20+ بهترین قالب های مدل Mockup T-Shirt 2019 (رایگان و حق بیمه)


چگونگی ارائه طرح تی شرت به پایان رسیده می تواند یک نکته اساسی باشد. و انتخاب ما از بهترین قالب های مدل پیراهن می تواند بسیار موثر در ایجاد یک نتیجه نهایی خیره کننده برای تحت تأثیر قرار دادن مشتری خود باشد.

انواع خاصی از طرح ها ، مانند تی شرت ها ، به ارائه درخشش جزئی نیاز دارند تا نشان دهند که چگونه نتیجه نهایی در محصول نهایی ظاهر می شود. شما به راحتی نمی توانید یک تی شرت را به نمایش بگذارید طرح بدون تی شرت مدل آزمایشگاهی، ماکت.

اما ، اگر وقت کافی ندارید که از مدل خود برای طراحی تی شرت خود استفاده کنید؟ نگران نباشید. این به الگوهای پیش فرض ساختگی تی شرت کمک می کند تا به راحتی هر نوع طراحی تی شرت را به راحتی نشان دهید. مجموعه ما را بررسی کنید و یک طرح را برای پروژه خود انتخاب کنید!

انتخاب برتر

مجموعه مدلهای تی شرت

این مجموعه از مدلهای پیراهن مناسب برای تبلیغ طرح های مد روز شما در رسانه های اجتماعی ، وب سایت ها ، فروشگاه های آنلاین و موارد دیگر مناسب است.

تمامی این قالب ها به راحتی با پرونده های PSD قابل ویرایش همراه با لایه های سازمان یافته ، اشیاء هوشمند ، رنگ های قابل ویرایش و پس زمینه های شفاف ارائه می شوند.

چرا این یک انتخاب برتر است

آنچه که این بسته ساختگی را خاص می کند این است که شامل 5 مدل نمایش با ترتیب صحنه است که به شما امکان می دهد طرح ها را از زوایا و نماهای مختلف به نمایش بگذارید.

7 مدل پیراهن گاه به گاه تی شرت

اگر به دنبال مدل پیراهن با پس زمینه در فضای باز و شهری هستید ، این بسته نرم افزاری برای شما مناسب است. این مجموعه شامل 7 الگوی مختلف مدلهای مختلف است که دارای نمایشگرهای مختلفی برای نشان دادن طرح های تی شرت شما به روشی حرفه ای است. این مدل ها با فرمت پرونده PSD در دسترس هستند.

مدلهای پیراهن شهری

این دسته از مدلهای تی شرت نیز با یک فضای شهری همراه است. این شامل 6 قالب مدل های مختلف با فرمت PSD است. پرونده های ساختاری به راحتی قابل تنظیم هستند ، دارای لایه هایی کاملاً سازمان یافته هستند و رنگ ها نیز می توانند به ترجیح شما تنظیم شوند.

مدلهای پیراهن تابستانی دخترانه

تابستان بهترین فصل برای فروش تی شرت است. از این مدلهای پیراهن تابستانی استفاده کنید تا تی شرت های خود را در وب سایت یا فروشگاه خود به نمایش بگذارید تا مشتریان جدیدی را به خود جلب کنید. این بسته شامل 9 قالب مختلف الگو است که می توانید به راحتی با استفاده از اشیاء هوشمند ویرایش کنید.

دختر مد - مدلهای پیراهن

مجموعه ای از 10 مدل پیراهن زیبا که شامل زمینه پس زمینه گاه به گاه با مدل های زنانه می باشد. این قالب های mockup با 4 اثر منحصر به فرد برای سفارشی کردن ظاهر مدل ها ارائه می شوند و به شما امکان می دهد به راحتی رنگ تی شرت را نیز تغییر دهید.

تی شرت و شلوار جین مردانه رایگان PSD

این یک مدل تی شرت رایگان است که مردی را نشان می دهد که یک تی شرت پوشیده است نشان می دهد. برای نمایش نقوش در وب سایت ها و پرتفوی مناسب ترین مناسب است. این قالب در یک پرونده PSD کاملاً لایه دار موجود است.

زن رایگان پوشیدن مدل پیراهن

یک مدل پیراهن حرفه ای رایگان با مدل زن. این الگوی mockup همچنین در قالب پرونده PSD با لایه های سازمان یافته و اشیاء هوشمند ارائه می شود.

مدل های پیراهن مجلسی زنانه

مجموعه ای از مدلهای پیراهن با وضوح بالا زنان که وضوح تصویر 4K را ارائه می دهد. این مدل ها بسیار قابل تنظیم هستند و می توانید زمینه های مورد نظر خود را نیز جایگزین کنید. فایل های PSD همچنین از اشیاء هوشمندی برخوردار هستند که به شما امکان می دهد به راحتی طرح های خود را در مدل سازی قرار دهید.

مدلهای جدید تی شرت

یکی دیگر از الگوی ساده و مدرن مدل سازی تی شرت با زمینه پس زمینه شهری است. این مدل در 3 نسخه موجود است و همراه با اشیاء هوشمند و لایه های سازمان یافته است. برای سفارشی کردن این الگو به Photoshop CC 2018 یا بالاتر احتیاج دارید.

مدلهای پیراهن مردانه

این مجموعه از مدلهای پیراهن شیک مناسب برای نمایش طرح های پیراهن مردانه شما در سبک های مختلف است. این بسته شامل 11 مدل مختلف است که دارای پوس ها و زمینه های مختلفی است. رنگ تی شرت نیز به راحتی قابل تنظیم است.

مدلهای تی شرت V-Neck

تیشرت های V گردن این روزها روند پر طرفداری است. این بسته از ماکی ها به شما کمک می کند تا طرح های تی شرت v-گردن خود را در چند سبک تبلیغ کنید. این شامل 5 قالب مدل های مختلف با حالت های مختلف است. پرونده PSD را می توان برای تغییر رنگ های تی شرت نیز تنظیم کرد.

TD پیراهن زنانه رایگان

یکی دیگر از مدلهای تی شرت رایگان با کیفیت بالا که می توانید برای نشان دادن طرح های خلاقانه تی شرت استفاده کنید. این الگوی الگو نیز شامل اشیاء هوشمندی است که می توانید طرح خود را به راحتی در طرح قرار دهید.

مدلهای پیراهن آستین بلند و کوتاه

این بسته از 2 الگوی مدلهای مختلف تیک تیک تی شرت است که شامل هر دو مدل پیراهن آستین کوتاه و آستین بلند است. هر دو قالب در پرونده های قابل ویرایش PSD موجود هستند.

مدل های طراحی تی شرت چوگان

به دنبال یک استعاره برای نمایش یک تی شرت چوگان ، شما را پوشانده ایم. این مجموعه از مدل های الگو ، به طور خاص برای تی شرت های چوگان طراحی شده است و دارای 6 مدل mockup برای به نمایش گذاشتن طرح های تی شرت شما به روش های مختلف ، چه با مناسب و چه در آویز است.

مدلهای پیراهن آبی

این یک مدل تی شرت ساده و مینیمالیستی است که به شما امکان می دهد طرح های تی شرت خود را در وب سایت ها و صفحات محصول به ویژه تی شرت های یونیسکس به نمایش بگذارید و تبلیغ کنید. این قالب شامل اشیاء هوشمند ، لایه های سازمان یافته و جلوه های قابل ویرایش است.

تی شرت و بسته های Mockup & Generator صحنه

این یک بسته نرم افزاری کامل از طرح های مقدماتی بسته بندی تی شرت است که به شما امکان می دهد طرح های تی شرت خود را به روشی حرفه ای از جمله تی شرت های تاشو ، بسته بندی و… به نمایش بگذارید. این بسته شامل 100 شیء جدا شده ، 10 صحنه از پیش ساخته و 9 بافت و زمینه است.

مدلهای پیراهن زنانه V-Neck

مجموعه ای از قالب های شیک مدل برای نمایش طرح های پیراهن زنان V- گردن. بسته نرم افزاری شامل 10 قالب مدل های مختلف با بازتاب متغیر ، سایه ها و رنگ های قابل ویرایش است.

T-Shirt V-Neck و Mockup رایگان

این مدل پیراهن رایگان برای ارائه طرح های تی شرت V گردن ایده آل است. این قالب با لایه های سازمان یافته و اشیاء هوشمند برای وارد کردن طرح های شما در مدل با تنها چند کلیک ارائه می شود.

مدل پیراهن ایزوله رایگان

یک مدل تی شرت منحصر به فرد که شامل یک مدل پیراهن CGI است. این مدل به شما کمک می کند تا به تی شرت های شما یک ظاهر سه بعدی شیک بپردازد. در پرونده PSD با وضوح بالا موجود است.

11 قالب Mockup تی شرت

این مجموعه از قالب های مدل پیراهن تی شرت دارای یک محیط زیبا و با الهام از طبیعت است که می توانید طرح های خود را به روشی حرفه ای به نمایش بگذارید. این بسته همراه با 11 الگوی مختلف مدل ماکیپ با اشیاء هوشمند ، رنگ های قابل ویرایش تی شرت و لایه های سازمان یافته است.

نسخه زنانه مدل پیراهن تابستانی تابستانی

این دسته از مدلهای تی شرت با زمینه های متغیر و رنگ های قابل تغییر در تی شرت ، مناسب برای نمایش انواع مختلف مدلهای تی شرت زنانه است. این شامل 8 قالب مدل های مختلف با نمایش و نمایش های مختلف است. همچنین با 4 پس زمینه نیز ارائه می شود.

قالب های Mockup T-shirt تیشرت خدمه

مجموعه ای از 8 مدل پیراهن شیک و مدرن تی شرت با نکات جذاب که به طور موثر طرح های تی شرت شما را برجسته خواهد کرد. این مجموعه از استکبارها شامل 7 زمینه مختلف ، جلوه های عکس ، لایه های سازمان یافته ، اشیاء هوشمند و موارد دیگر می باشد.

بسته نرم افزاری مدل لباس نهایی

این مجموعه ای از مدل های جدید تی شرت است که شامل تی شرت های آستین بلند است. قالب ها شامل 9 مدل مختلف با زمینه های قابل تنظیم ، گزینه های رنگ قابل ویرایش و مجموعه ای از بافت های پس زمینه هستند.

نسخه مردانه مدل V-Neck T-Shirt

مجموعه ای از 5 الگوی مدل tallman تی شرت با طرح های تی شرت v-گردن. این بسته دارای قالبهایی است که به راحتی قابل تنظیم است. می توانید رنگ های آنها را تغییر دهید ، طرح های خود را به راحتی با استفاده از اشیاء هوشمند ، تغییر پس زمینه و موارد دیگر قرار دهید.

رایگان T-Shirt Mockup Mockup PSD

یک مدل تی شرت زیبا و مرسوم ، مد روز که می توانید برای نشان دادن طرح های خلاقانه تی شرت استفاده کنید. این الگوی ساختگی را می توان به راحتی با Photoshop تنظیم کرد و در پروژه های شخصی نیز از آن استفاده رایگان کرد.

T-shirt رایگان Mockups زنانه PSD

این مدل پیراهن رایگان مدل زنانه ای دارد و برای نمایش مدلهای بلند زنانه تی شرت ایده آل است. این الگو برای استفاده با پروژه های شخصی شما رایگان است.

مدل پیراهن گردن خدمه

این مجموعه ای از مدلهای پیراهن گاه به گاه است که شامل تنظیمات پس زمینه کاملاً قابل تنظیم است. قالب ها را می توان ویرایش کرد تا رنگ و پس زمینه تیشرت را تغییر دهد. این شامل 6 قالب در قالب PSD است.

Mockup T-Shirt پسر بچه Crew Neck

طراحی یک تیشرت زیبا برای کودکان نوپا انجام می دهید؟ این بسته نرم افزاری با 7 الگوی مختلف مدل های مختلفی از یک مدل دلپذیر همراه است. با استفاده از این مدل ها ، می توانید طرح های پیراهن کودک خود را با ظاهری واقع بینانه به نمایش بگذارید.

قالب های مدل پیراهن گردن 8 خدمه مردانه

مجموعه ای از قالب های باکیفیت مدل پیراهن با کیفیت بالا که دارای پس زمینه های قابل تغییر است. mockup ها همچنین از پس زمینه دیواری grunge و یک محیط پرنعمت تهیه شده اند که می توانید به دلخواه خود آن را تنظیم کنید.

مدلهای پیراهن دور گردن

به نمایش گذاشتن طرح های تی شرت خود با مدل های تاشو یکی دیگر از راه های عالی برای تبلیغ طرح های شما است. سعی کنید یک مدل پوشیده شده را در کنار یک مدل پیراهن کامل قرار دهید. این بسته نرم افزاری شامل 5 مدل مختلف با نمایش های مختلف است.

الگوی تاشو تی شرت

مجموعه ای دیگر از قالب های مدل پیراهن ساده و مینیمالیستی تاشو. این بسته با 9 قالب مختلف ارائه شده است تا طرح های تی شرت شما را به صورت های تاشو ، بسته بندی و چند روش دیگر به نمایش بگذارد. این شامل یک برچسب برچسب نیز هست.

رایگان تیک پیراهن مردانه MockUp

طرح های تی شرت مرسوم ، مد روز خود را با استفاده از این الگوی رایگان مدل را نشان دهید. این مدل از یک مدل مرد برخوردار است و این یک مدل PSD قابل تنظیم است.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین قالب های مدل Mockup T-Shirt 2019 (رایگان و حق بیمه)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *