20+ بهترین عناوین ، هدر و فونت های عنوان


عنوان یا عنوان اغلب می تواند مهمترین قسمت یک طرح باشد. به همین دلیل همیشه ارزش انتخاب وقت بیشتر برای انتخاب بهترین فونت عنوان برای پروژه بعدی خود را دارد. تایپی که برای عنوان خود انتخاب می کنید می تواند افراد را به سمت خود جلب کند و توجه آنها را جلب کند.

خوب ، شما لازم نیست که هر زمان جستجو برای جستجوی عنوان یا عنوان خوب را هدر دهید زیرا همه کارها را برای شما انجام دادیم. ما این لیست از بهترین فونت های عنوان را برای استفاده با انواع پوسترها ، آگهی ها ، وب سایت ها ، پست های رسانه های اجتماعی و بسیاری از انواع دیگر طرح ها در کنار هم قرار داده ایم.

به علاوه ، ما درمورد انتخاب یک فونت عنوان نکاتی را برای شما به اشتراک می گذاریم تا به شما در جهت صحیح اشاره کند.

انتخاب برتر

FLIX - قلم نمایش منحصر به فرد

Flix یک فونت نمایش مدرن و منحصر به فرد است که مخصوص عناوین و عناوین ساخته شده است. این ایده آل برای ایجاد عناوین برای هدر وب سایت ، پوستر ، بروشور و حتی کارت تبریک است.

قلم همچنین در 2 سبک مختلف ارائه می شود که دارای طرح های منظم و منظم است. این به شما امکان می دهد سبک ها را برای ایجاد عناوین غیر معمول برای پروژه های خلاقانه ترکیب کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

این فونت علاوه بر طراحی براق و خلاقانه ، انتخاب خوبی برای طراحان حرفه ای است زیرا هم با قلم های OpenType و TrueType و هم در قالب های Web Font همراه است.

Hikou منظم - فونت عنوان پررنگ

Hikou Regular یک قلم جسورانه و خلاقانه است که مناسب ترین نوع طراحی و پروژه های مرتبط با مد است. فواصل ضخیم و باریک آن باعث شده تا انتخاب عالی برای طرح های پرواز باشد.

فونت آبی - عنوان فونت Duo

Blue Fonte یک جفت فونت مدرن است که قلم ها را به دو سبک مختلف از جمله قلم sans-serif و یک فونت اسکریپت در خود جای می دهد. هر دوی آنها می توانید ترکیب کنید تا عناوین و زیرنویس های شیک را برای آگهی ها و پوسترهای خود ایجاد کنید.

SPOT - منحصر به فرد نمایش و فونت سرخط

Spot یک فونت جذاب و خلاق است که می توانید از آن برای ایجاد عناوین و هدرهایی استفاده کنید که فوراً توجه را جلب می کند. این فونت دارای حروف تمام حروف است و در 4 سبک از جمله نسخه های italic و Outline ارائه می شود.

سفر مسافرتی - فونت عنوان باریک

Travel Sans یک فونت صفحه نمایش باریک است که طراحی جسورانه ای دارد. این طراحی برای ایجاد عناوین و عناوین مربوط به چاپگرها و پوسترها است. این قلم همچنین در قالب های TTF و OTF آمده است.

Ace Sans - خانواده فونت با عنوان مدرن

Ace Sans یک خانواده کامل از قلم ها است که در مجموع 8 قلم را شامل می شود که دارای وزن های مختلفی از نازک تا فوق العاده جسورانه و بیشتر است. می توانید از این فونت برای ایجاد عناوین و همچنین پاراگراف هایی برای طراحی های لوکس و برندهای سطح بالا استفاده کنید.

ACDA - فونت عنوان جسورانه رایگان

ACDA یک قلم عنوان حرفه ای است که به سمت کمال طراحی شده است. قلم شامل حروف بزرگ و کوچک است و استفاده از آن با پروژه های شخصی و تجاری کاملاً رایگان است.

سرماخوردگی - قلم هدر رایگان زیبا

Coldiac یک فونت رایگان زیبا است که می توانید از آن برای طراحی عناوین برای مد و طراحی برندهای سطح بالا استفاده کنید. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

Visage Demolished - قلم عنوان بافت

ویزا دارای یک طراحی بافتی بسیار منحصر به فرد با نگاه و احساس کمی پرنعمت است. برای تهیه عنوان برای پوسترها و جلد کتاب مناسب است. این یک فونت تمام کلاه با پشتیبانی از شخصیت های چند زبانه است.

رسانه تایمز - قلم تجاری زیبا

رسانه تایمز یک فونت سری زیبا است که برای طراحی عناوین و سرصفحات برای مارک ها و مشاغل پرمصرف و لوکس مناسب است. همچنین مناسب برای آرم ها و عناوین روزنامه ها است.

Chillow - فونت عنوان دستی

Chillow یک فونت عنوان خلاق است که با یک طراحی منحصر به فرد با دست طراحی شده است. این یک فونت بدون سری با لمس لرزش های یکپارچهسازی با سیستمعامل است. این فونت all-cap به سبک های تکراری و معمولی و همچنین پیوندها و متناوب ها ارائه می شود.

اوکانا - خانواده فونت Sif Serif

Okana خانواده ای از قلم های sans-serif است که برای متخصصان ساخته شده است. از این قلم می توان برای طراحی هر دو عنوان و متن بدنه پروژه های مختلف طراحی استفاده کرد. این شامل 8 قلم با ابی مطابق ، و در مجموع 16 سبک قلم است.

Aqum - فونت عنوان رایگان خلاق

Aqum یکی دیگر از قلم های رایگان است که می توانید برای ایجاد عناوین منحصر به فرد و خلاق برای پوسترها و آگهی ها استفاده کنید. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی و تجاری از آن استفاده آزاد کنید.

MADE Kenfolg - فونت نمایش سریف رایگان

این فونت serif رایگان برای تهیه عنوان برای آگهی ها ، پوسترها و بسیاری از انواع دیگر طراحی های حرفه ای و تجاری مناسب است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی است.

Etna - فونت عنوان Sans Serif

اتنا از طرحی جسورانه با حروف ضخیم برخوردار است. می توانید از این فونت برای ساخت عناوین جذاب برای انواع طرح های چاپی و دیجیتال استفاده کنید. همچنین دارای 415 گلیف نیز هست.

Colombo Sans - Font Header Font

Colombo یک فونت عنوانی گاه به گاه و خلاق است که از ظاهر و احساس مدرن برخوردار است. قلم مناسب برای طراحی عناوین برای طرح های زنانه و مد و همچنین بسیاری دیگر است.

Simbox - قلم رنگ هندسی

این یک قلم منحصر به فرد است که با یک طرح هندسی رنگارنگ همراه است. این فونت با عناصر رنگی رمزگذاری شده در تایپ طراحی شده است تا عناوین شما جذاب تر و جذاب تر به نظر برسند. این شامل جایگزین های رنگ نیز هست.

Maven - فونت سرخط دستی

Maven فونت دست نویس دیگری است که ایده آل برای تهیه عنوان برای پوسترها ، سرصفحات وب سایت و جلد کتاب های مربوط به نامه های کودکان است. همچنین می توانید از آن برای طراحی کارت پستال و بروشور نیز استفاده کنید.

Comodo - Typeface نمایشگر مدرن

Comodo یک قلم مدرن و مرسوم ، مد روز است که به خوبی با انواع طراحی عناوین مدرن ، از جمله پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها ، طرح های مارک تجاری و موارد دیگر متناسب است.

اصلی - قلم عنوان مدرن رایگان

Genuine یک فونت با عنوان مدرن و جسورانه است که می توانید برای ایجاد عناوین برای هر دو طرح چاپی و دیجیتال و همچنین هدر وب سایت استفاده کنید. استفاده کاملاً رایگان است.

ورزش هیوستون - قلم نمایش رایگان

این یک نسخه رایگان از یک قلم حرفه ای است که می توانید با استفاده از پروژه های شخصی خود استفاده کنید. این برای طراحی های مربوط به ورزش و سرگرمی مناسب ترین است.

فکر کنید موسیقی - فونت اسکریپت صفحه نمایش رایگان

Think Music یکی دیگر از فونت های نمایشگر رایگان عالی است که دارای طراحی اسکریپت است. این ایده آل برای طراحی عناوین برای طرح های خلاقانه مانند بروشور موسیقی ، پوسترهای باند و موارد دیگر است.

4 نکته برای انتخاب یک فونت عنوان

مطمئن نیستید برای عناوین طرح های خود از کدام فونت استفاده کنید؟ این نکات به شما در تصمیم گیری صحیح کمک می کند.

1. سریف یا Sans-Serif؟

اولین چالش شما برای پیدا کردن یک فونت عنوان تصمیم گیری در مورد استفاده از یک فونت serif یا یک فونت sans-serif است. در حالی که شما می توانید از هر یک در طرح های خود استفاده کنید ، هر نوع قلم در انواع خاصی از طرح ها کاملاً متداول است.

به عنوان مثال ، یک فونت serif یک انتخاب عالی برای یک بروشور یا پوستری است که شما برای یک مارک لوکس طراحی می کنید زیرا ظرافت را از طریق عناوین نشان می دهد. برای طراحی خلاقانه یا گاه به گاه ، یک قلم sans-serif یک انتخاب ایده آل است.

2. از فونت های ضخیم برای اظهارات Bold استفاده کنید

برای اینکه عناوین خود را بیش از هر چیز دیگر نشان داده شود ، از فونت با وزنه های ضخیم استفاده کنید. حتی اگر به نظر واضح بنظر برسد ، بیشتر قلمها در مورد وزن قلم گزینه های زیادی به شما نمی دهند. حتما یک خانواده قلم را با وزن های مختلف انتخاب کنید تا بتوانید با سبک های مختلف آزمایش کنید.

3. یک طراحی قلم متمایز را انتخاب کنید

هدف اصلی یک عنوان ایستادگی از بقیه طراحی است. برای اینکه آن را از همه پاراگرافها ، تصاویر و شکل های دیگر متمایز کند. تنها راه رسیدن به این هدف ، انتخاب یک فونت با طراحی منحصر به فرد برای عناوین است.

انواع مختلفی از قلم ها وجود دارد که می توانید انتخاب کنید مانند فونت های فضایی ، قلم های آینده نگر ، فونت های باریک و موارد دیگر که با طراحی خلاقانه همراه هستند و سر افراد را می چرخاند.

4- خوانایی را در نظر بگیرید

از همه مهمتر ، در انتخاب فونت ها از تجربه و خوانایی کاربر صرفنظر نکنید. اگر یک فونت غیر معمول را با یک طرح عجیب و غریب انتخاب کنید که باعث می شود عناوین شما سخت تر شود ، کل طرح و پروژه شما به هدر می رود. یک قلم منحصر به فرد پیدا کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که این قابلیت خوانایی را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

برای قلم های عالی تر ، بهترین مجموعه قلم های چگال و باریک ما را بررسی کنید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین عناوین ، هدر و فونت های عنوان”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *