13+ بهترین الگوهای نقشه راه پاورپوینت


اگر در حال ارائه یک نقشه راه محصول یا محصول هستید ، ما تعدادی از بهترین الگوهای نقشه راه پاورپوینت را که می توانید برای طراحی نمایش به صورت اسلاید قاتل برای ارائه خود استفاده کنید ، دستگیر کرده ایم.

ارائه نقشه راه یکی از مؤثرترین روشهای جزئیات گذشته ، حال و آینده برای توسعه محصول و تجارت است.

استفاده از الگوی نقشه راه پاورپوینت باعث می شود روند طراحی اسلایدها بسیار ساده تر شود زیرا آنها با بسته های زمانی ، جدول ها ، اینفوگرافی ها ، آیکون ها و موارد دیگر بسته بندی شده اند تا نمایش شما حرفه ای تر شود.

مجموعه ما از الگوهای نقشه راه پاورپوینت باید دارای طراحی مناسب برای ارائه شما باشد ، همراه با چند نکته مفید برای ایجاد نقشه راه در پاورپوینت.

انتخاب برتر

نقشه راه - الگوی نقشه راه پاورپوینت

این الگوی پاورپوینت حرفه ای همراه با چندین اسلاید طراحی شده برای ارائه انواع ارائه نقشه راه.

این قالب شامل 21 طرح اسلاید منحصر به فرد پر از گرافیک بردار ، اینفوگرافیک ، آیکون ها و موارد دیگر است. همچنین در 5 طرح مختلف رنگی ارائه می شود.

چرا این یک انتخاب برتر است

کلیه اشکال و جداول به کار رفته در این الگو کاملاً قابل تنظیم است. این به شما امکان می دهد تا نقشه های شخصی تر برای ارائه های کسب و کار خود ایجاد کنید.

الگوی پاورپوینت نقشه راه حداقل

این الگوی نقشه راه پاورپوینت مجموعه ای از طراحی های اسلاید تمیز و حداقل را در خود جای داده است. این برنامه با 20 الگوی اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود که می توانید به راحتی آنها را تغییر دهید تا رنگ ها ، متن ، شکل و موارد دیگر را تغییر دهید.

گزارش وضعیت پروژه - الگوی پاورپوینت

این الگو برای نمایندگی پروژه ها و توسعه محصول به مشتریان ضروری است برای آژانس ها و طراحان. این قالب با چند طرح اسلایدی در 5 طرح رنگی مختلف ارائه شده است که می توانید به راحتی به ترجیح خود تنظیم کنید.

جدول زمانی پروژه - الگوی اینفوگرافیک پاورپوینت

یک الگوی مفید پاورپوینت که با تعداد زیادی اینفوگرافیک و جداول برای تهیه تابلوهای نقشه راه تأثیرگذار پر شده است. این قالب شامل 30 طرح اسلاید منحصر به فرد در 10 طرح رنگی متفاوت و در هر دو موضوع رنگی سبک و تیره است.

توسعه سریع - الگوی پاورپوینت

توسعه چابک در بین مشاغل مدرن بویژه در میان شرکت های نوپا کاملاً محبوب است. این الگوی پاورپوینت به شما امکان می دهد تا نقشه راه را برای نمایش استراتژی های توسعه سریع خود ایجاد کنید. این الگو شامل 20 طرح اسلاید استاد است.

نقشه راه محصول - الگوی پاورپوینت

این الگوی پاورپوینت ممتاز به طور خاص برای تهیه نقشه های نقشه راه برای توسعه محصول ساخته شده است. این قالب شامل 20 طرح اسلاید منحصر به فرد است که در 5 طرح رنگی مختلف نیز موجود است.

نمودار نقشه راه رایگان برای پاورپوینت

این الگوی رایگان نقشه راه پاورپوینت دارای 8 اسلاید منحصر به فرد با طرح های مدرن نمودار است که می توانید برای ایجاد یک نقشه راه ساده برای پروژه خود استفاده کنید. این شامل اینفوگرافیک ها و بسته های آیکون نیز هست.

الگوی پاور پوینت جدول زمانی خلاق

یکی دیگر از قالب های رایگان و رایگان پاورپوینت که شامل 6 اسلاید منحصر به فرد است. این الگو همراه با چندین اسلاید گاهشمار برای تهیه نقشه های پروژه و نقشه راه محصول می باشد. همچنین شامل طرح بندی اسلایدهای استاد و متغیرهایی در تصویر است.

برنامه تجاری Cytrex - الگوی پاورپوینت

Crytex یک الگوی مدرن پاورپوینت است که مجموعه ای از اسلایدها را برای طراحی نقشه های تجاری طراحی کرده است. همچنین می توانید اسلایدها را به راحتی ویرایش کنید تا ارائه های نقشه راه نیز ایجاد شود. این الگو شامل بیش از 200 اسلاید منحصر به فرد در 30 طرح رنگی است.

الگوی پاورپوینت Timeline مدرن

این الگوی پاورپوینت خلاق با اسلایدهای جدول زمانی پر شده است که برای تهیه نقشه های محصول موثر می باشد. این الگو به شما امکان می دهد از بین 30 طرح اسلایدی منحصر به فرد که در 7 تم رنگی از پیش ساخته موجود است ، انتخاب کنید.

Timeline 2.0 - الگوی پاورپوینت چند منظوره

Timeline 2.0 یک قالب پاورپوینت حرفه ای است که با 50 طرح اسلاید جدول زمانی منحصر به فرد ارائه می شود. می توانید از این اسلایدها برای طراحی انواع نقشه راه های نمایش و نمایش اسلایدها استفاده کنید. این نسخه در دو نسخه ثابت و متحرک نیز موجود است.

برنامه کسب و کار 3.0 - الگوی پاورپوینت

این الگوی پاورپوینت برای نشان دادن برنامه کاری و نقشه های راه مناسب شما برای طراحی ارائه مناسب است. این شامل 40 طرح اسلاید منحصر به فرد است که به راحتی می توانند به ترجیح شما تنظیم شوند.

برنامه ریز ماهانه - الگوی پاورپوینت کسب و کار

با وجود نام آن ، این الگوی پاورپوینت می تواند برای طراحی بسیار بیشتر از برنامه های ماهانه مورد استفاده قرار گیرد. این شامل 50 طرح اسلاید منحصر به فرد در 10 طرح رنگی است که می توانید برای ایجاد نقشه های راه و ارائه برنامه های کسب و کار ویرایش کنید.

نقشه راه کسب و کار - الگوی پاورپوینت رایگان

این یک الگوی پاورپوینت رایگان است که می توانید برای طراحی ارائه نقشه های حرفه ای برای انواع مشاغل ، آژانس ها و شرکت ها استفاده کنید. این شامل 10 طرح اسلاید منحصر به فرد با طرح های قابل ویرایش است.

الگوی پاورپوینت نقشه راه رایگان

این الگوی رایگان پاورپوینت مجموعه ای از طرح های اسلایدی منحصر به فرد را دارد که برای تهیه نمایش های نقشه راه خلاق ایده آل است. این شامل 5 طرح اسلاید شما می توانید با پاورپوینت و کلیدواژه ویرایش کنید.

نکاتی برای ایجاد نقشه راه در پاورپوینت

ارائه نقشه راه نوعی ارائه است که باید متفاوت از سایر ارائه های پاورپوینت باشد. برای ایجاد اسلایدهای نقشه راه موثرتر ، این نکات را دنبال کنید.

1. یک جدول زمانی را به نمایش بگذارید

ارائه نقشه راه از موارد زیادی شامل داستان ، استراتژی ، گزارش ها و موارد دیگر تشکیل شده است. بخش مهمی دیگر که باید در آن لحاظ شود جدول زمانی است.

خواه برای توسعه محصول یا پیش بینی مشاغل باشد ، اضافه کردن یک جدول زمانی به نقشه راه شما می تواند درک کل را ساده تر و سرگرم کننده تر کند.

2. انیمیشن های Object و Transition را اضافه کنید

انیمیشن ها می توانند بهترین دوست شما هنگام طراحی ارائه نقشه های راه باشند. به خصوص هنگام نمایش جدول زمانی و نقشه راه محصول ، می توانید از انیمیشن های شی و انتقال استفاده کنید تا ویژگی ها را یک بار فاش کنید و هر انتقال اسلایدها را به آرامی در طول ارائه انجام دهید.

3. از اینفوگرافیک استفاده کنید

درست همانطور که گفته می رود ، یک تصویر هزار کلمه دارد. شما می توانید از تصاویر ، به طور خاص اینفوگرافیک ها به نفع خود استفاده کنید تا ضمن نمایش تصاویر بخش های مختلف ، جزئیات و راهبردها و نقشه راه خود را به نمایش بگذارید. بنابراین حتما الگوی پاورپوینتی را انتخاب کنید که همراه با اینفوگرافیک قابل ویرایش باشد.

4- فقط از رنگ های مناسب استفاده کنید

هنگام استفاده از رنگها در ارائه نقشه راه ، مراقب باشید. به خصوص توصیف جنبه های مختلف نقشه راه ، سعی کنید از رنگ های بیش از حد استفاده نکنید زیرا برخی از رنگ ها نسبت به سایرین روشن تر هستند. در عوض ، در طول ارائه از یک پالت رنگی ظریف استفاده کنید.

برای الگوهای عالی تر ، بهترین مجموعه الگوهای پاورپوینت تجاری ما را بررسی کنید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “13+ بهترین الگوهای نقشه راه پاورپوینت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *