20+ بهترین مدل های بیلبورد | طراحی شیک


اگر در حال حاضر اقدام به طراحی بیلبورد یا طرح بنر می کنید ، باید نحوه تهیه آن را به مشتری خود نیز آماده کنید. زیرا راهی که می خواهید طراحی خود را به نمایش بگذارید ، بر تصمیم نهایی مشتری شما تأثیر می گذارد. این بخشی از پروژه است که باید بدون آنکه عقب بماند ، روی آن سرمایه گذاری کنید.

خوشبختانه ، شما مجبور نیستید روزهایی را صرف تلاش برای یافتن راهی برای نشان دادن طراحی بیلبورد خود کنید. شما می توانید به سادگی از الگوی پیش زمینه طراحی پیش نمایش بیلبورد برای انجام کار خود استفاده کنید.

برای کمک به شما در یافتن یک طرح مناسب برای پروژه خود ، ما چند مدل را که برای نمایش طراحی های بیلبورد مناسب هستند ، دستگیر کردیم. آنها را بررسی کنید و بارگیری را شروع کنید – برخی از آنها رایگان هستند ، و برخی از آنها بخشی از اشتراک Envato Elements هستند. نکات ما برای طراحی بیلبورد باید به شما کمک کند تا شما را به یک شروع عالی برساند!

انتخاب برتر

تبلیغات بیلبورد تبلیغاتی در فضای باز

این مدل بیلبورد با کیفیت بالا برای ارائه طرح های مدرن بیلبورد مربوط به انواع مشاغل ایده آل است.

قالب mockup در یک پرونده PSD کاملاً لایه باز قرار می گیرد. همچنین از سایه های قابل ویرایش و لایه های هوشمند استفاده می کند تا به شما امکان دهد به راحتی مدل را تنظیم کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

محیط پس زمینه واقع گرایانه ، زاویه دید کاملی از طراحی بیلبورد و شرایط ایده آل برای نورپردازی ، این مدل را به یکی از بهترین قالب های حرفه ای طراحی بیلبورد تبلیغاتی که تاکنون دیده ایم ، تبدیل می کند.

تبلیغات بیلبورد Mockup PSD

این مدل جدید بیلبورد مدرن از نمای نزدیک به بیلبورد استفاده می کند تا حتی کوچکترین جزئیات طراحی شما به وضوح قابل مشاهده باشد. این مدل بر اساس عکس واقعی طراحی شده است و در وضوح 4K ارائه می شود.

الگوی راه اندازی آگهی کنار جاده

شما می توانید از این مدل منحصر به فرد برای نشان دادن طرح های بیلبورد در کنار جاده استفاده کنید. این مدل با یک پس زمینه واقع گرایانه همراه است و شامل اشیاء هوشمندی است که می توانید به راحتی طرح خود را قرار دهید.

الگوی مدلهای بیلبورد مدرن

یکی دیگر از طرح های تبلیغاتی بیلبوردهای تبلیغاتی با نمای شهری و شلوغ خیابان در پس زمینه. این مدل سازی در 5 سبک مختلف ارائه می شود. شما حتی می توانید پس زمینه را به اولویت خود نیز تغییر دهید.

Mockup تبلیغ بیلبورد نزدیک

با استفاده از این حداقل مدل تبلیغات بیلبورد ، طرح های بیلبورد خود را با نمای نزدیک نزدیک کنید. این الگو شامل لایه های کاملاً سازمان یافته و همراه با اشیاء هوشمند برای ویرایش یک کلیک است.

7 قالب بیلبورد Mockup

مجموعه ای از قالب های بیلبورد با پیش زمینه ها و نماهای مختلف. این بسته شامل 7 طرح مختلف ساختاری است و در پرونده های PSD به راحتی قابل ویرایش است.

لامپ ارسال بیلبورد رایگان

اگر شما یک بیلبورد به سبک بنر طراحی می کنید ، این مدل مناسب برای نمایش طراحی شما مناسب است. دارای یک بیلبورد در یک لامپ است. این مدل نیز برای بارگیری و استفاده رایگان است.

6 مدل تبلیغات تبلیغاتی در فضای باز

مجموعه دیگری از 6 مدل تبلیغاتی بیلبورد خلاق. این بسته با طرح های مختلف مدل های تبلیغاتی در فضای باز بر اساس عکس های واقعی و محیط های طبیعی ارائه می شود. این مدل ها شامل اشیاء هوشمند و لایه های سازمان یافته ای هستند.

الگوی راه اندازی بیلبورد بزرگراه

با استفاده از این مدل بیلبورد منحصر به فرد ، می توانید طرح های خود را به شکلی طراحی کنید که در یک بیلبورد بزرگراه قرار گرفته باشد. این طرح در 4 نمایش متفاوت ارائه می شود. شما همچنین می توانید آنها را با استفاده از اشیاء هوشمند Photoshop ویرایش کنید.

Mockup بیلبورد در کنار جاده

این یک بیلبورد بی نظیر با یک نمایش واقع بینانه است. شما می توانید از آن برای نمایش نقاشی های بیلبورد خود در کنار جاده استفاده کنید. این مدل همچنین شامل اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان است.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 5845 x 3897 px

یک بیلبورد با کیفیت بالا و رایگان. از این الگو می توان برای نشان دادن طراحی بیلبورد در محیط کنار خیابان استفاده کرد. همچنین می توانید از آن استفاده کنید تا دو طرف از تبلیغات خود را نیز نشان دهید.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4000 (w) x 2760 (ساعت) px

این طراحی بیلبورد حرفه ای و واقع گرایانه به شما امکان می دهد تا طراحی خود را بر روی یک پس زمینه ساختمان زیبا و مدرن به نمایش بگذارید. این قالب در نسخه های استاتیک و متحرک ارائه شده است که می توانید در انواع مختلفی از ارائه ها استفاده کنید. همه این موارد شامل 10 PSD از مدل های استاتیک و 5 PSD از مدل های متحرک است.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 2400 x 1606 px

اگر به دنبال یک مدل ساده و زیبا برای نمایش یک پوستر یا یک طرح تبلیغاتی هستید ، این مدل سازی مفید خواهد بود. دیوار آجری نیز یک ظاهر یکپارچهسازی با سیستمعامل خاص به آن می افزاید. همچنین می توانید برای استفاده از پروژه های شخصی و تجاری خود ، این الگوی مسخره را به صورت رایگان بارگیری کنید.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4200 (w) x 3000 (ساعت) px

این الگوی ساختاری هم مثل یک بیلبورد و هم برای یک سبد جعبه مضاعف است. این یک بسته الگوی دو به یک است که برای نمایش انواع مختلفی از طرح ها مفید است. این قالب در 10 پرونده PSD در اندازه های مختلف ارائه شده است و می توانید به راحتی آن را تغییر دهید تا رنگ ها ، سایه ها و چراغ ها را نیز تغییر دهید.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه:

برای نمایش تبلیغات داخلی و بیلبوردهای داخلی ، این الگوی انتخاب مناسب است زیرا در 2 فایل PSD مختلف با چشم اندازهای مختلف و اشیاء هوشمند و لایه های قابل ویرایش به راحتی قابل استفاده است. تنظیم پس زمینه عکس ، باعث می شود طرح های شما از هم متمایز شوند.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4000 x 2800 px

این یک بیلبورد ساده و تمیز و تمیز است که می توانید برای نشان دادن طرح های خود در اتوبوس یا ایستگاه تراموا از آن استفاده کنید. این مدل برای برجسته کردن طراحی بیلبورد از رنگهای روشن استفاده می کند. و البته این قالب نیز قابل بارگیری است.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4000 (w) x 2760 (ساعت) px

این مدل مناسب برای نمایش طراحی بیلبورد در محیط شهری شلوغ مناسب است. با استفاده از این الگوی می توانید بیلبوردهای خود را در ساختمان مدرن مشاهده کنید. این قالب در هر دو مدل متحرک و استاتیک ارائه شده است.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4500 (w) x 3000 (ساعت) px

این مجموعه ای از مدل های باکیفیت و باکیفیت است که شامل 9 الگوی مختلف مدل های تبلیغاتی بیلبوردهای نوری مختلف برای نشان دادن طرح های شما در یک محیط شهری است. فایلهای قالب بصورت کاملاً لایه ای با اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان تر انجام می شوند.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 3000 x 2000px

بیلبورد خود را در پس زمینه شب با استفاده از این الگوی حرفه ای مسخره به نمایش بگذارید. همچنین به عنوان یک راه عالی برای نشان دادن بیلبورد خود در یک جاده نیز دو برابر خواهد شد. می توانید قالب را به صورت رایگان بارگیری کنید.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 2000 (w) × 3000 (ساعت) px

بسته دیگری از الگوهای جدید ساخت مدل بیلبورد با پس زمینه شهری. این بسته قالب شامل 20 مدل در دیدگاه های مختلف است. آنها برای ویرایش آسان پرونده های PSD کاملاً لایه ای وارد می شوند.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4888 (w) x 2848 (ساعت) px

این بسته از بیلبوردهای تبلیغاتی در فضای باز شامل 12 الگوی مختلف مدل های مختلف است که شامل تنظیمات مختلف شهری از جمله پس زمینه اقیانوس زیبا ، پوسترهای سبک شهر ، بیلبوردهای دیواری و موارد دیگر می باشد. بازتاب ها و سایه های موجود در قالب ها نیز به صورت لایه بندی شده است تا به شما امکان می دهد به راحتی آنها را ویرایش کنید.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4500 (w) x 3000 (ساعت) px

بسته دیگری از الگوهای تبلیغاتی بیلبورد و پوستر با 7 تصویر متفاوت ، همه در یک تنظیمات شبانه. این قالب ها همچنین به صورت حرفه ای با تناسبات و رنگهای متعادل طراحی شده اند تا بهتر طراحی های شما را برجسته تر کنند.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 4752 (w) x 3168 (h) px

از این الگوی درخشان برای نشان دادن طراحی بیلبورد خود در یک محیط واقعی تر استفاده کنید. این مدل دارای یک پس زمینه عکس واقعی است تا طرح های تابلوی تبلیغاتی شما طبیعی تر به نظر برسد. این همراه با 6 مدل مختلف برای آگهی ها و بیلبوردهای تبلیغاتی است.

 • نوع فایل: PSD
 • بعد، ابعاد، اندازه: 5000 (w) x 3333 (ساعت) px

این بسته از مدل های بیلبورد شامل 20 قالب منحصر به فرد با نمایش های مختلف و با 40 تغییر و در تنظیمات و مکان های مختلف نور است. همچنین می توانید فایل های PSD را به راحتی ویرایش کنید تا قالب ها نیز به صورت دلخواه تنظیم شوند.

این که آیا شما یک ارائه دهنده برای مشتری ایجاد می کنید یا بهترین طراحی های خود را در یک نمونه کار به نمایش می گذارید ، این مدل های تبلیغاتی بیلبورد به شما کمک می کنند تا ظاهر حرفه ای تری به طراحی های خود بیفزایید.

5 نکته برای طراحی بیلبورد

در اینجا چند نکته ساده برای به دست آوردن یک ستون اصلی در طراحی بیلبورد خود آورده شده است.

1. از یک الگوی استفاده کنید

بیلبورد شرکتی

اگر در حال گذر از یک بلوک خلاق هستید یا در تلاش هستید تا الهام بخش طراحی بیلبورد شوید ، بهترین راه برای شروع استفاده از یک الگوی است. شما به راحتی می توانید یک الگوی بیلبورد آماده چاپ را سفارشی کنید تا با مارک شخصی خود مطابقت داشته باشد و بدون هیچ تلاشی یک طرح بیلبورد بی نظیر ایجاد کنید.

2. فونت مناسب را پیدا کنید

بیلبورد بدنسازی بدنسازی

آسانتر کردن بیلبورد از فاصله دور ، یکی از مهمترین بخش های طراحی یک بیلبورد مؤثر است. از فونت هایی استفاده کنید که خوانایی را بهبود می بخشد. یک فونت sans-serif با طراحی شخصیت جسورانه بهترین انتخاب برای طراحی بیلبورد است.

3. هدف از طراحی مینیمالیستی

خرید بیلبورد

افزودن تصاویر ، شکل ها و متن های زیادی در طراحی بیلبورد می تواند توجه و خواندن آن را با یک نگاه دشوارتر کند. طرحی حداقلی ایجاد کنید که مطالب را بالاتر از هر چیز دیگری برجسته کند. طرحی که هرکسی بدون توجه به جایی که می بیند می تواند به راحتی متوجه آن شود.

4. رنگ ها و تصاویر مناسب را انتخاب کنید

الگوی بنر بیلبورد املاک و مستغلات

هنگام استفاده از رنگ ها ، حتماً یک پالت رنگی را انتخاب کنید که مناسب قرار دادن بیلبورد باشد. رنگ هایی را انتخاب کنید که متن را در شرایط مختلف فضای باز از جمله نور خورشید و زمان شب راحت تر بخواند.

5. طرح خود را مانند یک حرفه ای ارائه دهید

بیلبورد Mock-up

آخرین ، اما نه مهم ، هنگام ارائه طرح بیلبورد خود به مشتری ، از یک مدل عالی استفاده کنید. Mockups کمک می کند تا ظاهر واقعی تری به بیلبورد خود اضافه کنید. و به شما این امکان را می دهد تا هنگامی که روی یک بیلبورد واقعی قرار دهید ، به مشتریان نشان دهید که طرح شما چه شکلی است.

فراموش نکنید که از الگوهای پوکر و مجموعه های مدلهای طراحی لوگو برای الگوهای بهتر استفاده کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین مدل های بیلبورد | طراحی شیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *