15 پادکست برتر علوم اعصاب که باید در سال 2019 دنبال کنید


1. پادکست علوم مغز

پادکست علوم مغز

آلاباما ، ایالات متحده درباره پادکست Brain Science Podcast دارای جدیدترین کتابهای مربوط به علوم اعصاب و همچنین مصاحبه با دانشمندان برجسته از سراسر جهان است. دکتر کمبل ، میزبان ، یک پزشک باتجربه در زمینه فوریت و داروی تسکین دهنده و دارای علاقه دیرینه به داروهای ذهن بدن ، مغز و آگاهی است. او در این پادکست اکتشافات اخیر دنیای علوم اعصاب را به شکلی به اشتراک می گذارد که مردم با همه پیشینه ها می توانند از آن لذت ببرند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست brainsciencepodcast.com/bsp
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4،029.

2. Neuro Everyday | مجموعه پادکست های روانشناسی و علوم اعصاب

Neuro Everyday | مجموعه پادکست های روانشناسی و علوم اعصاب

استرالیا درباره پادکست مجموعه پادکست های Everyday Neuro با همکاری دکتر Janine Cooper دانش و الهام بخش را برای همه و هر کس که علاقه مند به زمینه های جذاب علوم اعصاب ، عصب شناسی و مغز انسان است ، فراهم می کند. این که آیا شما قبلاً این تجربه را دارید یا می خواهید در سفر خود به درک مغز انسان بپردازید و اینکه چگونه بر روانشناسی و رفتار ما تأثیر دارد ، بنابراین سری پادکست های Everyday Neuro چیزی برای ارائه به شما ارائه می دهد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست dailyneuro.com.au/podcasts
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 10.

3. پادکست NEI

پادکست NEI

کارلسباد ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست موسسه آموزش علوم اعصاب (NEI) متعهد است با ارائه آموزش های پزشکی تخیلی که بر بالاترین سطح یادگیری متمرکز است ، به ارتقاء سطح سلامت روان کمک کند. در هر قسمت فرصتی برای یادگیری مسائل جاری روانپزشکی از رهبران نظر کلیدی در حوزه پزشکی ارائه می شود. پادکست NEI برای هر کسی که علاقه ای به بیماریهای عصبی روانی و روانشناسی دارویی داشته باشد ، برای هر کسی ارزش دارد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست neiglobal.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

4- دانشمندان برهنه | علوم اعصاب برهنه

دانشمندان برهنه | علوم اعصاب برهنه

کمبریج ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست ذهن خود را با علوم عصبی برهنه ، ستون فقرات ، کاوش های ماهانه تعاملی عملکرد سیستم عصبی از دانشمندان برهنه باز کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست thenakeds Scientists.com/podca ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 36،068.

5. SAGE علوم اعصاب و مغز و اعصاب

SAGE عصب شناسی و عصب شناسی

درباره پادکست به پادکست رسمی رایگان از SAGE for Neuroscience & Neurology خوش آمدید. SAGE یک ناشر برتر بین المللی ژورنال ها ، کتاب ها و رسانه های الکترونیکی برای بازارهای دانشگاهی ، آموزشی و حرفه ای با دفاتر اصلی در لس آنجلس ، لندن ، دهلی نو و سنگاپور است.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست sageneuroscience.sage-عمومی ..
طرفداران فیس بوک 11،695. دنبال کنندگان توییتر 4،161.

6. علوم اعصاب WaterCooler

علوم اعصاب WaterCooler

بیرمنگام ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست پادکست که داستانهایی را به اشتراک می گذارد که اسطوره های متداول از علوم اعصاب و روان شناسی است تا بهترین داستان های پیرامون کولر آبی را به شما ارائه دهد
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
پادکست watercoolerneuroscience.co.u ..
طرفداران فیس بوک n / a. پیروان توییتر 106.

7. CortexCast | پادکست علوم اعصاب

CortexCast | پادکست علوم اعصاب

آکسفورد ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست به CortexCast ، پادکستی که مصاحبه های عمیق با علوم اعصاب برجسته جهان ارائه می دهد ، خوش آمدید. از طریق مکالمات قابل دسترسی برای هر کسی که علاقه ای به علم داشته باشد ، ما تکنیک های برش ، چالش های موجود در زمینه و چگونگی فکر کردن این محققان نه تنها در مورد مغز بلکه به طور کلی زندگی را بررسی می کنیم.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست podcasts.ox.ac.uk/series/cor ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،539.

8. پادکست 'خاموش ، مغز'

ایالات متحده درباره پادکست مراقبه ، روانشناسی و علوم اعصاب عملی به شما کمک می کند مغز خود را تغییر دهید و ذهن خود را به یک متحد تبدیل کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست shutupbrain.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

9. NOUS

NOUS

درباره پادکست NOUS با گفتگوهایی با اندیشمندان برجسته که در علوم اعصاب ، فلسفه ، روانپزشکی و پس از آن کار می کنند ، با عمیق ترین سؤالات در مورد ذهن مقابله می کند. هر قسمت دارای یک مکالمه عمیق است که بر یک ایده بزرگ متمرکز است. مغز چگونه هوشیاری ایجاد می کند؟ آیا بیماریهای روانی فقط زیست شناختی هستند؟ آیا محدودیت هایی برای قدرت علوم عصبی وجود دارد – یا اینکه در نهایت اسرار اراده و اخلاق آزاد پرده برداشته خواهد شد؟
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست nousthepodcast.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 459.

10. مغز الهام گرفته است

الهام بخش مغز

ایالات متحده درباره پادکست علوم اعصاب و هوش مصنوعی با هم بهتر کار می کنند. پل میدبروکس با متخصصین مصاحبه در مورد کار خود در رابط علوم اعصاب ، هوش مصنوعی ، علوم شناختی ، فلسفه ، روانشناسی و موارد دیگر انجام می دهد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست braininspired.co/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،090.

11. انستیتوی علوم اعصاب ماکس پلانک فلوریدا

موسسه علوم اعصاب ماکس پلانک فلوریدا

مشتری ، فلوریدا ، ایالات متحده است درباره پادکست داستان های علوم اعصاب از آزمایشگاه و زندگی توسط دانشمندان ، برای همه. این پادکست در مورد انتقال Neurotransitions: یک نگاه جذاب و در دسترس در دنیای تحقیقات علوم اعصاب ، کاوش در مباحث تحقیقاتی فعلی و فن آوری های نوظهور ، موضوعات بهداشت عمومی در حوزه علوم زیست پزشکی ، تقاطع بین علم و جامعه و چشم اندازها و تجربیات منحصر به فرد در سراسر نسل های مختلف دانشمندان علوم اعصاب
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست mpfi.org/news-media/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 474.

12. پادکست علوم اعصاب Mindset

پادکست اعصاب Mindset

درباره پادکست دریابید که چگونه معماری و رفتار مغز انسان تحت تأثیر ترسهای ناخودآگاه و رفتارهای اجتماعی قرار دارد. با تمرکز روی طرز فکر ، رابطه ، بیو فیدبک ، و ایمنی روانشناختی راهکارهای مبتنی بر علم را بدست آورید و به کشف علم علمی مغز-بدن بپردازید که به شما کمک می کند تا اصیل تر ، کمتر از شکست و ترس از شکست و در مدیریت بهتر احساسات خود استفاده کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست stefaniefayefrank.com/mindse ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “15 پادکست برتر علوم اعصاب که باید در سال 2019 دنبال کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *