20+ بهترین مودل مضامین 2020


مودل یک سیستم مدیریت یادگیری قدرتمند است که توسط دانشگاهیان و دانشجویان به منظور ساخت وب سایت های مدیریت آنلاین و یادگیری الکترونیکی برای دانشگاه ها و موسسات در سراسر جهان مورد استفاده گسترده قرار گرفته است.

قالب ها و مودل های مودل به شما امکان می دهند بدون داشتن زمان و منابع توسعه بیش از حد ، یک سکوی عالی به دنبال ایجاد کنید. این الگوهای آسان برای پیاده سازی و ارائه سفارشی سازی کامل آسان است. برخی از این قالبها عرصه شرکتی را پوشش می دهند ، و برخی دیگر بیشتر بر آموزش و یادگیری تمرکز می کنند. آنها یک نقطه شروع عالی در هنگام توسعه بستر شخصی شما هستند!

space-moodle-theme

فضا یک مودل مدرن است که از طراحی زیبایی مینیمالیستی برخوردار است. ساخته شده با فریم ورک Bootstrap ، این موضوع با یک طراحی موبایل همراه اول مجهز به یک تجربه مرور صاف همراه است. این موضوع همچنین شامل بخش هایی برای نمایش کاتالوگ دوره شما ، پروفایل های معلمان و صفحات ورود به سیستم و ثبت نام های سفارشی به همراه یک رابط کاربری مجدد است.

klassroom-moodle-theme

Klassroom یک مودل است که برای وب سایت ها و مدارس یادگیری آنلاین طراحی شده است. موضوع شامل پوسته های از پیش تعریف شده رنگی است ، که می توانید به راحتی بین آن ها جابجا شوید ، همچنین دسته بندی دوره ها ، پروفایل های معلمان ، یک بخش رویدادها و موارد دیگر.

University-moodle-theme

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، این یک مودل برای ساختن وب سایت ها و سکوهای یادگیری برای دانشگاه ها و دانشکده ها است. موضوع از چندین زبان و RTL پشتیبانی می کند. همچنین از یک سازنده صفحه بصری بهره می برد و به شما امکان می دهد به راحتی طراحی را تنظیم کنید.

trending-moodle-theme

Trending یک تم Moodle با مسئولیت پذیری کاملاً پاسخگو است که با طراحی منحصر به فرد و بسیار حرفه ای همراه است. این ایده آل برای ساختن یک پلت فرم یادگیری آنلاین بی نظیر و کامل یا ایجاد یک کلاس آنلاین برای یک کالج است.

alpha-moodle-theme

آلفا یک مودل مدرن است که برای آکادمی ها ، کالج ها و دانشگاه ها ساخته شده است. این مضمون با یک طراحی شیک همراه است که توجه را به خود جلب می کند و بسیاری از ویژگی های مفید مانند پشتیبانی از زبان های RTL ، گزینه های رنگی نامحدود و 10 بلوک محتوای منحصر به فرد برای صفحه اصلی را ارائه می دهد.

این موضوع همچنین با نسخه های 3.6 و بالاتر مودل کاملاً سازگار است.

drona-moodle-theme

Drona یک مودل چند منظوره است. شما می توانید از آن برای ایجاد انواع مختلف وب سایتهای یادگیری آنلاین برای مدارس ، دانشکده ها و حتی برای فروش دوره های آنلاین استفاده کنید. طراحی قالب توسط چارچوب Bootstrap 4 طراحی شده و کاملاً پاسخگو است. همچنین از زبانهای RTL و همه افزونه های سفارشی محبوب نیز پشتیبانی می کند.

alanta-premium-moodle-theme

Alanta یک مودل مدرن است که با طراحی صفحه اصلی شیک همراه است. این ویژگی برای طراحی سفارشی از طرح های رنگی از پیش ساخته و پشتیبانی چند زبانه از جمله زبان های RTL را ارائه می دهد. این موضوع همچنین دارای چندین صفحه بندی داخلی برای نمایش دوره ها ، پذیرش ها ، تحقیقات و موارد دیگر است. این موضوع برای ساخت وب سایت های LMS برای کالج ها و آکادمی های خصوصی ایده آل است.

Roshnilite - تم مدرن رایگان مدرن

این تم رایگان مودل با طراحی زیبا و مدرن ارائه می شود. این شامل یک بخش هدر شیک برای استقبال از دانشجویان و همچنین بخش هایی برای برجسته کردن دوره ها و اضافه کردن بخش نمونه کارها یا دسته بندی دوره ها است. کاملاً با Moodle 2.7 و بالاتر سازگار است.

روشنگری - تم پاسخگو رایگان مودل

Enlightlite یکی دیگر از مودل پاسخگو و رایگان است که می توانید برای ساختن وب سایت های LMS برای مدارس و کالج ها استفاده کنید. این موضوع دارای یک طراحی مدرن با کشویی در قسمت هدر ، بخش مربوط به بخش ، فهرست دوره ها و موارد دیگر می باشد.

new-Learning-moodle-theme

این مودل با طراحی داشبورد دوره خاص خود برای معلمان و دانش آموزان و همچنین طراحی شاخص دوره های A-Z همراه است. موضوع همچنین از چندین زبان پشتیبانی می کند و از یک طراحی پاسخگو برخوردار است.

learningzone-moodle-theme

LearningZone یک مودل حرفه ای است که برای راه اندازی وب سایت برای کالج یا مدرسه ساخته شده است. موضوع شامل بخش هایی برای پروفایل های معلمان ، صفحات دوره ، تقویم رویداد و موارد دیگر می باشد.

edutech-moodle-theme

Edutech یک مودل غنی از ویژگی است که برای دانشگاه ها و کالج ها ساخته شده است. این نرم افزار با رابط کاربری سفارشی با پشتیبانی از RTL و سایر زبان ها ارائه می شود. موضوع همچنین اجازه می دهد تا شما را به تغییر رنگ آن هر چند که دوست دارید.

school-moodle-theme

این مودل برای ایجاد یک وب سایت و یک بستر یادگیری آنلاین برای دبیرستان ها و دبیرستان ها مناسب است. این تم دارای یک طراحی رنگارنگ با گالری های عکس ، فهرست دوره ها ، پروفایل های معلمان و موارد دیگر است.

klass-free-moodle-theme

Klass یک مودل مدرن و رایگان است که با یک طراحی ساده و تمیز ارائه می شود. این موضوع دارای یک طراحی کاملاً پاسخگو با پشتیبانی چند زبانه و یک صفحه اصلی خلاق برای نمایش دوره ها ، وبلاگ ها و دسته بندی های شما در یک مکان است.

Eduhub - تم تمود مودل رایگان

این تم رایگان همچنین دارای یک طراحی تمیز و حداقل است که آن را به یک انتخاب عالی برای ساخت وب سایت های LMS برای انواع موسسات دانشگاهی تبدیل می کند. موضوع نیز به راحتی قابل تنظیم است. اما ، با آخرین نسخه مودل آزمایش نشده است.

cognitio-moodle-theme

Cognitio یک مودل حرفه ای است که برای دانشگاه ها طراحی شده است. این سیستم با یک طراحی کاملاً قابل تنظیم ، فهرست دوره های A-Z ، قالب های دوره ، پشتیبانی از RTL و سایر زبان ها و تولید کننده کد ارائه می شود.

iq-moodle-theme

این مودل مجهز به طراحی زیبا و مینیمالیستی است. این ایده آل برای راه اندازی وب سایت برای سکوی یادگیری آنلاین یا کالج است. این تم دارای گزینه های رنگ نامحدود ، چندین سبک هدر مختلف و تعداد زیادی پلاگین سفارشی است.

Academic-moodle-theme

با استفاده از این مودل می توانید هر نوع وب سایت دانشگاهی بسازید. این شامل یک طراحی سفارشی با یک صفحه دوره های زیبا ، پروفایل های معلمان ، یک گالری عکس و موارد دیگر می باشد.

flora-moodle-theme

فلور یک مودل اساسی است که می توانید برای راه اندازی وب سایت مدرسه استفاده کنید. این تم دارای یک طراحی کاملاً پاسخگو با یک گالری عکس ، فونت های سفارشی ، یک صفحه ورود به سیستم منحصر به فرد ، یک نوار لغزنده و یک صفحه تقویم رویداد است.

1

تم اصلی لامبدا می تواند به سرعت و به راحتی تغییر یابد ، از جمله آرم ها ، رنگ های پیوندی و رنگ های پس زمینه. این موضوع بهینه سازی شده تلفن همراه است و از یک طراحی پاسخگو برای ارائه یک تجربه کاربری مثبت در اندازه های مختلف دستگاه از جمله تبلت و تلفن های هوشمند استفاده می کند.

eguru-moodle-theme

این مودل رایگان برای ایجاد یک وب سایت آموزشی اساسی ایده آل است. این ویژگی دارای یک طراحی پاسخگو با یک صفحه ورود به سیستم سفارشی بوده و از چندین زبان پشتیبانی می کند.

moove-moodle-theme

Moove یکی دیگر از مودل های رایگان مودل است که می توانید با استفاده از آن یک وب سایت آموزشی حرفه ای را با بودجه طراحی کنید. موضوع همراه با طراحی پاسخگو ، طراحی صفحه دوره ، تقویم رویدادها و موارد دیگر است.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ بهترین مودل مضامین 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *