15+ بهترین قالب های پوستر پاورپوینت (+ نکاتی در مورد طراحی پوستر PPT)


پاورپوینت چیزی بیش از یک برنامه ارائه است. همچنین می تواند یک ابزار عالی برای طراحی پوسترهای ساده با اهداف مختلف باشد. در این پست ، ما مجموعه ای از الگوهای عالی پوستر پاورپوینت را ارائه می دهید که می توانید برای استفاده از پوسترهای تبلیغاتی با استفاده از برنامه محبوب Microsoft ، از آنها استفاده کنید.

ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما طراحی پوستر در پاورپوینت بسیار معمول و بسیار آسان است. به خصوص هنگامی که شما روی یک کار دانشگاهی عجولانه کار می کنید یا وقتی برای طراحی یک پوستر مجبور به استفاده از رایانه همکار هستید ، پاورپوینت در واقع می تواند یک نجات دهنده باشد.

الگوهای پوستر پاورپوینت در لیست ما ، و نکات مفید طراحی پوستر ما ، این روند را ساده تر می کند.

5 نکته برای طراحی پوستر در پاورپوینت

اگر بدون نیاز به استفاده از نرم افزار ویرایش تصویر ، با طراحی یک پوستر به چالش کشیده اید ، می توانید از پاورپوینت برای ادامه این چالش استفاده کنید. با دنبال کردن این نکات ساده شروع کنید.

1. از الگوهای پاورپوینت عمودی استفاده کنید

در حالی که می توانید با استفاده از ابزارهای پاورپوینت به راحتی طراحی خود را از ابتدا ایجاد کنید ، اگر یک الگوی عالی برای همکاری با آن داشته باشید ، می توانید یک طرح پوستر پاورپوینت را طراحی کنید.

الگوی چاپ ویزا

بنابراین قبل از شروع کار ، یک الگوی عالی PowerPoint را در نظر بگیرید. در حقیقت ، به دنبال یک الگوی پاورپوینت با طرح عمودی باشید. این امر باعث می شود کل مراحل تنظیم مجدد بلوک های محتوا و قالب بندی برای شما راحت تر شود.

2. از طرح های استاد استفاده کنید

هنگام استفاده از قالب های پاورپوینت با کیفیت بالا ، همچنین می توانید طرح های اسلایدهای استاد پیدا کنید که همراه با الگوی موجود هستند. این طرح بندی ها به شما امکان می دهند تا با استفاده از طرح بندی های محتوای از پیش طراحی شده ، به راحتی اسلایدهای جدید ایجاد کنید. از این طرح بندی های اصلی استفاده کنید تا با طراحی مطالب مختلف برای پوستر خود آزمایش کنید.

3. برای تأثیر بهتر از فونت های سفارشی استفاده کنید

Halogue - ارائه پاورپوینت خلاق

قلم ها نقش اساسی در طراحی پوستر دارند. این عنصر اصلی طراحی پوستر است که توجه را به خود جلب می کند. بنابراین یک فونت پوستر عالی را انتخاب کنید و عناوین را سفارشی کنید تا پوستر شما حرفه ای تر به نظر برسد.

4. رنگ ها را با دقت انتخاب کنید

ارائه آموزش سیستم خورشیدی

پاورپوینت به گونه ای طراحی شده است که به عنوان نرم افزار نمایش اسلایدها کار کند. بنابراین ممکن است هنگام چاپ پوستر ، رنگ ها ، پس زمینه ها و شیب هایی که در طراحی پوستر استفاده می کنید ، به اندازه دقیق تغییر نکنند.

در طراحی پوستر خود از رنگ های مناسب چاپ استفاده کنید و همچنین از یک چاپ تست استفاده کنید تا ببینید که پوستر نهایی شما به نظر می رسد و همچنین به نظر می رسد در رایانه است.

5. محدودیت های خود را بشناسید

به خاطر داشته باشید که پاورپوینت یک نرم افزار ویرایش تصویر نیست. انتظار نداشته باشید که درست مانند فتوشاپ عمل کند. پاورپوینت در هنگام طراحی پوستر از ویژگی های بسیار محدودی برخوردار است. از آن برای طراحی پوسترهای ساده و سریع استفاده کنید. اما سعی کنید از آن برای طراحی های حرفه ای و تجاری استفاده نکنید.

انتخاب برتر

بودن. - الگوی پاورپوینت عمودی نامه نامه A4 & US

این الگوی پاورپوینت عمودی برای طراحی پوستر در پاورپوینت مناسب است زیرا در چند طرح بندی مختلف با طرح های مختلف محتوا ارائه می شود.

این قالب شامل بیش از 125 طرح اسلایدی منحصر به فرد است که می توانید به راحتی با تنظیمات برگزیده خود تنظیم کنید و در هر دو اندازه A4 و US Letter نیز موجود است.

چرا این یک انتخاب برتر است

کلیه گرافیک ها ، نقشه ها ، نمودارها در این الگو کاملاً قابل ویرایش هستند. اسلایدها همچنین با فرمت آماده چاپ آماده شده اند تا بتوانید بدون هیچ تلاشی طرح های پوستر را به راحتی چاپ کنید.

NOYA - الگوی پاورپوینت عمودی

Noya یک الگوی پاورپوینت مدرن است که با بیش از 70 طراحی اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود. این قالب شامل تعداد زیادی گرافیک قابل ویرایش ، مدل سازی دستگاه ، اشکال قابل ویرایش ، متغیرهایی در تصویر و موارد دیگر می باشد. در اندازه های نامه آمریکایی و A4 نیز موجود است.

جمینی - الگوی پاورپوینت عمودی

این الگوی زیبا و عمودی پاورپوینت برای طراحی پوستر مدرن برای یک مارک مد یا آژانس طراحی خلاق مناسب است. این قالب با 50 طرح اسلایدی منحصر به فرد شامل اشکال قابل ویرایش ، گرافیک و متغیرهایی در تصویر ارائه می شود.

الگوی پاورپوینت عمودی A4 Pitch Deck

این یک الگوی پاورپوینت مدرن عرشه زمین است که دارای پوسته های کشویی عمودی است. این قالب برای طراحی پوستر برای فعالیت ها و رویدادهای راه اندازی و جلسات ایده آل است. همچنین در 6 طرح مختلف رنگ موجود است.

الگوی NORS عمودی Powerpoint A4

نورس یک الگوی پاورپوینت مینیمالیستی است که با مجموعه ای از طرح های مدرن اسلایدی عمودی ارائه شده است. تمام اسلایدها آماده چاپ هستند و در اندازه A4 وارد می شوند. این الگو به شما امکان می دهد از 135 طرح بندی اسلایدی منحصر به فرد نیز استفاده کنید.

الگوی پوستر تبلیغاتی شرکت چند منظوره رایگان

این الگوی پاورپوینت رایگان به طور خاص برای ساخت آگهی ها و پوسترها طراحی شده است. طراحی چند منظوره آن به شما امکان می دهد انواع پوسترهای تجاری و حرفه ای را با استفاده از قالب بسازید.

الگوی پوستر تبلیغاتی سبز رایگان شرکت

این یکی دیگر از الگوهای رایگان و مینیمالیستی پاورپوینت است که برای طراحی بروشور و پوستر ساخته شده است. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و همچنین با اقدامات به عمل آمده و طراحی محتوای خلاق نیز همراه است.

Ada - الگوی ارائه پاورپوینت عمودی

Ada یکی دیگر از الگوهای پاورپوینت مینیمالیستی است که در طرح های اسلایس عمودی ارائه می شود. مناسب ترین برای ساخت پوسترهای حداقل و خلاق برای پروژه های مختلف طراحی است. این قالب شامل 90 طرح اسلایدی منحصر به فرد است.

موکیدی - الگوی ارائه پاورپوینت عمودی

این الگوی منحصر به فرد پاورپوینت با بیش از 80 اسلاید منحصر به فرد در 10 طرح مختلف رنگی ارائه شده است. تمام اسلایدها دارای طرحهای عمودی هستند که آن را برای ساخت پوسترها برای اهداف تجاری و برندسازی ایده آل می کند.

Solaris - ارائه پاورپوینت عمودی

Solaris یک الگوی خلاق پاورپوینت با طراحی اسلایدهای عمودی است. این قالب شامل 90 طرح اسلایدی منحصر به فرد است که می توانید به راحتی آنها را برای ایجاد پوستر و بروشور تنظیم کنید. قالب همراه با نمودارهای قابل ویرایش و متغیرهایی در تصویر نیز هست.

FUN Color - الگوی قدرتمند Powerpoint

Color Fun یک الگوی رنگارنگ پاورپوینت است که می توانید برای طراحی پوسترهای جذاب و رنگارنگ برای پروژه های مختلف مربوط به سرگرمی استفاده کنید. این قالب شامل 50 طرح اسلاید کاملاً قابل تنظیم است.

الگوی رایگان پوستر بروشور تجاری مدرن

این الگوی حداکثر پوستر و بروشور تجاری نیز با پاورپوینت کاملاً قابل تنظیم است. رنگ ها ، اشکال و مکان های نگهدارنده تصویر قابل ویرایش در قالب هستند. در اندازه A4 موجود است.

الگوی برچسب و پوستر مینیمال رایگان

یک الگوی خلاق رایگان پاورپوینت که می توانید برای ساخت پوسترهای مربوط به مد ، پوشاک و پوسترهای مرتبط با طراحی استفاده کنید. این قالب در قالب آماده چاپ و همچنین به راحتی قابل تنظیم است.

INFOGRAPHIC - الگوی پاورپوینت چند منظوره

این الگوی پاورپوینت با مجموعه ای از طرح های اسلاید اینفوگرافیک ارائه شده است. اینها هنگام طراحی پوسترهای دارای پشتیبان داده برای جلسات تجاری مفید خواهند بود. این قالب شامل 80 طرح اسلاید کاملاً قابل تنظیم است.

الگوی پاور پوینت اینفوگرافیک

یکی دیگر از الگوهای پاورپوینت اینفوگرافیک حداقل و خلاقیت که شامل چندین اسلاید در 5 طرح مختلف رنگی است. برای ساخت پوسترهایی با اینفوگرافیک ها و تصاویر جذاب از این الگو استفاده کنید.

الگوی پاور پوینت اینفوگرافیک نمودار

آیا می خواهید نمودارهایی برای تجسم داده ها در طرح های پوستر خود اضافه کنید؟ سپس از این الگوی پاورپوینت حرفه ای استفاده کنید. این مجموعه با نمودارها و گرافیکی قابل ویرایش است که می توانید برای ایجاد یک پوستر بصری جذاب تر در پاورپوینت استفاده کنید.

آموزش - الگوی ارائه خلاق پاور پوینت

اگر روی طرح پوستر آموزشی کار می کنید ، این یک الگوی عالی PowerPoint است که می توانید از آن برای ایجاد یک پوستر جذاب برای مدارس و کودکان استفاده کنید. این قالب شامل گرافیک های قابل ویرایش ، نمادها و موارد دیگر می باشد.

برای قالب های عالی تر ، حتماً از بهترین قالب های تجاری و شغلی پاورپوینت ما دیدن کنید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “15+ بهترین قالب های پوستر پاورپوینت (+ نکاتی در مورد طراحی پوستر PPT)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *