20+ بهترین فونت های طرح بندی | طراحی شیک


اگر روی پوستر ، بروشور یا طرح کارت تبریک کار می کنید ، یک فونت رئوس مطالب مناسب برای افزودن عناوین و عناوین جالب توجه است. در این پست ، ما برخی از بهترین فونت های طرح بندی شده را می توانید در طرح های چاپی بلکه در طراحی های گرافیکی دیجیتال نیز استفاده کنید.

برخلاف اکثر انواع دیگر فونت ها ، یک قلم طرح کلی به راحتی قابل تشخیص است. همانطور که از نام آن پیداست ، یک فونت رئوس مطالب یک طراحی شخصیت را شامل می شود که فقط شامل طرح های بدون پر است. از این فونت ها برای ایجاد عناوین جذاب و عناوین جذاب استفاده می شود. همچنین از آنها در طراحی های آرم و لوازم التحریر استفاده می شود.

این مجموعه شامل مجموعه ترکیبی از فونت های طرح بندی شده است که می توانید در انواع مختلفی از طراحی های گرافیکی حرفه ای ، تزئینی و تجاری استفاده کنید. نگاهی بیندازید و ببینید که آیا می توانید یک فونت رئوس مطالب مناسب برای پروژه خود پیدا کنید (و حتماً نکات ما را برای استفاده از قلمهای رئوس مطالب مفید تر برای برخی از نشانگرها بخوانید!)

انتخاب برتر

VISIA Duo - قلم رئوس مطالب هندسی

Visia Duo با یک نوع طرح کلی و یک تایپ معمولی همراه است و به شما امکان می دهد تا به راحتی این دو را بسازید تا طرح های منحصر به فردی را ایجاد کنید.

این بسته شامل 8 قلم مختلف از جمله 4 وزن مختلف برای طرح های خارجی و فونت های معمولی با نسخه های جسورانه و حرکتی است.

چرا این یک انتخاب برتر است

داشتن یک قلم یکسان در دو طراحی متفاوت یک مزیت بزرگ است که به شما امکان می دهد طرح های مختلفی ایجاد کنید که از بین جمعیت برجسته باشد. به علاوه این قلم در قالب های مختلفی نیز وجود دارد ، از جمله نسخه SVG قلم.

Playbook - Family Font Creative

اگر روی طراحی جالب و بازیگوش مانند جلد کتاب کودکان ، پوستر یا هر نوع طراحی مربوط به بچه ها کار می کنید ، این قلم خلاق خلاصه به کار خواهد آمد. قلم به صورت کلی ، پر کردن و سبک های منظم ارائه می شود و به شما امکان می دهد عناوین و عناوین جذاب برای طراحی های مختلف ایجاد کنید.

فونت Zeuty - مجموعه فونت های پرنعمت مدرن

این مجموعه از قلم ها با 4 قلم مختلف همراه با فونت طرح کلی ، فونت اسکریپت ، منظم و swash همراه است. همه فونت ها از طراحی های مدرن الهام گرفته از تایپوگرافی پرنعمت برخوردار هستند. امکان انتخاب بیش از یک طرح به شما امکان می دهد تا از این بسته قلم ها با پروژه های مختلف طراحی خود استفاده کنید.

Pittsbrook - فونت رئوس مطالب مدرن

این طرح با طراحی الهام گرفته از طرح های فونت کلاسیک استفاده شده در بسته بندی پرنعمت ، این فونت طرح کلی به طور خاص برای ساخت برچسب ها و عناوین طراحی شده است. با این حال ، فونت همچنین به نظر می رسد انتخاب خوبی برای طراحی آرم های مربوط به ورزش نیز باشد.

Fuera - قلم نمایش Duoline

حتی اگر این یک فونت رئوس مطالب نباشد ، Fuera با طراحی خلاقانه ای روبرو می شود که ما نمی توانیم از جمله در لیست خود مقاومت کنیم. این فونت از یک طراحی دوولین شیک برخوردار است و باعث می شود که بسیار شبیه به یک فونت رئوس باشد. قلم شامل دو سبک از حروف تایپ به همراه نسخه های italic است.

فناوری چند ضلعی - قلم آینده نگر

اگرچه این از لحاظ فنی یک قلم خلاصه نیست ، طراحی منحصر به فرد آن باعث می شود که یک لیست در لیست ما داشته باشد. این فونت دارای یک طرح توخالی شبیه به طرح است که با اشکال چند ضلعی ساخته شده است. این ایده آل برای طراحی عناوین و نشان های منحصر به فرد است.

دوشنبه تعطیلات - فونت رئوس مطالب رایگان

Monday Vacation یک جفت فونت منحصر به فرد است. این شامل یک قلم اسکریپت قلم مو و یک فونت رئوس مطالب بدون حاشیه است ، که هر دو در طرح های مختلف خلاق به خوبی کنار هم قرار می گیرند. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

کتابخانه 3 صبح - فونت رئوس مطالب رایگان

Library 3AM یک فونت رئوس مطالب رایگان با طراحی خلاقانه است. این قلم برای طراحی آرم ، کارت ویزیت ، پوستر و موارد دیگر ایده آل است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

رئوس مطالب - قلم نمایش پررنگ

آیا به دنبال یک فونت صفحه نمایش رئوس مطالب برای طراحی عناوین و عناوین جسورانه بزرگ هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن. Portico Outline تمام عناصری را که برای طراحی هدرها ، پوسترها و آگهی هایی که مورد توجه شما هستند ، لازم خواهید داشت ، دارد. هنگامی که با نسخه معمولی قلم Portico ترکیب می شود ، برای بسیاری از انواع طرح ها انتخاب فونت عالی ایجاد می کند.

گیبسون - فونت های منظم و منظم

گیبسون خانواده قلم هایی است که از طرح های کلاسیک و پرنعمت برخوردار است. این شامل چندین سبک فونت مانند طرح کلی ، منظم و جسورانه است. این قلم برای طراحی برچسب های محصول به سبک پرنعمت ، به خصوص برای مارک های نوشیدنی و الکل مناسب است.

Hikou - قلم رئوس مطالب شیک

مارک های مد و لباس نیز اغلب از فونت های خلاصه برای ایجاد عناوین جسورانه و طرح های جذاب برند استفاده می کنند. این قلم با طراحی منحصر به فرد ساخته شده است و فقط برای این اهداف ساخته شده است. طبق طراحی ، فونت هنگام استفاده از رنگ های نئون جذاب تر به نظر می رسد.

Darling Bloom - فونت رئوس مطالب زنانه

این فونت طرح زیبا با طراحی زنانه منحصر به فرد ارائه شده است که آن را به یک انتخاب عالی برای طراحی آرم ، کارت تبریک ، دعوت نامه و موارد دیگر تبدیل می کند. طراحی شخصیت منحصر به فرد فونت مطمئناً باعث می شود که طراحی های شما از جمع نیز متمایز شود.

پریا - قلم خلاق توخالی

یک فونت رئوس ناز و شایان ستایش که از طراحی شخصیت زنانه نیز برخوردار است. این قلم هویت منحصر به فرد خود را دارد که به شما امکان می دهد بدون توجه به چاپ یا دیجیتال بودن آن ، طراحی های جذاب و سرگرم کننده تری ایجاد کنید.

طرح کلی فیل - قلم خلاق رایگان

Elephant یک خانواده با 6 قلم است که شامل سبک های مختلفی از انواع حروف متنوع از طرح های طرح کلی گرفته تا طرح های بافتی خشن و موارد دیگر است. همه فونت ها برای استفاده با پروژه های شخصی شما رایگان هستند.

قلم نمایش Potra- رایگان

Potra یک فونت رئوس مطالب خلاق است که از طراحی منحصر به فردی برخوردار است و مطمئناً باعث می شود طرح های شما از بین جمع شود. قلم شامل حروف تمام حروف با اعداد و علائم محرمانه است. استفاده از پروژه های تجاری رایگان است.

طرح کلی Burford - قلم رئوس مطالب مدرن

این نسخه رئوس مطالب خانوادگی محبوب فونت Burford است. این همان طراحی جسورانه و زیبا از پیشینیان خود را دارد. همچنین می توانید تمام قلم های دیگر خانواده Burford را از Envato Elements نیز بارگیری کنید.

Freeline - قلم رئوس مطالب مونوگرام

بسیاری از سبک های مختلف طراحی فونت outout وجود دارد ، اما این فونت خاص با طرحی ارائه می شود که از بین مردم برجسته خواهد شد. این یک طراحی به سبک مونوگرام خلاق است که آن را به یک انتخاب ایده آل برای ساخت آرم و علائم و همچنین پوسترها و هدر وب سایت تبدیل می کند.

Exodar - فونت رئوس مطالب مربوط به آینده

Exodar یک فونت رئوس مطالب مدرن است که همراه با طراحی آینده نگر است. برخلاف سایر فونت ها ، این مجموعه مجموعه ای از شخصیت های منحصر به فرد با لمس طراحی علمی تخیلی را دارد. می توانید از این فونت برای ساختن عناوین و سرصفحات برای پوسترها ، جلد کتاب ، آگهی ها ، آرم ها و موارد دیگر استفاده کنید.

Decurion - خانواده قلم کلاسیک

این فونت با طراحی کلاسیک پرنعمت ، در سبک ها و نسخه های مختلفی از جمله خط داخلی ، طرح کلی ، خشن و موارد دیگر ارائه می شود. این که آیا شما روی یک عنوان وب سایت خلاق ، یک پست رسانه های اجتماعی یا یک پوستر کار می کنید ، مطمئناً این بسته قلم مفید خواهد بود.

آزیدور - قلم رئوس منحصر به فرد

یک فونت all-cap با طراحی خاص خود. هر حرف از این قلم از طراحی خلاقانه ای برخوردار است که به جلب توجه کمک خواهد کرد. قلم شامل 40 عدد گلیف ، متناوب است و با 9 قالب آرم ساخته شده با همان فونت همراه است.

Altero - فونت رئوس مطالب رایگان

Altero یک فونت رئوس مطالب مدرن است که از طرحی تمیز و حداقل برخوردار است. این ایده آل برای ساخت طرح های حرفه ای برای مشاغل و مارک ها است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

گلچین - خانواده فونت رایگان Sif Serif

این فونت رایگان دارای یک طراحی شیک و یکپارچهسازی با سیستمعامل شیک است که آن را کاملا متفاوت از بقیه می کند. فونت برای طراحی عناوین پوستر و هدر وب سایت مناسب ترین است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

Hikou - قلم خط خلاق

یک فونت خلاق و حداقل که ایده آل برای تهیه عناوین و عناوین است. این فونت همچنین یک فونت all-cap است که از پشتیبانی چند زبانه برخوردار است.

کلاههای ارگا - خانواده قلم هندسی بی نظیر

شما فونت رئوس مطالب دیگری مانند این را پیدا نمی کنید. قلم Organa برخلاف سایر موارد ، طرحی دارد. طراحی منحصر به فرد شخصیت ها به شما کمک می کند تا کارتهای تبریک خلاقانه ، کارت ویزیت ، پوستر و موارد دیگر را با لمس شخصیت طراحی کنید. قلم در 3 سبک مختلف از جمله پر کردن و طرح کلی در دسترس است.

Tuck Shop - بسته فونت دمدمی

Tuck Shop یک قلم گچی سرگرم کننده و دمدمی است که دارای طراحی دستی است. قلم به شما امکان می دهد تا از 3 سبک مختلف ، طرح کلی ، منظم و تزئینی استفاده کنید تا از فونت با انواع مختلف پروژه استفاده کنید.

میراث - مجموعه فونت های پرنعمت

این مجموعه 10 فونت مختلف است که با سبک های مختلف قلم از جمله فونت های خطی ، طرح بندی شده و جسورانه و همچنین نسخه های سبک grunge از هر قلم همراه است.

Halfomania - طرح کلی رایگان قلم Sans Serif

این یکی دیگر از فونت های طرحواره ای عالی با طراحی منحصر به فرد است. این ایده آل برای تهیه آرم ها و نشان های مدرن است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

Brixton Sans - فونت ها را پر کنید و خلاصه کنید

قلم Brixton Sans با طرحی کلاسیک ارائه می شود که مقالات و تبلیغات روزنامه های قدیمی را به شما یادآوری می کند. قلم در نسخه های سبک ، معمولی و جسورانه و همچنین سبک های پر و خلاصه موجود است.

قلم ریوینا - خانواده قلم پرنعمت

ریوینا یک فونت دست ساز خلاق است که دارای یک طرح پرنعمت است. این قلم همچنین در نسخه های پر و طرح کلی و همچنین سبک های جایگزین متراکم در دسترس است. همچنین دارای تعداد زیادی گلیف دستی است.

رابینسون - قلم خط باریک

رابینسون یک فونت رئوس مطالب جسورانه و باریک است که برای طراحی عناوین و عناوین برای پوسترها ، مجلات و بروشورها مناسب است. این فونت به ویژه در هنگام استفاده از رنگ های نئونی بسیار عالی به نظر می رسد.

4 نکته برای استفاده از فونت های خلاصه

این نکات را هنگام استفاده از فونت های طرح بندی در طرح های خود دنبال کنید تا حرفه ای تر به نظر برسید.

1. طرح های خلاصه ظریف را انتخاب کنید

انواع مختلفی از قلم های طرح دار وجود دارد و برخی از قلم ها با ایجاد طرح هایی با بافت ها و شکل های عجیب و غریب ، این کار را انجام می دهند. مگر اینکه شما طرحی را برای کودکان ایجاد کنید ، سعی کنید از چنین فونت هایی خودداری کنید.

فونت گرد سه تکه Relica Trio

هنگام جستجوی فونت های طرحواره ، طرح هایی با طرح های ظریف را انتخاب کنید. به خصوص اگر در حال کار روی یک طراحی برای اهداف تجاری یا حرفه ای هستید و با استفاده از یک فونت طرح کلی حداقل باعث می شود که طرح های شما بهتر به نظر برسند.

2. یک سبک مناسب را انتخاب کنید

قلم های طرح کلی برای طراحی آرم ها نیز عالی هستند. با جستجوی مجموعه فونت های ما ، متوجه خواهید شد که انواع مختلفی از قلم های طرح دار وجود دارد که می توانید برای ایجاد آرم برای مارک های لوکس ، مشاغل خلاق ، مارک های زنانه و موارد دیگر استفاده کنید.

زن سبک و جلف چربی - فونت رئوس مطالب

به جای اینکه با یک فونت منظره معمولی بروید ، می توانید یک فونت رئوس مطالب را با یک سبک طراحی انتخاب کنید که با برند و مخاطبان شما مطابقت داشته باشد.

3. جفت فونت مناسب را پیدا کنید

فونت خانواده داستین

دشوارترین بخش استفاده از قلم های رئوس مطالب ، پیدا کردن فونت است که با آن جفت می شود. قلم های رئوس مطالب سبک منحصر به فرد خود را دارند که باعث می شود آنها از هم ایستادگی کنند. اما اگر یک فونت رئوس مطالب sans-serif انتخاب کرده باشید ، پیدا کردن یک قلم قابل جابجایی کار را برای شما آسانتر می کند.

4. فقط برای عناوین استفاده کنید

فونت Duo گل تندر

از قلمهای رئوس مطالب بهتر به عنوان فونت های عنوان استفاده می شود زیرا باعث می شوند عناوین از فاصله ای جذاب تر و به وضوح قابل مشاهده باشند. آنها به عنوان پاراگراف یا فونت بدنی مورد استفاده قرار نمی گیرند ، زیرا می تواند تجربه کاربر و خوانایی کاربران را خراب کند.

برای الهام بخشیدن بیشتر ، بهترین مجموعه قلمهای چگال و باریک ما را بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین فونت های طرح بندی | طراحی شیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *