15 پادکست برتر بازاریابی بهداشتی که باید در سال 2019 دنبال کنید


1. پادکست نکات بازاریابی دکتر

نکات بازاریابی دکتر پادکست

اورلاندو ، فلوریدا ، ایالات متحده است درباره پادکست پادکست نکاتی درباره بازاریابی ، دانش را برای شما فراهم می کند تا بدون در نظر گرفتن سطح مهارت فعلی بازاریابی ، پزشکی خود را آسانتر ، بهتر و سریع تر انجام دهید. گوش دادن به عنوان جنیفر و کوری ، بنیانگذاران نکات بازاریابی دکتر ، از پزشکان پزشکی و رهبران بازاریابی مراقبت های بهداشتی دعوت کنید تا درباره رضایت بیمار ، مدیریت شهرت آنلاین ، فیلم ، توصیفات بیمار ، به روزرسانی وب سایت ، سئو و موارد دیگر بحث کنند. مشترک شوید و یاد بگیرید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی از طرف کارشناسانی که در سنگرها کار می کنند روزانه نیست.
فرکانس 1 قسمت / هفته
از آنجا که آگوست 2015
پادکست insightmg.com/education/podcast
دنبال کنندگان توییتر 1.2K owers دنبال کنندگان اینستاگرام 275 ⋅ Domain Authority 30

2. موفقیت بهداشتی

موفقیت در بهداشت و درمان

ایروین ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست موفقیت در بهداشت و درمان یک آژانس تبلیغاتی و خدماتی با خدمات کاملاً اختصاصی است که منحصراً در جهت کمک به سازمانهای بهداشت و درمان در جذب بیماران جدید ، ارتقاء شهرت آنها (مارک ها) و به حداکثر رساندن موفقیت در کسب و کار خود است. مشتریان ما شامل بیمارستانها ، روشهای پزشکی ، داروسازی ، تولید کنندگان ، دندانپزشکی و سایر موارد هستند.
فرکانس 1 قسمت / ربع
از آنجا که اکتبر 2014
پادکست healthcaresuccess.com/blog/c ..
طرفداران فیس بوک 1.9K followers دنبال کنندگان توییتر 4.8K ⋅ Domain Authority 47

3. مبادله هسته ای: پادکست بازاریابی مراقبت های بهداشتی

تبادل هسته: پادکست بازاریابی مراقبت های بهداشتی

میلواکی ، ویسکانسین ، ایالات متحده است درباره پادکست به عنوان یک بازاریاب مراقبت های بهداشتی ، با چالش های بازاریابی داخلی و خارجی روبرو هستید. بورس هسته ای یک سری مصاحبه با رهبران صنعت است که تغییر مورد نیاز در بازار امروز را برای پیشرفت در این بازار به طور فزاینده رقابتی درک می کند. اگر به دنبال یک رقابت رقابتی هستید ، این پادکست برای شما مناسب است.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست health.corecreative.com/insi ..
دنبال کنندگان توییتر 2.2K owers Instagram Followers 509 ⋅ Domain Authority 30

4. پادکست 10 دقیقه ای بازاریابی بهداشتی

10 پادکست بازاریابی بهداشتی 10 دقیقه

سالت لیک سیتی ، یوتا ، ایالات متحده درباره پادکست اگر شما یک دندانپزشک ، پزشک ، یک متخصص بهداشت و درمان یا یک مرکز توانبخشی دارو هستید و می خواهید تجارت خود را رشد دهید ، به رهبری با کیفیت بهتر برسید ، یک شهرت آنلاین ایجاد کنید که در بازار محلی شما بی نظیر باشد ، پس این چنین است پادکست برای شما 10 پادکست بازاریابی بهداشتی 10 دقیقه ای در اینجا قرار دارد ، بنابراین می توانید آنچه را که برای صعود به بالا لازم است یاد بگیرید. بیماران بیشتری دریافت کنید. آنلاین شوید و متوجه شوید برای رسیدن به عظمت.
فرکانس 4 قسمت / ربع
از آنجا که اکتبر 2014
پادکست مراقبت های بهداشتی.podbean.com
نامزدی اجتماعی 1 Authority دامنه 86

5. بازاریابی آنلاین برای پزشکان پادکست

بازاریابی آنلاین برای پزشکان پادکست

سیدنی ، نیو ساوت ولز ، استرالیا درباره پادکست بازاریابی آنلاین برای پزشکان نتیجه اصلی استرالیا است که محور بازاریابی جستجوی پزشکان و صنعت بهداشت است. آنها یک آژانس تخصصی بازاریابی دیجیتال هستند که منحصراً بر ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل متصل می شوند و ارائه دهندگان خدمات درمانی را با بیماران آینده نگر در جوامع اطراف خود متصل می کنند.
فرکانس 1 قسمت / ماه
از آنجا که آوریل 2018
پادکست onlinemarketingfordoctors.co ..
دنبال کنندگان توییتر 663 ⋅ Domain Authority 17

6. پادکست قیف سالم

پادکست قیف سالم

درباره پادکست بازاریابی دیجیتال در مراقبت های بهداشتی؟ بله ، اینجا بوده است و فقط طی یک دهه آینده رشد تصاعدی خواهد داشت. این همان چیزی است که ما در اینجا برای آموزش ، آموزش و بحث درباره همه موارد مرتبط با بازاریابی دیجیتال در ارتباط با مراقبت های بهداشتی هستیم. میزبان دکتر الکس انجار و دکتر ویل بوید در حال تمرین فیزیوتراپی و بنیانگذاران Healthy Funnel، LLC ، یک شرکت بازاریابی دیجیتال هستند.
فرکانس 1 قسمت / هفته
پادکست healthfunnel.libsyn.com
اداره دامنه 9

7. راس و رندی پادکست

راس و رندی پادکست

بتسدا ، مریلند ، ایالات متحده ، درباره پادکست راسل فاوست ، M.D یک متخصص گوش و حلق و بینی است. Russ عاشق برندینگ و بازاریابی مراقبت های بهداشتی است. پادکست دارای بازاریابی اینترنتی و مارک های اینترنتی برای پزشکان و مراقبت های بهداشتی است. نیازهای بازاریابی دیجیتال بهداشتی قسمتهای مختلف ما متفاوت است. ما به طور منظم قسمتهای “نکات در 10 با راس و رندی” را منتشر می کنیم تا به شما در درک ، توسعه و اجرای یک استراتژی بازاریابی از خود کمک کنند.
فرکانس 1 قسمت / ماه
از آنجا که مارس 2016
پادکست russandrandy.com
دنبال کنندگان توییتر 11 ⋅ Domain Authority 12

8. پادکست بازاریابی پزشکی

پادکست بازاریابی پزشکی

لکسینگتون ، کنتاکی ، ایالات متحده درباره پادکست پادکست به پزشکان و بازاریابان مراقبت های بهداشتی نکات و توصیه های عملی را برای کمک به بهبود بازاریابی در عمل ، رشد درآمد و تجربه تجربه بیمار به سطح بعدی ارائه می دهد.
فرکانس 1 قسمت / هفته
از آنجا که ژوئیه 2019
پادکست messenger.md/medical-marketi ..
دنبال کنندگان توییتر 1.2K ⋅ Domain Authority 15

9. ClinicFIX پادکست – استراتژی های بهداشت و درمان برای جریان نقدی بیشتر

ClinicFIX پادکست - استراتژی های بهداشت و درمان برای جریان نقدی بیشتر

درباره پادکست آیا می خواهید بر بازار محلی خود مسلط شوید؟ تصور کنید که چه حسی خواهد داشت که بیماران با پرداخت پول مداوم برای دیدن شما روبرو شوند …. پس گوش فرا دهید ، رویکرد منحصر به فرد ما برای بازاریابی پزشکی و فروش راهی بیشتر از سئو خسته کننده ، ارسال رسانه های اجتماعی و طراحی وب است. اگر از استراتژی نادرست استفاده کنید ، تمام تاکتیک هایی را که وقت ، پول و تلاش شما را هدر می دهد ، استفاده می کند. این پادکست در مورد استراتژی های بهتر روشنگری و اطلاع رسانی خواهد شد.
فرکانس 3 قسمت / ماه
از آنجا که نوامبر 2019
پادکست clinicfix.com
دامنه 1

10. پادکست MM&M

پادکست MM&M

نیویورک سیتی ، نیویورک ، ایالات متحده درباره پادکست سردبیران MM&M ، مارك اسكوویتز و لری دوبرو با افراد یادداشت برداری در داخل و اطراف دنیای بازاریابی مراقبت های بهداشتی مصاحبه می كنند ، و در مورد اخبار تأثیرگذار بر این بخش گپ می زنند. قسمت های جدید هر چهارشنبه منتشر می شود.
فرکانس 1 قسمت / هفته
پادکست mmm-online.com/the-mmm-podcast
دنبال کنندگان توییتر 10.6K Instagram Followers 601 Eng Engagement Social 1 Authority Domain Authority 60

11. رپ بهداشتی

رپ بهداشتی

درباره پادکست ما نمی توانیم مراقبت های بهداشتی را به همان روش ادامه دهیم. هر هفته دوتایی دلپذیر اثر گذار سلامت دیجیتال و جارد جانسون ، به همراه پیتر بالستریری ، جانباز صنعت ، وضعیت موجود در بازاریابی و فناوری مراقبت های بهداشتی را به سبک منحصر به فرد خود که هم سرگرم کننده و هم اطلاع رسانی می کند ، به چالش می کشد. اگر می خواهید بینش بهترین رهبران فکر این صنعت به روشی ارائه شود که شما را به اشک نمی ریزد ، به این موضوع بپیوندید!
فرکانس 2 قسمت / سال
از آنجا که آوریل 2018
پادکست shows.pippa.io/healthcare-ra ..
دنبال کنندگان توییتر 81 Authority Domain Authority 59

12. نمک دیجیتال

سالین دیجیتال

بمبئی ، ماهاراشترا ، هند درباره پادکست در اینجا ما در مورد بهترین شیوه های بازاریابی دیجیتال برای مشاغل مراقبت های بهداشتی ، بازاریابی دیجیتال برای پزشکان و بیمارستان ها ، شرکت های مراقبت های بهداشتی و موارد دیگر صحبت می کنیم.
فرکانس 2 قسمت / ربع
از آنجا که ژوئن 2019
پادکست digitalalsaline.com/podcast/page
دنبال کنندگان توییتر 15 owers دنبال کنندگان اینستاگرام 84 ⋅ تعامل اجتماعی 1 Authority Domain Authority 10Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “15 پادکست برتر بازاریابی بهداشتی که باید در سال 2019 دنبال کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *