طراحی کارت پستال ، هدر وب سایت ، گرافیک تبلیغاتی و موارد دیگر می توانید از این تصویر زیبا از کودکانی که کریسمس را جشن می گیرند استفاده کنید. در قالب های AI و EPS موجود است.

30 آیکون روز کریسمس

مجموعه ای از 30 طرح آیکون خلاق با عناصر مختلف مربوط به کریسمس. نمادها در هر دو نسخه اولیه و پر شده در دسترس هستند و با فرمت های پرونده های AI ، EPS و SVG وارد می شوند.

کریسمس مبارک و بنرهای سال نو مبارک

این مجموعه ای از آگهی های بردار است که می توانید برای طراحی انواع مختلفی از خلاقیت های کریسمس و سال نو ، تبلیغات و مواد مارک استفاده کنید. این بسته شامل 5 طرح زیبا در قالب های AI ، EPS ، PDF و JPG می باشد.

خالق تاج های کریسمس

با استفاده از این بسته گرافیکی منحصر به فرد ، شما می توانید تاج های گل کریسمس شیک خود را خودتان ایجاد کنید. این گل با 22 تاج ، 2 کمان و 3 روبان ارائه می شود ، همه به عنوان عناصر جداگانه ای هستند که می توانید برای ایجاد تاج های گل کریسمس زیبا بکشید.

ابزار ابزار بردار کریسمس

ابزار طراحی کریسمس برای طراحی طرح های خلاقانه کریسمس. این بسته نرم افزاری دارای بیش از 100 عنصر است که می توانید برای ایجاد کارتهای کریسمس زیبا ، بنرها ، پوسترها و پروانه ها استفاده کنید. این همچنین شامل 4 قالب کارت های کریسمس premade.

کریسمس صحنه صحنه

این مجموعه ای از عناصر جدا شده با مضمون کریسمس است که می توانید برای ایجاد صحنه های کریسمس منحصر به فرد خود برای پروژه های مختلف طراحی استفاده کنید. این بسته شامل 32 عنصر کریسمس ، 5 صحنه PSD premade و 6 زمینه است.

تصویر کشیده شده بابا نوئل

مجموعه ای از تصاویر زیبا و شایان ستایش بابا نوئل که می توانید برای طراحی کارت های منحصر به فرد کریسمس ، آگهی ها و پروانه ها استفاده کنید. این شامل 13 تصویر مختلف سانتا با نمایش های مختلف در قالب های PNG و AI است.

مجموعه گلهای کریسمس آبرنگ

مجموعه ای زیبا از گل های کریسمس با طرح های آبرنگ. تمام تصاویر موجود در این بسته به صورت دستی تهیه شده است تا جلوه ای اصیل تر به کارت های کریسمس ، پوسترها و طرح های بنر خود اضافه کنید.

پوشش های کریسمس ، Cliparts ، و بسته نرم افزاری گرافیک

یک دسته بزرگ دیگر از گرافیک های کریسمس. این شامل بسیاری از پوشش های خلاقانه عکس ، عکس های کریسمس ، کلیپ های تبلیغاتی ، نامه ها ، و بسیاری از اشیاء جدا شده برای تهیه نقوش منحصر به فرد طرح های کریسمس.

کریسمس سفید - خالق صحنه

اگر قصد دارید به روزرسانی پوشش های وب سایت و رسانه های اجتماعی خود با طراحی خلاقانه با مضمون کریسمس یا حتی ایجاد یک صحنه منحصر به فرد برای به نمایش گذاشتن محصولات خود بپردازید ، این بسته نرم افزاری مفید خواهد بود. این شامل 30 عنصر مختلف کریسمس است که شما می توانید تنظیم مجدد با این حال دوست دارید برای ایجاد صحنه های زیبا کریسمس.

کریسمس مبارک - اشیاء نامه دار جدا شده

این مجموعه ای از اشیاء منحصر به فرد با مضمون کریسمس است. این مجموعه با 43 مورد در قالب های EPS ، SVG و PNG ارائه می شود. می توانید از آنها برای ایجاد کارت پستال های منحصر به فرد ، طرح های بسته بندی ، آگهی ها و موارد دیگر استفاده کنید.

بابا نوئل - مجموعه وکتور کریسمس

آیا به دنبال یک بابانوئل زیبا هستید تا در تبلیغات جدید ، تبلیغات و طرح های جدید خود گنجانید؟ با استفاده از این مجموعه از تصاویر برداری ، گزینه های زیادی خواهید داشت.

مجموعه عکس های کریسمس مسخره کردن

این بسته نرم افزاری شامل 21 قالب منحصر به فرد مسخره برای موارد با مضمون کریسمس مانند بسته بندی ، کارت تبریک و موارد دیگر می باشد. قالب ها در پرونده های PSD به راحتی قابل تنظیم در دسترس هستند.

سوابق کریسمس مبارک

یک پس زمینه کریسمس زیبا و قابل تنظیم که می توانید برای ایجاد یک هدر وب سایت ، پوشش رسانه های اجتماعی و ویترین محصول استفاده کنید. پس زمینه در یک پرونده Illustrator موجود است که می توانید برای تغییر رنگ و متن ویرایش کنید.

بسته آیکون های طرح کریسمس

این مجموعه ای از آیکون های کریسمس است که شامل 25 آیکون رنگارنگ با بسیاری از وسایل معمول کریسمس است. می توانید از آن برای ایجاد کارت پستال های منحصر به فرد ، پست های رسانه های اجتماعی ، تبلیغات ، تبلیغات و موارد دیگر استفاده کنید.

85 عنصر کریسمس دست و سحر

این مجموعه عظیم عناصر کریسمس شامل موارد زیادی است که می توانید برای ایجاد کارت پستال ، پوستر ، بروشور و موارد دیگر استفاده کنید. این مجموعه با 85 تاج گل کریسمس قابل تنظیم ، تصاویر و تعداد موارد دیگر ارائه می شود.

6 زمینه وکتور کریسمس

مجموعه ای از بافت های وکتور پس زمینه برای سفارشی کردن طرح های با مضمون کریسمس. این بسته شامل 6 پس زمینه منحصر به فرد با طرح های دستی است.

مجموعه کارت های تبریک کریسمس و سال نو

این بسته نرم افزاری با 72 قالب کارت تبریک منحصر به فرد برای ایجاد کارت برای هر دو کریسمس و سال نو ارائه می شود. قالب ها با وضوح بالا در دسترس هستند و می توانند با استفاده از Illustrator تنظیم شوند.

52 پوشش کریسمس و مجموعه وکتور

دسته دیگری پر از روکش های کریسمس و عناصر بردار دستی. این بسته 13 طرح منحصر به فرد در 4 طرح رنگی متفاوت است. تمام طرح ها در قالب های قابل ویرایش AI ، EPS و PSD در دسترس هستند.

مجموعه بنر فروش کریسمس

کار بر روی یک بنر تبلیغاتی برای فروش کریسمس؟ سپس می توانید این بسته از الگوهای بنر فروش را بارگیری کنید تا به سرعت تبلیغات تبلیغاتی را برای تجارت خود طراحی کنید. این شامل 6 طرح قالب مختلف است.

نشان های تیز کریسمس

مجموعه ای از نشان های رنگارنگ و خلاق کریسمس. این موارد در هنگام تهیه کارت تبریک ، پست های رسانه های اجتماعی و بسیاری از انواع دیگر تبلیغاتی مفید خواهند بود.

پست های رسانه های اجتماعی کریسمس

دیگر نیازی به استخدام طراحان برای ایجاد پست های با موضوع کریسمس برای تبلیغات رسانه های اجتماعی خود ندارید ، فقط از این الگوها استفاده کنید. این بسته شامل 20 قالب قابل ویرایش برای ایجاد انواع مختلف پست برای اینستاگرام ، توییتر و فیس بوک است.

مجموعه الگوهای بدون درز Xmas

این مجموعه الگوهای شامل 12 الگوی بدون درز با طرح های با کریسمس است. اینها برای ایجاد زمینه هایی برای کارتهای تبریک ، پوستر ، آگهی و بسته بندی ایده آل هستند.

75 کلیپ کریسمس

مجموعه ای از کلیپ های خلاقانه کریسمس که دارای انواع مختلفی از طرح ها و تصاویر هستند. این شامل 75 کلیپ بورد در قالب برداری است که می توانید با طرحهای چاپی و دیجیتال از آنها استفاده کنید.

دیگر نیازی به خرید کارتهای کریسمس یا کارتهای سال نو نیست. با استفاده از این قالب عظیم الگوی کارتهای کریسمس ، می توانید کارتهای منحصر به فرد خود را برای ارسال به دوستان و خانواده خود چاپ کنید. این شامل 78 الگوهای کارت تبریک کریسمس و سال نو است.

این بسته نرم افزاری خاص مملو از عناصر مختلف مضمون کریسمس از جمله انواع گرافیک و تصاویر است. به عنوان یک جایزه ، شما همچنین 2 قالب کارت تبریک کریسمس زیبا و چاپی نیز دریافت خواهید کرد.

آیا شما در تلاش برای تبلیغ یک رویداد ویژه کریسمس هستید؟ این الگوی جالب پرواز به شما در روند بازاریابی کمک می کند. شما می توانید به راحتی این الگوی اندازه A4 را برای طراحی یک بروشور ویرایش و تنظیم کنید تا رویدادهای تعطیلات خود را تبلیغ کنید.

این که آیا شما برای یک وب سایت ، پست های رسانه های اجتماعی ، آگهی های تبلیغاتی یا کارت های تبریک طراحی می کنید ، این مجموعه از آیکون های کریسمس دارای 50 گرافیک زیبا است که جلوه ای فوق العاده به طراحی های شما می بخشد.

یکی دیگر از الگوی پرواز کریسمس برای تبلیغ رویدادها ، مهمانی ها و کنسرت ها. این شامل هر دو قالب فتوشاپ و Illustrator است که به شما امکان می دهد به طور آزاد قالب را به ترجیح خود ویرایش و تنظیم کنید.

با استفاده از این doodles های کریسمس زرق و برق دار ، بروشورها ، کارتهای تبریک و پست های رسانه های اجتماعی خود را به راحتی طراحی کنید. این بسته شامل 48 وکتور doodle منحصر به فرد است که می توانید با طراحی های خود از آنها استفاده کنید.

بروشور کریسمس دیگری که دارای طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل مرسوم ، مد روز است. برای ارتقاء فروش تعطیلات ، کنسرت ها ، مهمانی ها و برنامه های مختلف دیگر مناسب است. قالب پرچم در هر دو قالب Illustrator و Photoshop برای شما به وجود می آید.

این یک مجموعه ترکیبی از منابع کریسمس است. این بسته ویژه شامل 32 نماد کریسمس ، 13 برچسب کریسمس ، 8 قالب کارت پستال ، 10 الگوی ، 15 کتیبه کریسمس دست نوشته و موارد دیگر می باشد.

این مجموعه از تصاویر کریسمس دارای ظاهری پرنعمت و یکپارچهسازی با سیستمعامل است. می توانید از آنها برای طراحی کارت پستال ، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر با یک طراحی کلاسیک استفاده کنید. این شامل 17 عنصر مختلف و 2 زمینه با موضوع کریسمس است.

مجموعه ای از 6 الگوی منحصر به فرد و تصاویر کریسمس برای تهیه هدر وب سایت های جشن ، پست های رسانه های اجتماعی و کارت های تبریک. پرونده ها در قالب های JPG ، PNG و EPS در دسترس هستند.

این یک مجموعه سرگرم کننده از عناصر است که به شما امکان می دهد شخصیت های با مضمون کریسمس خود را بسازید. شما می توانید با ترکیب عناصر مختلف از بسته ، سانتاس ، گوزن شمالی ، الف ها و موارد دیگر را ایجاد کنید.

یک بسته ترکیبی دیگر از الگوهای و گرافیک با مضمون کریسمس. می توانید از اینها برای طراحی کارت پستال ، پیشینه وب سایت ، بروشور و موارد دیگر استفاده کنید.

این الگوی بروش کریسمس برای تبلیغ مهمانی های تعطیلات ، برنامه های DJ ، رویدادهای رقص و موارد دیگر مناسب است. قالب های PSD را می توان به راحتی برای تغییر رنگ و تنظیم مجدد عناصر نیز تنظیم کرد.

یک بسته بزرگ از 100 عنصر کریسمس ابله. می توانید از این ها برای استایل وب سایت های خود ، طراحی کارت پستال ، اعلامیه استفاده کنید و کارهای بسیار دیگری انجام دهید. نمادها در قالب های EPS ، PNG ، AI و SVG در دسترس هستند.

christmas-bundle

این بسته نرم افزاری عظیم است که شامل ده ها کارت کریسمس ، جلوه های متن ، کارت های عکس کریسمس ، عناصر و الگوهای بروشور تعطیلات به ارزش 78 دلار ، همه در یک بسته 500mb با هزینه فقط 19 دلار است.

روستایی-کریسمس-megapack

این بسته با بیش از 125 عنصر کریسمس و 16 الگوهای پس زمینه ، همه موارد لازم را برای تهیه انواع نقوش مرتبط با کریسمس در اختیار شما قرار می دهد.

بسته نرم افزاری کریسمس-جدید-سال-پرواز

این بسته پروازی 5 در 1 با پنج طرح بروشور کریسمس زیبا و یک طرح بروشور سال جدید ، همه در اندازه 4 6 ارائه شده است.

تعطیلات-کریسمس-بسته نرم افزاری

دارای 18 تصویر شخصیت خیره کننده ، 30 عنصر گل ، 10 مرز تزئینی ، 26 چیز تزئینی و موارد دیگر ، بسته نرم افزاری تعطیلات و کریسمس مطمئناً شادی را در طراحی های شما به ارمغان می آورد.

RGB پایه

این بسته شامل شمایل و عناصر کریسمس بسیار زیبا است که می توانید از آنها برای طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی ، کارتها و موارد دیگر استفاده کنید.

مبارک-کریسمس-سلام-doodles

علاوه بر 50 دودل شایان ستایش ، این بسته کریسمس شامل 13 قالب کارت تبریک ، 3 الگوی و تقویم ظهور است.

خرسهای قطبی

خرس های قطبی همه چیز را تحسین می کنند. این بسته نرم افزاری دارای 8 شخصیت خرس قطبی زیبا ، 12 کارت تبریک ، 3 الگوی ، 7 برچسب و موارد دیگر است.

کریسمس-جدید-سال-آیکون

این بسته با 75 نماد کریسمس و 55 نماد سال نو ، همه به صورت دستی ساخته شده است. هر نماد موجود در بسته نرم افزاری در 4 سبک گرافیکی مختلف موجود است.

کریسمس-تصاویر-ابزار ابزار

این بسته نرم افزاری کریسمس شامل 16 تصویر شخصیت است که شامل سگ ، سانتا ، خرس ، پنگوئن و موارد دیگر است. این همچنین شامل 40 مورد کریسمس ، 10 عنصر تزئینی دستی و بسیاری دیگر.

عناصر دست ساز-کریسمس-درخت

این بسته دستی که شامل بیش از 30 عنصر مختلف درخت کریسمس ، شکل و شمایل در قالبهای بردار و PNG است.

RGB پایه

با این مجموعه شخصیت های خلاق کریسمس ، که دارای بیش از 30 عنصر مختلف است ، داستان کریسمس منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

noel-christmas-collection

مجموعه کریسمس Noël از طراحی جالب کریسمس استفاده می کند. این مجموعه به جای طرح های قابل پیش بینی کریسمس با رنگ قرمز ، ظاهری عجیب به همه 180 کالای آن می بخشد.

وکتورهای کریسمس ، پرندگان ، گلها

این مجموعه شامل 58 عنصر کلیپارت مختلف کریسمس از جمله یک پرنده کاردینال ، یک پرنده نخودچی ، فلش ، گل ، برگ ، یک مخروط کاج و موارد دیگر دیگر است.

handchedn-christmas-نقل قول در شکل

این نقل قول های شیک کریسمس با طرح کارتهای کریسمس یا طرح های پرواز شما به زیبایی مطابقت خواهد داشت. بسته شامل 5 عدد نقل قول دستی به شکل است.

کریسمس-تاج-قاب-مجموعه

این بسته شامل 25 طرح تاج و فریم های کریسمس است. ایده آل برای طراحی دعوت های مربوط به کریسمس ، خبرنامه ها ، کارت ها و لوازم التحریر.

آبرنگ-کریسمس-کلیپارت

در این بسته بندی ، بیش از 100 عنصر کریسمس ، 5 طرح کارت کریسمس و 2 الگوی یکپارچه ، همه در یک بسته مقرون به صرفه دریافت خواهید کرد.

مجموعه های کریسمس

نیازی به طراحی کارتهای کریسمس خود نیست. این بسته شامل 20 قالب کارت برای هر دو کریسمس و سال نو است.

نشان های کریسمس کشیده شده با دست

14

نشان های کریسمس سفید

13

پوستر کریسمس مبارک

2

پس زمینه کریسمس آبی تیره

16

نشان های کریسمس یکپارچهسازی با سیستمعامل

15

درخت کریسمس نقاشی شده با دست

12

کارت کریسمس آبرنگ

11

کارت کریسمس با روبان قرمز

10

برچسب پارتی کریسمس یکپارچهسازی با سیستمعامل

3

بروشور کریسمس ناز

5

پس زمینه کریسمس سبز با Baubles

6

کارت کریسمس به سبک آبرنگ

7

برچسب های فروش روز بوکس

22

بروشور کریسمس راه راه

1

کارت تبریک کریسمس با Garlands

8

الگوی دعوت جشن کریسمس

-

دعوت مهمانی کریسمس با روبان ، ستاره و گل. دو تغییر رنگ مختلف شامل – بژ و سبز است.

بروشور دعوت جشن کریسمس

-

برای دعوت از دوستان ، اقوام و افراد دیگر می توانید از این الگو برای مهمانی خانگی یا مهمانی باشگاه خود استفاده کنید. ویرایش متن و فونت آسان است.

مجموعه مداليون بزرگ کریسمس

-

این مجموعه بزرگ تمام آنچه شما نیاز دارید برای ساخت لوازم التحریر کریسمس و تعطیلات زمستانی است. در کل عناصر آبرنگ ، الگوی و پس زمینه 113 + 2 دست رنگ شده – همه در رنگ های هماهنگ و کیفیت بالا.

بروشور جشن کریسمس

-

پرونده PSD در پوشه ها و لایه ها به خوبی سازماندهی شده است. شما می توانید همه چیز را به راحتی تغییر دهید. تغییر سبک رنگ ، عکس و تایپ مشکلی نیست. پوشه های اصلی که به بیشتر سفارشی سازی نیاز دارند در رنگ های مختلف برجسته می شوند.

الگوی بروشور کریسمس

-

این الگوی بروشور مهمانی کریسمس بسیار مدرن بروشور PSD (فتوشاپ) است که برای رویدادهای آینده یا مهمانی کلوپ های شبانه شما که در تعطیلات کریسمس و سال نو آماده می شوید ، تبلیغاتی عالی خواهد بود. همه عناصر در لایه های جداگانه قرار دارند و متن قابل ویرایش است.

کیت عناصر طراحی کریسمس

-

کیت طراحی کریسمس ابله ناز. ترکیب این عناصر بسیار آسان است و به شما در ساخت طرح های خود کمک می کند.

الگوهای کریسمس بدون درز

-

ایده آل برای تهیه دعوت نامه ، کارت دعوت و موارد دیگر. این بسته شامل 6 پرونده PNG (1000 x 1000 px) با پس زمینه شفاف است ، بنابراین می توانید به راحتی رنگ مورد نظر خود را برای مطابقت با پروژه خود انتخاب کنید. طراحی برای استفاده شخصی شما یا مشاغل صنایع دستی کوچک است.

تعطیلات کریسمس گلهای پرنعمت

-

مجموعه Clipart گل های تعطیلات کریسمس ما شامل 40 پرونده PNG با پس زمینه شفاف ، 40 پرونده JPG با پس زمینه های سفید و 1 پرونده بردار Adobe Illustrator است که شامل 40 تصویر در قالب برداری است. PNG ها و JPG ها 300DPI و تقریبا 10 اینچ در وسیع ترین نقطه خود هستند.

ست کریسمس آبرنگ

Untitled-2

مجموعه ای زیبا از طرح های آبرنگ های رنگی کریسمس ، پس زمینه و الگوهای برای تزئین پروژه های تعطیلات خود! از آنها در صنایع دستی شخصی یا مشاغل کوچک به عنوان بخشی از ترکیب خلاق خود استفاده کنید. این محصول حاوی پوشه ZIP با کیفیت تصاویر کلیپ PNG و JPEG با کیفیت بالا است.

تصاویر یکپارچهسازی با سیستمعامل کریسمس

Untitled-2

تصویرهای کریسمس معتبر ، دهه 1940 و 1950 با وضوح تصویر بالا اسکن شدند. حق چاپ را با دقت بررسی کرده ، کاملاً ترمیم کرده و آماده استفاده شما برای انواع پروژه های طراحی شخصی و تجاری است.

عکسهای کریسمس – تعطیلات عکس

Untitled-2

کریسمس و تعطیلات با تبریک های دستی و بافتی و بافت های پریشان روکش می شود.

الگوهای بدون درز کریسمس

Untitled-2

18 مقاله دیجیتال کریسمس به رنگ قرمز و سفید. هر الگوی یکپارچه است و از هر جهت کاشی کاری یکپارچه ای دارد. پرونده های JPG با وضوح بالا با 300 DPI. پرونده های برداری بدون از دست دادن کیفیت قابل تغییر اندازه هستند و به راحتی قابل بازیابی هستند.

مقالات دیجیتال شب کریسمس

Untitled-2

دوازده مقاله دیجیتالی با طراحی زیبا ، صرفه جویی در 300 DPI ، 12 12 12 اینچ JPEG. می توانید از این پیش زمینه ها برای پروژه های بعدی طراحی کریسمس خود استفاده کنید.

عناصر مبتنی بر آبرنگ های کریسمس

Untitled-2

50 عنصر (JPG در زمینه سفید ، 300 dpi). 20 شاخه مختلف جداگانه (12 شاخه کاج ، 2 شاخه هالی ، بوته گربه 1 ، 2 برجستگی ، 3 شاخه با انواع توت قرمز + برخی از انواع توت های قرمز). 2 لیوان شراب خالدار (+ 2 لیوان لیوان خالی). مواد تند برای شراب پوره شده (2 عدد سیب ، زنجبیل ، میخک ، آنیس ، 3 برش پرتقال50 ، وانیل ، دارچین). شیرینی (بیسکویت به شکل ستاره ، کوکی با شکلات ، مارشملو ، چوب نبات ، کوکی).

عناصر وکتور کریسمس

Untitled-2

این بسته با نمادها ، برچسب ها و بسیاری از عناصر طراحی بر اساس قالب کریسمس پر شده است. همه عناصر توسط لایه ها سازماندهی می شوند. مخفی کردن یا جابجایی هر عنصر آسان است.

کلیپ های تاج های کریسمس

Untitled-2

تاج گل های رنگی شده و سایر عناصر گل نشانگر مناسبی برای کارتهای کریسمس ، برچسب های کریسمس و دیگر ایده های تعطیلات شما هستند.

مجموعه تزئینات چراغهای کریسمس

Untitled-2

مجموعه ای از 11 برس بردار رشته های جشن چراغ های کریسمس ، سفارشی سازی پروژه های تعطیلات شما را سریع و آسان می کند. این موارد را می توان در تصاویر ، کارتها و تقریباً در هر قالب طراحی مشابه استفاده کرد.

کیت آبرنگ کریسمس شیرین بیان

Untitled-2

این مجموعه شامل 37 عنصر با کیفیت بالا است که در ایجاد کارت های هدیه ، چاپ لباس ، پوستر ، ارائه و موارد دیگر بسیار مفید خواهد بود.

بسته نرم افزاری Flyer Flyers

Untitled-2

این قالب های بروشور زیبا کریسمس برای سفارشی سازی بسیار آسان است. همه عناصر روی لایه های مختلف جدا شده و متن برای هر برگه و جلد فیس بوک کاملاً قابل ویرایش است. بنابراین می توانید در صورت تمایل از قلم هایی که پیشنهاد می کنیم استفاده کنید یا از دلخواه خود استفاده کنید.

بسته الگوهای کریسمس

Untitled-2

ایده آل برای تهیه دعوت نامه ، کارت دعوت ، کارت تبریک فصل ، کارتهای کریسمس ، تزیینات مهمانی ، برچسب های دلخواه مهمانی ، برچسب لیبل ، دفترچه فروشی ، ثابت ، بسته بندی هدیه ، بسته بندی ، تی شرت ، لباس کودک ، دکمه ، آویز ، هدایای تعطیلات ، چاپ روی پارچه و موارد دیگر

بسته نرم افزاری Illustrations دست ساز کریسمس

Untitled-2

می توانید این تصاویر کریسمس را در خلاقیت های خود بگنجانید. از این تصاویر می توان در فصل کریسمس استفاده کرد و از آن استفاده کرد ، و این مجموعه را به یک منبع کلی سال تبدیل کرد.

کلیپ کریسمس

Untitled-2

این بسته کلیپارت کریسمس شامل 44 عنصر یکپارچه جداگانه است که می توانید در طرح های مربوط به کریسمس خود استفاده کنید. تمام عناصر در قالب بردار با 300 DPI آمده اند.

مجموعه آیکن ها و عناصر کریسمس

Untitled-2

این مجموعه از تصاویر را می توان برای محصولات کاغذ چاپی ، طراحی وب ، دفترچه دیجیتال یا کاغذ ، برچسب ، آهنربا یا دعوت استفاده کرد.

تصاویر درخت کریسمس

Untitled-2

مجموعه ای از درختان کریسمس و گل های برفی به رنگ های قرمز ، سبز ، صورتی ، نقره و طلا. بسته حاوی یک فایل EPS و همچنین فایل های JPGS و PNG از هر درخت است.

پوسترهای کریسمس

Untitled-2

بسته نقاشی های کریسمس

Untitled-2

You will get tons of watercolor paintings and ready print greeting card designs with this pack. All of them specially painted and scanned in high resolution. And also specially cleaned backgrounds with tablet on Photoshop. You can use with any colored grounds.

Christmas Greeting and Sticker Illustrations

Untitled-2

A Christmas collection of graphic elements. Perfect to create greeting cards, invitation, stickers or other Christmas designs.

Christmas Cats

Untitled-2

Christmas cats for your holiday designs, greeting cards, invitations, web graphics, scrap booking, posters, blogs and banners.

Christmas Border Designs

Untitled-2

Hand drawn Christmas doodle seamless borders for decorative design, cards, winter backgrounds, gift tags and labels.

Christmas Party Flyers

Untitled-2

A Christmas and Winter Party flyer template, with 2 Photoshop layered files. It’s fully editable, and CMYK print ready.

Christmas Baubles

Untitled-2

This set comes with 18 hand drawn Christmas decorative graphic elements. You can use these graphics to create your vintage Christmas cards, invitations, gift tags, gift wraps, cupcake toppers, web graphics, scrap booking and a lot more.

Watercolor Christmas Collection

Untitled-2

Set of watercolor posters on Christmas theme. Watercolor elements different kinds of drawing. On crumpled paper, chalkboard and on kraft. All ilustrations are in vivid and very colorful. Font is located on a separate layer.

Christmas Lights

Untitled-2

Christmas lights on dark background. Pack contains vector set with Ai and PSD format.

Christmas Graphics Set

Untitled-2

Christmas Collection with cute characters and graphic elements. Perfect for create greeting card, invitation, stickers or other your Christmas design. All elements on a white and black background.

Christmas Patterns Pack

1

Christmas Kraft Paper in red, green and white holiday designs on kraft paper, Christmas digital background paper with ornaments, reindeer, plaid, snow, snowflakes,Christmas tree and more. This paper has a kraft paper background texture to look like traditional kraft paper.

Beautiful Christmas Background

1

Christmas decorations: fur-tree branches, colorful glass balls, a candle, red glittering snowflakes, cinnamon sticks and anise stars on a rough wooden background with a copy space.

Christmas Cards Bundle

1

This pack contains Christmas lettering and Christmas cards with horizontal, vertical and square sizes. You can print this cards or use the web version.

Christmas Bundle

1

Large collection of Christmas cards, invitations, ornaments, design elements and tags. Since they’re all in vector format you get lots of ornaments, backgrounds, textures etc. that you can play around with to make your own creations.

Hand-drawn Christmas Elements Collection

1

Are you ready for Christmas? This package, with a brand new hand-drawn elements, contains everything you need for Christmas design. You can create greeting cards, invitations, party design, decorate blog, and do anything with these elements.

Holiday Christmas Design Bundle

1

This grand Christmas design pack contains over hundreds of beautifully designed vectors, flyer designs and over 36 Christmas card designs.

Christmas Ornaments Clipart Pack

1

Watercolor Christmas clipart set is a beautiful digital set of 22 watercolor styled Christmas elements, snowflakes, deers, balls, wreaths, twigs and dividers. Perfect for winter holiday invitations, cards, baby and bridal shower invitations, any other winter invitation design, scrapbooking, cardmaking, announcement cards, blogs, logos and photo overlays.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “100+ مدل های کریسمس ، آیکن ها ، گرافیک و منابع”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *