100 وبلاگ و وب سایت های برتر میان دوره ای که باید در سال 2019 دنبال شوند


1. مارگلیتاس MidLife

MidLife Margaritas

رالی ، کارولینای شمالی ، ایالات متحده است درباره وبلاگ MidLife Margaritas همه چیز در مورد دوران میانسالی ، والدین و کوکتل هایی با جنبه طنز است! وبلاگ را دنبال کنید و هرگز به روزرسانی MidLife Margaritas را از دست ندهید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که ژانویه 2016
وبلاگ midlifemargaritas.com
طرفداران فیس بوک 8،903. دنبال کنندگان توییتر 2،040.

2. بلوار زندگی میانه

بلوار میانه

درباره وبلاگ Midlife Boulevard یک وبلاگ در مورد مسافرت ، مد ، سلامتی و زیبایی برای زنان بالای 50 سال است. این مجله همچنین یک مجله آنلاین ، اجتماع و کنفرانس برای زنان میانسال و بومر است. اکنون وبلاگ را دنبال کنید و به روزرسانی ها را دریافت کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که اکتبر 2013
وبلاگ midlifeboulevard.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 10،987.

3. هلال هیل

هلال هیل

استرالیا غربی ، استرالیا درباره وبلاگ چیزهای بیشتری برای Midlife وجود ندارد از داشتن یک بحران ، یا در یائسگی یا گریه کردن بر روی یک لانه خالی. وقت آن است که روی آزادی ، کشف مجدد و تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودمان تمرکز کنیم. بنابراین ، من را در سفری دنبال کنید که بحران Midlife را با ارتباط و رضایت Midlife جایگزین کنیم.
فرکانس حدود 3 پست در هفته.
از آنجا که نوامبر 2014
وبلاگ crestingthehill.com.au
طرفداران فیس بوک 1،319. دنبال کنندگان توییتر n / a.

4. این سن من نیست

این سن من نیست

لندن ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ این مشاوره و راهنمایی های تخصصی را برای زنان در هر سنی ارائه می دهد. من به شدت اعتقاد دارم که این مربوط به سن نیست ، بلکه مربوط به سبک است. این خوب بودن به معنای خرید وسایل جدید نیست بلکه صرف وقت برای فهمیدن اینکه چه چیزی باعث می شود احساس شیک و راحتی و اعتماد به نفس کنید. وبلاگ را برای یک راهنمای بزرگ به سبک عالی دنبال کنید.
فرکانس حدود 3 پست در هفته.
وبلاگ thatsnotmyage.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 6،485.

5. Midlife-A-Go-Go

Midnight-A-Go-Go

گاستونیا ، کارولینای شمالی ، ایالات متحده است درباره وبلاگ Midlife-A-Go-Go برای تجلیل از زنان شگفت انگیز دوران میانسالی ایجاد شده است. در داخل ، مواردی از حقایق مربوط به دوران میانسالی ، پروفایل هایی در مورد زنانی که از ساعت شرور سرپیچی می کنند و کارهای خارق العاده ای را در دوران میانسالی انجام می دهند ، پیدا خواهید کرد. وقت آن است که Go-Go خود را فعال کنید!
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که آگوست 2014
وبلاگ midlifeagogo.com/categ/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،348.

6. سوزی روزشتاین | مربی Midlife

سوزی روزنشتاین | مربی Midlife

تورنتو ، انتاریو ، کانادا درباره وبلاگ سوزی روزنشتاین یک مربی مربی و معتبر زندگی و وزن است که با زنان شاغل در زندگی میانسالی ناامید کار می کند. هم اکنون وبلاگ را دنبال کنید و تمام به روزرسانی های مربوط به زندگی میان دوره ای توسط سوزی را دریافت کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مه 2015
وبلاگ suzyrosenstein.com/category/ ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4،162.

7. به سمت 60 و فراتر از آن

Sizzling به سمت 60 و فراتر از آن

کوئینزلند ، استرالیا درباره وبلاگ به Sizzling Toughards sixte خوش آمدید. من یک چیز 50 هستم و به جای آنکه بخواهم به سمت 60 بزرگ باشم ، می روم Sizzle! من می خواهم فکر کنم صفحه من نه تنها افراد در سنین جمعیتی من بلکه همه سنین را ترغیب به بهترین وجهی می کند. من تجربه های خود را به اشتراک می گذارم.
فرکانس حدود 3 پست در هفته.
از آنجا که ژانویه 2015
وبلاگ sizzlingtowardssixty.com.au
طرفداران فیس بوک 2،139. دنبال کنندگان توییتر 1،981.

8. Midlifechic | وبلاگ سبک فکر زن

Midlifechic | وبلاگ سبک فکر زن

انگلستان ، انگلستان درباره وبلاگ شیک Midlife یک وبلاگ در انگلیس برای زنان بالای 40 سال است که شیار خود را باز می گردند. این نویسنده که توسط ویراستار سابق مجله Selfridges نوشته شده است ، روی شیک های کلاسیک متمرکز است که شامل خیابان و زیبایی خیابان های زیبا است. این انجمن برای زنان میانسال است که در هنگام ورود به نیمه دوم زندگی ، درباره موضوعاتی که با آنها روبرو هستند بحث کند.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که فوریه 2014
وبلاگ midlifechic.com
طرفداران فیس بوک 4،412. دنبال کنندگان توییتر 2،534.

9. النا پیترز | Blogger Midnight

النا پیترز | Blogger Midnight

کانادا درباره وبلاگ النا پیترز به وبلاگ نویسان میان دوره ای کمک می کند تا از سرگرمی به شغل خود بروند. او یک زن میانسال است که زندگی خود را پس از ترک کار مدیریت عالی خود درست قبل از تولد 50 سالگی ، دوباره تعریف کرد. وبلاگ را دنبال کنید زیرا او به عنوان زنی که وارد زندگی اصلی زندگی خود می شود ، طنز و ذکاوت خود را به اشتراک می گذارد.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که نوامبر 2014
وبلاگ elenaopeters.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4،215.

10. بالای 40 سال و یک مادر به یک

بیش از 40 سال و یک مادر به یک

آکسفوردشایر ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ بیش از 40 سال و یک مادر به یک وبلاگ توسط مری است که در اواخر دهه 40 یک مادر تمام وقت با یک پسر میمون 8 ساله ، گربه ای به نام Brewster است که از زندگی و تفریح ​​لذت می برد. این وبلاگ زندگی شخصی وی و سفر است که پسرش را از پیش دبستانی تا روزهای مدرسه دنبال می کند.
فرکانس حدود 4 پست در هفته.
از آنجا که اکتبر 2012
وبلاگ over40andamumtoone.com
طرفداران فیس بوک 4578. دنبال کنندگان توییتر 12،878.

11. روزمره سرگردان

روزمره سرگردان

کانزاس سیتی ، میسوری ، ایالات متحده است درباره وبلاگ Everyday Wanderer ، وبلاگ سفر یک مادر میانسال و مجرد چهار ساله است که هنگام اولین بار خانواده وی برای اولین بار به خارج از کشور به عنوان پیش دبستانی در اثر اشکال مسافرتی گزیدند. از مزایای سفر ، از داخل شهر خود به سراسر دنیا ، پیروی کنید و از آن لذت ببرید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که ژانویه 2012
وبلاگ Everydaywanderer.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،381.

12. زنان سالم »مسائل میان دوره زندگی

زنان سالم »مسائل میان دوره زندگی

درباره وبلاگ HealthyWomen منبع مستقل و غیرانتفاعی بهداشتی پیشرو برای زنان است. مأموریت ما این است که به زنان در سن 35 سالگی آموزش دهیم تا آنها بتوانند برای سلامت خود و خانواده های خود ، آگاهی های بهداشتی داشته باشند. برای مطالب مربوط به مسائل مربوط به دوران میانسالی از زنان سالم دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که فوریه 2009
وبلاگ healthwomen.org/womentalk/b ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 16،501.

13. لمس سبک جودی

لمس سبک جودی

Littleton، کلرادو، ایالات متحده است درباره وبلاگ هیچ وقت خیلی دیر نیست که عالی به نظر برسد. Jodie's Touch of Style شامل مادرم در دهه 80 و نامادری در 70 سالگی به همراه من در دهه 50 من است. وبلاگ را دنبال کنید و به روزرسانی های Fashion & Styling for Woman بالای 50 سال را دریافت کنید.
فرکانس حدود 6 پست در هفته.
از آنجا که اکتبر 2014
وبلاگ jtouchofstyle.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 3،247.

14. نقاط عطف میان عمر

نقاط عطف اواسط زندگی

آدریان ، میشیگان ، ایالات متحده است درباره وبلاگ Midlife Milestones یک وبلاگ مسافرتی است که مردم را به کشف جهان در ارتباط با Milestone Travels LLC تشویق می کند. برای دریافت پست از Milestones Mid-Life ، مستقیماً به صندوق ورودی خود دنبال کنید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که فوریه 2018
وبلاگ midlifemilestones.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 3534.

15. MotherhoodLater.com

MotherhoodLater.com

نیویورک ، ایالات متحده درباره وبلاگ MotherhoodLater.com یک سازمان بین المللی است که بعدا در زندگی به آن والدین اختصاص داده شده است. وبلاگ ما دارای تجربیات و اشتراک گذاری هایی از مادران و متخصصانی است که بالای 35 سال دارند و والدین بعدا در زندگی هستند. برای دریافت مشاوره و به روزرسانی ها ، دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از آنجا که ژوئن 2007
وبلاگ motherhoodlater.com/our-blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 775.

16. شیک بالای 50 سال

شیک بالای 50

سالت لیک سیتی ، یوتا ، ایالات متحده درباره وبلاگ ChicOver50 در مورد الهام بخشیدن به زنان بالای 50 سال در همه جا برای اطمینان و زیبایی است! می خواهم به آنها کمک کنم تا بدانند که می توانند دیگران را تحت تأثیر قرار دهند و به دیگران الهام بخشند که بهترین خودشان باشند. برای دریافت به روزرسانی ها و اعلان ها ، وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از آنجا که ژوئن 2016
وبلاگ chicover50.com/chic-blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 327.

17- ایجاد ماده میان دوره ای

ساخت موضوع میان دوره ای

تورنتو ، انتاریو ، کانادا درباره وبلاگ ساخت Midlife Matter یک مجله شیوه زندگی برای زنان بالای 50 سال است که می خواهند با از بین بردن کنترل خانه ها ، زندگی و امور مالی خود را پس بگیرند و زندگی خود را دوست داشته باشند. این کمک می کند تا زنان میانسالی کنترل زندگی ، خانه و امور مالی خود را به دست بگیرند. برای دریافت به روزرسانی ها دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
وبلاگ ساختmidlifematter.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،559.

18. Marquestra | تلاش زن میانسال برای سفر

Marquestra | تلاش زن میانسال برای سفر

تیمز ، واایکاتو ، نیوزیلند درباره وبلاگ Marquestra همه چیز در مورد تلاش یک خانم میانسالی برای سفر است. یک وبلاگ مسافرتی که برای مسافران بالغ در نظر گرفته شده است ، پر از نکات و توصیه ها ، برنامه ریزی ها و الهام گرفتن. دنبال کنید تا از داستانهای سفر استفاده کنید که به شما کمک می کنند تا از مقاصد سفر بعدی خود نهایت استفاده را ببرید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که ژوئن 2015
وبلاگ marquestra.com/journeys-arou ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 5.

19- مکث مثبت

مثبت

لندن ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ PositivePause آگاهی از زندگی میانه ، یائسگی ، و به ویژه تغییر مفهوم BEYOND را افزایش می دهد! دیگر وقت ماه نیست ، اکنون زمان زندگی شماست! برای پیگیری وبلاگ آنها دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که ژانویه 2017
وبلاگ positivepause.co.uk/all-blogs
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،410.

20. زندگی زن بومر بچه بعد از 50 سالگی

زندگی زن بومر بچه بعد از 50 سالگی

دلاور ، نیوجرسی ، ایالات متحده درباره وبلاگ وبلاگ JudiBoomergirl برای زنان بومر کودک هدف قرار گرفته است. او به اشتراک می گذارد که چگونه زندگی شما را بعد از 50 سال تغییر دهید ، از جمله بازنشستگی در بازنشستگی ، ارسال 50 سفر ، نکات سلامتی و زیبایی برای پیری و شادابی ، و زنده ماندن بیوه.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که ژانویه 2008
وبلاگ aboomerslifeafter50.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 3،401.

21. دنیای بدهی

دنیای بدهی

Tumbarumba ، نیو ساوت ولز ، استرالیا درباره وبلاگ وبلاگی درباره زندگی میان دوره ای ، مسافرت ، ماجراجویی – و همه چیز در بین. دنبال کنید تا با دنیای Deb همراه باشید. پر از داستان ، مسافرت ، ماجراجویی ، عکس و عشق است.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که مه 2012
وبلاگ debs-world.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،813.

22. لحظات میان دوره ای

لحظات میان دوره ای

سنت جوزف ، میسوری ، ایالات متحده درباره وبلاگ من یک دختر 50 نفری لوئیزیانا هستم که سراسر زندگی کرده است و هنوز در میشیگان در حال حرکت است. من احمق ، سکسی ، معنوی ، جدی ، طعنه آمیز و شیرین هستم. مطمئناً چیزی در اینجا برای شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر وبلاگ را دنبال کنید!
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که آگوست 2012
وبلاگ midlifemoments.me
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 219.

23- سوفل و خاک اره

سوفل و خاک اره

تگزاس ، ایالات متحده درباره وبلاگ Souffles و Sawdust در مورد الهام بخشیدن به زنان برای تسلط بر زندگی در زندگی و زندگی بیشتر برای زندگی است. مکانی برای بحث و گفتگوی مثبت ، تشویق ، الهام بخش ، طنز و به اشتراک گذاری ایده ها و تجربیات است. برای دریافت به روزرسانی ها دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که مه 2019
وبلاگ soufflesandsawdust.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

24. جنبش میان دوره ای

جنبش Midlife

انگلستان ، انگلستان درباره وبلاگ جنبش Midlife برای زنانی است که می خواهند بعد از 45 سال از زندگی بیشترین سود را ببرند – هر آنچه برای شما معنی دارد! من امیدوارم که من به عنوان تولدم به تولد بزرگ بعدی من ، به من بپیوندید. من یک کار در حال پیشرفت هستم ، دقیقاً مثل شما ، بگذارید از کنار هم لذت ببریم!
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
از آنجا که مه 2018
وبلاگ themidlifemovement.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 23.

25. شورش شغلی میان دوره ای

شورش شغلی میان دوره ای

ونکوور ، واشنگتن ، ایالات متحده درباره وبلاگ من از طریق شورشیان شغلی Midlife برای مشاوره و الهام بخشیدن به زندگی و شغل شما استفاده می کنم. این مکانی برای ارتباط ، پشتیبانی و شبکه با دیگر زنان حرفه ای با موفقیت است که می خواهند با حرفه خود کار معناداری انجام دهند و زندگی خود را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر دنبال کنید
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
از آنجا که مه 2018
وبلاگ carolparkerwalsh.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1425.

26. MomAgain @ 40

MomAgain @ 40

ژوهانسبورگ ، گاوتنگ ، آفریقای جنوبی درباره وبلاگ این وبلاگ در مورد ازدواج مجدد پس از 40 سالگی ، بار دوم بعد از 15 سال است. همه چیز در مورد شروع های جدید است. این در مورد مادر بودن است که برای دومین بار ازدواج کرده است. برای دریافت به روزرسانی ها و اعلان های ارسال از MomAgain @ 40 دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از آنجا که آگوست 2009
وبلاگ momagain40.blogspot.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،838.

27. ما میانه زندگی هستیم

ما میانه زندگی هستیم

لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره وبلاگ We Are Midlife یک جشن از سبک زندگی و موفقیت است. ما از مادری تا سرزمین دیگر ، ما در حال تعریف مجدد Midlife هستیم. با وبلاگ همراه باشید و هیچ به روزرسانی را از دست ندهید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که آوریل 2015
وبلاگ wearemidlife.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 145.

28. هزاره هزاره

هزاره هزاره

درباره وبلاگ با تعریف مجدد معنای زندگی در میانسالی ، ما دو هزاره میانسالی هستیم که به جهان سفر می کنند. ما در جستجوی مداوم و عمدی دانش ، سرزندگی ، رشد شخصی و سرگرمی هستیم. برای پیگیری وبلاگ ما دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که نوامبر 2018
وبلاگ midlifemillennials.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

29. CatherineGraceO

CatherineGraceO

لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره وبلاگ CatherineGraceO در مورد سفر به تسلط بر میانسالی مدرن است. من قصد دارم همه چیزهایی را که در طی 25 سال آموخته ام در مسیر معنوی زندگی در سالهای زندگی میانسالی و فراتر از آن به کمال به اشتراک بگذارم! برای ادامه سفر ، وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از آنجا که آوریل 2016
وبلاگ catherinegraceo.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 3،317.

30. دوچرخه سواری میان عمر

دوچرخه سواری میان دوره ای

کوئینزبری ، نیویورک ، ایالات متحده درباره وبلاگ در وسط سفر زندگی من ، مثل همیشه یک زن با دوچرخه هستم. اگرچه نمی دانم این جاده به کجا منتهی می شود ، اما راه گم نشده است ، زیرا من به اینجا رسیده ام. این سفر را در وبلاگ من دنبال کنید
فرکانس حدود 3 پست در هفته.
از آنجا که ژوئن 2010
وبلاگ midlifecycling.blogspot.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

31. کنترل کننده زندگی میانه

کنترل کننده زندگی میانه

میلان ، لومباردیا ، ایتالیا درباره وبلاگ Midlife Contrarian در مورد آشفتگی اسطوره بحران میان دوره ای و سایر اعتقادات محدود کننده مرتبط است! این کمک می کند تا با بازتعریف زندگی در میانسالی ، به مردان توانمند شویم ، پر جنب و جوش ، پرتحرک و قدرتمند باشند!
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که نوامبر 2018
وبلاگ midlifecontrarian.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 301.

32. مد زندگی من

مد زندگی من

انگلستان درباره وبلاگ سلام من جین هستم و با همسر و پسر نوجوانم در ورکستر زندگی می کنم. یک Blogger Fashion Style & Fashion Blogger مبتنی بر انگلیس که پست های OOTD من را به اشتراک می گذارد و در آنجا می توانید سبک من را خریداری کنید. در فوریه 2013 به مناسبت به رسمیت شناختن سال ، من به آمار بزرگ چهار – 0 رسیدم و یک پرش بزرگ در خارج از منطقه راحتی خود گرفتم تا این بلاگ را در مورد یکی از احساسات اصلی زندگی ام شروع کنم. برای پیگیری ارسال های جدید از این وبلاگ مشترک شوید.
فرکانس حدود 7 پست در هفته.
از آنجا که فوریه 2013
وبلاگ mymidlifefashion.com
طرفداران فیس بوک 4،855. دنبال کنندگان توییتر 2،526.

33. گریت ، گریس و گومز

گریت ، گریس و گومز

درباره وبلاگ گریتس ، گریس و گامپ در مورد پرورش قلب ، ذهن و روح مامان میان عمر است. بگذارید فاز 2 همه چیز را در مورد پیدا کردن خود ، تعقیب رویاهای خود و انجام کاری که برای شما مهم است بسازیم! در ارتباط باشید برای به روز رسانی بیشتر.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که مارس 2019
وبلاگ gritsgraceandgume.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

34. وبلاگ نویس میانسال

Blogger Mid-Life

اوزارک ، آرکانزاس ، ایالات متحده است درباره وبلاگ میشل کورن ، وبلاگ نویس میانه زندگی است که در مورد آموزش خانه ، خانه داری ، باغبانی و موارد دیگر می نویسد. در صورتی که علایق من را به اشتراک بگذارید در وبلاگ من مشترک شوید تا تشویق شوید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مه 2016
وبلاگ midlifeblogger.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،052.

35. کارآفرینان میان دوره زندگی

کارآفرینان میان دوره زندگی

برایتون ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ کارآفرینان میان دوره ای مکانی است که به شما کمک می کند تا طول عمر خود را به یک تجارت تبدیل کنید! دنبال کنید تا منابعی را بدست آورید که به شما در جذب ایده خود به جهان و ایجاد یک تجارت موفق کمک می کند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مه 2019
وبلاگ midlifeent ndërmarrurs.net/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 36.

36. سینمای میان دوره ای

Midlife Singlemum

اورشلیم ، یروشالاییم ، اسرائیل درباره وبلاگ این وبلاگ در مورد زنی که مادر بودن برای او غیرقابل قبول است. به این مخلوط اضافه کنید که من همچنین یک اعزامی ، یهودی ، بریتانیایی ، اسرائیلی ، مجرد ، معلم ، نویسنده ، یک خانه دار ، تقریباً گیاهخواری (این یک فرآیند) ، یک مینیمالیست اخیر هستم ، و شما یک Midlem Singlemum دارید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که ژانویه 2011
وبلاگ midlifesinglemum.blogspot.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 554.

37. میانسالی شگفت انگیز

میانسالی شگفت انگیز

Royal Leamington Spa ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ شگفت انگیز Midlife زنان مربیگری را از طریق پیراهن یائسگی ، یائسگی ، میانسالی و بعد از آن فراهم می کند. مربیگری و صحبت کردن و افزایش آگاهی از هر مرحله یائسگی شخصاً و در محل کار. در وبلاگ مشترک شوید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که ژوئن 2019
وبلاگ marvellousmidlife.co.uk/new- ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 579.

38. وبلاگ درخشان قمار

وبلاگ درخشان Gamble

انگلستان درباره وبلاگ یک قمار درخشان در مورد ایجاد زندگی بدون فراموش کردن زندگی است – انجام کارهایی که شما دوست دارید بدون اینکه جان خود را فدا کنید. نویسنده ، بلیر پالمر در حال اندیشیدن به آینده کار در تلاش برای ایجاد زندگی ترکیبی است. وبلاگ را دنبال کنید و در سفر خود از طریق بحران میانسالی به روز بمانید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مارس 2018
وبلاگ abrilliantgamble.com/the-bri ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

39. داستانهای بارداری براساس سن

داستانهای بارداری براساس سن

انتاریو ، کانادا درباره وبلاگ مجموعه داستانهای شخصی از بارداری و تولد بیش از 40 سال. اگر بسیار نادر ، بسیار غیرممکن است ، چنین معجزه ای – چرا می توانم داستانهای زیادی پیدا کنم؟ الهام بخش ، امید و آسایش برای کسانی که سعی در تصور بیش از 40 سال دارند
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
وبلاگ بارداری
طرفداران فیس بوک 1،442. پیروان توییتر 103.

40. ملودی میان دوره ای

ملودی میان دوره ای

درباره وبلاگ آیا به دنبال پیدا کردن شادی در ظهور وسایل زندگی خود هستید؟ MidlifeMelody.com به شما کمک می کند تا در زندگی لانه سازی خالی ، یائسگی ، والدین پیر ، و آماده شدن برای بازنشستگی حرکت کنید. هم اکنون دنبال کنید و هرگز یک به روزرسانی را از دست ندهید!
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
از آنجا که ژوئیه 2019
وبلاگ midlifemelody.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. پیروان توییتر 103.

41. یک چیز زن

یک چیز زن

هادسون ، نیویورک ، ایالات متحده درباره وبلاگ Woman Thing یک وبلاگ شیوه زندگی است که این سؤال را می پرسد – اگر نه اکنون ، چه زمانی ؟. به اشتراک گذاشتن الهام بخش از مد ، مسافرت ، سلامتی و سلامتی بیش از 50 سال ، و همچنین بینشی که فقط از پدر و مادر بودن یکی در دانشگاه و دیگری در راه وی حاصل می شود. مشترک شدن و به روزرسانی هرگز
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که آوریل 2013
وبلاگ awomanthing.live
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 261.

42. زندگی شوخ طبعی | مدیریت جنون Midnight

Witty Gritty Life | مدیریت جنون Midnight

اوهایو ، ایالات متحده درباره وبلاگ آیا به دنبال راه هایی برای فشار بیشتر زندگی هستید که حتی انواع مختلفی از حلقه های توپی را به شما پرتاب می کند؟ اجازه دهید من به شما نشان دهم که چگونه می توانید دختر شوخ طبعی درونی خود را برای ایجاد زندگی مورد نظر خود هدایت کنید. برای به دست آوردن اطلاعات و به روزرسانی های بیشتر در مورد وبلاگ ، در وبلاگ من مشترک شوید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که آوریل 2017
وبلاگ thewittygrittylife.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

43. مسافر بحران میان دوره ای

مسافر بحران میان دوره ای

کلرادو ، ایالات متحده درباره وبلاگ برای بحران میان دوره ای زندگی خودم ، تصمیم گرفتم از طریق موتور سیکلت سفر کنم. بعد از گذراندن مرخصی غیبت از کار ، 7 ماه بعد از مسافرت به من بروید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که مه 2019
وبلاگ themidlifecrisistraveler.com ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

44. منوی میان دوره زندگی

منوی حیات میانه

لیچفیلد ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ منوی Midlife با اطلاعاتی در مورد تغذیه در میانسالی و افزایش وزن در میانسالی کمک می کند. من می خواهم از واسطه ها برای تبدیل شدن به سلامتی خود ، پشتیبانی کنم تا بهترین احساس خود را داشته باشند و از سلامتی طولانی مدت برخوردار باشند. برای دریافت به روزرسانی با وبلاگ من در ارتباط باشید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که آگوست 2018
وبلاگ midlifemenu.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 34.

45. گنگ زدن در قرون وسطا

در طول قرون وسطا گریه می کند

برکلی ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره وبلاگ مانند اکثر بزرگسالان ، کارن سهم نسبتاً خوبی از خوشی و غم و اندوه خود را دیده است. با تمام وجود ، او دریافت که بهترین پاسخ طنز است. اکنون ، او با به اشتراک گذاشتن مشاهدات ، اکتشافات و لحظات بلند و خنده دار در وبلاگ طنز Muddling در دوران میانه ، با فرار از مشاهدات ، اکتشافات و لحظات بلند خنده خود را رنج می دهد.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که اکتبر 2016
وبلاگ muddling.me
طرفداران فیس بوک 1،098. دنبال کنندگان توییتر 11.

46. ​​وبلاگ سلامت لیزا

وبلاگ سلامت لیزا

اوکلند ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره وبلاگ Lisa Health راهنمای شما برای یائسگی و بهزیستی در میانسالی است. این کمک می کند تا شما را در سفر یائسگی و سلامتی در میانسالی خود با راهنمایی های شخصی ، مبتنی بر علم و پشتیبانی از جامعه مدیریت کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از آنجا که اکتبر 2018
وبلاگ blog.lisahealth.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 61.

47. سفر سالهای میانه

سفر سالهای میانه

کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره وبلاگ Midlife سفری است که همه ما باید با آن روبرو شویم. بعضی از ما دقیقاً همان جائی هستیم که می خواهیم در زندگی باشیم ، اما اکثر ما اینگونه نیستیم. امیدوارم موضوعات و مباحث مرتبط با یکدیگر را بدون توجه به مشخصات جمعیتی شما به اشتراک بگذارم. برای بروزرسانی ها در ارتباط باشید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که اکتبر 2016
وبلاگ themiddleyearsjourney.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 671.

48. مربیگری میان دوره ای برای زنان

مربیگری میان دوره ای برای زنان

سیدنی ، نیو ساوت ولز ، استرالیا درباره وبلاگ جینا میچل برای خانمها مشاوره می کند ، که به زنان بالغ کمک می کند تا نه تنها در زندگی میانسالی زنده بمانند بلکه به شکوفایی و پیشرفت نیز می پردازند. این اشتیاق و هدف و هدایای اوست! برای دریافت به روزرسانی ها و داستانهای مربوط به آغوش گرفتن در میانسالی توسط جینا میچل ، در وبلاگ مشترک شوید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که نوامبر 2017
وبلاگ midlifecoachingforwomen.com …
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 31.

49. Smarts Midnight | وبلاگ Midlife Glasgow

Smarts Midnight | وبلاگ Midlife Glasgow

گلاسگو ، اسکاتلند ، انگلستان درباره وبلاگ در اینجا در Midlife Smarts ، راهنمایی برای زندگی (Mid) زندگی پیدا خواهید کرد – از آنجایی که بدن بیکینی کاملاً آماده نیست تا تمام ایده های (بهترین و بدترین) شما را در ساعت 3.17 صبح دقیقاً انجام دهد. مطمئن باشید هیچ نکاتی در مورد مد ، تظاهرات آرایش یا آشکارا وجود نخواهد داشت ، اما امیدوارم که چله عجیب و غریب و طغیان گاه و بیگاه از خنده کثیف باشد. برای پیگیری وبلاگ دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مارس 2017
وبلاگ midlifesmarts.com
طرفداران فیس بوک 390. دنبال کنندگان توییتر 902.

50. وبلاگ MidlifeEDIT

وبلاگ MidlifeEDIT

دوبلین، ایرلند درباره وبلاگ MidlifeEDIT تجربه نویسنده کیت اوبراین را به عنوان یک متخصص تغذیه ، فارغ التحصیل علوم زیبایی و علاقه مندان به یوگا با زندگی خود به عنوان یک زن میانسال ، همسر ، مادر و نویسنده سلامتی ترکیب می کند. این وبلاگ بسیاری از این داستان ها ، مصاحبه با سایر کارشناسان هم فکر و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که مارس 2016
وبلاگ kateobrienwellness.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 406.

51. سافاریان میان عمر

زندگی متوسط ​​صفری ها

درباره وبلاگ Mid Life Safaris همه چیز در مورد راهنماهای سفر ، سنگهای پنهان ، فرهنگ و اماکن تاریخی است. این برنامه به اشتراک گذاری رامبل ها و حرکتها از تجربیات سفر و بینشهای من اختصاص داده شده است. برای دریافت به روزرسانی ها و اعلان ها ، دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که ژوئیه 2017
وبلاگ midlifesafaris.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

52. Instyle.by.Helen

Instyle.by. هلن

انگلستان ، انگلستان درباره وبلاگ زندگی میانسال سرگرم کننده تر است. از Fashion40ish تا Instyle.by.Helen ، این وبلاگ همه چیز در مورد سفر من در مورد گشت و گذار در آن است هر روز بدون توجه به سن. برای دریافت به روزرسانی ها دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که نوامبر 2018
وبلاگ instyle-by-helen.blogspot.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 359.

53. کاترن استایر

کاترن استایر

واشنگتن ، منطقه کلمبیا ، ایالات متحده است درباره وبلاگ من یک نویسنده تمام وقت ، مسافر ، مسافر ، مادر و همسر هستم. من در 26 سال ازدواج 23 مرتبه بسیار متحرک بوده ام و در مکان های متنوعی مانند دبی ، آلمان و لندن زندگی می کنم. این مکانی است که من در مورد مردم ، مکان ها و همه چیزهای خانوادگی می نویسم. برای به روزرسانی وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مارس 2014
وبلاگ kathrynstreeter.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 581.

54. تعقیب وسط

تعقیب وسط

درباره وبلاگ من لیزا هستم! من تازه 50 ساله شدم و احساس می کنم زندگی تازه شروع شده است! من خیلی زیاد بیدار می شوم و بسیار خوشحالم که شما به من ملحق می شوید زیرا در این دوره از دوران میانسالی دنبال کارهای جدید می شوم و از شما در سفر پشتیبانی می کنم! برای جدیدترین پست ها و به روزرسانی های وبلاگ دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که ژوئیه 2018
وبلاگ midlifepursuits.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

55. ضرب و شتم وسط زندگی من توسط لوئیزا سیمونز

ضرب و شتم میدلایز من توسط لوئیزا سیممونز

سیدنی ، نیو ساوت ولز ، استرالیا درباره وبلاگ My Midlife Mayhem یک زن پنج زن برتر است که در صحنه گیج کننده دوران میانسالی گیر کرده و مشکلات داشتن همه آنها را در حالی که حفظ برخی از عقلانیت است ، برطرف می کند. بنابراین ، اگر دوست دارید شکم و خندیدن را مانند جوانی بخوانید ، یا از اینکه می دانید زندگی شخص دیگری از زندگی شما پیچیده تر است ، تسلیت می گویید ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که مه 2012
وبلاگ mymidlifemayhem.wordpress.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،948.

56. شجاعت میانسالی

شجاعت میانسالی

نیویورک ، ایالات متحده درباره وبلاگ شجاعت Midlife دوره هایی ، مربیگری و رویدادهایی را برای زنان در دهه 40 و 50 خود فراهم می کند که می خواهند این فصل بعدی را به یک صفحه کامل تبدیل کنند. برای پیگیری وبلاگ و به روز ماندن دنبال کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که ژانویه 2019
وبلاگ midlifecociation.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

57. ترشی میانسالی | این یک بحران میانسالی نیست ، بلکه یک ترشی میانسالی است

ترشی میانسالی | این یک بحران میانسالی نیست ، بلکه یک ترشی میانسالی است

سینسیناتی ، اوهایو ، ایالات متحده است درباره وبلاگ چه اتفاقی می افتد که ما در میانسالی وارد می شویم و می فهمیم که بدبختانه شکست نخورده ایم ، اما ما همچنین شروع به انجام همه کارهایی نکردیم که قرار است انجام دهیم؟ در آخر به ترشی می پردازیم. به مولی بنتلی بپیوندید زیرا تلاش می کند در حالی که تلاش می کند در یک زن عاقل تر و پیشرفته تر تکامل یابد ، روی انرژی جوانان خود نگه دارد.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
از آنجا که آوریل 2019
وبلاگ midlifepickle.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 81.

58. قانون 2 م

2 قانون مل

فلوریدا ، ایالات متحده درباره وبلاگ این سایت به کسانی اختصاص داده شده است که سالهای میان دوره زندگی و بعد از آن را پشت سر می گذارند. من تصمیم گرفتم یک وبلاگ را به عنوان روشی برای ایجاد چالش در زندگی خود که هر روز در زندگی کامل خود به بهترین شکل ممکن انجام دهم ، شروع کنم. مشترک شوید تا به روز و با ارسال ها و مطالب مربوط به قانون 2th Mel باشید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مه 2019
وبلاگ mels2ndact.com/blog-4
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

59. یک زندگی میانسال مدرن

میانسالی مدرن

اوکلند، نیوزیلند درباره وبلاگ زندگی مدرن میانسالی همه چیز در مورد آغوش میانسالی است. این یک وبلاگ سبک زندگی برای زنان میانسال است و نیازی به بحران نیست. وبلاگ را دنبال کنید و هر پست وبلاگ جدیدی را که من منتشر می کنم ، درست در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت خواهید کرد. شما دیگر هرگز یک پست را از دست نخواهید داد!
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که آگوست 2018
وبلاگ amodernmidlife.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 117.

60. اجرای میان دوره ای

اجرای میان دوره ای

کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره وبلاگ Midlife Run در مورد دویدن ، ورزش ، زندگی خوب و فرزندآوری در میانسالی است. برای به روزرسانی ها و پست های نوشته شده توسط الیزابت ایوانز ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که آوریل 2015
وبلاگ midliferun.today
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 614.

61. وبلاگ تماسهای میان دوره ای

وبلاگ تماسهای میان دوره ای

درباره وبلاگ وبلاگ تماس با Midlife Callings به زنان کمک می کند تا گذشته خود را خنثی کنند ، آینده خود را بسازند و از زندگی خود لذت ببرند. در وبلاگ مشترک شوید و به روز رسانی کنید
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که آوریل 2017
وبلاگ heartcallings.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

62. GrownGals

GrownGals

هاکنی ، انگلیس ، انگلستان درباره وبلاگ Growngals مربوط به سفر میانسالی است ، وبلاگی با چند پست مهمان از دوستان. این خوب ، بد و آشکار زشت در حال رشد است. برای دریافت به روزرسانی ها دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که نوامبر 2017
وبلاگ بزرگسالان
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 402.

63. مامان مجرد میان دوره ای

مامان مجرد Midnight

بالتیمور ، مریلند ، ایالات متحده درباره وبلاگ Midlife Single Mommy یک وبلاگ جالب برای مادران مجرد مسن است. ماموریت این است که با دیگر مادران مجرد قدیمی به روشنگری ، الهام بخش و شاید حتی سرگرمی ارتباط برقرار کنید. برای دریافت این به روز رسانی ها در صندوق پستی خود ، وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که ژوئن 2018
وبلاگ midlifesinglemommy.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 5،483.

64. Midlife Women Rock Project

Midlife Women Rock Project

Dublin, Ireland About Blog In recent years in the academic literature, researchers are calling for more studies on the positive aspects of midlife for women. Midlife Women Rock Project is to debunk stubborn negative myths, while also addressing cultural changes that surround female aging.
Frequency about 1 post per month.
Since May 2019
Blog midlifewomenrockproject.com/..
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

65. MIDLIFETRIP

MIDLIFETRIP

Antwerpen, Belgium About Blog MidlifeTrip is taking a gap year at 40-something. So understanding that life is not unlimited, we think it is time to realize our dreams. We are looking forward to traveling slow, to push ourselves beyond the comfortable known, and to learn more about life from all the people we will meet on our way. Follow to keep with the experience.
Frequency about 1 post per month.
Since Jun 2018
Blog midlifetrip.blog
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

66. Midlife Courage

Midlife Courage

Warkworth, Auckland, New Zealand About Blog Midlife age is an asset and we can use it to our advantage and begin to prepare for it if we can dispel the midlife myths. You are a woman of wisdom and I am here to help you discover that wisdom and to put it into practice as you redefine who you want to be now. Follow the blog and stay updated.
Frequency about 1 post per month.
Since Dec 2016
Blog midlifecourage.co.nz/blog
Facebook fans n/a. Twitter followers 5.

67. Midlife Monarch

Midlife Monarch

Las Vegas, Nevada, United States About Blog Midlife Monarch is a blog by Lori Ballen where she helps you to maintain a fashionable look if you are a woman over 50. As a fellow midlife woman, she wants to share her findings so that you can add it to your lifestyle. Follow the blog to get tips, tricks and products and more from Midlife Monarch.
Frequency about 3 posts per month.
Since Jan 2019
Blog midlifemonarch.com/blog
Facebook fans n/a. Twitter followers 1,782.

68. Midlife Living Real

Midlife Living Real

About Blog I am a single mom living in my midlife years. Maybe you are looking for a creative outlet and want to start your blog. Whatever you are looking for, I may have already found it. Follow to get the findings and experiences as well as opinions on midlife by Suzanne Cuff.
Frequency about 2 posts per month.
Since Oct 2018
Blog midlifelivingreal.com
Facebook fans n/a. Twitter followers 10.

69. Midlife Balanced Money

Midlife Balanced Money

About Blog Midlife Balanced Money is all about finding joy in the present while planning for the future. Follow to keep up with the blog.
Frequency about 1 post per month.
Since Dec 2018
Blog midlifebalancedmoney.blog
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

70. Midlife Bat Mitzvah

Midlife Bat Mitzvah

Oakland City, Indiana, United States About Blog Becoming a Bat Mitzvah in one's fifties, and other midlife leaps of faith. Follow the blog to get the updates.
Frequency about 1 post per month.
Since Oct 2009
Blog midlifebatmitzvah.wordpress.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

71. Time Restricted

Time Restricted

About Blog A blog on fasting, health, and other issues of midlife. The purpose of this blog is to discuss how to live day-to-day life through time-restricted eating. I encourage you to follow the blog for further updates!
Frequency about 1 post per month.
Since Aug 2018
Blog time-restricted.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

72. Life Of The Pardee

Life Of The Pardee

Monmouth Junction, New Jersey, United States About Blog Life Of The Pardee is about living your best midlife. It is a lifestyle blog with inspiration and information for living your best midlife. Follow the to get updates by Carol Pardee to your email.
Frequency about 3 posts per month.
Since Mar 2018
Blog lifeofthepardee.com
Facebook fans n/a. Twitter followers 14.

73. Love & The New Midlife Woman

Love & The New Midlife Woman

England, United Kingdom About Blog I write regular blog posts about challenges and opportunities faced by the Midlife Woman and hopefully provide help and encouragement to them. Subscribe the blog to get the most recent blog posts and updates.
Frequency about 1 post per month.
Since Apr 2016
Blog lovemidlifewoman.com/blog
Facebook fans n/a. Twitter followers 482.

74. MidLife Modern

MidLife Modern

Astoria, New York, United States About Blog MidLife Modern is a blog for grown-ass women, the ones tipping into midlife with curiosity, creativity and humor. If this sounds like you, welcome my sister. Let us get weird. Follow the blog now.
Frequency about 3 posts per month.
Since Dec 2015
Blog midlifemodern.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

75. Midlife Gardener

Midlife Gardener

About Blog Midlife is becoming an increasingly flexible description of my developmental stage. As I create a new garden after spending years maintaining my late parent's vegetable patch and flower borders up the road. Along the way, I might just pick up some gardening knowledge of my own and put it to good use. Follow to get the updates.
Frequency about 1 post per month.
Since Apr 2012
Blog midlifegardener.net
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

76. The Midlife Illness Tour

The Midlife Illness Tour

About Blog Join the white-collar hippy journey. Follow this blog and receive notifications of new posts by email.
Frequency about 3 posts per month.
Since Jan 2019
Blog themidlifeillnesstour.wordpr..
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

77. My Badass Midlife

My Badass Midlife

Silver Spring, Maryland, United States About Blog Midlife isn't a 2nd act, it's a whole new play. Here I am going to write, ponder, share, research, study, and jump into all kinds of ways to have badass midlife, to make the most of whatever comes next. Follow to get the updates.
Frequency about 1 post per month.
Since Jul 2009
Blog daniellemeitiv.com
Facebook fans n/a. Twitter followers 2,754.

78. The Midlife Coach | Giving it attitude

The Midlife Coach | Giving it attitude

Dublin, Ireland About Blog As a journalist, I have researched, talked to, and written about women from all walks of life, and have realized there is a special and potentially scary time we all face – Midlife. Follow this blog to know about how to face midlife with the correct attitude.
Frequency about 1 post per month.
Since Mar 2019
Blog themidlifecoachorg.wordpress..
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

79. Misfits Mid-Life Crisis……..

Misfits Mid-Life Crisis……..

Canary Wharf, England, United Kingdom About Blog My name is Dana and these are weekly ramblings, thoughts and adventures as I continue my Mid-Life crisis. Follow to get updates about all my writings and get it directly to your email.
Frequency about 1 post per week.
Since Sep 2014
Blog misfitsmidlifecrisis.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

80. My Midlife Menagerie

My Midlife Menagerie

About Blog I chronicle my life as an aging homeschooling mother of seven – in nauseating detail. Follow the blog and I am hoping that you will learn something new and awesome.
Frequency about 8 posts per week.
Since May 2013
Blog lindaburklin.wordpress.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

81. Jenns Midlife Crisis

Jenns Midlife Crisis

About Blog I have wasted far too much of the first half of my life crying, so I am determined to laugh more. I just turned 40-something and I am choosing to embrace it. Follow my blog and join me on the journey of embracing midlife.
Frequency about 3 posts per week.
Since Jan 2012
Blog jennsmidlifecrisis.wordpress..
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

82. Midlife in Mallorca

Midlife in Mallorca

Sussex, England, United Kingdom About Blog Midlife in Mallorca include musings from a Balearic Isle. I have written a diary since I was 12. But one day it was stolen and I stopped. So instead I decided to share my reflections here. Follow to keep up with the blog.
Frequency about 1 post per month.
Since Jul 2017
Blog mallorcamama.blogspot.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

83. Middle Aged Runner…..

Middle Aged Runner.....

About Blog Equestrian by day, marathoner by night, likes to make the impossible happen! A fine example of someone who thrives on the low IQ that comes with 26.2… Follow to get updates from the blog.
Frequency about 1 post per week.
Since Jul 2010
Blog middle-agedrunner.blogspot.com
Facebook fans n/a. Twitter followers 592.

84. Muddling Through Midlife

Muddling Through Midlife

Westminster, Maryland, United States About Blog At 25, I started freaking out about being middle-aged, which horrified people who consider themselves truly middle-aged. Realizing this only made me want to live my mid-life years to the fullest. But what does that mean? Follow the blog and know more.
Frequency about 1 post per month.
Since Apr 2011
Blog muddlingthroughmidlife.blogs..
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

85. Moo's Mid Life Crisis

Moo's Mid Life Crisis

About Blog Follow the blog to know more about the crisis faced by Moo in her midlife which eventually may help you to lead good midlife.
Frequency about 4 posts per week.
Since Jul 2018
Blog moo-life-crisis.blogspot.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

86. SHALAVEE

SHALAVEE

Maryland, United States About Blog This blog was born as my joy of sharing my journey of self-discovery, others will gain inspiration and permission for their journeys. In my 50's, as the mother of two school-age children, I am learning how to parent as I go and taking care of myself too. Follow to get updates from the blog.
Frequency about 2 posts per week.
Since Aug 2011
Blog shalavee.com/category/midlif..
Facebook fans n/a. Twitter followers 481.

87. Cheers to Chapter Two

Cheers to Chapter Two

Orangeburg, New York, United States About Blog This is a blog about Life After 50; Finding Joy in Chapter Two. My purpose is to share inspiration and truth for women over fifty who want to live their best life and share the journey. Follow to keep track of the new posts.
Frequency about 1 post per week.
Since Mar 2018
Blog cheers2chapter2.com
Facebook fans n/a. Twitter followers 122.

88. Midlife Checkup

Midlife Checkup

استرالیا About Blog Midlife Checkup is about tips, adventures and great advice to manage the second half of your life by David and Tanya. Follow and join them on the magical journey called Midlife.
Frequency about 2 posts per month.
Since Feb 2019
Blog midlifecheckup.info/first-fu..
Facebook fans n/a. Twitter followers 2.

89. When The Clock Strikes Midlife

When The Clock Strikes Midlife

About Blog When The Clock Strikes Midlife is a blog about empowering and educating midlife women to live happily. Follow this blog and create your own happily ever after with Cin Di Lo.
Frequency about 1 post per month.
Since Nov 2018
Blog whentheclockstrikesmidlife.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

90. Hello Midlife

Hello Midlife

About Blog I am a health, beauty and anti-aging enthusiast, helping people live and look younger with decorating and organizing as my therapy. Follow to know more and get the updates.
Frequency about 2 posts per week.
Since Feb 2011
Blog hello-midlife.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

91. Midlife Promise

Midlife Promise

Ontario, Canada About Blog A Promise to Keep Living Life to the Fullest in Midlife. This blog is my journey, a journey into the next half; many say the best half, of life and I welcome some company along the way. Follow the blog to be a part of the journey.
Frequency about 3 posts per month.
Since Jul 2019
Blog midlifepromise.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

92. Midlife Highway

Midlife Highway

About Blog Midlife Highway is the road to health, happiness and wellbeing. Subscribe to the blog and receive notifications of new posts by email.
Frequency about 2 posts per month.
Since Jun 2018
Blog midlifehighway.com/my-posts
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

93. Casual Karen

Casual Karen

Williamsburg, Virginia, United States About Blog Casual Karen – Over 50 and experiencing casual life at its best. Fashion, inspiration, décor, make-up, entertaining, book-love and post-menopausal health and wellness tips can all be found here. Follow to keep up with the blog.
Frequency about 1 post per week.
Since Nov 2018
Blog casualkaren.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

94. La Dolce Vita Diaries

La Dolce Vita Diaries

About Blog What does it take to change your life at the midway point? Join me and my husband Peter on our journey of discovery. Follow to get to know more about the adventures for the midlife soul in an Italian style.
Frequency about 1 post per week.
Since Aug 2019
Blog ladolcevitadiaries.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

95. Was that my out loud voice?

Was that my out loud voice?

Pennsylvania, United States About Blog Real-life stories about a mom, wife, business owner, doer of good deeds and finally writer of life experiences. This little blog thing is a personal diary/midlife crisis. Follow to get updates.
Frequency about 3 posts per week.
Since Mar 2015
Blog wasthatmyoutloudvoice.com
Facebook fans n/a. Twitter followers 520.

96. Bee the Light » Midlife and Menopause

Bee the Light » Midlife and Menopause

About Blog Bee the Light is about nurturing the love that resides within, celebrating the Archetypal Feminine. Subscribe the blog to get updates about Midlife and Menopause from Bee the Light.
Frequency about 2 posts per month.
Since Jun 2018
Blog beethelight.blog/category/mi..
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

97. Fire After Forty

Fire After Forty

Stockholm, Stockholms lan, Sweden About Blog Fire After Forty is for of us parents in our 40s who want to get that internal fire for adventure blazing again. So if you are on to 40, struggling to do what might have been easier 20 years earlier; Follow this blog because your dreams still matter!
Frequency about 1 post per month.
Since Nov 2017
Blog fireafterforty.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

98. Jasper Island

Jasper Island

Saskatchewan, Canada About Blog Jasper Island is a happy midlife couple's guide to keeping your marriage in a safe place, all while having a fun and fabulous life together! Follow the blog now to get updates.
Frequency about 2 posts per month.
Since Feb 2019
Blog jasperisland.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.

99. PathtoLife2

PathtoLife2

Prince George, British Columbia, Canada About Blog PathtoLife2 is a blog about financial independence via an early-midlife gap year. What does your Life 2 look like? Wanna join? Subscribe now!
Frequency about 3 posts per month.
Since Jul 2019
Blog pathtolife2.com
Facebook fans n/a. Twitter followers n/a.Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “100 وبلاگ و وب سایت های برتر میان دوره ای که باید در سال 2019 دنبال شوند”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *