20+ بهترین مدل 11 آیفون 11 (PSD ، AI و Sketch)


با وجود آیفون 11 و آیفون 11 پرو جدید در بازار ، دیگر وقت آن است که نسخه های قدیمی iPhone وب سایت خود را با نسخه های جدید به روز کنید.

برای کمک به آسانتر کردن روند کار برای شما ، ما مجموعه ای از مدل های برتر و رایگان با کیفیت بالا و آیفون 11 را که می توانید برای نشان دادن طرح های خود به روشی حرفه ای استفاده کنید گرد آورده ایم.

این مجموعه شامل استایل های مختلف iPhone 11 ، 11 Pro و 11 Pro Max در قالب های مختلف از جمله PSD ، AI و Sketch است تا بتوانید با استفاده از برنامه مورد علاقه خود ویرایش فایل ها را انجام دهید. نگاهی بیندازید و شروع به بارگیری کنید.

نحوه استفاده از مدل های آیفون

استفاده و سفارشی سازی mockup های آیفون بسیار آسان است. به خصوص به لطف ویژگی اشیاء هوشمند Photoshop ، شما می توانید طرح های خود را تنها با یک کلیک در مدل سازی قرار دهید.

برای شروع سفارشی سازی mockup ، ابتدا پرونده PSD را در فتوشاپ باز کنید و از لایه های سازمان یافته برای تغییر پس زمینه استفاده کنید و تصاویر خود را با استفاده از لایه شی هوشمند ، کپی کنید. ساده است.

برای راهنمایی دقیق تر ، می توانید مقاله ما را در مورد نحوه شخصی سازی مدلهای iPhone و iPad بررسی کنید.

انتخاب برتر

مدل iPhone 11 (6 رنگ)

این مدل خلاق آیفون 11 برای انواع هدف های خلاقانه و حرفه ای مناسب است زیرا از نمای ظاهری روشن دستگاه جدید اپل برخوردار است.

این مدل در هر 6 رنگ آیفون 11 موجود است و شامل اشیاء هوشمندی است که به راحتی می توانید با استفاده از فتوشاپ ، صفحه های خود را در این مدل قرار دهید.

چرا این یک انتخاب برتر است

چیزی که ما در مورد این مدل سازی دوست داریم این است که نه تنها از 6 رنگ مختلف دستگاه استفاده می شود بلکه از نمای جلوی و پشت گوشی نیز برخوردار است.

Mockup iPhone 11 شیک

این مدل زیبا آیفون 11 نیز با تمام 6 مدل رنگی آیفون جدید ارائه می شود. این شامل یک فایل PSD به راحتی قابل ویرایش است که می توانید از آنها استفاده کنید تا طرح های خود را مانند یک حرفه ای به نمایش بگذارید. این مدل برای نمایش صفحات در هدر وب سایت ایده آل است.

PSD جدید iPhone 11 Mockup PSD

یکی دیگر از بسته های استکبار مدل 11 آیفون 11 که شامل 6 مدل دستگاه رنگی است. همچنین شامل لایه های سازمان یافته و اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان تر است. این مدل مناسب برای نمایش طراحی در پرتفوی و وب سایت مناسب است.

8K iPhone 11 Pro Mockup

یک الگوی حرفه ای مدل سازی آیفون 11 پرو جدید که دارای نمای ایستاده از دستگاه است. این مدل در وضوح 8K و با 2 دید زاویه گوشی قرار دارد. همچنین در هر 6 نسخه رنگی دستگاه نیز موجود است.

iPhone 11 Front & Back PSD Mockup

این الگوی ساختاری دارای یک آیفون 11 واقع بینانه تر و دارای نمای جلوی و پشت دستگاه است. نمای اندکی زاویه دار دستگاه نیز این گزینه را به گزینه ای عالی برای نمایش برنامه ها در وب سایت ها تبدیل می کند. این دستگاه همچنین در رنگ های سیاه و نقره ای موجود است.

آیفون 11 Pro Sketch Mockup

اگر از طرفداران برنامه Sketch هستید می توانید از این الگوی ساختاری برای ویرایش با استفاده از ویرایشگر مورد علاقه خود استفاده کنید. این دوربین از منظره واقع بینانه ای نسبت به آیفون 11 پرو برخوردار است و در 4 مدل رنگی مختلف نیز موجود است.

رایگان PSD شش رنگ Apple iPhone 11 Mockup

این یک مدل رایگان آیفون 11 است که در 6 نسخه رنگی این گوشی ارائه می شود. مدلهای موجود در پرونده های PSD که به راحتی قابل تنظیم هستند در دسترس هستند.

رایگان آیفون 11 Pro Max Mockup

یکی دیگر از مسخره های حرفه ای و رایگان آیفون 11 پرو مکس. این مدل با هر دو نمای جلوی و پشت دستگاه جدید ارائه شده است.

حداقل نسخه 11 آیفون 11 پرو

یک حداقل تمیز و تمیز iPhone 11 Pro که ایده آل برای نمایش طرح ها و برنامه ها در وب سایت های حداقل است. این الگوی ساختاری در 4 پرونده PSD مختلف ارائه می شود و پس زمینه نیز در آن گنجانده شده است.

iPhone 11 Pro On Hand Mockup

اگر به دنبال یک مدل iPhone 11 برای طراحی یک وب سایت یا عنوان وبلاگ هستید ، این الگو مفید خواهد بود. این ویژگی آیفون 11 نرم افزار است که با یک دست برگزار می شود و دارای یک تنظیم زیبا برای پس زمینه میز کار است. این مدل در 4 صحنه مختلف نیز موجود است.

شناور آیفون 11 Pro Max Mockup

این مجموعه ای از مدل های iPhone 11 Pro Max است که دارای زوایای مختلف و دیدگاه های دستگاه از جمله یک مدل شناور شناور است. این مدل ها با فرمت PSD با اشیاء هوشمند و لایه های سازمان یافته در دسترس هستند.

a href = “https://elements.envato.com/iphone-11-pro-clay-mode-mockup-EYUMC7Z”>iPhone 11 Pro Clay Mockup

یک مدل خلاقانه آیفون 11 پرو که شامل یک مدل نسخه رس از دستگاه است. این مدل مناسب برای نمایش طرح های شما در وب سایت های مدرن و صفحات فرود برنامه مناسب است. این مدل با وضوح تصویر 5600 x 4200 px در دسترس است.

Hand Holding iPhone 11 Pro Mockup

یکی دیگر از مدل های حرفه ای iPhone 11 Pro که نشان می دهد دستگاه جدید با دستی نگهداری می شود. این مدل سازی در 4 صحنه مختلف ارائه می شود و به شما امکان می دهد تا به راحتی مدل را با استفاده از اشیاء هوشمند سفارشی کنید.

مدل های رایگان Flat Lay iPhone 11

مجموعه ای از مدل های آیفون 11 دارای 6 رنگ گوشی است. این مدل سازی به شما امکان می دهد تا طرح های خود را با نمای تخت خواب دستگاه نشان دهید.

رایگان Apple iPhone 11 Mockup PSD & Ai

یک مدل با کیفیت بالا آیفون 11 که با تمام رنگ های دستگاه جدید اپل همراه است. این مدل در هر دو قالب فایل های فتوشاپ و Illustrator نیز موجود است.

ساده iPhone 11 Pro Max Mockup

این یک مدل ساده و کاملاً قابل تنظیم iPhone 11 Pro است که می توانید با پروژه های مختلف طراحی از آن استفاده کنید. شما به راحتی می توانید پس زمینه آن را تغییر داده و صفحه نمایش خود را با استفاده از اشیاء هوشمند در مدل را قرار دهید.

بالا Resock برای آیفون 11

یکی دیگر از مدلهای با وضوح بالا آیفون 11 که دارای 3 سبک مختلف سایه و یکی با دستی است که دستگاه را نگه می دارد. این مدل ها در پرونده های PSD به راحتی قابل ویرایش و در 6 رنگ قابل دسترسی است.

iPhone 11 Pro With Mockup Hand

یک مدل خلاقانه iPhone 11 Pro که نشانگر دستی است که دستگاه را در اختیار دارد. این طرح با یک پس زمینه قابل ویرایش می توانید جایگزین تصاویر و رنگ های خاص خود شوید. این شامل 4 قالب مدل های مختلف است.

Mockup iPhone 11 Pro Max افقی

مدل های ساده و حداقل iPhone 11 Pro Max با نمای افقی از دستگاه. این مدل مناسب برای صفحه نمایش های ویترین و طراحی در وب سایت ها مناسب است. این مدل با وضوح 4000 x 3000px در دسترس است.

iPhone 11 Pro Case Mockup

با استفاده از این الگوی منحصر به فرد طرح های موردی iPhone 11 Pro را به نمایش بگذارید. در 3 سبک مختلف و با اشیاء هوشمند و پس زمینه های قابل ویرایش بسیار ساده ارائه می شود.

ارائه رایگان برنامه iPhone 11 Pro Max Mockup

این مدل رایگان iPhone 11 Pro Max برای نمایش صفحه های برنامه در ارائه ها و وب سایت ها طراحی شده است. این قالب همچنین قابل تنظیم است.

رایگان دست چوبی Holding Mock iPhone 11

آیا می خواهید به صفحه نمایش برنامه خود یک نگاه آینده نگر یا غیرمعمول دهید؟ سپس از این مدل سازی استفاده کنید تا طرح های خود را در آیفون 11 که توسط یک دست چوبی در حال برگزاری است نشان دهید.

برای الهام بخشیدن بیشتر ، حتما بهترین مجموعه mockups آیفون PSD ما را ببینید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین مدل 11 آیفون 11 (PSD ، AI و Sketch)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *