20+ بهترین فونت های طنز | طراحی شیک


اگر شما یک هنرمند یا یک طراح هستید که به دنبال فونت مناسب برای ساختن عناوین منحصر به فرد یا گفت و گوهای طنز برای کتاب طنز خود هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید.

در این پست فونت های کمیک بوک های شگفت انگیز با طرح های منحصر به فرد و خلاقانه را می توانید پیدا کنید که می توانید برای طراحی عناوین برای کمیک های خود و همچنین گفتگوها ، صفحه های چلپ چلوپ و توضیحات استفاده کنید.

تقریباً مانند فیلم و موسیقی ، کمیک ها نیز در داستان ها و ژانرهای مختلفی قرار می گیرند. ما توانستیم مجموعه ای از فونت ها را پیدا کنیم که متناسب با همه این ژانرهای محبوب کمیک باشد تا به شما کمک کند طرح هایی ایجاد کنید که از بین جمعیت متمایز باشد (بعلاوه ، ما نکاتی را در مورد نحوه انتخاب یک فونت طنز به اشتراک می گذاریم!)

انتخاب برتر

بهترین دوستان فونت طنز خلاق

این فونت کاملی است که می توانید با طنزهای مختلف برای طراحی هر دو عنوان و پنل های اسپلش استفاده کنید.

قلم نه تنها با یک طراحی خلاقانه دست ساز همراه است بلکه به کمیک های کلاسیک یکپارچهسازی با سیستمعامل کلاسیک نیز ادای احترام می کند. قلم به دو صورت OpenType و TrueType و همچنین نسخه های فونت وب می آید.

چرا این یک انتخاب برتر است

آنچه این فونت را خاص می کند طراحی کلاسیک آن است که مطمئناً به شما در طراحی کمیک هایی که ظاهری و حرفه ای دارند کمک خواهد کرد.

هی طنز - قلم طنز مدرن

Hey Comic یک قلم خلاق و مدرن به سبک طنز است که از پشتیبانی چند زبانه نیز برخوردار است. این فونت برای طراحی های طنز جالب و سرگرم کننده ایده آل است. همچنین در 2 سبک مختلف عرضه می شود.

Bangbang - قلم طنز چلپ چلوپ

یکی دیگر از فونت های طنز عالی که می توانید برای طراحی پانل ها و صفحات جذاب استفاده کنید. قلم در وزن های مختلف و با پشتیبانی چند زبانه و همچنین بسیاری از ویژگی های مفید OpenType ارائه می شود.

نیکوپول - خانواده قلم طنز

نیکوپول خانواده ای از قلم ها است که از طرح های نیمه هادی الهام گرفته از کمیک های مدرن پرنعمت است. این شامل چندین نوع مختلف است که شبیه به طراحی مشابه فونت های مورد استفاده توسط کمیک های Vertigo است.

شب سیاه - فونت طنز ترسناک

Black Night یک فونت طنز منحصر به فرد است که با ترکیبی از عناصر سرگرم کننده و شبح وار همراه است. این امر باعث می شود تا برای طراحی عناوین جلد برای کمیک های کلی با موضوع ترسناک انتخاب عالی باشد. قلم شامل حروف بزرگ و کوچک است.

اسیدها - قلم طنز خلاق

Acids یک قلم خلاقانه است که می توانید برای طراحی کمیک های مدرن و گاه به گاه استفاده کنید. این ویژگی دارای یک طراحی شخصیتی گرد است که ظاهر شخصی به طراحی های طنز شما خواهد بخشید.

طنز طنز - فونت طنز رایگان

فونت کمیک بوک منحصر به فرد و رایگان که می توانید از آن برای ساختن عناوین مختلف و تابلوهای پاشش استفاده کنید. این فونت با طراحی های متنوع و منحصر به فرد دارای شلاق و شخصیت های متفاوتی است.

Woodchuck - فونت طنز رایگان

این فونت رایگان با طرحی جسورانه و حداقلی همراه است که آن را برای طراحی عناوین برای کمیک های عمومی مناسب تر می کند. فونت برای استفاده با پروژه های شخصی و تجاری کاملاً رایگان است.

Playbook - Family Font Creative

Playbook یک قلم منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد عناوین و صفحات پاشیده ای را با ظاهری دست و دلبسته ایجاد کنید. قلم در 3 سبک مختلف ارائه می شود که شامل نسخه های رئوس ، پر و نسخه معمولی است.

JARIAN - فونت طنز به سبک هالووین

Jarian یک فونت با مضمون هالووین است که می توانید برای طراحی عناوین برای کمیک های ترسناک و وحشتناک استفاده کنید. قلم با دو طرح منحصر به فرد همراه است که دارای سبک های معمولی و قلم مویی است.

ستاره - خانواده قلم خلاق

Starship خانواده ای از قلم ها است که با 8 نوع مختلف از طرح های مختلف ارائه می شود. فونت همچنین از سبک خلاقانه ای که با الهام از طراحی های steampunk استفاده می شود ، استفاده کرده و آن را برای طراحی عناوین جلد برای بسیاری از کمیک های مختلف ایده آل می کند.

واگن - فونت طنز خنده دار

این فونت طنز منحصر به فرد که دارای یک طراحی جالب و خنده دار است ، همچنین شامل 6 سبک مختلف است که دارای طراحی های درون خطی و grunge هستند. این برای ایجاد عناوین و عناوین برای کمیک ها مناسب است.

جک Reacher - فونت طنز ترسناک

جک Reacher یک فونت با مضمون وحشت است که می توانید برای ساختن کاورهای کمیک ترسناک و هیجان انگیز از آن استفاده کنید. قلم شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین عدد و نماد است.

Beast Hungry - فونت لایه باز رایگان

این فونت رایگان زیبا دارای یک طراحی زیبا است که شما را به یاد طراحی های دوران ویکتوریا می اندازد. فونت برای طرح های کمیک بوک های دیستوپی ایده آل است. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

Happy-School - قلم نمایش سرگرم کننده رایگان

مدرسه مبارک یک فونت صفحه نمایش سرگرم کننده و خلاق است که می توانید برای ساخت عناوین کمیک های کودکان استفاده کنید. با طراحی زیبایی همراه است که توجه هر کسی را به خود جلب می کند. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

راون - خانواده قلم طنز پرنعمت

Raven دارای یک طراحی پرنعمت شیک است که یک ظاهر طنز کلاسیک را به طرح های جلد طنز بوک خود اضافه می کند. فونت در 8 سبک مختلف ارائه شده است که شامل طرح های grunge ، inline و سایه است.

شب ترسناک - قلم ترسناک پرنعمت

Fright Night یک قلم عالی است که می توانید از آن برای طراحی عناوین و پنل های چلپ چلوپ برای کمیک های ترسناک و هیجان استفاده کنید. این قلم همچنین با بیش از 300 گلیف همراه است.

Atlantis - فونت طنز سبک Vintage

این یک قلم منحصر به فرد است و از طرحی شبیه به جهان است که از طنزهای Aquaman به دنیا می آید. این قلم با 6 سبک مختلف همراه با طرح های گرانج ، جسورانه و درون خطی ارائه شده است.

Whimsy - سرگرم کننده قلم طنز

Whimsy یک قلم عالی است که می توانید برای ساختن عناوین و عناوین برای ایجاد کمیک های جالب و سرگرم کننده از آن استفاده کنید ، به ویژه برای طنزهای با مضمون طنز مناسب است.

Mars Attack - نوع باریک طنز

با استفاده از این فونت خلاق عناوین و عناوین جلد جذاب را جذاب تر کنید. این گوشی با طرحی بلند و باریک همراه است که حتی در داخل پانل های کوچک نیز به خوبی در آن جا می گیرد.

Voyager - فونت پرنعمت رایگان

Voyager یک قلم پرنعمت است که از طرحی با الهام از فضا و فضاپیما بهره می برد. مناسب ترین برای طراحی های طنز با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است. فقط با پروژه های شخصی می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

اوه حالا - قلم قلم مو رایگان

طراحی منحصر به فرد قلموی دست با دست از این فونت ، انتخاب فوق العاده ای را برای طراحی عناوین و عنوان برای طنزهای مدرن انتخاب می کند. استفاده از پروژه های شخصی و تجاری نیز رایگان است.

5 نکته برای انتخاب یک قلم طنز

قبل از رسیدن به مجموعه قلم ها ، اجازه دهید الهام بگیریم از مثال های واقعی.

1. یک سبک را انتخاب کنید

طنز-مثال-سبک

(منبع: Designspiration)

فونت مورد استفاده برای طنز ابرقهرمانی برای طنز ترسناک مناسب نیست. بسته به ژانر و محتوای آن باید فونت هایی با سبک های مختلف انتخاب کنید. به دنبال الهام در کمیک های واقعی باشید تا درمورد اینکه چگونه انتشارات غول پیکر مانند مارول و دی سی از فونت ها در کمیک های خود استفاده می کنند ، استفاده کنید.

2. پذیرش یک موضوع

طنز-مثال-موضوع

(منبع: Designspiration)

بسته به داستان طنز شما ، می توانید از فونت با موضوع نیز استفاده کنید تا ظاهری بی نظیر و حرفه ای به طراحی طنز خود اضافه کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای یک طنز که در یک دنیای دیستوپی اتفاق می افتد ، از یک فونت با طرح گوتیک استفاده کنید.

3. خوانایی را در نظر بگیرید

طنز-مثال-خوانایی

(منبع: Designspiration)

مهم نیست که یک قلم چقدر عالی به نظر می رسد اگر نتوانید آن را بخوانید. برای ایجاد یک تجربه کاربری بهتر برای خوانندگان ، حتماً فونت هایی را پیدا کنید که دیالوگ ها و پاراگراف ها را آسان تر می کند.

4- به دنبال طرح های دست ساز باشید

طنز-مثال-دست ساز

(منبع: Designspiration)

ایجاد گفتگوی و عناوین به نظر می رسد که با دست ترسیم شده اند ، مهم است که یک تجربه واقعاً همهجانبه را به خواننده ارائه دهید. بنابراین به دنبال فونت هایی باشید که با طرح های دستی ساخته شده اند.

5- از فونت هایی با وزن های مختلف استفاده کنید

طنز-مثال-اوزان

(منبع: Designspiration)

انواع مختلفی از دیالوگ ها را در کمیک ها می نویسید. برخی از آنها باید در حالت ادرار باشند ، در حالی که بعضی دیگر باید با حروف برجسته برجسته شوند. حتماً از فونتهایی استفاده کنید که دارای وزن های مختلف و برنامه های متفاوتی برای ایجاد طرح های گفتگوی مداوم در کمیک های شما هستند.

برای قلم های حیرت انگیز تر ، حتما بهترین فونت های ما را برای مجموعه پوسترها بررسی کنید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین فونت های طنز | طراحی شیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *