20+ بهترین قالب های Flyer Club


طراحی یک آگهی شگفت انگیز یک روش مؤثر برای تحریک همه در مورد یک مهمانی یا یک رویداد است. برای ترویج رویداد بعدی خود می توانید از این مجموعه از قالب های مخصوص برنامه های میهمانی و باشگاهی ، یک طرح عالی برای پرواز داشته باشید.

لازم نیست شما یک طراح باشید تا یک آگهی مخصوص مهمانی را طراحی کنید (ما در مورد چگونگی طراحی بروشور خود قبل از آن نوشته ایم). اما برای یک راه حل حتی سریعتر ، این قالب های از پیش ساخته دارای طرح های جذاب ساخته شده توسط متخصصان هستند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قالب را با Photoshop یا Illustrator باز کرده و آنها را ویرایش کنید.

این که آیا شما یک مهمانی تابستانی در ساحل ، جشن تولد یا یک شب باشگاه را برنامه ریزی می کنید ، این مجموعه برای هر مناسبت تفریحی الگویی دارد. بعلاوه ، نکات ما برای طراحی پروانه کلوپ و گرافیک پس زمینه پرواز باشگاه ما به شما کمک می کند تا پروژه شما به یک شروع عالی برسد.

1 میلیون + طرح ها و قالب های بروشور ، الگوهای چاپی و مدلهای دارای بارگیری نامحدود

با عضویت در عناصر Envato ، هزاران قالب بروشور زیبا ، مدل های پرواز و الگوهای چاپ خیره کننده را بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 دارایی طراحی ، تم ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

مشاهده الگوهای قالب بیشتر

انتخاب برتر

الگوی بروشور کلاب شهری

این یک قالب پرواز چند منظوره است که می توانید برای ایجاد آگهی ها و پوسترها برای کلوپ های مختلف مدرن و رویدادهای باشگاه استفاده کنید. این مناسب ترین برای ساخت آگهی برای باشگاه های شهری ، فنی و سایر باشگاه های مدرن است.

قالب همراه با لایه های سازمان یافته ای است که به شما امکان می دهد طراحی و متن را به راحتی و هرچه می خواهید تنظیم کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

آنچه این الگوی بروشور را خاص می کند این است که در آن چندین قالب ارائه شده است که دارای طرح های مختلف رنگی است که می توانید بدون نیاز به تنظیم کامل طرح از آنها استفاده کنید. می توانید به راحتی با استفاده از فتوشاپ نیز ویرایش کنید.

الگوی برچسب و پوستر حزب یکپارچهسازی با سیستمعامل باشگاه

این آگهی مخصوص مهمانی کلوپ برای ساخت پروانه ها برای یک رویداد مدرن در باشگاه ایده آل است. قالب در اندازه A4 با لایه های سازمان یافته ارائه می شود. همه عکس ها و گرافیک ها نیز در قالب موجود است.

الگوی Flyer Club Night Music

از این الگوی خلاقانه و مینیمالیستی برای ایجاد یک بروشور جذاب برای تبلیغ شب ها و رویدادهای ویژه موسیقی در کلوپ خود استفاده کنید. این قالب در قالب های پرونده AI و PSD موجود است.

الگوی Flyer Club Retro Neon 80

یکی دیگر از قالب های یکپارچهسازی با سیستمعامل Flyer با طراحی رنگی و به راحتی قابل ویرایش. این الگوی همچنین به دو فرمت فایلهای AI و PSD ارائه می شود و نسخه شخصی AI برای طراحی آن به صورت کاملاً برداری برای سفارشی سازی هرچه دوست دارید ارائه می شود.

الگوی Flyer Dia De Los Muertos

برنامه ریزی برای میزبانی از یک رویداد ویژه باشگاهی برای جشن روز مردگان؟ سپس این قالب بروشور مفید خواهد بود. در قالب های PSD و AI آمده است.

الگوی Flyer Club Vision

این بروشور مدرن برای تبلیغ رویدادهای منظم در باشگاه شما مناسب است. در چندین رنگ مختلف و با لایه های کاملاً سازمان یافته به شما امکان می دهد تا طراحی را با استفاده از فتوشاپ سفارشی کنید.

الگوی رایگان Flyer Club Music

یک الگوی مدرن و مینیمالیستی پروانه کلاب شما می توانید به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید. در پرونده PSD با اندازه A4 با لایه های سازمان یافته و متن و رنگ های قابل تنظیم ارائه می شود.

الگوی بروشور مهمانی تابستانی

اگر در حال تبلیغ یک رویداد باشگاهی با تابستان هستید ، این الگوی رایگان پرواز به شما کمک می کند تا یک آگهی جذاب برای باشگاه خود به صورت رایگان ایجاد کنید. این شامل یک الگوی مطابق با پست رسانه های اجتماعی نیز هست.

City Light - Flyer Event Club

شما می توانید از این الگوی عالی درخشان کلوپ برای طراحی یک بروشور بی نظیر برای ارتقاء رویدادهای باشگاهی شهری و مدرن خود استفاده کنید. این قالب در قالب پرونده PSD با لایه های سازمان یافته ارائه شده است تا به شما اجازه دهد بدون دردسر ویرایش کنید.

کهکشان - الگوی رویدادهای Flyer Club

یکی دیگر از قالب های مدرن Flyer Club که در چندین رنگ متفاوت است. این قالب همچنین با فتوشاپ به راحتی قابل تنظیم است و از طراحی جذاب برخوردار است که با بسیاری از انواع مختلف مهمانی ها و رویدادهای باشگاه همخوانی خواهد داشت.

بروشور جشن ولنتاین

این الگوی بروشور مهمانی حداقلی برای طراحی بروشور برای مهمانی یا یک رویداد روز ولنتاین مناسب است. این ویژگی از یک طراحی ساده و در عین حال مؤثر برخوردار است و می توانید به راحتی فایل PSD را برای شخصی سازی و اضافه کردن محتوای مورد نظر خود ویرایش کنید.

بروشور رویدادهای باشگاه

این الگوی بروشور با طرحی تهیه شده است که مخصوص مهمانی های باشگاه و رویدادهای موسیقی است. این مکان فضایی را برای نمایش عکسی از میهمانان و هنرمندان برجسته شما و همچنین یک طراحی رنگارنگ برای جلب توجه دارد.

الگوی رایگان اعلامیه باشگاه جمعه

طراحی مدرن و ظریف این الگوی بروشور ، برای تبلیغ بسیاری از انواع مختلف مسابقات و میهمانی های باشگاه ، گزینه ای عالی را ایجاد می کند. این قالب همچنین دارای یک الگوی پوشش رویداد رویداد فیس بوک است.

الگوی رایگان Flyer Club Sound Urban Urban

این الگوی مدرن Flyer به شما امکان می دهد تا با استفاده از فتوشاپ یک آگهی حرفه ای باشگاه را به صورت رایگان ایجاد کنید. این قالب به عنوان یک پرونده PSD به راحتی قابل ویرایش با لایه های سازمان یافته ارائه می شود.

بروشور رقص تانگو

با استفاده از این الگوی بروشور زیبا ، برنامه ها و مسابقات باشگاه رقص تانگو را تبلیغ کنید. این قالب در 2 نوع رنگ مختلف و با فرمت PSD ارائه شده است تا بتوانید به راحتی آن را به ترتیب مورد نظر خود تنظیم کنید.

آگهی های آینده باشگاه

این یک الگوی پرچم دار مدرن است که دارای یک طراحی آینده نگر است. بهتر است مسابقات جدید باشگاهی و سایر برنامه های ویژه را تبلیغ کنید. این قالب با نسخه های مختلف رنگی ارائه شده است و می توانید به راحتی آن را با استفاده از فتوشاپ ویرایش کنید.

رویداد باشگاه موتور سیکلت

این الگوی پرچمدار حداقلی برای کلوپ های موتور سیکلت و رویدادها ساخته شده است. این خودرو از یک طراحی با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل که متناسب با دوچرخهسواران مدرن و قدیمی مدرسه است. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و حتی می توانید رنگ های آن را تغییر دهید.

الگوی Flyer Party Dance Party

یکی دیگر از الگوی رویدادهای باشگاهی و پروانه ای برای تبلیغ مهمانی ها. این قالب با طراحی رنگی و جذاب ارائه می شود. همچنین می توانید با استفاده از فتوشاپ عکس مدل مورد نظر خود را برای پروانه ای درج کنید.

Flyer DJ Party Electro 80

یک الگوی بروشور مهمانی با موضوع یکپارچهسازی با سیستمعامل که می توانید برای تبلیغ رویدادهای ویژه باشگاه و مهمانی های DJ خود استفاده کنید. این قالب در یک پرونده PSD 4 6 6 اینچی قرار دارد و به راحتی قابل تنظیم است.

بروشور مهمانی کوکتل

برنامه ریزی یک مهمانی کوکتل سرگرم کننده؟ سپس از این الگو برای جلب توجه همه استفاده کنید. این الگو با طراحی خلاقانه و سرگرم کننده همراه است. همچنین در 2 نوع رنگ مختلف موجود است.

الگوی بروشور مهمانی جمعه شب

طراحی مدرن و خلاقانه این الگو ، آن را برای باشگاه های شهری مناسب تر می کند. این قالب برای استفاده رایگان است و می توانید آن را با استفاده از Photoshop CS6 یا بالاتر سفارشی کنید.

الگوی رایگان Flyer Club Night Music

این بروشور رویداد رایگان باشگاه با الگوهای تکمیل کننده رویداد رویداد فیس بوک ارائه شده است تا به شما کمک کند تا با سهولت بیشتر رویدادهای خود را تبلیغ کنید. هر دو به راحتی قابل تنظیم هستند.

بروشور تایپوگرافی ساعت مبارک

این یک الگوی منحصر به فرد جزوه است که همراه با یک طرح چاپی خلاقانه ، یک لیوان آبجو را به تصویر می کشد. این برنامه برای تبلیغ رویدادهای شاد در کلوپ ها و بارها طراحی شده است. این الگو همچنین در یک پرونده PSD کاملاً لایه دار قرار دارد.

5 نکته در مورد طراحی Flyer Club

در هنگام طراحی بروشور یا انتخاب یک الگوی ، این نکات را رعایت کنید تا مطمئن شوید که برای مشتری خود بروشور موفقی را طراحی کرده اید.

1. آن را از لحاظ بصری جذاب کنید

بروشور برای تلفن های موبایل

طراحی آگهی های کلوپ می تواند واقعاً سرگرم کننده باشد زیرا این امکان را به شما می دهد تا از طرح های رنگارنگ و با تصاویر زیاد استفاده کنید. از این فرصت استفاده کنید تا سمت خلاق خود را نشان دهید و طراحی بروشورهای بصری هرچه بیشتر طراحی کنید.

2. از قلم های جسورانه استفاده کنید

فونت ها در هر طراحی بروشور و پوستر نقش اساسی دارند. با این حال ، برای آگهی های باشگاه ، باید از فونت هایی که مربوط به خود باشگاه است استفاده کنید. به عنوان مثال ، طراحی فونت مدرن و آینده نگر ، یک مسابقه عالی برای یک باشگاه با تکنواز خواهد بود. یا یک قلم یکپارچهسازی با سیستمعامل برای یک باشگاه کلاسیک یا کارائوکه.

بروشور پوستر دیسکو رقص

در هر انتخابی که انتخاب کنید ، حتماً طرحی تمیز و جسورانه داشته باشد ، حتی خواندن آن از راه دور آسان است.

3. یک پالت رنگ مناسب درست کنید

بروشور کلوپ Glamour

حتی اگر پروانه های کلوپ معمولاً دارای طرح های رنگارنگ هستند ، شما نباید از هر رنگی که می توانید در طراحی خود بیاندیشید استفاده کنید. با ایجاد یک پالت رنگی بر اساس مضمون پروانه ای که روی آن کار می کنید ، شروع کنید.

4. شکل ها ، نمادها و تصاویر را اضافه کنید

پوستر بروشور کلاب Waves Club

علاوه بر زمینه ها و فونت های رنگارنگ ، می توانید به شکل های خلاقانه ، گرافیک ، نمادها و تصاویر مناسب نیز اضافه کنید تا طراحی شما جذاب تر شود. به ویژه می توانید از این عناصر گرافیکی برای برجسته کردن قسمت های مهم بروشور خود نیز استفاده کنید.

5. دریافت یک الگوی

90 دی جی موسیقی DJ Flyer

البته ، ساده ترین راه برای طراحی یک آگهی حرفه ای کلوپ بدون نیاز به انجام همه کارها ، استفاده از یک الگوی از پیش ساخته است. این قالب های بروشور به راحتی قابل ویرایش هستند و به شما امکان می دهند در زمان و هزینه زیادی صرفه جویی در خرید گرافیک ، نمادها و قلم ها را نیز داشته باشید.

جایزه: 5 Graphic Background Background Flyer

اگر به دنبال یک پس زمینه زیبا برای بروشور خود هستید ، این پس زمینه های با وضوح بالا دستگیر شده را امتحان کنید.

پیش زمینه کف رقص

پیش زمینه کف رقص

این پس زمینه رنگارنگ مهمانی برای طراحی بروشور یا پوستر مناسب است. همچنین با 5 نسخه مختلف رنگی همراه است.

زمینه درخشان نور شبکه

زمینه درخشان نور شبکه

طراحی با رنگ تیره این پس زمینه به شما امکان می دهد تا به طور مؤثر محتوای اصلی طراحی بروشور خود را برجسته کنید. در 3 طرح مختلف رنگ نیز موجود است.

پیش زمینه دیوار رقص نور

پیش زمینه دیوار رقص نور

این پس زمینه دیواری خلاق رقص در 3 نسخه رنگی ارائه شده است. این ایده آل برای ساخت یک بروشور برای یک رقص یا DJ است که در باشگاه شما انجام می شود.

پیش زمینه جعبه های رقص

پیش زمینه جعبه های رقص

پس زمینه رنگارنگ دیگری که می توانید برای ساختن پروانه ها برای رویدادهای مختلف استفاده کنید. این پس زمینه همچنین شامل 5 تغییر رنگ مختلف است.

نقاط – سوابق مهمانی رنگارنگ

نقاط - سوابق مهمانی رنگارنگ

این مجموعه ای از 8 زمینه مدرن و خلاق است که دارای نقاط رنگی است. پس زمینه در پرونده های JPG با وضوح بالا موجود است.

اگر به دنبال یک طراحی بروشور برای یک رویداد موسیقی هستید ، از مجموعه الگوهای موسیقی و باند پرواز ما را بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین قالب های Flyer Club”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *