20+ بهترین قلم های چونی | طراحی شیک


فونت های چنکی و چاق گزینه ای عالی برای طراحی عناوین جالب و خلاقانه برای انواع طرح ها هستند. در این پست گزیده ای از بهترین فونت های چانکی با سبک های مختلف را برای شما آورده ایم.

با توجه به سبک و سیاق منحصر به فرد خود ، فونت های کوچک بسیار مناسب برای طراحی های خلاقانه ، سرگرم کننده و سرگرم کننده هستند. لیست ما از قلمهای پرتحرک شامل انواع مختلفی از فونت ها برای طراحی همه چیز از پوستر گرفته تا کارت تبریک و موارد دیگر است.

شروع به کاوش در لیست کنید تا فونت مناسب و مناسب برای پروژه بعدی خود را پیدا کنید ، و حتماً نکاتی را در مورد انتخاب (و استفاده از) فونت های کوچک برای برخی از مشاوره های طراحی راحت بخوانید!

انتخاب برتر

BoldenVan - قلم خلاق Chunky

این فونت چاق دارای ترکیب کاملی از سرگرمی و خلاقیت است تا فوراً توجه هر کسی را جلب کند.

قلم BoldenVan از طرحی جسورانه و با شخصیت های كوچك برخوردار است كه برای طرح های كودكان مانند پوستر و كارت تبریک بسیار مناسب است.

چرا این یک انتخاب برتر است

شخصیت های جذاب جذاب که هستند ، این فونت را به یک نوع تبدیل می کنند. شما فونت دیگری مانند این را در هر مکانی پیدا نخواهید کرد.

Fried Day - فونت مدرن Chunky

در یک نگاه ، این فونت چاق شما را به یاد پوسترها و بنرهای سینما می اندازد. و فقط برای آن نوع طراحی و موارد دیگر ساخته شده است. قلم همراه با منظم ، طرح کلی و چند سبک دیگر نیز هست.

SPOT - فونت چاق بی نظیر

Spot یک فونت چوبی منحصر به فرد است که در 4 سبک مختلف ارائه می شود و دارای حروف متن معمولی و منظم است. قلم همچنین شامل نسخه فونت وب و همچنین نسخه های OpenType و TrueType است.

قلم دروغ - خلاق

اگر روی طرحی که مربوط به سرگرمی های کودکان ، کارتون ها یا جلد کتاب باشد ، کار می کنید ، این قلم برای شما مناسب است. این ویژگی دارای یک شخصیت منحصر به فرد شخصیت خاردار است که باعث می شود طرح های شما از جمعیت متمایز شود.

حالت - قلم زیبا Chunky

قلم های چانکی فقط برای نقوش کودکان نیست. این قلم زیبا اثبات آن است. این مجموعه مجموعه ای از شخصیت های چاق را نشان می دهد که برای طراحی های حرفه ای مناسب هستند. همچنین شامل 100 لیگاتور نیز می باشد.

Colombo - قلم جسورانه مدرن

Colombo یکی دیگر از قلم های چانکی مدرن و با طراحی حرفه ای است. برای تهیه آرم ها ، عناوین و عناوین وب سایت برای پروژه های مختلف تجاری و خلاقانه بسیار عالی است. قلم در قالب های مختلفی از جمله SVG و فونت های وب ارائه می شود.

Foo - قلم خلاق رایگان Chunky

Foo یک قلم زیبا زیبا با سبک منحصر به فرد از شخصیت ها است. این شامل یک طراحی سرگرم کننده و خلاق است که آن را برای طراحی های مربوط به سرگرمی و همچنین طرح های کودکان مناسب می کند.

پناهگاه 86 - فونت گرافیتی چاق رایگان

این فونت رایگان دارای یک شخصیت چاق با سبک نقاشی دیواری است که با طرح مخلوط شده است. این برای تهیه عنوان ها و عناوین برای طراحی های شهری و hipster مناسب است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

هی طنز - قلم جالب جسورانه

این یک فونت سرگرم کننده و کمی عجیب است که دارای طراحیی است که با الهام از پانل های چلپ چلوپ طنز ساخته شده است. قلم برای طراحی انواع طرح های کودک مانند پوستر ، بنر ، جلد کتاب و موارد دیگر ایده آل است.

Blacky - قلم خشن Chunky

Blacky یک طنز منحصر به فرد است که از لحاظ ظاهری دارای طراحی بافتی خشن است. این قلم برای طراحی نقاشی های حرفه ای از جمله آرم ، برچسب و نشان می تواند ایده آل باشد. قلم نیز در یک نسخه معمولی شیک نیز موجود است.

Big Fellas - فونت چاق چند منظوره

این فونت سرگرم کننده و خلاق با یک طراحی شخصیتی منحصر به فرد و متناقض ارائه شده است که به شما کمک می کند تا به طرح های شما زیبایی و دست ساز زیبایی بخشیده شود. فونت برای کارهای خلاقانه و حرفه ای مناسب است.

Blitzen Deer - قلم جالب کودکان

یک قلم دلپذیر و شایان ستایش که می توانید از آن برای ساختن عناوین و عناوین برای طرح های کودکان استفاده کنید. این قلم در دو نسخه OpenType و TrueType آمده است. همچنین شامل یک فایل بردار Illustrator نیز هست.

میکمیکی - فونت گاه به گاه Chunky

Mickmickey یکی دیگر از فونت های چانکی خلاق است که با شخصیت های بزرگ و کوچک همراه است. به گفته طراح آن ، این فونت در طراحی ها وقتی از رنگ های روشن استفاده می شود بسیار عالی به نظر می رسد.

Borsok - فونت Chunky رایگان

Borsok یک فونت رایگان خلاق است که همراه با طراحی شخصیت های کوچک. این شامل پشتیبانی چند زبانه است و شما می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی و تجاری استفاده کنید.

Gula - فونت چاق بازیگوش رایگان

این یک فونت خنده دار بازیگوش است که می توانید از آن برای ساختن انواع سبک های سرگرم کننده و عناوین خلاق برای پوسترها ، آگهی های تبلیغاتی و کارتهای تبریک استفاده کنید. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

رونو - Fat Fans Sans-Serif

رونو یک قلم زیبا است که با طراحی شخصیت های کوچک و باریک همراه است. این فونت برای طراحی عناوین و عناوین شیک برای پوسترها و وب سایت ها مناسب است.

زن سبک و جلف چربی - فونت چربی دست نویس

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، این فونت چاق دارای یک طراحی شخصیت خلاق با سبک دست نویس است. قلم برای طراحی انواع طرح های کودکان و همچنین پوسترهای خلاقانه و طرح های کارت تبریک ایده آل است.

Thiket - Creative Chunky Typeface

این قلم احتمالاً شما را به یاد کسی می اندازد که در یک آناناس زیر دریا زندگی می کند. طراحی کاراکتر این قلم کاملاً بی نظیر است و در نسخه های منظم و حرکتی نیز ارائه می شود.

Cinderheart - Font Blocky Font

اگر به دنبال طراحی قلم چربی بلوک هستید ، این قلم مناسب برای شما است. این طراحی از یک بافت خشن و مناسب است و برای طراحی عناوین برای پوسترها و آگهی ها مناسب است.

کانیا - قلم اسکریپت ضخیم قلم مو

چه کسی می گوید که قلم های کوچک مانند حرفه ای به نظر نمی رسند؟ با استفاده از این فونت اسکریپت قلم مو شیک ، می توانید عناوین و عناوین بی نظیری را برای انواع مختلف پروژه های طراحی حرفه ای و زنانه طراحی کنید.

Destone - قلم جادو گراند رایگان Grunge

این فونت رایگان دارای یک طرح grunge با موضوع پرنعمت است. قلم در دو طرح شخصیت متفاوت chunky نیز وجود دارد. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

Slukoni - فونت چربی رایگان

یک قلم منحصر به فرد با طرح چاق. این فونت رایگان برای طراحی آرم ها و نشان ها مناسب ترین است. بهتر است از عناوین طولانی استفاده نکنید زیرا این امر می تواند در خوانایی تأثیر بگذارد.

5 نکته برای انتخاب و استفاده از قلم های چانکی

بر خلاف انواع دیگر فونت ها ، فونت های چنانی باید با دقت به کار گرفته شوند. این نکات را دنبال کنید تا مطمئن شوید طراحی شما مطابق با استانداردهای مناسب عمل می کند.

1. دریافت یک قلم با سبک های مختلف

این که آیا شما یک کارت پستال برای هالووین و یا یک پوستر برای یک فیلم طراحی می کنید ، می توانید از انواع سبک های مختلف فونت های کوچک استفاده کنید تا عنوان کامل را تهیه کنید.

گلوببی - قلم نمایش سرگرم کننده

بیشتر فونت های چاق به سبک های مختلفی شامل طرح های پر ، طرح کلی ، grunge و بسیاری طرح های دیگر ارائه می شوند. به دنبال یک خانواده قلم چروک باشید تا با ترکیب سبک های مختلف ، طرح های خود را جذاب تر کنید.

2. فونت مناسب را پیدا کنید

قلمهای Chunky برای ترسیم عناوین و عناوین عالی هستند. بخش چالش برانگیز یافتن یک فونت برای جفت شدن با آن است.

Dingle Dangle Font Duo

معمولاً هنگام استفاده از یک فونت جسورانه و ضخیم برای عناوین ، بهتر است برای پاراگرافها و زیرنویسها از یک قلم نازک یا معمولی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که آن با سبک فونت اصلی شما نیز مطابقت دارد.

3. پشتیبانی از زبان

Crotin دونگ - فونت جسورانه جسورانه

پشتیبانی از چند زبانه هنگام طراحی پروژه هایی که چندین فرهنگ و کشور در سراسر جهان را هدف قرار می دهند بسیار مهم است. به منظور حفظ یک طراحی مداوم ، اطمینان حاصل کنید که قلم سنجاق شما از زبانهای هدف پشتیبانی می کند.

4- خوانایی مهم است

FLIX - فونت نمایش منحصر به فرد

با توجه به طراحی شخصیت ضخیم آنها ، اکثر فونت های چنار خواندن متن را سخت تر می کند. این می تواند تأثیر منفی بر برند و تجارت شما بگذارد. فقط از قلم هایی استفاده کنید که خواندن آنها راحت تر است و تجربه کلی کاربر را بهبود می بخشد.

5- مطمئن شوید که مناسب است

خانواده قلم منظم Gore

همه فونت های کوچک برای همه طرح ها مناسب نیستند. در انتخاب سبک های مختلف قلم های چروک بسیار مراقب باشید. یک قلم را انتخاب کنید که مناسب برای پروژه ، مارک و پیامی باشد که از طریق طرح ارائه می دهید.

اگر به دنبال الهام بخشیدن به طراحی یک عنوان عالی هستید ، به بهترین مجموعه های عناوین و عنوان های ما مراجعه کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین قلم های چونی | طراحی شیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *