100+ MacBook Mockup PSD Templates 2020


خواه به دنبال یک مدل مک بوک یا مدل MacBook Pro هستید ، شما را با این مجموعه گسترده پوشانده است. ما در اینجا ترکیبی از مدلهای MacBook ، تصاویر واقع گرایانه و نسخه های تخت / تلطیف شده از این نوت بوک های MacBook را برای انواع مورد استفاده ارائه می دهیم.

در کل بیش از صد مدل مختلف مک بوک در همه اشکال و اندازه ها ، اینها برای رها کردن در کارها ، برنامه ها ، تصاویر زمینه یا مثال های خود بسیار عالی هستند تا جلوه ای بی نظیر به شما بدهند.

برخی رایگان هستند ، برخی هزینه چند دلار دارند ، اما هرکدام بی نظیر و جالب هستند.

MacBook Pro Mockup

این مدل مک بوک زیبای مک بوک Pro برای ایجاد یک صحنه مکالمه زیبا برای هدر وب سایت و طرح های رسانه های اجتماعی مناسب است. این یک صحنه انتزاعی خلاقانه و دارای یک طرح قابل تنظیم است.

مک بوک های مدرن MacBook Air

مجموعه ای از دستگاه های مک بوک ایر که نسخه های قدیمی و جدیدتری از لپ تاپ اپل دارند. این مدل های مناسب برای ارائه نمونه کارها و ویترین برنامه مناسب هستند. همه این مدل ها از پیش زمینه های شفاف نیز برخوردار هستند.

Macbook Air Mockup - 4 صحنه

این مجموعه از مک بوک های مک بوک شامل 4 صحنه های مختلف مدل های مختلف با زوایای مختلف و نماهای دستگاه است. همچنین از پس زمینه های قابل تغییر و اشیاء هوشمند استفاده می شود. این مدل ها همچنین با وضوح 4K در دسترس هستند.

نمایش لپ تاپ Macbook Laptop Display

یک واقعآوری مک بوک واقعاً برای نمایش طرح های وب ، تصاویر و طراحی هدر وب سایت. این مدل در چندین منظره و زاویه دید وجود دارد که دارای شرایط مختلف نورپردازی و صحنه های قابل ویرایش است. این شامل 6 قالب مسخره است.

MacBook Pro Mockup Free PSD

یک مدل رایگان و خلاقانه MacBook Pro که با یک عکس واقعی ساخته شده است. این دستگاه به راحتی قابل ویرایش است و اشیاء هوشمندی را برای قرار دادن طرح های شما در مدل فقط با یک کلیک شامل می کند.

این بسته نرم افزاری از مک بوک پرو شامل 10 قالب مدل های مختلف است که دارای زوایای مختلف MacBook Pro جدید با نوار لمسی است. این مدل ها همچنین در پرونده های PSD به راحتی قابل ویرایش با وضوح 4K در دسترس هستند.

پرواز مک بوک قابل ویرایش قابل ویرایش

یکی دیگر از الگوی شیک ساخت مدل مک بوک که دارای طراحی زاویه پرواز است. این مدل کاملاً قابل ویرایش است و همراه با لایه‌های جدا و اشیاء هوشمند است. این ایده آل برای استفاده با عناوین وب و اوراق بهادار وب سایت است.

یکی دیگر از الگوهای مک بوک خلاق و واقعی عکس است که می تواند برای طراحی یک هدر زیبا یا صحنه قهرمان استفاده شود. در 6 PSD با وضوح بالا در دسترس است که دارای زوایای مختلف و نماهای دستگاه است.

نمایش جلویی و برتر Macbook PRO Mockup PRO

یک الگوی ظریف مک بوک Pro MacBook Pro که دارای 2 صحنه مختلف است که دستگاه را در هر دو زاویه دید جلو و بالای آن نشان می دهد. این مدل با فرمت پرونده PSD ارائه می شود و می توان آن را به راحتی در اختیار شما قرار داد.

MacBook Pro Laptop Screen Mockup screen

این مجموعه ای از الگوی مدل های MacBook Pro Pro است که شامل 12 منظره و زاویه مختلف دستگاه است تا به شما اجازه دهد تا طرح های خود را در انواع مختلفی از طرح ها به نمایش بگذارید. این مدل ها با وضوح 3800 x 2800 در دسترس هستند.

حداقل مك بوك سفيد MacBook

یک مک بوک مینیمالیستی MacBook که می توانید از آن در طراحی وب سایت و ویترین نمونه کارها استفاده کنید. این شامل 5 مدل در وضوح 4000 x 2667 با زوایای مختلف است.

این مدل شیک MacBook Pro با وضوح 4K به شما ارائه می شود. این مجهز به پس زمینه های قابل تغییر و اشیاء هوشمند برای ویرایش و قرار دادن طرح های خاص خود در مدل است. این قالب در 2 سبک موجود است و از نرم افزار Photoshop و Sketch پشتیبانی می کند.

مجموعه ای از سه عکس تفریحی با کیفیت بالا از مک بوک پرو. این مک بوک را روی یک میز چوبی با ماوس قرار می دهد ، و دیگری با MacBook که به طرف دیوار بالا می رود. این مدل با یک لایه هوشمند برای نمایش طراحی شما و یک فیلتر همراه است که باعث می شود تصویر شما در این نورپردازی درست به نظر برسد.

مجموعه ای بسیار انعطاف پذیر از مدل های Macbook که به شما امکان می دهد قالب هایی را که دوست دارید تنظیم کنید و ویرایش کنید. پرونده های PSD با لایه های به خوبی سازمان یافته ایجاد می شوند تا به شما امکان تغییر رنگ ها ، سایه ها و کارهای شخصی دیگر را برای شخصی سازی مدل های mockup بدهند.

یک الگوی مسخره حرفه ای MacBook Pro که برای نمایش وب سایت ها و برنامه های وب شما ایده آل است. زاویه کج شده این مدل برای استفاده از آن در هدر وب سایت شما نیز بسیار عالی است.

با استفاده از این الگوی استکبار با کیفیت بالا ، برنامه ها و طراحی وب سایت خود را به روشی حرفه ای به نمایش بگذارید ، ارائه و نمایش دهید. این مدل مک بوک کاملاً قابل تنظیم است و از لایه های شی هوشمند استفاده می کند تا به شما اجازه دهد به راحتی آن را ویرایش کنید تا طرح های خود را به نمایش بگذارید.

این مجموعه از 21 قالب منحصر به فرد MacBook Pro Pro است که مدل های مبتنی بر عکس های واقعی و زمینه های دنیای واقعی را نشان می دهد. تنظیمات مختلف پس زمینه و زوایای مک بوک های موجود در این مدل ها ، به شما امکان می دهد تا طرح های خود را به چندین روش مختلف ارائه دهید.

یک طراحی زیبا MacBook Pro با طراحی بسیار مینیمالیستی. این گوشی با 3 نمایش زاویه دید مختلف از لپ تاپ و در 2 رنگ ارائه شده است. این برای نمایش برنامه های سطح بالا و طراحی وب سایت عالی است.

مجموعه دیگری از مدلهای مک بوک پرو جدید با نوار لمسی. این بسته شامل mockup هایی است که دارای 8 نمای مختلف از دستگاه و در هر 3 مدل رنگی مک بوک است. قالب ها در وضوح 4500 x 2500px در دسترس هستند.

این یک الگوی استکبار کاملاً منحصر به فرد است که فردی را نشان می دهد که به صفحه MacBook نشان می دهد. این ژست برای نمایش یک طرح به روشی مؤثر و مفید است. به خصوص اگر در یک وب سایت از ویترین محصول استفاده می کنید.

با داشتن یک پس زمینه زیبا در فضای باز ، این الگوی مدل سازی نمای زیبایی از صفحه MacBook به شما می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا به راحتی برنامه های وب و وب سایت های خود را با استفاده از الگوی mockup نمایش دهید. این شامل 11 PSD مختلف است که دارای زوایای مختلف MacBook Pro هستند.

با استفاده از این دسته از عناصر مسخره ، هدر یا تصویر قهرمان خود را برای وب سایت ایجاد کنید. این شامل 31 اشیاء اداری و 7 مدل تولید محصول ، از جمله مک بوک ، قاب عکس و موارد دیگر است که می توانید به راحتی آنها را مرتب کنید تا صحنه های ساختگی خود را ایجاد کنید.

یکی دیگر از مدل های با کیفیت بالا برای نمایش محصولات و طرح ها. این الگوی ساختاری زاویه ای عالی از مک بوک برای ارائه طرح های خود را به مشتریان ارائه می دهد. همچنین شامل 5 زاویه دیگر دستگاه نیز می باشد.

این بسته از قالب های mockup شامل 6 پرونده مسخره با زوایای مختلف مک بوک است. همه آنها از مدل خاکستری فضایی ظریف MacBook در پرونده های PSD با وضوح بالا استفاده می کنند.

حتی اگر از لحاظ فنی این یک مک بوک MacBook نباشد ، می توانید از آن استفاده کنید تا طرح ها و محصولات خود را در وب سایت ها به نمایش بگذارید یا آن را به روشی خلاقانه به مشتری ارائه دهید. این شامل 6 پرونده PSD است که مدل های لپ تاپ مصور به سبک کاغذ دیواری را شامل می شوند.

این مجموعه بزرگی از استکبار است که شامل 36 پرونده مسخره با دستگاه های مختلف در پس زمینه های طبیعی است. این شامل 17 مدل MacBook Pro ، 17 مدل iPad Pro ، 2 مدل iMac و موارد دیگر می باشد.

این مجموعه از مدل های ارائه شده دارای یک ، دو و دو نیست بلکه 29 قالب مختلف مدل 13 اینچی Retina MacBook Pro و iPad را ارائه می دهد. هر عکسی که در قالب ها نمایش داده شده کاملاً بی نظیر است و توسط خالق گرفته شده است. چه کسی تضمین می کند که آنها را در هیچ کجای دیگر پیدا نخواهید کرد.

بسته ای از 9 مدل های زیبا از الگوهای iPad و MacBook. هر الگوی با اشیاء هوشمند کاملاً لایه ای ساخته شده است تا مطمئن شوید که می توانید به راحتی آنها را ویرایش کنید تا طرح های خود را وارد کنید.

این صحنه شامل یک عکس شیک از آخرین MacBook Pro 2016/2017 با Touch Bar ، در کنار آیفون Jet Black است. شما می توانید از این PSD مسخره برای به نمایش گذاشتن طرح های برنامه Mac OS ، طراحی برنامه های iPhone یا هر نوع کار تجاری و تجاری استفاده کنید. این برای استفاده شخصی و تجاری رایگان است.

این مدل جذاب MacBook صحنه ای از خانه مدرن را برای شما به نمایش می گذارد تا بتوانید طرح های خود را به سبک به نمایش بگذارید. پرونده PSD کاملاً قابل ویرایش است و دارای رزولوشن 3088 X 2056 است.

یک مک بوک MacBook با یک صحنه دسک تاپ شلوغ. این الگو برای ایجاد یک عنوان وب سایت ، پوشش های رسانه های اجتماعی ، پست های وبلاگ و موارد دیگر ایده آل است.

این مجموعه از قالب های مسخره همراه با 5 پرونده مسخره از جمله 2 مدل مک بوک ، 2 مدل مایکروسافت آیفون و 1 مدل iPad است. همه دارای رزولوشن 3000 X 2000 هستند.

مک بوک در یک محیط میز مدرن و حداقل. این ماکت برای یک هدر وب سایت راه اندازی ، رسانه های اجتماعی و سایر نیازهای طراحی مناسب است.

mockup-macbook-on-the desk

این مدل MacBook Pro از یک پس زمینه مدرن و شیک برخوردار است که با طراحی ها و ارائه های مینیمالیستی شما مطابقت خواهد داشت.

5-psd-mockup-macbook-brainstorming

این مجموعه شامل 5 مدل مختلف MacBook Pro است که صحنه های مختلفی از یک جلسه طوفان مغزی را به تصویر می کشد.

macbook-2015-mockup

با استفاده از یک مک بوک شیک و زیبا ، این مدل سازی به شما امکان می دهد تا با تعویض لایه ها ، رنگ آن را در نقره ای ، فضایی خاکستری یا طلایی تنظیم کنید.

workspace-mockup-set-2

این بسته نرم افزاری است که شامل 8 مدل مختلف مک بوک و iMac با یک محیط کار است.

10-واقعی-عکس-سیب-دستگاه-مسخره کردن

10 عکس با وضوح بالا به مدلهای به راحتی قابل ویرایش تبدیل شدند. این بسته شامل چندین مدل مختلف مک بوک پرو رتینا و مک بوک ایر در کنار آیفون 5s و iPad است.

مسطح-پاسخگو-اپل-وب-مسخره

این بسته نرم افزاری شامل مدل های طراحی مسطح آیفون 6 (سیاه ، سفید) ، iPad Air (سیاه ، سفید) ، MacBook Pro و iMac با 10 ترکیب از پیش ساخته است که می توانید در پروژه های طراحی وب خود استفاده کنید.

retro-workspace-iii

اگر در حال کار روی یک پروژه با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل هستید ، این مدل MacBook Pro بهترین روش برای نمایش و ارائه پروژه است.

macbook-pro-8-photo-mockups

پس زمینه میز مینیمالیستی زیبا همان چیزی است که باعث می شود این مدل MacBook Pro جذاب تر شود. این بسته شامل 8 مدل مختلف است که در زوایای مختلف شلیک شده است.

6-macbook-in-the-house-mock-ups

این مدل های مک بوک با داشتن زمینه های داخلی ، شامل 6 مدل در 4 تنظیم مختلف از جمله اتاق خواب ، دفتر / کابینت و اتاق غذاخوری است.

apple-mockups-creator

اگر می خواهید صحنه های منحصر به فرد خود را با استفاده از دستگاه های اپل ایجاد کنید ، این بسته نرم افزاری راهی برای انجام آن است. این بسته شامل 28 مدل لایه باز مک بوک ، آیفون و آیپد است که می توانید به راحتی در آن حرکت کرده و سفارشی سازی کنید تا انواع مختلفی از صحنه ها ایجاد شود.

macbook-mockup

یک مدل عکس خیره کننده واقع گرایانه از مک بوک ایر. ایده آل برای نمایش برند و طراحی وب شما.

flat-macbook-air-mockup

با الهام از طراحی مسطح ، این مدل مبتنی بر بردار MacBook Air مطمئناً باعث می شود وب سایت های طراحی تخت شما از بین جمعیت فاصله بگیرند.

elegant-macbook-mockups

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، این بسته نرم افزاری دارای 5 مدل مک بوک شیک MacBook است که دارای پس زمینه هایی با طراحی زیبا هستند. به نظر می رسد ایده آل برای نمایش طرح های خلاقانه و مرتبط با مد.

macbook-retro-vol-1-8-mockups

موضوع جذاب سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل از این بسته نرم افزاری Mockup ، آن را به واقع یکی از انواع است. این شامل 8 مدل مک بوک مختلف با زمینه ها و زوایای مختلف است.

نسخه جدید MacBook PSD

1

مدل PSD براق و تازه طراحی شده MacBook Pro (این مورد جدید است که به تازگی منتشر شده است!)

وکتور طلای مک بوک

Vector-MacBook-Gold

نسخه کاملاً بردار نسخه جدید طلای MacBook Pro ، جدید. از این وکتور برای ارائه مدرن ، مسخره یا طراحی دیگر استفاده کنید. می توان به هر رزولوشن مورد نظر شما تقسیم کرد.

رایگان مک بوک ایر

1

مدل زیبا MacBook Air که بصورت کاملا رایگان در دسترس است. چیزهای دوست داشتنی

Hip MacBook Pro Mock-up

1

نوع معمول فنجان قهوه-فنجان-نگه داشتن-دستگاه شما نیست. لپ تاپ ، شیک و منحصر به فرد MacBook Pro را مسخره می کند.

قالب MacBook Pro PSD

macbook-air-psd-mockup- (9)

این یک بارگیری رایگان از MacBook Pro PSD است (این مک بوک پرو با رزولوشن صفحه نمایش شبکیه چشم 2880 x 1800 @ 300DPI).

مدل های اپل براق

1

اینها مدلهای سه بعدی زیبا و واقع بینانه از چهار محصول اپل با سایه های بلند از جمله iPhone ، iPad ، MacBook / MacBook Pro و iMac هستند. بسیار جلا و به اندازه کافی ساده که به شما اجازه می دهد تا طراحی خود را هنگامی که در مدل نمایش داده می شود بدرخشد ، ما واقعاً از اینها راضی هستیم!

MacBook Pro Retina Display PSD

macbook-air-psd-mockup- (24)

Retina MacBook Pro کاملا لایه باز ، سهم فوق العاده ای برای Premium Pixels از طراح با استعداد نیک Herasimenka است.

مک بوک پرو و ​​لیوان قهوه

MACBOOK-PRO-AND-COFFEE-CUP-MOCKUP

در اینجا یک مدل خوب عکس-واقع بینانه برای نمایش برنامه یا طراحی وب در صفحه MacBook Pro به نمایش گذاشته شده است ، بعلاوه می توانید لوگوی خود را در یک فنجان قهوه اضافه کنید. این طرح به راحتی و به راحتی با دوبار کلیک کردن و طراحی شما در Smart Object ساخته شده است.

Mockup Hero Header

1

این PSD (منحصراً در Creative Market) چشم انداز منحصر به فردی دارد که کار شما را با نتایج بیش از حد واقع بینانه و حرفه ای تنها با چند کلیک نشان می دهد.

MacBook Pro Mockups PSD

macbook-air-psd-mockup- (30)

این 15 مدل مقیاس پذیر ، پیکسل مناسب و عکاسی از مک بوک پرو با صفحه نمایش شبکیه است.

MacBook – 3 پایان (+ Freebie)

1

این مدل لایه باز به شما امکان می دهد تا به سرعت (از طریق لایه های شی هوشمند) وب سایت ها ، ویترین برنامه ها و سایر طرح های خود را نمایش دهید.

MacBook Pro در کافه

1

صحنه ای ساده که کار در MacBook Pro را در یک رستوران / کافه به تصویر می کشد ، تا بتوانید در نمایش کار خود از آن استفاده کنید.

شبکیه چشم MacBook Pro PSD

macbook-air-psd-mockup- (41)

من می خواستم با کمی بازتاب های بدیل و نمایی از صفحه کلید ، کمی براق تر باشد. خوب پس اینه!

MacBook Pro 13 ″ Mockup

1

این عکس تبلیغاتی با کیفیت بالا برای نمایش هر نوع برنامه یا وب سایت یا پروژه رسانه ای در صفحه نمایش MacBook Pro مناسب است.

MacBook PSD Mockup Hipster

1

این یکی از مدلهای PSD برتر MacBook Pro با نام “Hipster” است. می بینی چرا! استفاده آسان به دلیل لایه های هوشمند. آماده ارائه آثار خود هستید.

مجموعه عکسهای MacBook Pro Pro

Macbook-pro-photorealistic-mockup-set

مجموعه ای کاملاً جدید از چهار مدل فتوالیالیستی MacBook Pro. فایل های فتوشاپ از اشیاء هوشمند و فیلترهایی برخوردار است که استفاده و اصلاح آن بسیار آسان است. فلیترهای عکس می توانند برای افزودن لمس شخصی اضافه یا حذف شوند.

MacBook Pro Hero Headers Mockup

1

آیا به دنبال راهی هستید که بتوانید برنامه خود را معرفی کنید یا ارائه طراحی خود را برجسته کنید؟ مطمئناً این مجموعه از مک بوک های Pro Pro مانع از بین رفتن بینندگان در آهنگ های خود می شوند

MacBook Air Mockup + Smart Object

1

طراحی خود را با این مدل تولیدی پر زرق و برق زنده کنید. به سادگی جسم هوشمند را با دقت موقعیت مکانی جایگزین کنید تا ببینید طراحی شما جایگزین بخش آبی رنگ تصویر است. ایده آل برای استفاده در سخنرانی ها یا جلسات.

Mockup Photorealistic Vintage MacBook

Vintage-Macbook-photorealistic-mockups

این مجموعه دیگری از چهار مدل مک بوک پرنعمت بر اساس عکس های واقعی است. پرونده های فتوشاپ حاوی اشیاء هوشمند است ، بنابراین اضافه کردن صفحه نمایش شخصی شما آسان است. فیلترهای عکس نیز برای تغییر ظاهر پرنعمت در پرونده موجود است.

MacBook PSD Mockup Valentine

1

حق بیمه عکسبرداری PSD از روز ولنتاین (MacBook Pro). استفاده آسان به دلیل لایه های هوشمند. آماده ارائه آثار خود هستید.

MacBook Pro Retina PSD Mockup

macbook-mockup-psd-23

این یکی “مدل سازی ساده” از مک بوک ایر است. ساده!

بسته نرم افزاری مک بوک

1

این بسته شامل 12 PSD با مدلهای MacBook ، iPhone و iPad است. شما می توانید از طریق PSD به خوبی سازمان یافته از آنها در هر پروژه خلاقانه استفاده کنید. تمام صحنه ها 300DPI آماده چاپ هستند یا می توانید برای وب کم سازی کنید ، و تمام صحنه ها از Smart Objects پشتیبانی می کنند.

مدل وکتور مک بوک 2015

macbook-2015-o

یک مدل کامل مک بوک (2015) که شامل تصویر زمینه ای با اندازه کامل ، با مدل های طلایی ، نقره ای و فضایی خاکستری است.

MacBook Pro On Mockup Table چوبی

sh0kvrogeuys6fdaolmznnwhq47kt4zcfz293sdigqjva9twwcwmj5rfk3t2ihdr-o

A simple side view of MacBook Pro on a wooden table.

MacBook Air Mockup

preview2-o

Make your designs stand out with beautiful high quality mockups. Place your design into a MacBook Screen and give it a realistic look while presenting your designs for clients or customers.

Top View Mockup of MacBook Pro

preview2-o

A minimal, plain top-view of MacBook Pro, placed on a flat table.

Simple MacBook Pro Mockup

preview2-o

This one is a simple Apple MacBook Pro mockup with a plain coffee mug.

MacBook Pro Mockup Pack

preview2-o

This mockup comes with a filter effect so you can edit it as you like, change color tone and make it look like vintage/retro. The filters are similar to Instagram photo effect.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “100+ MacBook Mockup PSD Templates 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *