20+ بهترین اقدامات فتوشاپ عروسی


اضافه کردن جلوه های شیک به عکس های عروسی (مانند فیلترهای یکپارچهسازی با سیستمعامل ، روستیک و خلق و خوی) این روزها یک روند محبوب است. یکی از ساده ترین راه ها برای افزودن این نوع افکت ها به عکس های شما ، با این موارد است: انتخاب ما از بهترین اقدامات فتوشاپ عروسی!

این که آیا شما قبل از آپلود کردن آنها در رسانه های اجتماعی و وب سایت عروسی خود سعی در بهبود عکس های عروسی خود دارید یا یک طراح / عکاس آزاد هستید که در تمام آلبوم های عکس عروسی کار می کنید ، این اقدامات فتوشاپ مطمئناً مفید خواهد بود.

در این پست ما مجموعه ای از بهترین اقدامات فتوشاپ عروسی را ارائه می دهیم که می توانید برای بهینه سازی عکس های خود فوراً عکس های خود را به کار بگیرید تا جلوه های ویژه فوق العاده ای پیدا کنند (و خلاصه ای از محبوب ترین سبک های جلوه های عکس عروسی).

اقدامات 1 میلیون + فتوشاپ ، افزودنیها و طراحی منابع با بارگیری نامحدود

هزاران مورد از عملکردها و افزودنیهای خیره کننده فتوشاپ را با عضویت Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در هر ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 اقدام ، تنظیمات از پیش تعیین شده ، الگوهای طراحی ، مضامین ، عکس ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

اقدامات فتوشاپ را کاوش کنید

انتخاب برتر

عروسی روستایی - ایستگاه از پیش تنظیم شده خام دوربین برای فتوشاپ

Rusting Wedding یک مجموعه عظیم از جلوه های عکس عروسی است که به عنوان ایستگاه از پیش تنظیم شده Photoshop Camera Raw و از پیش تنظیم های Lightroom ارائه می شود. این بسته 50 جلوه مختلف دارد.

Camera Raw در Photoshop مشابه با Lightroom کار می کند و به شما امکان می دهد با استفاده از تنظیمات متعدد ، به راحتی جلوه ها را تنظیم کنید. حتی اگر این اقدامات نیستند ، از پیش تعیین شده های Camera Raw همچنین به شما امکان می دهد فقط با چند کلیک جلوه هایی را در عکس ها اعمال کنید. برای استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم شده ، به Photoshop CS6 یا بالاتر نیاز دارید.

چرا این یک انتخاب برتر است

ایستگاه از پیش تنظیم شده دوربین خام برای عکس های عروسی ایده آل است زیرا با فرمت های فایل تصویری RAW کار می کنند. این ایستگاه از پیش تنظیم همچنین گزینه های پیشرفته تری برای شخصی سازی جلوه ها نیز ارائه می دهد.

اکشن فتوشاپ مات Wedday Matte

Wedday یک اقدام فتوشاپ است که به طور خاص برای بهینه سازی عکس های عروسی ساخته شده است. این برنامه با جلوه های غیر مخرب ، به شما امکان می دهد تا عکس های عروسی خود را به راحتی با رنگ آمیزی پاستیل مات زیبا بهبود بخشید. با Photoshop CS4 و بالاتر کار می کند.

25 عمل فتوشاپ عروس

این مجموعه ای از اقدامات فتوشاپ عروسی است که برای بهینه سازی عکس های عروس به خوبی کار می کند. با این حال ، آنها باید برای تقویت عکس های زوج و داماد نیز به خوبی کار کنند. این شامل 25 عمل مختلف Photoshop با جلوه های مختلف است.

اقدامات عروسی سلطنتی عکس فتوشاپ

Royal Wedding Pro مجموعه ای از اقدامات Photoshop است که برای عکاسان حرفه ای عروسی ساخته شده است. این هدف به شما کمک می کند تا بتوانید با کمک به شما بتوانید عکسهای مربوط به درگیری ، پیش از ساقه در فضای باز و انواع دیگر عکس های عروسی را بهینه کنید.

اکشن فتوشاپ Peony

این یک اقدام ویژه Photoshop است که برای نشان دادن رنگ های واقعی آن عکس های کم نور و کسل کننده در فضای باز طراحی شده است. این نه فقط برای بهبود عکس های عروسی بلکه برای بهبود انواع عکس ها ، یک اقدام ضروری PS است.

اکشن فتوشاپ عروسی کارامل

Caramel یک عمل فتوشاپ است که می توانید از آن برای بهینه سازی عکس های عروسی خود که در فضای باز و شرایط نور طبیعی گرفته شده استفاده کنید. این عمل با ویرایش آسانتر ، اثر غیر مخرب را با لایه های تنظیم ایجاد می کند.

اقدامات فتوشاپ عروسی سلطنتی رایگان

اقدامات رایگان Photoshop در این مجموعه برای اضافه کردن لمس های مختلف حرفه ای به عکس های عروسی شما طراحی شده است. این اقدامات به شما کمک می کند سبک های مختلفی از جلوه های عروسی را به صورت رایگان ایجاد کنید.

اقدامات رایگان فتوشاپ عروس

مجموعه ای از 5 اقدام موثر فتوشاپ برای بهبود عکاسی عروسی به خصوص عکس های عروس. این بسته دارای عملکردهایی است که با Photoshop CS3 و بالاتر سازگار است.

12 اثر عروسی زیبا

این مجموعه همچنین شامل یک سری جلوه های زیبایی است که می توانید برای اضافه کردن جلوه ها و فیلترهای ویژه تر به عکس های عروسی در فضای باز خود استفاده کنید. این برنامه با 12 عمل متفاوت با جلوه های ظریف فیلم محو شده همراه است.

اقدامات فتوشاپ Suburbia

Suburbia مجموعه ای از اقدامات چند منظوره Photoshop است که می توانید برای بهینه سازی عکس ها از عروسی گرفته تا نوزادان و عکس های خانوادگی استفاده کنید. این بسته شامل 6 عمل مختلف فتوشاپ است که دارای جلوه های روستایی ، نرم و بسیاری از جلوه های دیگر است.

اقدامات سیاه و سفید فتوشاپ

اضافه کردن یک اثر سیاه و سفید یک روش عالی برای افزودن اصالت بیشتر برای عکس های عروسی است. با این مجموعه اقدامات Photoshop ، شما قادر خواهید بود یک اثر B&W واقعاً حرفه ای بسازید و به دلخواه خود آن را شخصی سازی کنید.

عکسهای HDR Stock Photos

این مجموعه اقدامات فتوشاپ به شما کمک می کند بدون نیاز به گرفتن چندین عکس و آشفتگی در معرض نورهای مختلف ، یک محدوده Dynamic Range واقع بینانه ایجاد کنید. این شامل 18 عمل است که با Photoshop CS4 یا بالاتر سازگار است.

20 اقدام رایگان عروسی فتوشاپ v1

این بسته نرم افزاری شامل 20 عمل حرفه ای و رایگان Photoshop است که می توانید برای بهبود عکس های عروسی خود با فیلترها و افکت های مختلف استفاده کنید. این اقدامات با Photoshop CS3 و بالاتر سازگار است.

20 اقدام فتوشاپ عروسی رایگان v2

این دومین نسخه از بسته نرم افزاری قبلی است که شامل 20 عمل شگفت انگیز دیگر فتوشاپ برای تقویت عکس های عروسی است. اثرات این اقدامات نیز به راحتی قابل ویرایش است.

عکس های تاریک عکس های فتوشاپ

عکاسی تاریک مجموعه ای از اقدامات Photoshop است که به شما امکان می دهد جلوه ای تاریک و شیک به عکس های عروسی خود بدهید تا آنها را منحصر به فرد و معتبر جلوه دهید. این بسته شامل 10 عمل مختلف PS است.

کربنیوم - اقدامات PS و سیاه

اقدامات فتوشاپ در این بسته نرم افزاری به شما امکان می دهد تا یک اثر کروماتیک منحصر به فرد به عکس های عروسی خود بیفزایید و آنها را به مرور زمان سفر کنید. این شامل 16 عمل مختلف با جلوه های مختلف و بهینه سازی ها است.

اقدام فتوشاپ MicroPro Fantasy Pink

این اقدام فتوشاپ زرق و برق دار جلوه ای زیبا و رنگارنگ ایجاد می کند که ظاهر و احساس عکس های عروسی شما را به کلی تغییر خواهد داد. این ایده آل برای اضافه کردن جلوه ویژه ای به عکس های در فضای باز است.

اقدامات فتوشاپ پری ردوود

ردوود یک عمل خلاق فتوشاپ است که جلوه ویژه ای را برای ایجاد عکس های شما ایجاد می کند تا مانند عکس های خارج از یک فیلم فانتزی گرفته شود. این شامل 3 عمل متفاوت با جلوه های منحصر به فرد است تا عکس های عروسی شما جادویی تر به نظر برسد.

50 بسته نرم افزاری اقدامات فتوشاپ عروسی فیلم نویر

این مجموعه عملکردهای فتوشاپ برای بهینه سازی عکس های عروسی ، پرتره ، عکس در فضای باز و موارد دیگر ، گزینه های زیادی را برای شما رقم خواهد زد. این شامل 30 اثر رنگی سینمایی و 20 اثر سیاه و سفید است.

6 اقدام رایگان فتوشاپ عروسی

این مجموعه ای از 6 عمل خلاق فتوشاپ عروسی است که شامل افکت ها و پیشرفت های مختلف از جمله جلوه های مات و جلوه های سیاه و سفید می باشد. استفاده از عکس های عروسی شما رایگان است.

اکشن فتوشاپ جدید عروسی مدرن

یک اقدام رایگان فتوشاپ با جلوه ای جذاب که می توانید برای بهینه سازی و تقویت عکس های عروسی استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا لحنی ظریف به عکس های خود اضافه کنید.

عکس های عروسی فیلتر عکس اکشن فتوشاپ

این مجموعه ای از اقدامات Photoshop است که شامل 50 اثر مختلف رنگ است. شما می توانید از این مجموعه برای افزودن فیلترهای رنگی خلاقانه به عکس های عروسی خود ، از جمله جلوه های مات ، پرنعمت و یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده کنید.

7 اثر عکس عروسی

این بسته با 7 اقدام منحصر به فرد فتوشاپ برای تقویت و بهینه سازی عکس های عروسی برای لحن کامل و اضافه کردن جلوه های شیک ارائه شده است. این اقدامات اثرات غیر مخرب و قابل تنظیم ایجاد می کنند.

عروسی - اقدامات فتوشاپ

مجموعه ای از 15 اقدام فتوشاپ برای بهبود عکاسی عروسی. این شامل جلوه هایی است که به خوبی با پرتره ، عکس در فضای باز و عکس های گروهی کار می کند.

عروسی پک - اقدامات فتوشاپ پرنعمت

اگر روی یک آلبوم عکس عروسی با مضمون پرنعمت کار می کنید ، این مجموعه اقدامات Photoshop مفید خواهد بود. این شامل 18 عمل Photoshop است که دارای جلوه ها و سبک های مختلف با الهام از پرنعمت است.

اقدامات مدرن فتوشاپ عروسی

این بسته نرم افزاری شامل 25 اقدام Photoshop برای کمک به شما در بهینه سازی و بهینه سازی عکس های عروسی است. این برنامه شامل 5 عمل اساسی ، 15 عمل روز عروسی و 5 عمل پایان و روتوش است.

عشق تابستانی - اقدامات عروسی عاشقانه فتوشاپ

این اقدام فتوشاپ بی نظیر به شما امکان می دهد با ارائه یک ظاهر خلاقانه و ظاهری مانند تابستان ، عکس های عروسی در فضای باز خود را ارتقا دهید. این عمل یک اثر غیر مخرب ایجاد می کند.

WEDDLIGHT - اثرات نورپردازی اقدامات فتوشاپ عروسی

این عملکرد فتوشاپ برای بهینه سازی پرتره های عروسی مناسب است و با لایه های تنظیم ، جلوه ای غیر قابل ویرایش به راحتی قابل تنظیم می دهد.

LEAVE BLACK - جلوه های ویژه اکشن فتوشاپ عروسی

یکی دیگر از اقدامات خلاقانه فتوشاپ که جلوه ای زیبا با طراحی تیره ایجاد می کند تا رنگ های خاصی را در عکس های عروسی شما برجسته کند. این عمل نیز به راحتی قابل تنظیم است.

5 سبک تأثیر عکس عروسی

اگر قصد ویرایش عکس های عروسی را با استفاده از یک موضوع مرسوم ، مد روز ، این سبک های جلوه دادن بسیار مفید خواهند بود.

1. سبک پرنعمت

اقدام عروسی پرنعمت برای فتوشاپ

اگر می خواهید عکس های عروسی خود را از هم متمایز کنید ، سبک پرنعمت برای شما مناسب است. در این سبک از رنگ ها و جلوه های پرنعمت استفاده می شود تا نمای قدیمی مدرسه به عکس های شما ببخشد.

2. سبک و سبک

25 عمل فتوشاپ عروس

اگر به دنبال ایجاد زیبایی طبیعی و زیبا در عکس های عروسی هستید ، سبک و هوای مطلوبی کامل است. این سبک از عکس ها نیز به نظر می رسد حرفه ای تر نیز به نظر می رسد.

3. سبک مود

اقدامات عروسی دسته گل برای فتوشاپ

عکس های سبک مود دارای لحن کمی تیره تر هستند که جلوه خاصی در انواع مختلف عکس های عروسی ایجاد می کنند. این سبک اما برای عکس گرفتن در فضای باز مناسب ترین است.

4- سبک سیاه و سفید

اقدامات سیاه و سفید فتوشاپ

هیچ چیز از ظاهر کلاسیک عکاسی سیاه و سفید ضرب نیست. اگر می خواهید در عکس های عروسی خود ظاهری بی موقع ایجاد کنید ، این سبکی است که باید برای آلبوم خود انتخاب کنید.

5- سبک مات

اکشن فتوشاپ مات Wedday Matte

عکس های عروسی به سبک مات دارای رنگ های نرم و کمی روشنایی اضافی هستند تا نوعی جلوه مانند غبار را به رنگ سفید نشان دهند. این سبک برای عکاسی مدرن عروسی به خصوص برای عکس های دیجیتال مناسب است.

برای الهام بخشیدن بیشتر ، مجموعه ما از بهترین اقدامات فتوشاپ پرتره را بررسی کنید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین اقدامات فتوشاپ عروسی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *