20 طرح رنگی رزومه شیک


طراحی رزومه می تواند یک چیز جالب باشد. فاصله بین رنگ خیلی کم و خیلی زیاد کجاست؟ ما 20 طرح رنگی رزومه (با نمونه های خیره کننده) را ارائه می دهیم تا به شما ایده هایی ارائه دهند.

من شخصاً معتقدم که این یک تعادل بین نشان دادن شخصیت و سبک طراحی شما در رابطه با شغلی است که درخواست می کنید. بنابراین ، ممکن است بسته به اینکه چه کسی برای آنها ارسال می کنید ، چندین طرح رزومه داشته باشید.

عامل دیگر چاپ است. آیا شما با طرحی روبرو می شوید که نیاز به چاپ حرفه ای داشته باشد یا خودتان آن را انجام دهید؟ برای الهام بخشیدن به این طرح های رنگی رزومه شیک ، در مورد همه این موارد فکر کنید. (توجه: مخلوط ها در HEX ارائه شده اند ، اما اگر قصد چاپ دارید ، حتما از رنگ CMYK استفاده کنید.)

1 میلیون + CV و رزومه های قالب ، نامه های جلد + بیشتر

هزاران قالب رزومه کاری ، نامه های جلد و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

مشاهده الگوهای CV بیشتر

1. سیاه و سفید

# 000000#ffffff

از سرگیری رنگ ها

طرح های رنگی سیاه و سفید یک انتخاب کلاسیک برای طراحی رزومه و یکی از مواردی است که هرگز از سبک خارج نمی شود. یک طرح رنگ سیاه و سفید واقعاً شما را مجبور می کند تا با عناصر دیگری مانند تایپوگرافی یا تقسیم بندی های گرافیکی طراحی کنید. نکته جالب در مورد سیاه و سفید این است که می توانید PDF را ارسال کنید و بدانید که در انتهای دیگر برای شخص چاپ خواهد شد.

2. یکنواخت آبی روشن

# 438797# 59a9b5# e2f3f9

از سرگیری رنگ ها

یک طرح رنگ یکنواخت کلاسیک و پیچیده است. اما این طراحی نیاز به چاپ حرفه ای با رنگ بالا و خونریزی کامل دارد. آبی روشن لمسی مدرن را به رنگی اضافه می کند که جزء اصلی رزومه ها برای دهه ها بوده است.

3. بژ ساده

# e5e3d6# e7e7e3# 7c7b74

از سرگیری رنگ ها

طرح رنگی رزومه بژ هر چیزی خسته کننده است. رنگ ها یک پالت نرم را ارائه می دهند که تمرکز خود را بر محتوای رزومه در یک پالت رنگی که بسیار قابل خواندن است قرار می دهد. این رنگ چیزی از گذشته را تقلید می کند – خرید کاغذ پارچه بژ برای چاپ یک رزومه. در اینجا ، رنگ ها بدون هزینه زیادی روی کاغذ ، کار را برای شما انجام می دهند.

4- تقریباً سیاه و زرد

# 3f3b37# ffdb35

از سرگیری رنگ ها

لهجه رزومه زرد روند بزرگی در رنگ است. برای جلوگیری از ایجاد حباب یا احساس کودکانه ، زرد روشن را با خاکستری تقریبا سیاه و عمیق جفت کنید. این یک احساس پیچیده تر و کم تحرک تر است ، در حالی که با روحیه ای شاد و روشن ارتباط برقرار می کند. (فقط آنچه را می خواهید یک مدیر استخدام هنگام دیدن رزومه شما داشته باشد.)

5. کلاسیک آبی و سیاه

# 3D70ae#ffffff

از سرگیری رنگ ها

پالت رنگی کلاسیک آبی کلاسیک همیشه کار می کند. (حتی رنگ سال 2020 Pantone است ، بنابراین رنگ آن روند روزانه است.) هنگام استفاده از یک رنگ آبی کلاسیک ، با یک متن سیاه یا لهجه های همراه ، به یک پالت کلاسیک بپیوندید.

6. سبز تیره و خاکستری

# 304145# bac7ce# bd3147

از سرگیری رنگ ها

این طرح رنگی سبز و خاکستری تیره با لهجه های قرمز زنگ زده خیره کننده است. پوشش رنگی روی تصاویر به یکدیگر پیوند می زند. در صورتی که چیزهای زیادی برای گنجاندن داشته باشید ، این سبک بسیار بصری می تواند چالش برانگیز باشد ، اما یک رزومه ساده عالی را ایجاد می کند. همچنین می توانید از این پالت استفاده کرده و از آن برای عکسبرداری به همان اندازه زیاد استفاده نکنید.

7. سیاه و طلایی

# 000000# b29155

از سرگیری رنگ ها

به نظر می رسد یک پالت رنگی رزومه سیاه و طلایی زیبایی را از بین می برد. هنگام استفاده از یک جفت رنگی از این دست ، جلوه های دیگر را با سبک کمتری تنظیم کنید که به شما اجازه می دهد اعتبار شما را نشان دهد.

8- رنگ بنفش و خاکستری

# b7bece# e5e6e1

از سرگیری رنگ ها

در حالی که این جفت رنگ احساس لطافت و زنانه تری دارد ، اما خواندن آن بسیار زیبا و آسان است. رنگ ها به روشی که در مثال بالا استفاده می شود ، به عنوان زمینه ای برای یک منطقه با محتوای سفید عمل می کنند. (هیچ چیز آسانتر برای خواندن نیست.)

9. سیاه و قرمز

# 000000# f61329

از سرگیری رنگ ها

شما هرگز نمی توانید برای رزومه کاری با مشکی و قرمز کلاسیک (و حتی کمی خاکستری) اشتباه کنید. این طرح رنگی برای خوانایی طراحی شده است و از رنگ استفاده می کند تا یک سلسله مراتب مشخص با 60٪ سیاه برای برخی از متن ها و لهجه های طراحی قرمز ایجاد کند. ¬

10. نیروی دریایی و نعناع

# 2b2741# 8febd5# e7f7f4

از سرگیری رنگ ها

نیروی دریایی و نعناع یک گزینه رنگ رزومه مدرن را ارائه می دهند که از احساس نسبتاً بی طرفی برخوردار است. مثال بالا از لهجه های نعناع برای یک رنگ کوچک سرگرم کننده استفاده می کند که اجرای آن آسان است.

11. مارون مدرن

# 6a4952

از سرگیری رنگ ها

یک طرح رنگی رزومه نیازی به گزینه های زیادی برای موثر بودن ندارد. یک رنگ جسورانه مانند مارون را انتخاب کنید و آن را با متن سیاه و سفید جفت کنید. مدرن و چشمگیر است

12. سیاهی سبز و سیاه

# c5d8c4# 000000

از سرگیری رنگ ها

شما می توانید دقیقاً همان مفهوم را با رنگ نرم تر ، مانند مریم گلی سبز اعمال کنید. برای کنتراست زیاد از لهجه های سیاه استفاده کنید یا برای احساس لطیف تر 60٪ سیاه را در نظر بگیرید.

13. زرد و مرجان

# f4d474# ef5253# faf3e3

از سرگیری رنگ ها

آیا می خواهید با رنگهای رزومه خود تصور بزرگی ایجاد کنید؟ این دسته از دسته زرد و مرجان را به دلیل برخورداری از رنگ بالا که توجه را طلب می کند ، امتحان کنید. کلید در اینجا چاپ است. اگر می خواهید این رزومه برجسته شود ، از کیفیت آن کمکی نکنید.

14. مسی سبز و سیاه

# a2a99d# 000000

از سرگیری رنگ ها

سبز و مشکی خاردار یک جفت رنگی زیبا را برای رزومه ایجاد می کند که دارای ظاهری کلاسیک است اما فقط با رنگ کافی به اندازه کافی شیک است. با رنگ سبز آزمایش کنید تا فقط مکمل مناسب برای شما باشد.

15. آبی ، نارنجی و خاکستری

# 46bbd3# f3a43f#eaeaec

از سرگیری رنگ ها

آبی روشن ، نارنجی و خاکستری رنگی رزومه خیره کننده ای را ایجاد می کند که احساس تازه و جوانی می کند. این ترکیبی است که ممکن است در نظر نگیرید ، اما می تواند تأکید بیشتری به رزومه کاری شما در یک مجموعه از دیگران کند.

۱۶ Steel استیل آبی و خاکستری نرم

# 303e4c# f1f1f3

از سرگیری رنگ ها

شکستن ترکیبی از استیل آبی و خاکستری نرم برای رزومه کاری دشوار است. درجه یک و ظریف است رنگ ها نسبتاً خنثی اما ساده نیستند. شما همچنین می توانید یک لهجه رنگ سوم را در نظر بگیرید ، اما این دوقلوی به خودی خود ایستاده است.

17. سبز و زرد زمرد

# 15a083# f3cf3e

از سرگیری رنگ ها

اگر به دنبال گزینه رنگ رزومه جسورانه هستید ، این همان است. سبز و زرد زمرد طرح رنگی چشمگیر و جالب و دیدنی را ارائه می دهند.

18. براون های خاکی

# 807166# baa495# c8c6c2

از سرگیری رنگ ها

اگر به دنبال یک پالت خنثی شیک و خاکستری یا آبی نیستید ، یک طرح رنگ قهوه ای خاکی گزینه خوبی است. برای قهوه ای های غنی انتخاب کنید تا احساس کلی خراب نشود. این رنگ بندی با عکس ها نیز بسیار عالی عمل می کند.

19. بری اومبر

# 847a9f# a178a4# b172a5

از سرگیری رنگ ها

در حالی که ممکن است تن توت در این طرح رنگی باشد خیلی شیک برای برخی ، این یک مفهوم است که می توانید برای سایر رنگها اعمال کنید. رنگ آمیزی ombre / محو احساس جدیدی را ایجاد می کند که بر محتوای رزومه خاص تأکید می کند.

20. گرادیان آبی

# 6bbed4# 3994be

از سرگیری رنگ ها

دو بلوز را انتخاب کنید و یک گرادیان ایجاد کنید که ظاهری فوق العاده مرسوم را به طراحی رزومه شما اضافه کند. (اکنون شیب های بزرگ بزرگ هستند و می توانند نشان دهند که شما در صدر روند طراحی قرار دارید.) و شما حتی لازم نیست در اینجا از آبی استفاده کنید ، اما این دسته کوچک موسیقی جاز رنگی بسیار خیره کننده است.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20 طرح رنگی رزومه شیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *