20+ بهترین برس های آبرنگ فتوشاپ


طراحی آبرنگ یک روند محبوب است ، نه تنها در زمینه های دیجیتالی بلکه در طراحی کارت تبریک و دعوت عروسی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در این پست ، ما بهترین براش های آبرنگ فتوشاپ را برای ایجاد نقوش بی نظیر آبرنگ خود به اشتراک می گذاریم.

اگر به دنبال راهی هستید که طرح ها با رنگ های پر جنب و جوش تر به نظر برسند ، استفاده از طرح با طرح آبرنگ بهترین روش برای انجام کار است. البته ، شما نمی توانید فقط با هر برس فتوشاپ یک جلوه آبرنگ معتبر ایجاد کنید. شما به برسهایی احتیاج دارید که با سکته های آبرنگ و برافراشت دست ساخته شده است.

ما مجموعه ای از برس های فتوشاپ با مضمون آبرنگ ایجاد شده توسط متخصصان را پیدا کردیم ، که اکثر آنها شامل برس های مبتنی بر سکته های برس واقعی هستند. برای بارگیری و آزمایش رایگان باشید!

1 میلیون + برس های فتوشاپ ، اقدامات و منابع طراحی با بارگیری نامحدود

صدها قلم مو ، عملکرد و افزودنی خیره کننده از فتوشاپ را با عضویت در Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در هر ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 اقدام ، پیش تنظیم ، الگوهای طراحی ، مضامین ، عکس ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

براش های فتوشاپ را کاوش کنید

بسته نرم افزاری طراحی آبرنگ - برس و بافت

این بسته نرم افزاری عظیم است که شامل چندین عنصر منحصر به فرد است که می توانید از آنها برای ساختن طرح های زیبای آبرنگ خود استفاده کنید. این بسته شامل 169 برس آبرنگ دست ساز ، 64 بافت آبرنگ و بیش از 100 بافت آبرنگ در قالب پرونده Illustrator است. این بسته عالی برای طراحان و تصویرگران است.

64 برس آبی آبرنگ

این دسته از برس های فتوشاپ شامل 64 طرح مختلف آبرنگ در وضوح 850 تا 1200px است. آنها برای طراحی همه چیز از آثار هنری منحصر به فرد گرفته تا طرح های پس زمینه عالی هستند. برس ها را می توان به راحتی به هر اندازه ای که می خواهید مقیاس دهید.

200+ مجموعه برس آبرنگ

با انتخاب بیش از 200 برس آبرنگ منحصر به فرد ، شما می توانید گزینه های زیادی برای طراحی خلاقیت های منحصر به فرد با استفاده از این دسته بزرگ از برس های فتوشاپ داشته باشید. برس های 600 dpi موجود در این بسته به شما در ساختن طرح های حرفه ای به خصوص برای چاپ کمک می کند. آنها به دو شکل .ABR و PNG در دسترس هستند.

ژنراتور آبرنگ AquaFlow

AquaFlow یک دسته کامل از عناصر آبرنگ است که شامل تعداد زیادی برس و بردار مختلف است که می توانید برای ایجاد طرح های زیبا با آبرنگ استفاده کنید. این دستگاه با 54 برس بردار برای فتوشاپ و Illustrator و همچنین شکل های برداری ، الگوهای بافت بدون درز و سبک های لایه فتوشاپ ارائه می شود.

50 برس آبرنگ برای فتوشاپ

این بسته شامل 50 برس مختلف آبرنگ به دو شکل پویا و تمبر است. برس ها با Photoshop CS3 و بالاتر سازگار هستند. علاوه بر این ، کلیه طرح های دود برس را در قالب پرونده JPG نیز شامل می شود.

رایگان آبرنگ Strokes PNG و برس

این مجموعه ای از برس های فتوشاپ رایگان است که همچنین مجموعه ای از سکته های بی نظیر آبرنگ را با فرمت PNG ارائه می دهد. این شامل 31 برس و سکته مغزی مختلف است که می توانید با پروژه های خلاقانه خود استفاده کنید.

50 برس آبرنگ

اگر از نقوش آبرنگ استفاده می کنید تا رنگ بیشتری به طرح های پوستر خود بیافزایید و زمینه های پس زمینه ایجاد کنید ، این بسته نرم افزاری مفید خواهد بود. این شامل 50 برس فتوشاپ با طرح های مختلف آبرنگ و در وضوح بالا است.

برس های آبرنگ برای فتوشاپ

این مجموعه ای از برس های آبرنگ است که توسط متخصصان ساخته شده است. این بسته شامل 30 برس در یک پرونده .ABR است. برس ها را می توان به راحتی در اختیار شما قرار داد و از هر رنگی برای طراحی کارت پستال ، کارت ویزیت ، پوستر و موارد دیگر استفاده کرد.

69 برس آبرنگ برای فتوشاپ

این بسته برس برای اضافه کردن بافت و لمس شخصی با طرح های شما با استفاده از سکته های برس آبرنگ مناسب است. این شامل 69 برس مختلف در یک پرونده .ABR است. به عنوان یک جایزه ، همچنین با 11 بافت در یک پرونده PSD لایه باز نیز موجود است.

مجموعه برس های آبراه آئورا

شفق قطبی مجموعه ای از برس های منحصر به فرد فتوشاپ با آبرنگ است که مجموعه ای از برس های سبک را در خود جای می دهد که می توانید برای اضافه کردن بافت بیشتر برای طراحی ، ایجاد الگوهای ، زمینه های کاردستی و موارد دیگر استفاده کنید. این بسته شامل 45 برس مختلف در اندازه های مختلف از 2000 تا 4000 پیکسل است.

استودیوی هنری - ابزار آبرنگ

استودیوی هنری با مجموعه گسترده ای از انواع وکتورهای آبرنگ ، برس و طرح ها از جمله 35 برس فتوشاپ با نوارهای آبرنگ ، 38 الگوی بدون درز با طرح های پاستیل ، شکل های برداری دستی ، سکته مغزی ، اسپری های اسپری و موارد دیگر ارائه می شود.

15 برس آبرنگ فتوشاپ

مجموعه ای از برس های آبرنگ فتوشاپ با مهارت های حرفه ای که برای نقاشی تصاویر ، ایجاد زمینه ها و افزودن بافت به کارتهای تبریک و طرح های دعوت شما مناسب است. این بسته شامل 15 برس مختلف است.

25 برس رایگان فتوشاپ جوهر و آبرنگ

یک بسته رایگان از برس های آبرنگ فتوشاپ که شامل 25 طرح مختلف رنگ آبرنگ و جوهر است. این بسته نرم افزاری رایگان است که با پروژه های تجاری خود بارگیری و استفاده کنید.

75 مجموعه برس آبرنگ فتوشاپ

با استفاده از این بسته از برس های فتوشاپ ، بسیاری از عناصر و تصاویر گل زیبا را به طرح های خود اضافه کنید. این بسته نرم افزاری دارای 60 برس است که انواع مختلفی از عناصر گل را به همراه 5 برس جانوران ، 4 برس گارلند و 6 برس تاج ارائه می دهد.

برس های آبرنگ فتوشاپ Vol.2

نسخه دوم مجموعه برس های فتوشاپ Watercolor با طرح های قلمویی حتی زیبا تر و بی نظیر ارائه می شود. این بسته دارای 40 برس با طرح های خلاقانه و هنری برس آبرنگ است.

Beat Graphic - برس های فتوشاپ

Graphic Beats مجموعه ای از برس های فتوشاپ است که دارای برس های الهام گرفته از آبرنگ در 5 دسته مختلف است. در این بسته ، می توانید به بیش از 330 سکته مغزی قلم مو با استفاده از تاب و لکه های چرمی برای ساخت انواع آثار هنری ، پس زمینه و بافت دسترسی پیدا کنید.

75 مجموعه برس آبرنگ فتوشاپ

در طراحی کارتهای تبریک و دعوت از طرح های گل بسیار استفاده می شود. به خصوص در مورد دعوت های عروسی ، شما هرگز نمی توانید با یک تمبر زیبا از گل روبرو شوید. این دسته از برس های فتوشاپ شامل 358 برس تمبر گل مختلف است که به 6 دسته مختلف تقسیم می شوند. گزینه های زیادی برای اضافه کردن زیبایی بیشتر به طرح های خود خواهید داشت.

51 برس آبرنگ دست ساز

این بسته نرم افزاری با 51 برس مختلف آبرنگ فتوشاپ همراه با طرح هایی که از ابتدا توسط هنرمندان حرفه ای ساخته شده است ، ارائه می شود. برس ها در وضوح تصویر 1000 × 1000 px و در 300 DPI در دسترس هستند تا به شما امکان استفاده از برس ها را با پروژه های دیجیتال و طراحی چاپی ارائه دهید.

32 برس آبرنگ اسپری

طرح های آب پز آبرنگ برای ایجاد طرح های منحصر به فرد تایپوگرافی و همچنین اضافه کردن بافت و شکل های برداری مناسب هستند این بسته نرم افزاری مجهز به 32 برس مختلف است که دارای سکته مغزی اسپلاتر آبرنگ برای ایجاد تمام آن طرح ها و موارد دیگر است. برس ها در رزولوشن 5000px برای نسخه های جدیدتر Photoshop و 2500px برای Photoshop CS5 و پایین تر در دسترس هستند.

Watercolor Magic Vol.1 - برس های فتوشاپ

با استفاده از این دسته از برس های آبرنگ فتوشاپ ، می توانید جادوی واقعی ایجاد کنید. این دستگاه با 25 برس منحصر به فرد با طراحی های دست ساز همراه است. این بسته همچنین شامل 15 سبک واقعی فتوشاپ آبرنگ واقعی و همچنین 15 الگوی بدون درز و بردارهای دستی است.

118 برس دستی آبرنگ فتوشاپ دست ساز

این دسته بزرگ از برس های فتوشاپ با سبک های مختلف سکته مغزی و طرح های آبرنگ است. این شامل 118 برس با فرمت .ABR و در 300 DPI است که با Photoshop CS1 و بهتر نیز سازگار است.

28 برس با آبرنگ با وضوح بالا

مجموعه دیگری از برس های فتوشاپ رایگان. این بسته با ترکیبی از طرح های هر دو جوهر و جوهر آبرنگ همراه با وضوح تصویر از 600 پیکسل تا 2200 پیکسل ارائه می شود.

56 برس آبرنگ و رنگ فتوشاپ

این بسته نرم افزاری دارای 56 برس بی نظیر آبرنگ و همچنین برس های رنگی برای فتوشاپ است. با فتوشاپ 7 و همه جدیدترین نسخه های برنامه نیز سازگار است.

برس های فتوشاپ رنگ آبرنگ اسپلیت

مجموعه دیگری از برسهای منحصر به فرد رنگ Photoshop splatter که می تواند برای طراحی آثار خلاق آبرنگ نیز استفاده شود. این بسته شامل ترکیبی از 20 برس است.

برس های فتوشاپ با رنگ و آبرنگ 153

مجموعه ای از برس های رنگی با کیفیت بالا و آبرنگ و اسپلاتر. این بسته نرم افزاری شامل بیش از 150 برس مختلف با سبک های مختلف سکته مغزی و طرح های اسپلاتر است.

30 برس فتوشاپ آبرنگ دابز

مجموعه دیگری از گلدان های آبرنگ. این برس ها به منظور ایجاد طرح های معتبر تر به سبک آبرنگ ساخته شده اند. دارای 30 برس مختلف است.

برس های آبرنگ Splatter Paint Photoshop Vol.3

مجموعه ای از برس های منحصر به فرد فتوشاپ با طرح های آبشار رنگی. این بسته شامل 10 برس مختلف سکته مغزی با آبرنگ در وضوح 2500 پیکسل است.

فراموش نکنید که مجموعه ما از بهترین برس های فتوشاپ بالا سال را بررسی کنید!Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین برس های آبرنگ فتوشاپ”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *