20+ الگوهای Mobileframe برنامه تلفن همراه: iPhone + Android


اگر می خواهید یک برنامه تلفن همراه با یک تجربه کاربری عالی ایجاد کنید ، همیشه باید پروژه خود را با یک قاب سیم شروع کنید. در این پست ، ما مجموعه ای از الگوهای مدرن wireframing برنامه تلفن همراه را به اشتراک می گذاریم تا به شما در شروع روند طراحی خود کمک کند.

هنگام استفاده از یک الگوی فریم ورک ، دیگر لازم نیست ساعت ها وقت خود را برای ساختن طرح ها ، دکمه ها ، مکان های نگهدارنده تصویر و سایر عناصر دیگر که ایجاد صفر است انجام دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قالب ها را ویرایش کنید و عناصر را از قبل تنظیم مجدد کنید تا بتوانید طراحی فریم ورک را برای برنامه خود تهیه کنید.

ما تعدادی از بهترین برنامه های تلفن همراه برنامه را که می توانید برای طراحی هر دو رابط کاربری آیفون و برنامه Android استفاده کنید ، همه در قالب فایلهای مختلف به دست آورده ایم.

انتخاب برتر

وفاداری بالا - کیت Wireframe Android و iOS

High Fidelity مجموعه عظیمی از قالب های پخش سیم است که شامل چیدمان هایی برای طراحی رابط کاربری برنامه اندرویدی و iOS است.

این بسته نرم افزاری دارای طرح های وایریمی موبایل در 7 دسته مختلف است. می توانید قالب ها را با استفاده از Adobe XD ، Sketch و Figma نیز ویرایش و تنظیم کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

این کیت سیم کشی کاملاً ویژه است. نه فقط به این دلیل که دارای طرح های حرفه ای زیادی است. بیشتر به دلیل این که شامل طرح بندی هایی برای برنامه های iOS و Android است. و همچنین در قالب های مختلف فایل ارائه می شود.

Baseframe - قالبهای Wireframe UI KIT 200+

Baseframe یکی دیگر از بسته های بزرگ قالب های wireframe است. این بسته با بیش از 200 قالب طرح منحصر به فرد ارائه می شود. این برنامه از دو برنامه iOS و Android برای موبایل پشتیبانی می کند و قالب ها در قالب پرونده Sketch در دسترس هستند.

iOS Wireframe Mobile UIT KIT (PSD)

اگر از طرفداران فتوشاپ هستید ، می توانید از این کیت سیم پردازی تلفن همراه برای طراحی فریم های منحصر به فرد برنامه با استفاده از برنامه مورد علاقه خود استفاده کنید. این شامل 150 قالب منحصر به فرد است که می توانید به راحتی با استفاده از فتوشاپ سفارشی سازی کنید. کیت UI در قالب Sketch و Adobe XD نیز موجود است.

Letur - کیت Wireframe برنامه تلفن همراه

اجازه نده آن رنگ های صورتی روشن شما را گیج کنند. این یک کیت wireframe نیست که فقط برای طراحی برنامه های تلفن همراه زنانه ساخته شده است. همچنین برای بسیاری از طرح های رابط کاربری برنامه دیگر مناسب است. این شامل 26 طرح بندی موبایل به راحتی قابل ویرایش در قالب های Adobe XD و Photoshop است.

پراید - کیت Wireframe Minimal Mobile

Pride مجموعه ای از قالب های مجهز به سیم پردازی با تلفن همراه است که دارای قالب های مختلف رابط کاربری برای ایجاد تجربیات برنامه تلفن همراه است. این بسته شامل بیش از 30 طرح رابط منحصر به فرد در قالب پرونده PSD Photoshop.

گردآورنده - کیت UI در iOS Wireframe

مجموعه بزرگ دیگری از قالبهای قالبهای wireframe. این کیت برای طرح بندی برنامه های موبایل iOS طراحی شده است. این برنامه با بیش از 200 قالب با طرح بندی در 22 دسته مختلف ارائه شده است. می توانید با استفاده از Adobe XD آنها را سفارشی کنید.

کیت وای فای رایگان خلاق iOS

این مجموعه ای از قالب های قالب رایگان سیم است. این مجموعه شامل مجموعه ای از طرح بندی های ساده روی صفحه نمایش موبایل با طرح های زیبا و مدرن است. قالب ها نیز به راحتی قابل تنظیم هستند.

کیت Wireframe رایگان موبایل برای Adobe XD

این کیت سیم کشی رایگان شامل طراحی های رابط کاربری موبایل حداقل و تمیز است. به راحتی می توانید با استفاده از Adobe XD طرح ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید تا آنها را به خود اختصاص دهید.

الگوهای کیت Wireframe Minimal Mobile

اگر به دنبال یک کیت سیم کارت تلفن همراه با یک طراحی ساده هستید ، این مجموعه الگوهای UI برای شما مناسب است. این برنامه شامل بیش از 90 قالب منحصر به فرد از قالب برنامه های تلفن همراه با طرح های ساده و تمیز است. قالب ها در قالب های Sketch و Illustrator نیز موجود هستند.

Sketchy - کیت Wireframe خلاق iOS

Sketchy مجموعه ای از الگوهای خلاقانه سیم پردازی برای طراحی رابط های برنامه iOS است. این همراه با 218 قالب رابط برنامه است که از بیش از 500 عنصر تشکیل شده است. قالب ها در 29 دسته مختلف در دسترس هستند.

داشبورد و نمودارها - کیت Wireframe iOS 13

این مجموعه از قالب های سیم کشی تلفن همراه به طور کامل برای ایجاد واسط برنامه IOS 13 بهینه شده است. علاوه بر مادربردهای داشبورد و نمودار ، این سری همچنین شامل الگوهای قالبهای پیاده روی ، صفحات تنظیمات و موارد دیگر می باشد. حتماً همه آنها را بارگیری کنید.

UIXO - iOS 12 Wireframe UI & UX Kit

کیت سیم کشی منحصر به فرد برای طراحی برنامه های iOS با تم های رنگ تیره. این بسته نرم افزاری با بیش از 100 صفحه نمایش برنامه منحصر به فرد در 16 دسته ارائه می شود. شما می توانید نسخه Lite این کیت wireframing را از اینجا بارگیری کنید.

Liberty - Sketch & PSD کیت Wireframe موبایل

Liberty یک کیت مدرن برای پخش سیم است که می توانید از آن برای تهیه طرح های شیک و جذاب برنامه استفاده کنید. این بسته شامل 125 طرح بندی صفحه نمایش برنامه در 9 دسته می باشد. قالب ها در قالب های Sketch و Photoshop نیز موجود هستند.

کیت Wireframe Mobile Sketch رایگان

یکی دیگر از کیت های پخش سیم رایگان برای طراحی واسط های مختلف برنامه تلفن همراه. این کیت شامل بیش از 20 قالب منحصر به فرد برای قالبهای فریم با طرح بندی های قابل ویرایش آسان است. قالب ها در قالب پرونده Sketch آمده اند.

برنامه موسیقی رایگان Wireframe UX Kit

این کیت wireframe رایگان دارای طراحی کامل یک برنامه موسیقی است. این برنامه شامل قاب های سیم برای همه صفحه هایی است که برای طراحی یک برنامه ، به ویژه برنامه هایی برای پخش موسیقی باید به آنها نیاز داشته باشید.

اسکلت - کیت Wireframe Mobile PSD

با استفاده از این کیت wireframing بی نظیر ، اسکلت برنامه تلفن همراه مناسب را تهیه کنید. این شامل 22 طرح بندی صفحه نمایش منحصر به فرد با طرح های به راحتی قابل تنظیم است. می توانید با استفاده از فتوشاپ ، قابهای سیم را ویرایش کنید.

Mobnet - کیت Wireframe تلفن همراه

یکی دیگر از کیت های wireframe برای طراحی واسط کاربر مدرن موبایل. این کیت با 23 چیدمان برنامه مختلف با لایه های سازمان یافته و فونت های رایگان بسته بندی شده است. قالب ها با فرمت پرونده PSD در دسترس هستند.

iPhone - Kit Wireframe iOS

این کیت اگر برنامه iOS از آن استفاده کند ، برای طراحی واسط های بلاگ نویسی و مجله مناسب ترین برنامه را ضبط می کند. این شامل 90 صفحه نمایش است که با آیفون X و آیفون 11 سازگار است. شما می توانید آنها را با استفاده از Sketch ویرایش کنید.

Turbo - کیت Wireframe برنامه iOS

Turbo مجموعه ای از قالب های wireframe iOS است که با طرح بندی در 9 دسته مختلف ارائه می شود. این شامل 100 قالب UI تلفن همراه است. می توانید با استفاده از Sketch ، Illustrator یا Photoshop ، آنها را به سادگی ویرایش و تنظیم کنید.

قالب های Wireframe قابل چاپ

قادر به چاپ طرحهای قاب سیم خود می تواند بسیار مفید باشد. این امکان را به شما می دهد تا در جلسات و به مشتریان ، طرح های قاب سیم خود را نشان دهید. این بسته شامل 55 قالب برای هر دو رابط رومیزی و تلفن همراه با طرح های قابل چاپ است.

eBlocks - کیت Wireframe رایگان تجارت الکترونیکی

این کیت سیم کشی رایگان ، دارای چندین طرح صفحه نمایش تلفن همراه برای طراحی برنامه ها و فروشگاه های تجارت الکترونیکی است. قالب ها با فرمت فایل Sketch که به راحتی قابل ویرایش است ، در دسترس هستند.

کیت Ui Wireframe رایگان موبایل (طرح)

یکی دیگر از کیت های پخش سیم رایگان تلفن همراه که دارای طرح بندی ساده رابط کاربری است. این کیت به چندین صفحه نمایش ارائه می شود که می توانید از آنها برای ایجاد برنامه های منحصر به فرد برای iOS و Android استفاده کنید.

کار روی طراحی وب سایت؟ سپس بهترین مجموعه قالبهای قالب وب سایت ما را بررسی کنید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ الگوهای Mobileframe برنامه تلفن همراه: iPhone + Android”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *