20+ بهترین قالب پروفایل شرکت (Word + PowerPoint)


ایجاد یک بروشور نمایه شرکت یا نمایش پرده ای یک مسئولیت بزرگ است. شما به خصوص باید به طراحی توجه کافی داشته باشید ، محتوای آن را به روشی خواندنی و جذاب تنظیم کنید. این الگوهای پروفایل شرکت می توانند صرفه جویی در وقت زیادی باشند!

با طراحی حرفه ای ها ، این قالب ها به شما امکان می دهند بدون نیاز به ساعت ها در انجام طراحی ، به راحتی یک بروشور پروفایل شرکت یا یک ارائه پاورپوینت بسازید.

ما مجموعه ای از بهترین قالب های پروفایل شرکت را برای Word و PowerPoint جمع آوری کرده ایم تا به شما در ایجاد پروفایل جدید شرکت برای تجارت خود کمک کنیم. این قالب ها به راحتی قابل تنظیم برای بوت شدن هستند.

الگوی پاورپوینت ایده آل را پیدا کنید

پیدا کردن الگوی کامل پاورپوینت می تواند مشکل باشد. در Envato Elements می توانید هزاران قالب PPT با کیفیت بالا و بسیاری از دارایی های طراحی دیگر را کشف کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

به الگوهای پاورپوینت بیشتر مراجعه کنید

الگوی پروفایل شرکت چیست؟

نمایه شرکت به طور عمده سندی است که شامل توضیحات مفصل در مورد یک شرکت یا یک تجارت است که برای آموزش مشتریان ، سرمایه گذاران و کارمندان ساخته شده است. این یک سند چند صفحه ای است که شامل تمام جزئیات مربوط به شرکت ، مأموریت ، خدمات و سایر موارد آن می باشد. پروفایل های شرکت در اندازه های مختلف نیز موجود است.

الگوی پروفایل شرکت الگویی است که می توانید با سهولت در ساختن چنین اسناد و مدارکی از آن استفاده کنید. این قالب ها کاملاً با پاراگراف ها ، ستون ها ، اشکال ، مکان های نگهدارنده تصویر و موارد دیگر قالب بندی شده اند تا به شما اجازه دهند بدون نیاز به صرف ساعت ها در انجام طراحی ، به راحتی پروفایل های شرکت را طراحی کنید.

قالب ها نیز به راحتی قابل تنظیم هستند. فقط چند صفحه می توانید صفحات را ویرایش کنید ، رنگ ها ، قلم ها را تغییر داده و تصاویر را جایگزین کنید تا اسناد خود را ایجاد کنید.

انتخاب برتر

نمایه مدرن شرکت Word word 2

این الگوی مناسب برای ساختن نمایه مدرن و شیک شرکت برای هر مشاغل اعم از مشاغل شرکتی گرفته تا آژانس های خلاق و… می باشد.

این قالب با 28 صفحه طرح بندی منحصر به فرد ارائه شده است که می توانید به راحتی آنها را به ترجیح خود تنظیم کنید. در هر دو نامه آمریکایی و اندازه A4 نیز موجود است.

چرا این یک انتخاب برتر است

این الگوی دارای طراحی تمیز و حرفه ای است و می توانید با استفاده از Microsoft Word به راحتی آن را ویرایش کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، آن را نیز شامل یک قالب InDesign برای ویرایش الگو با استفاده از برنامه Adobe.

ZENETA - الگوی نمایه شرکت آژانس

این قالب زیبا و مدرن پروفایل شرکت برای ذهن آژانس های خلاق طراحی شده است. این در هر دو قالب MS Word و InDesign فرمت شده است. و این قالب شامل 14 طرح بندی صفحه منحصر به فرد است که می توانید از آنها برای ساختن یک بروشور پروفایل حرفه ای شرکت استفاده کنید.

الگوی بروشور پروفایل شرکت چند منظوره

این یک الگوی پروفایل شرکت چند منظوره و چند فرمت است. این الگو در PowerPoint ، Keynote ، InDesign ، Photoshop و موارد دیگر موجود است تا به شما امکان دهد با استفاده از هر برنامه ای که می خواهید ، قالب را شخصی سازی کنید.

ANTARA - الگوی پاورپوینت پروفایل شرکت و تجارت

آنتارا یک الگوی خلاق پاورپوینت است که بطور اختصاصی برای تهیه پیش نمایش های نمایش برای نشان دادن مشاغل و شرکت شما ساخته شده است. این الگو شامل 30 طرح اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف برای انتخاب است. همچنین دارای ویژگی های طرح بندی اسلایدهای استاد و متغیرهایی برای ویرایش آسان تر است.

Ovizer - الگوی پاورپوینت پروفایل شرکت

Ovizer یک الگوی حرفه ای پاورپوینت است که در مجموع 36 طراحی اسلاید ارائه می شود. این الگو همچنین با توجه به مشاغل ساخته شده است. شما می توانید اسلایدهای آن را به راحتی سفارشی کنید تا یک نمایش موثر برای برجسته کردن مشاغل یا نمایندگی خود ایجاد کنید.

Beexey - الگوی پاورپوینت پروفایل تجاری رایگان

این یک الگوی پاورپوینت تجاری آزاد است که می توانید از آن استفاده کنید نه تنها پروفایل های شرکت بلکه بسیاری دیگر از انواع ارائه های حرفه ای را ایجاد کنید. این محصول با 20 طراحی اسلایدی تمیز و مدرن همراه با متغیرهایی در تصویر و اسلایدهای استاد ارائه می شود.

قالب ورد قالب پروفایل شرکت خلاق

این قالب Word دارای یک طراحی چند منظوره است که به شما امکان می دهد با سهولت ، بروشورهایی را برای انواع مختلف پروفایل های شرکت ایجاد کنید. این قالب دارای 16 صفحه طراحی شده به صورت حرفه ای است و در اندازه A4 ارائه می شود. می توانید با استفاده از Word و InDesign این الگو را ویرایش کنید.

الگوی کلمه مشخصات شرکت مینیمالیستی

طراحی مینیمالیستی راهی عالی برای نشان دادن حرفه ای بودن است. این الگوی ساده و تمیز پروفایل پروفایل شرکت به شما در دستیابی به آن هدف کمک می کند. این شامل 16 صفحه برای شامل اطلاعات شرکت با متن ، رنگ ها و تصاویر به راحتی قابل ویرایش است. قالب در اندازه A4 موجود است.

الگوی پروفایل شرکت A5 Landscape - Word

این قالب Word در اندازه A5 و طراحی چشم انداز ارائه شده است. این برنامه از InDesign و Word پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید به راحتی با استفاده از برنامه مورد علاقه خود قالب را ویرایش و تنظیم کنید. این قالب برای ایجاد پروفایل های شرکت برای آژانس ها و مشاغل شرکت مناسب است.

الگوی کلمه گزارش سالانه شرکت

اگر روی نمایه شرکت کار می کنید که پیشرفت سالانه و گزارش شرکت را نشان می دهد ، این الگوی Word مفید خواهد بود. این برنامه دارای 16 صفحه طراحی در اندازه A4 است که به طور خاص برای تهیه گزارش های سالانه و پروفایل های شرکت ساخته شده است. در قالب های Word و InDesign در دسترس است.

INDUXTRY - الگوی پاور پوینت نمایه شرکت

این الگوی پاورپوینت مدرن و رنگارنگ برای طراحی نمایه شرکت مؤثر برای ارائه مناسب است. این قالب شامل 30 طرح اسلایدی منحصر به فرد است که به راحتی می توانند به ترجیح شما تنظیم شوند.

الگوی ارائه حداقل نمایه شرکت

این الگوی پاورپوینت دارای یک طراحی تمیز و حداقل است و این یک انتخاب عالی برای طراحی پروفایل های شرکت برای مشاغل و آژانس های مدرن است. این قالب با 30 اسلاید منحصر به فرد با طراحی های اسلاید مستر ارائه شده است.

قالب بروشور شرکت رایگان برای Word

این الگوی رایگان ورد در یک طراحی نیمه پیمانه ارائه می شود ، که باعث می شود آن را به یک الگوی عالی برای ساختن یک پروفایل شرکت ساده برای خلاصه کردن شغل خود تبدیل کنید. در اندازه A3 موجود است.

الگوی بروشور بازاریابی آزاد تجاری

این یک قالب بروشور سه برابر رایگان است که در قالب های مختلفی از جمله Word ، Pages ، InDesign ، Photoshop و موارد دیگر ارائه می شود. با استفاده از این الگوی رایگان می توانید یک بروشور نمایه ساده شرکت طراحی کنید.

قالب پروفایل شرکت چشم انداز خلاق

قالب پروفایل شرکت خلاق با طراحی منظره. این قالب دارای یک طراحی بسیار بصری است که به شما امکان می دهد یک بروشور نمایه مدرن و شیک از شرکت بسازید. این می تواند با MS Word و InDesign تنظیم شود و قالب شامل 18 صفحه طراحی در اندازه A4 و US Letter باشد.

LIBERO - الگوی پاور پوینت نمایه شرکت

استفاده از یک ارائه پاورپوینت برای به نمایش گذاشتن مشخصات شرکت شما راهی عالی برای جلب توجه در جلسات و همایش ها است. این الگوی پاورپوینت ممتاز به شما کمک می کند تا یک نمایش پرده ای حرفه ای را برای نمایش مشخصات شرکت خود بدون ایجاد تلاش ایجاد کنید. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف با متغیرهایی برای تصویر و طرح های قابل ویرایش است.

الگوی پاورپوینت پروفایل شرکت

این الگوی پاورپوینت با تمام اسلایدهای لازم که برای ارائه یک نمایه مؤثر در شرکت نیاز دارید ، ارائه شده است. این شامل طراحی اسلاید برای جزئیات در مورد تاریخچه شرکت ، مشتریان ، اهداف ، امور مالی ، قیمت گذاری و موارد دیگر می باشد. این قالب را می توان با 5 طراحی رنگی تنظیم کرد و از اینفوگرافیک منحصر به فرد نیز بهره برد.

MADDON - الگوی پاورپوینت پروفایل شرکت

Maddon یک الگوی پاورپوینت است که با 30 طرح اسلاید همراه با 5 طرح رنگی مختلف ارائه می شود. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و شامل بسیاری از گرافیک های قابل ویرایش ، اسلایدهای استاد و متغیرهایی برای تصویر برای ویرایش آسان تر است.

ارائه نمایه شرکت تمیز

یکی دیگر از مشخصات شرکت حرفه ای قالب پاورپوینت با طراحی تمیز. این الگو همچنین به شما امکان می دهد تا از 20 طرح اسلاید منحصر به فرد برای ایجاد انواع ارائه پروفایل شرکت استفاده کنید.

ارائه پروفایل شرکت رایگان Powerpoint

با داشتن بیش از 20 طراحی اسلاید منحصر به فرد از این ، این الگوی پاورپوینت رایگان به شما کمک می کند تا یک نمایش ساده را برای برجسته کردن نمایه شرکت خود طراحی کنید. این شامل طرح بندی اسلاید استاد و متغیرهایی در تصویر نیز هست.

الگوی ارائه پروفایل ساده شرکت

یک الگوی پاورپوینت حداقل برای ساختن ارائه های مدرن پروفایل شرکت. این قالب با 20 اسلاید منحصر به فرد با اشکال و گرافیک های قابل ویرایش ارائه شده است. استفاده از آن نیز رایگان است.

FALCON - الگوی پاورپوینت پروفایل شرکت

Falcon یک الگوی خلاق پاورپوینت است که در مجموع 150 طرح اسلاید ارائه می شود. شما می توانید از 5 طرح مختلف رنگی برای ایجاد ارائه پروفایل های حرفه ای شرکت نیز استفاده کنید.

SINDE - الگوی Powerpoint Business

Sinde یک الگوی پاورپوینت چند منظوره است که می توانید برای ایجاد انواع ارائه کسب و کار از جمله پروفایل شرکت استفاده کنید. این الگو شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی است.

Pitch Business - الگوی پاور پوینت

یک عرشه عالی برای ارائه یک استارتاپ یا یک تجارت در یک رویداد یا یک جلسه ضروری است. این الگوی پاورپوینت برای ایجاد آن نمایش اسلایدها طراحی شده است. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با طرح های بسیار بصری پر از تصاویر است که می توانید با استفاده از متغیرهای کشیدن و کشیدن تصویر ، آنها را به راحتی ویرایش و تنظیم کنید.

QUANTUM - الگوی پاورپوینت پروفایل شرکت

Quantum یکی دیگر از الگوی پروفایل قدرتمند شرکت برای ساخت اسلایدهای خلاقانه و مدرن برای ارائه کسب و کار شما است. این قالب دارای یک طراحی کاملاً قابل تنظیم است که در کل 150 اسلایدها دارد و شامل شکل های برداری ، گرافیک و موارد دیگر می باشد.

تجربه - الگوی پروفایل شرکت Powerpoint

این الگوی پاورپوینت حداقل و مدرن دارای یک دکوراسیون اسلایدی کاملی است که می توانید برای ایجاد انواع پروفایل شرکت برای ارائه های مختلف استفاده کنید. در 3 طرح رنگی مختلف و همچنین هر دو طرح رنگ تیره و روشن ارائه می شود. طراحی اسلاید نیز به راحتی قابل ویرایش است.

الگوی پاور پوینت پروفایل شرکت خلاق

این یک الگوی خلاق پاورپوینت است که مناسب برای نمایش اسلایدهای نمایه شرکت برای آژانس های بازاریابی و مشاغل است. این قالب در مجموع 1200 اسلاید با 5 تغییر رنگ مختلف ارائه شده است. در هر دو صفحه عریض و اندازه استاندارد موجود است.

انفورماتیک - الگوی پاورپوینت شرکت IT

انفورماتیک یک الگوی خلاق پاورپوینت است که برای شرکت ها و مشاغل مرتبط با فناوری و فناوری طراحی شده است. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد انواع اسلایدها را ارائه دهید ، از جمله پروفایل های شرکت. این مجموعه با 54 اسلاید منحصر به فرد با گرافیک های بردار قابل ویرایش ، نمادها و موارد دیگر ارائه می شود.

AEGIS - الگوی پاور پوینت آژانس

Aegis یک الگوی پاورپوینت مشخصات شرکت است که برای آژانس های کوچک و شرکت ساخته شده است. این قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با وضوح HD است و به شما امکان می دهد با استفاده از متغیرهای کشیدن و کشیدن تصویر ، نمودارهای قابل ویرایش و سایر عناصر بردار ، طرح های اسلایدها را با سهولت سفارشی کنید.

قالب پورتو و مشخصات پاور پوینت

پورتو یک الگوی پاورپوینت پروفایل شرکت چند منظوره است که می توانید برای ایجاد پروفایل های شرکت برای شرکت ها و همچنین ایجاد پروفایل های شخصی برای افراد حرفه ای استفاده کنید. این قالب شامل 28 اسلاید منحصر به فرد شامل اسلایدهای نمونه کارها ، اسلایدهای گالری ، پروفایل تیم و موارد دیگر برای تهیه نمایش های نمایش اسلاید زیبا است.

Quin - Powerpoint نمایه شرکت تمیز و حداقل

این الگوی پاورپوینت زیبا و تمیز دارای 400 اسلاید است که به شما امکان می دهد از بین 4 رنگ مختلف ، گزینه ای را انتخاب کنید ، تصاویر را به راحتی با متغیرهایی ، اشکال برداری ، تصاویر قابل ویرایش و موارد دیگر ویرایش کنید. این الگو برای تهیه یک نمایه مینیمالیستی شرکت برای مشاغل مدرن مناسب است.

برای الهام بخشیدن به بهترین مجموعه الگوهای بروشور ورد ما.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین قالب پروفایل شرکت (Word + PowerPoint)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *