20+ بهترین الگوهای طراحی برنامه در iOS


Sketch یکی از محبوب ترین ابزارهای ویرایش گرافیک بردار است که طراحان رابط کاربری نمی توانند بدون آن زندگی کنند. این برنامه آن را برای طراحان بسیار آسان می کند تا بتوانند رابط کاربری سیال تلفن همراه را به روشی برخلاف هر ابزار دیگری که در آنجا است ، طراحی کنند.

آیا می دانید که در واقع می توانید روند طراحی برنامه ها و رابط ها در Sketch را با قالب ها آسانتر کنید؟

با استفاده از قالب های Sketch ، می توانید بخش های از پیش طراحی شده را وارد کنید که برای طراحی واسط های برنامه نیاز دارید ، مانند آیکون های برنامه ، چیدمان رابط ، چیدمان محتوا ، صفحه نمایش و سایر موارد دیگر که می توانید به راحتی کپی و چسباندن آن را برای طراحی برنامه های شخصی خود داشته باشید.

برای این مجموعه ، ما مجموعه ای از بهترین قالب های برنامه Sketch iOS را تهیه کردیم که شامل طرح های رابط برنامه iOS است که برای ساخت انواع مختلف برنامه ها طراحی شده است. بعلاوه ، ما نکاتی را در مورد نحوه استفاده از الگوی برنامه Sketch iOS برای کمک به شروع کار شما به اشتراک می گذاریم

انتخاب برتر

کیت Wireframe برای برنامه iOS برای Sketch

با مجموعه ای از بیش از 2000 مؤلفه ، این کیت wireframing کامل برنامه iOS به شما امکان می دهد تا به سرعت وام های مختلف را برای انواع مختلف برنامه های تلفن همراه ایجاد کنید.

این برنامه شامل بیش از 150 قالب رابط کاربری در 15 دسته مختلف ، از جمله صفحه نمایش ثبت نام ، چرخ دستی خرید ، پروفایل ، ناوبری و موارد دیگر می باشد.

چرا این یک انتخاب برتر است

بهترین چیز در مورد این کیت سیم کشی برق این است که دارای الگوهای برای هر نوع صفحه است که برای ایجاد یک رابط کاربری برنامه کامل نیاز دارید. تمامی عناصر موجود در قالب نیز در قالب برداری در دسترس هستند ، به شما امکان می دهد تا به راحتی ویرایش ، تغییر اندازه و تنظیمات را به ترجیح خود تغییر دهید.

برنامه ورود به سیستم UI الگوهای طراحی کیت

این مجموعه ای از قالب های صفحه نمایش ورود به سیستم زیبا است که می توانید برای طراحی صفحات ورود به سیستم مدرن برای انواع مختلف برنامه های تلفن همراه استفاده کنید. بسته نرم افزاری شامل 5 طرح مختلف صفحه ورود به سیستم با طرح بندی های قابل ویرایش آسان است.

قالب های قالب UI کیت UI در حال پردازش

ایجاد صفحه نمایش روی صفحه می تواند چالش برانگیز باشد زیرا باید در طراحی بی نظیر باشد و درک کاربران نیز آسان باشد. این کیت مجهز به تسهیلات کمک می کند تا روند کار برای شما آسانتر شود. این شامل 6 صفحه نمایش روی پردازنده iOS است که می توانید برای طراحی صفحات استقبال از برنامه خود استفاده کنید.

برنامه Bacao - 30 صفحه نمایش iOS و Android

Bacao یک مجموعه کامل از الگوهای صفحه نمایش iOS و Android است که دارای طرح های متنوعی برای ایجاد موضوعات و صفحات مورد علاقه است. این بسته شامل 30 صفحه نمایش مختلف است. همچنین می توانید بقیه طرح های صفحه نمایش را برای این مفهوم برنامه در اینجا پیدا کنید.

Myusic - الگوهای صفحه ثبت نام کنید

Myusic یک کیت الگوی برنامه موسیقی است. با این وجود ، این الگوی خاص می تواند برای ایجاد صفحات ورود و ثبت نام برای انواع برنامه ها مورد استفاده قرار گیرد. می توانید بقیه الگوهای صفحه برنامه را در اینجا بیابید.

Knock Mobile UI Kit Wireframe Screen

این یک کیت سیم کشی کامل برنامه iOS است. شما می توانید از آن برای طراحی واسط های مختلف کاربر برنامه تجارت الکترونیک و طراحی فروشگاه استفاده کنید. بسته نرم افزاری شامل 69 قالب منحصر به فرد با عناصر و اجزای به راحتی قابل تنظیم است.

LunchTime - الگوی برنامه رایگان iOS

این یک کیت UI برنامه iOS رایگان برای Sketch است. این شامل چندین الگوی صفحه نمایش برنامه ها و طرح هایی است که می توانید برای طراحی جلسه ، رزرو قرار ملاقات و برنامه ریزی برنامه ها با یک فرایند مرحله به مرحله استفاده کنید.

الگوهای سازگار با کیت UI در iOS Walkthroughs

با استفاده از این کیت الگوهای Sketch ، یک مسیر موفقیت آمیز جذاب و مؤثر را برای برنامه خود ایجاد کنید. این شامل 6 قالب صفحه نمایش iOS با طرح های شیک و پرشور است. هر قالب همچنین دارای طرح بندی هایی به راحتی قابل ویرایش است.

Foodly - سفارش تحویل کیت UI در iOS و Android

Foodly یک الگوی برنامه سفارش و تحویل مواد غذایی منحصر به فرد و حداقلی است. این در چندین سبک طراحی ارائه می شود و قالب ها در Sketch ، Adobe XD و Figma در دسترس هستند. و همچنین طرح بندی هایی برای دستگاه های iOS و Android.

برنامه Wallet My - کیت UI iOS و Android من

این یک الگوی برنامه کیف پول خلاق است که با هر دو صفحه نمایش برنامه های iOS و Android ارائه شده است. این قالب ها برای طراحی برنامه های بانکی ، مالی و cryptocurrency ایده آل هستند.

ورود به سیستم پروژه - الگوی رایگان Sketch iOS

مجموعه دیگری از قالب های Sketch رایگان. این بسته شامل مجموعه نمایشگرهای ورود به سیستم منحصر به فرد برای برنامه های iOS است. هر الگوی دارای طراحی خاص خود است و به شما امکان می دهد تا به راحتی با تنظیمات برگزیده خود نیز سفارشی شوید.

Flok - الگوهای قالب کیت UI در iOS

این کیت UI کامل برای Sketch با بیش از 110 صفحه نمایش iOS با طرح بندی محتوای زیبا و بصری ارائه می شود. صفحه نمایش در 19 دسته مختلف موجود است که به شما کمک می کند انواع واسط ها و صفحه نمایش های iOS را برای برنامه های مختلف طراحی کنید.

Origin Mobile - کیت UI Sketch

Origin مجموعه ای از 65 صفحه نمایش منحصر به فرد در iOS است که مجموعه ای از طرح های برنامه را در 6 دسته مختلف از جمله فرم ورود به سیستم ، پیمایش ، مسیرهای پیاده روی ، پروفایل ها و موارد دیگر ارائه می دهد. قالب ها کاملاً قابل تنظیم هستند و شامل مجموعه ای از آیکون های رایگان نیز می شوند.

9 قالب برنامه فروشگاه تجارت الکترونیک

این بسته همراه با 26 طرح بندی صفحه نمایش تلفن همراه منحصر به فرد در iOS طراحی شده برای ایجاد تجارت الکترونیکی ، خرده فروشی و رابط برنامه خرید. قالب ها دارای بیش از 100 عنصر UI هستند که می توانید به راحتی آنها را برای ایجاد طرح های شخصی خود تنظیم کنید.

UIXO - iOS 12 Wireframe UI & UX Kit

یک کیت سیم کشی کامل کامل کامل iOS که برای iOS 12 طراحی شده است. این بسته شامل بیش از 100 عنصر UI و قالب صفحه نمایش آیفون X در 16 دسته مختلف است. شما می توانید از آن برای ساختن صفحه نمایش UI برای برنامه های مختلف با طرح های مینیمال و مدرن استفاده کنید.

پرتال - کیت قالب UI Sketch

مجموعه عظیمی از الگوهای صفحه نمایش Sketch iOS که شامل بیش از 200 طراحی صفحه نمایش مختلف است. این بسته دارای قالب های مختلف در 8 دسته مختلف با عناصر بردار است که می توانید هرچقدر دوست دارید ویرایش ، تغییر اندازه و تنظیم کنید.

Planguru - کیت UI موبایل رایگان برای طراحی

Planguru یک کیت الگوی UI ساده و رایگان Sketch UI است که دارای چندین صفحه نمایش یک برنامه همراه برای برنامه ریزی ملاقات و قرار ملاقات است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی خود از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

الگوهای صفحه نمایش روی صفحه نمایش تلفن همراه

مجموعه ای از 3 صفحه نمایش خلاق روی صفحه نمایش تلفن همراه که می توانید برای طراحی مراحل پیشرفت و مدرن و زیبا برای طراحی برنامه iOS خود استفاده کنید. فری بورد به عنوان یک پرونده Sketch که به راحتی قابل تنظیم است در دسترس است.

الگوهای طراحی سیستم طراحی موبایل

این کیت UI پیشرفته برای Sketch است که با بیش از 200 نماد ، نمودار پاسخگو و راهنماهای سبک ارائه می شود و به شما امکان می دهد تا واسط های کاربری برنامه منحصر به فرد خود را تهیه کرده و گردش کار خود را سرعت بخشید. این شامل عناصر مناسب برای برنامه های iOS و Android است.

کیت UI با اطمینان بالا Wireframe برای iOS و Android

کیت wireframing UI برنامه مدرن دیگر که مجموعه ای از صفحه نمایش برنامه ها و طرح بندی ها را در 7 دسته مختلف ارائه می دهد. قالب های موجود در این بسته کاملاً با Sketch ، Adobe XD ، Photoshop و Figma سازگار است.

کیت UI موبایل Atro - Sketch & Adobe XD

Atro مجموعه ای از صفحه نمایش های زیبای تلفن همراه است که دارای چند طرح بندی صفحه است که می توانید برای یافتن الهام از طراحی برنامه بعدی iOS خود از آنها استفاده کنید.

بسته نرم افزاری رایگان با 12 صفحه نمایش خلاق موبایل مانند صفحه نمایش پیام رسانی ، پیشرفت ، صفحه های ورود به سیستم و موارد دیگر با عناصر قابل ویرایش ، نمادها و گرافیک های برداری قابل استفاده است.

طراحی های مدرن و خلاقانه این قالب ها باعث می شود تا این شخصیت آزاد از جمعیت متمایز شود. توانایی تنظیم قالبها با Sketch ، Adobe XD و Figma نیز از دیگر مزایای آن است.

Hexagon - الگوهای طرح کیت UI تلفن همراه

Hexagon یک کیت UI خلاق موبایل برای Sketch است که می توانید برای ساخت انواع مختلف برنامه های iOS استفاده کنید. این شامل 120 قالب در 7 دسته است و دارای بیش از 1000 عنصر قابل تنظیم در قالب برداری است.

الگوهای طراحی کیت UI ناوبری برنامه

این بسته نرم افزاری دارای 15 قالب UI برنامه منحصر به فرد است که می توانید برای طراحی سیستم های ناوبری سیال و خلاق برای برنامه های خود استفاده کنید. قالب ها در دو قالب Sketch و Photoshop در دسترس هستند و به راحتی می توانید به ترجیح شما تنظیم شوند.

الگوی طرح برنامه اهدا اهدای سگ

یک الگوی برنامه خلاق iOS برای Sketch که شامل مجموعه ای از صفحه نمایش ها برای ساختن یک برنامه برای تولید کمک های مالی برای خیریه های سگ است. این قالب برای بارگیری رایگان است و می توانید از آن برای یافتن الهام بخش برای الگوهای مشابه برنامه غیرانتفاعی استفاده کنید.

Muse - الگوهای UI کیت UI در iOS

Muse مجموعه ای از صفحه نمایش های UI برنامه منحصر به فرد iOS است که می توانید بصورت رایگان آن را بارگیری و سفارشی کنید. این الگوها از طراحی مدرن صفحه نمایش استفاده می کنند که می توانید برای ساخت موسیقی و برنامه های چندرسانه ای استفاده کنید.

کیت UI برنامه رزرو برنامه سفر برای طرح

اگر روی برنامه iOS یا مسافرت یا گردشگری مرتبط با iOS کار می کنید ، این مجموعه از الگوهای Sketch مفید خواهد بود. این ویژگی دارای 23 صفحه نمایش منحصر به فرد در iOS است که می توانید برای طراحی هر جنبه ای از یک برنامه رزرواسیون سفر عالی استفاده کنید.

Learner - دوره های آنلاین الگوهای iOS را بکشید

Learnr یک برنامه خلاق iOS است که برای مدارس و سازمان ها برای فروش دوره های آنلاین طراحی شده است. این برنامه شامل 50 صفحه نمایش مختلف است که می توانید از آنها برای ساختن یک برنامه حرفه ای با بخش های مختلف و ویژگی های مفید استفاده کنید که باعث جذب مشتری می شود.

Walkthrough - کیت UI برنامه در حال پرواز

این مجموعه ای از صفحه نمایش های پیاده روی برای برنامه های iOS است. این شامل 15 قالب صفحه نمایش خلاق در iOS است که می توانند به راحتی سفارشی شوند تا بتوانند صفحات روی صفحه را برای برنامه های مختلف ایجاد کنند. قالب ها نیز کاملاً قابل تنظیم هستند.

داشبورد - قالبهای انجام شده در UI Kit iOS و Android Templates

مجموعه ای از صفحه نمایش UI از پیش ساخته برای iOS با سبک های مختلف طراحی داشبورد. این قالب ها به راحتی قابل سفارشی سازی هستند و در قالب های Sketch ، Adobe XD و فایل های Figma وارد بازار می شوند.

ایالات خالی - الگوهای iOS طرح بندی کنید

هنگام طراحی برنامه های تلفن همراه ، باید طراحی هایی را برای صفحه های خالی نیز ایجاد کنید. این مجموعه ای از صفحه نمایش های خالی خلاقانه حالت های iOS است که می توانید برای یافتن الهام بخش برای برنامه های خود استفاده کنید. شامل 45 تصویر در 9 دسته و 5 تغییر است.

LiquidPro - کیت UI طرح رایگان

LiquidPro یک بسته نرم افزاری UI رایگان است که شامل مجموعه ای از صفحه های موبایل است که می توانید برای طراحی برنامه های مدرن iOS با رابط کاربری تاریک و خلاق استفاده کنید. در هر دو قالب Sketch و Photoshop در دسترس است.

الگوی iOS طرحواره رایگان کارت های UI

این بسته نرم افزاری رایگان با مجموعه ای از الگوهای کارت UI برای ساخت اجزای خلاق برای برنامه های iOS ارائه شده است. شما می توانید با پروژه های شخصی خود از قالب ها به صورت رایگان استفاده کنید.

5 نکته برای استفاده از الگوی برنامه در iOS Sketch

قالب ها ایجاد طرح های حرفه ای تر برنامه را آسان تر می کنند. این نکات باعث می شود که این روند به یک تجربه بسیار نرم تر تبدیل شود.

1. از کیت UI استفاده کنید

کیت های UI مجموعه هایی هستند که شامل تمام مؤلفه های مورد نیاز برای طراحی یک برنامه است. آنها شامل همه عناصر ریز از دکمه های رادیویی گرفته تا طراحی منو ، داشبورد و موارد دیگر هستند.

حتی اگر مجموعه ای از صفحه نمایش برنامه را برای طراحی برنامه شخصی خود بارگیری می کنید ، می توانید از یک کیت UI برای تنظیم صفحات برنامه با اجزای دلخواه خود استفاده کنید. این کمک می کند تا طرح های شما منحصر به فرد و اصلی به نظر برسند.

2. صفحه نمایش را سفارشی کنید

همانطور که از لیست الگوهای برنامه ما مشاهده می کنید ، این طرح های از پیش ساخته به سادگی زرق و برق دار هستند. در واقع ، شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید همانطور که برای طراحی سریعتر برنامه است.

با این وجود ، همیشه سعی کنید در الگوهای برنامه مانند استفاده از رنگ های خود ، فونت ها ، تغییر دکمه های تغییر دکمه ، چند تغییر ایجاد کنید تا این قالب ها از بقیه متفاوت باشند.

3. نمادهای اهرمی

Symbols ابزاری منحصر به فرد در Sketch است که به شما امکان می دهد عناصر تکراری ایجاد کنید که می توانند به صورت همزمان تنظیم شوند. به عنوان مثال ، می توانید از نمادها برای ایجاد دکمه در سراسر طرح های برنامه استفاده کنید. سپس هنگامی که شما نیاز به تغییر رنگ تمام دکمه ها دارید ، تنها کاری که باید انجام دهید ویرایش نماد اصلی است و تغییرات در همه نسخه های آن ظاهر می شود.

الگوهای برنامه با تعداد زیادی از نمادهای از پیش ساخته لود می شوند. حتما از آنها استفاده کنید.

4. پاسخگویی را بررسی کنید

دستگاه های تلفن همراه اپل تغییر می کنند و مهم است که اطمینان حاصل کنید که برنامه های برنامه شما به اندازه کافی پاسخگو هستند تا در هر دو آیفون جدید و قدیمی قدیمی عالی به نظر برسند. برای تست پاسخگویی در طراحی برنامه های خود ، از ابزار Inspector در برگه تغییر اندازه استفاده کنید.

5. تست با استفاده از Sketch Mirror

Sketch Mirror یک برنامه کاربردی مفید تلفن همراه است که به شما امکان می دهد طرح های برنامه خود را بر روی آیفون ها و iPad ها تست کنید. این یک روش عالی برای ایجاد یک پیش نمایش زنده برای نمونه های اولیه و طرح های برنامه مفهومی شماست تا ببینید که چگونه رابط های کاربر در دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شود.

برای انواع دیگر منابع Sketch ، حتما بهترین مجموعه الگوهای قالب را ببینید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین الگوهای طراحی برنامه در iOS”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *