20+ بهترین قلمهای حلقوی (با ظاهری زیبا ، زیبا)


اگر روی کارت تبریک یا طرح دعوت عروسی کار می کنید ، احتمالاً هنوز دنبال این فونت ترسناک کامل برای پروژه خود هستید. نیازی به نگاه بیشتر نیست زیرا ما مجموعه ای از بهترین فونت های خطی را فقط برای شما گرد آورده ایم.

در این پست ما برخی از بهترین فونت های قلم زاغی رایگان و برتر را با سبک های ظریف و فانتزی ارائه می دهید که می توانید با پروژه های مختلف چاپ و دیجیتالی خود از آنها استفاده کنید. ما به شما تضمین می کنیم که برای هر پروژه خلاق در این لیست قلم خواهید یافت!

ما همچنین چند راهنمایی برای طراحی با قلم های خطی را برای کمک به پروژه خود به اشتراک می گذاریم.

انتخاب برتر

Mallicot - Contive Script Font

Mallicot یک فونت اسکریپت خلاق با یک طراحی طبیعی است که باعث می شود متن شما به نظر برسد انگار که آنها با دست نوشته شده اند.

فونت از طراحی مینیمال و مدرن برخوردار است که باعث می شود در بسیاری از انواع طرح های چاپی و دیجیتالی از جمله کارت تبریک ، دعوت های عروسی ، کارت ویزیت ، علائم و… مناسب باشد.

چرا این یک انتخاب برتر است

این فونت علاوه بر طراحی روان و جذاب ، دارای بسیاری از شلاق ها می باشد که می توانید برای طراحی عناوین و عناوین خلاق تر نیز استفاده کنید.

قلم اسکریپت قلم موی زیبا

این فونت اسکریپت زیبا از طراحی زیبا و جذاب استفاده می کند و این باعث می شود گزینه های مناسبی برای ترسیم عناوین و عناوین کارت تبریک باشد. قلم نیز دارای حروف بزرگ و کوچک است.

Demian - دستنوشت برجسته و برجسته

Demian یک فونت دست نویس خلاق است که همچنین با یک طراحی شیک مانند طولی همراه است. این فونت دارای یک طرح حروف برجسته و جسورانه است که برای کارت های ویزیت ، علائم و طرح های برچسب ایده آل است.

Quenyland - قلم اسکریپت Cursive

Quenyland یک قلم هلالی زیبا است که می توانید برای طراحی دعوت نامه ها و علائم زیبا استفاده کنید. این قلم همچنین با تعداد زیادی مجموعه سبک ، متناوب و پیوندهای سبک همراه است.

Daniela Script - قلم لعنتی

دانیلا یک قلم خطی زیبا است که از طراحی گاه به گاه و مرسوم برخوردار است. می توان با طرح های مختلفی از طرح های کارت تبریک گرفته تا طرح های لوگوی زنانه ، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کرد.

Annisa - فونت متن دست نویس

این فونت خط نوشتن مدرن دارای یک طراحی منحصر به فرد cursive است که آن را بسیار جذاب تر می کند. قلم برای طراحی های لوکس و برندهای سطح بالا مناسب ترین است.

Stay Classy - Font Cursive Free

یک قلم خط دستی زیبا که می توانید با استفاده از پروژه های شخصی و تجاری کاملاً رایگان استفاده کنید. این قلم با انواع کارت تبریک ، پست های رسانه های اجتماعی و طراحی پوستر خلاق به خوبی مطابقت دارد.

Yolan - فونت اسکریپت رایگان منحصر به فرد

یک فونت اسکریپت رایگان خلاق با طراحی مدرن. این فونت رایگان برای طراحی آرم های مینیمالیستی ، عناوین و حتی تی شرت ها ایده آل است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

Rossegenia - قلم اسکریپت Cursive

این فونت منحصر به فرد cursive دارای یک طراحی با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است که آن را به گزینه ای مناسب تر برای تهیه نشان ها ، آرم ها و علائم تجاری برای استارتاپ ها و مارک های مدرن تبدیل می کند. قلم شامل پشتیبانی چند زبانه و همچنین پیوندها و متناوب ها می باشد.

Quanty - Modern Script Bold Bont

Quanty یک قلم اسکریپت مدرن و خلاق است که از یک طراحی شیک و طعمه ای شیک برخوردار است. می توانید از این فونت برای ساخت عناوین و عناوین زیبا برای هر دو طراحی چاپی و دیجیتال استفاده کنید.

Saekana - Font Cursive Font

Saekana یک قلم نوسانی مدرن است که همچنین با طرحی همراه با ویبره یکپارچهسازی با سیستمعامل همراه است. این ایده آل برای طراحی نشان ها و برچسب ها و همچنین آرم ها برای راه اندازی ها است. قلم شامل پشتیبانی از چند زبانه و گرگرفتگی است.

Boujond - امضای مونولین قلم

این فونت مونولین زیبا برای طرح های سبک امضا ساخته شده است. جریان حیرت انگیز حروف ، آن را برای کارت ویزیت ها و طراحی های خلاقانه آرم مناسب تر می کند. این فونت دارای تعداد زیادی پیوند و گلیف است.

Shathika - فونت cursive مدرن رایگان

Shakthika یک قلم نوسانی مدرن است که دارای یک ظاهر طراحی شده بسیار زیبا است. فونت رایگان است و می توانید با پروژه های شخصی و تجاری خود بارگیری و استفاده کنید.

آدلیا - قلم امضای آزاد زیبا

این فونت رایگان زیبا انتخاب مناسبی برای طراحی لوگوهای برند لوکس ، کارت ویزیت ، برچسب ها و موارد دیگر است. استفاده از پروژه های شخصی شما رایگان است.

مایاشی - Type Script Brush

مایاشی یک قلم اسکریپت قلم مو با یک طرح ترسناک است. این فونت با هر دو حروف بزرگ و کوچک و همچنین علائم نگارشی و پشتیبانی چند زبانه همراه است. این ایده آل برای طراحی کارت پستال و پوستر خلاق است.

روزهای هفته Santtuy - Font Creative Font

روزهای هفته نوعی فونت خطی زیبا است که لمسی از طراحی زنانه دارد. برای ایجاد کارت پستال ، لوگوی مارک زنانه ، برچسب ها و موارد دیگر مناسب ترین است.

زاویه رویایی - فونت دست ساز مونولین

یکی دیگر از فونتهای مونولین خلاق که دارای یک طراحی ترکیبی دست ساز است. این قلم برای ساخت آرم و برچسب برای مشاغل شرکت ها و مارک های لوکس ایده آل است.

قلم اسکریپت Outlander Brush Script

Outlander دارای یک طراحی اسکریپت قلم مو شیک است که می توانید برای ایجاد آرم و کارت ویزیت منحصر به فرد برای آژانس ها و مارک های خلاق استفاده کنید. قلم در دو سبک معمولی و باریک نیز موجود است.

رفیع - قلم دست نویس مونولین

Reffim یک فونت دست خط مدرن و با طراحی شیک و طعمه ای شیک است. این قلم برای طراحی نشان های مدرن ، آرم ها و برچسب های مناسب برای مارک ها و محصولات مختلف مناسب ترین است.

Beattingvile - فونت cursive رایگان

این فونت رایگان دارای یک طراحی خلاقانه با مضمون خلاق است. می توانید از آن برای طراحی انواع مختلف نشان ، آرم و پوستر استفاده کنید. فونت برای استفاده با پروژه های تجاری کاملاً رایگان است.

میکالینا - فونت کورس مدرن رایگان

یکی دیگر از فونت های زیبا و زیبا که می توانید برای تهیه کارت تبریک مدرن ، کارت ویزیت و موارد دیگر استفاده کنید. نسخه رایگان قلم فقط برای پروژه های شخصی در دسترس است.

Shalinta - قلم خوشنویسی خلاق رایگان

Shalinta یکی دیگر از فونت های عالی عالی است که مناسب برای تهیه کارت تبریک و دعوت نامه است. این شامل هر دو حروف بزرگ و کوچک است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی است.

3 نکته برای طراحی با یک قلم کورسو

اگر قبلاً از فونت های cursive استفاده نکرده اید ، این نکات به شما کمک می کند تا چگونگی شروع به کار با استفاده از قلم های مکان نما را درک بهتر کنید.

1. یک خانواده قلم بدست آورید

هر زمان که از یک قلم سفارشی استفاده می کنید ، همیشه سعی کنید یک خانواده قلم بدست آورید زیرا آنها بیشتر از یک تایپ را برای آزمایش کردن در اختیار شما قرار می دهند. یک خانواده قلم معمولاً شامل اشکال در وزن های مختلف و همچنین در سبک های مختلف از جمله نسخه های رئوس و سریال و sans-serif می شوند.

با یک خانواده قلم مسطح ، گزینه های بیشتری برای آزمایش و ساخت متن در طرح های خود خواهید داشت تا متناسب تر و مناسب تر به نظر برسد.

2. طراحی قلم مناسب را انتخاب کنید

حتی قلم های لعنتی در سبک های مختلف طراحی متنوعی قرار می گیرند. فونت های تند و تیز با طرح های مینیمالیستی ، سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل ، طراحی های شهری ، طرح های لوکس زیبا و موارد دیگر وجود دارد.

بسته به نوع طرحی که در حال کار بر روی آن هستید ، حتماً یک قلم خط تیز انتخاب کنید که با موضوع و موضوع پروژه شما طنین انداز باشد.

3. خوانایی را در نظر بگیرید

مشابه فونت های نوشتاری و دست نویس ، فونت های cursive نیز ساده ترین حروف متن برای خواندن نیستند. به خصوص هنگام انتخاب قلم های خطوط سفارشی ، از قلم هایی استفاده کنید که بر خوانایی و تجربه کاربر تأثیر نمی گذارد. یک قلم دریافت کنید که دارای طرح حروف تمیز و روشن است.

برای الهام بخشیدن بیشتر قلم ها ، حتما بهترین مجموعه های قلم و مجموعه های فونت های مونوگرام را بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین قلمهای حلقوی (با ظاهری زیبا ، زیبا)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *