20 طرح رنگی پاورپوینت شیک


رنگ عنصری است که می تواند یک طرح را ایجاد یا شکسته کند ، و این قاعده در طراحی ارائه نیز صادق است. انتخاب رنگ مناسب پاورپوینت بسیار مهم است.

اما یک نکته اضافی وجود دارد که باید در نظر بگیرید – ارائه کجا ارائه می شود. ارائه پاورپوینت در رایانه یا رایانه لوحی در مقابل صفحه نمایش پیش بینی شده می تواند کاملاً متفاوت به نظر برسد.

وقتی نوبت به انتخاب یک طرح رنگ پاورپوینت می رسد ، این یک نکته مهم است. امروز ما 20 طرح رنگی پاورپوینت شیک را به عنوان الهام بخش گردآوری کرده ایم. در حالی که طرح های رنگی تیره تر ممکن است از نزدیک به نظر برسند روی صفحه نمایش ، پس زمینه های سبک تر (برای قابلیت خوانایی پیشرفته) را برای ارائه های پیش بینی شده انتخاب کنید.

توجه: آخرین رنگ در هر طرح برای پس زمینه اسلاید است.

1 میلیون + قالب های پاورپوینت ، الگوهای پاورپوینت + موارد دیگر

هزاران الگوی پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

به الگوهای پاورپوینت بیشتر مراجعه کنید

1. مدرن آبی

# 1a4e66# e26c22#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

هنگامی که شما قصد استفاده از رنگ های تجاری را ندارید – یا شاید به عنوان یک شرکت نوپا یا یک پیمانکار مستقل باشید تا هنوز آنها را نداشته باشید – یک ترکیب رنگی مدرن می تواند استعداد مناسب را به یک ارائه پاورپوینت بیفزاید.

رنگ آبی روشن و مایل به خاکستری در الگوی پاورپوینت Lekro – می توانید در اینجا بیابید – مقدار زیادی از رنگ را بدون اینکه محتوای آن را زیاد کند اضافه می کند. به علاوه ، لهجه های نارنجی ظریف به راهنمایی چشم در سراسر این طرح رنگی پاورپوینت کمک می کند. https://elements.envato.com/lekro-powerpoint-presentation-67YW3M

2. سیاه و زرد

# 3a3839# fed650#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

در حالی که در اولین پاس ، سیاه و زرد ممکن است ترکیبی از رنگ خشن به نظر برسد ، می تواند لحن را برای پروژه ای رقم بزند که باید از استحکام استفاده کند. این طرح رنگی پاورپوینت سختی دوتایی را با رنگ سیاه مایل به سبز ، نرم تر و نرم تر می کند.

این یک دسته کوچک موسیقی جاز را بر روی یک پس زمینه سبک یا با تصاویر سیاه و سفید برای ظاهری شیک و سبک جفت کنید.

3. سبزهای یکنواخت

# 8cba60# 59724b#fffff

طرح های رنگ پاورپوینت

برخی از بهترین طرح های رنگی برای ارائه می توانند شامل یک پالت یکنواخت باشند. نکته جالب در مورد سبک رنگی این است که می دانید همه چیز همیشه مطابقت دارد!

این جفت شدن سبز تیره و روشن ساده است ، حس خوبی دارد و حتی با رنگ روشن احساس خنثی ایجاد می کند.

4- نارنجی و سفید

# ff6908#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

یک رنگ روشن می تواند ناهمواری های یک طراحی پاورپوینت شدید را نرم کند. به خصوص هنگامی که برای قسمتهای بیشتری از محتوای محتوا ، مانند مبادلات پس زمینه یا برای کمک به لهجه عناصر خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

قالب Sprint با استفاده از یک پالت ساده – نارنجی و سفید با متن سیاه ، از رنگ بسیار خوبی استفاده می کند ، اما دارای ایده های اسلاید است که رنگ را در هر چیزی با ظاهری “طراحی شده” تر به آن منتقل می کند. (و اگر طرفدار نارنجی نیستید ، رنگ را برای استفاده با این الگو تغییر دهید تا احساس مدرن به وجود بیاید.)

5- کودک بلوز و خاکستری

#baedff# 5d798e#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

آبی روشن رنگی کلاسیک است که به نظر نمی رسد پیر شود. آن را با جفت کردن رنگ های آبی کودک با طوسی خاکستری یا تیره خاکستری ، مانند طرح رنگی برجسته در بالا ، آن را تازه کنید.

این دسته کوچک موسیقی جاز می تواند تقریباً برای هر نوع محتوا کار کند و لحن را برای ارائه سبک و آرام تنظیم کند.

6. بنفش

# 695c78# 08121b#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

نمایش های بنفش در رنگ است. رنگی که زمانی در پروژه های طراحی مورد توجه بسیاری قرار گرفته بود ، با روندهای رنگی اخیر شکوفا شده است.

از آنجا که رنگ های جالب تر و روشن تر محبوب هستند ، ارائه با تمرکز بنفش می تواند برای انواع استفاده قابل قبول باشد. استفاده در قالب Batagor از طراحی مدرن و دارای هدر عمیق در رنگ برجسته استفاده شده است ، که با تصاویر بهتر از نظر رنگی کار نمی کنند.

7. شیب آبی-سبز

# 0784ba# 1e997c#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

مورد مورد روند دیگر در رنگ ، استفاده از شیب است. این روند را می توان در ارائه های PowerPOint نیز اعمال کرد.

از یک شیب آبی به سبز برای یک طرح رنگی نرم و هماهنگ که در قالب محتوا قرار نمی گیرد استفاده کنید. از هر رنگ به تنهایی برای لهجه ها و عناصر اطلاعاتی در طول طراحی ارائه استفاده کنید.

8. سیاه و سفید

#ececec# 000000#fffff

طرح های رنگ پاورپوینت

مینیمالیسم روند طراحی است که هرگز از بین نمی رود. یک نمایش سیاه و سفید (یا خاکستری) کلاس و پیچیدگی را فریاد می زند.

همچنین وقتی نمی خواهید رنگ متناسب با پیام شما باشد ، کار با آن بسیار ساده است. و اگر یک طرح می تواند به تنهایی بدون رنگ بایستد ، می دانید که کار می کند.

9. قرمز و سیاه

# e90039# ff1800# 2b2b2d

طرح های رنگ پاورپوینت

اگر در حال طراحی ارائه برای مشاهده در صفحه ها ، مانند دسک تاپ یا تبلت هستید ، یک پس زمینه تیره با لهجه های رنگی روشن و متن سفید می تواند به خوبی کار کند. (این ترکیب در نمایشگرهای پروژکتور سخت تر می شود.)

اگرچه متن معکوس و قرمز همیشه توصیه نمی شوند ، می توانید از الگوی نوا بدانید که می تواند ترکیبی خیره کننده باشد. اما توجه داشته باشید ، این طرح رنگی مدرن برای مطالب و مخاطبان خاص مناسب است.

10. مونو بلوز

# 0f4efd# c6d8ff#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

با چرخش مدرن روی یک پالت یکنواخت می توانید سرگرمی زیادی داشته باشید. بلوزهای تاریک و روشن در الگوی راهنمای رسانه های اجتماعی ثابت می کند که این یک طرح رنگی بسیار قابل استفاده است.

مدرسه قدیمی احساس طراحی به من دارد و با همان روکش تک رنگ روی تصاویر ، این می تواند کاملاً ترکیبی خیره کننده باشد.

11. آبی و صورتی

# 264190# f68484#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

این طرح رنگی از سال 2016 چرخش رنگهای پنتون است. https://designshack.net/articles/graphics/how-to-use-the-pantone-color-of-the-year-in-design-projects / نسخه های روشن تر و جسورانه تر کوارتز گل سرخ و آرامش و سرگرم کننده و پیشرفته.

دسته کوچک موسیقی جاز غیر منتظره ، تن را با رنگی آبی و قابل اعتماد تنظیم می کند و نرمی را با رنگ صورتی رنگ تر اضافه می کند. رنگ ها با زمینه های سفید یا تیره به همان اندازه خوب کار می کنند.

12. آبی و سبز

# 95a78d# b0dcff#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

لهجه های آبی و سبز می توانند به یک پس زمینه سیاه و سفید در یک الگوی ارائه کمک کنند. رنگ ها در اینجا می توانند با هر یک از سبک های پس زمینه کار کنند ، بر اساس نحوه برنامه ریزی برای نمایش ارائه شما.

نکته جالب در مورد این رنگ ها این است که بسیار خنثی هستند – از آنجا که هر دو در طبیعت یافت می شوند – و در یک طرح رنگ پاورپوینت با سهولت طراحی و عناصر متنی قابل استفاده هستند.

13. بژ و خاکستری

#eddacc# ddded9#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

اگر به دنبال یک پالت رنگ نرم تر هستید ، بژ و خاکستری را در نظر بگیرید. این رنگ ها می توانند به خوبی روی صفحه نمایش یا پیش بینی شده کار کنند ، و آن را به گزینه ای متنوع تبدیل می کنند.

نکته جالب در مورد چنین پالت خنثی این است که فضای زیادی به محتوا می دهد ، بنابراین تمرکز واقعی ارائه خواهد بود.

14. رنگ و تن

# 525368# 7a7a7a#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

در حالی که رنگ بنفش-آبی-خاکستری در الگوی ارائه کسب و کار پاورپوینت خیره کننده است ، اما نشان دهنده روند بیشتر در طراحی ارائه است. رنگی را انتخاب کنید – شاید رنگ برند اصلی شما باشد – و از رنگ ها و رنگ های مختلف برای رنگ بندی ارائه استفاده کنید.

با مخلوط کردن رنگ با رنگ های سفید یا سیاه و خاکستری ، شما با مجموعه ای زیبا از تغییرات رنگی که با پیام شما مطابقت دارد به پایان می رسید.

15. رنگین کمان جسورانه

# 702e52# f2503b# febe28 #fffff

طرح های رنگ پاورپوینت

در حالی که بیشتر طرح های رنگی که در اینجا ارائه می شود فقط شامل یک رنگ یا دو است ، طرح های رنگی روشن با تغییرات گسترده تر رنگ روند بیشتری دارند.

استفاده از این “سبک رنگین کمان” بدون استفاده از قوانین برای هر رنگ می تواند تا حدودی دشوار باشد. با توجه ادامه بدهید.

16. Neutrals روشن

# 89b374# b5c266# e4e4e4

طرح های رنگ پاورپوینت

سبز آهک روشن ترین “خنثی” شما ممکن است همیشه استفاده کنید. یک پالت سرگرم کننده همه کاره می تواند پایه و اساس محکمی برای یک پالت رنگ باشد.

به لطف یک جفت شدن با یک پس زمینه ظریف خاکستری ، در الگوی پاورپوینت روکا بسیار خوب عمل می کند. استفاده از یک پس زمینه سبک ، اما نه سفید ، می تواند برای صفحه نمایش ها و ارائه های پیش بینی شده بسیار عالی باشد ، زیرا برخی از سختی های یک پس زمینه سفید را از بین می برد. رنگ آمیزی ظریف برای خواندن و مشاهده آسانتر است.

17- براون غنی

# 90816a# 272727#fffff

طرح های رنگ پاورپوینت

قهوه ای ها اغلب وقتی به فکر ایجاد نقشه رنگی می آیند ، به ذهن خطور نمی کند ، اما قهوه ای های غنی می توانند یک گزینه مدرن باشند.

برای کنتراست جالب که تقریباً با هر سبکی از محتوا کار می کند ، یک قهوه ای بژ-قهوه ای با رنگ تیره را جفت کنید.

18. نعناع سبز

# 3eb9a5# e9a02f#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

با یک پالت مدرن و ساده از نعناع سبز و خاکستری روی رنگ سفید بسیار مرسوم ، مد روز بروید. در حالی که این ترکیب می تواند احساس کمتری داشته باشد ، لمس سرگرمی را نیز به طراحی اضافه می کند.

یک نکته دیگر از رنگ – به رنگ نارنجی فکر کنید – برای لهجه های اضافی.

19. خاکستری تیره و آبی

# 387490# 01acb6# 2b2b2d

طرح های رنگ پاورپوینت

این یک کلاس عالی تر از ترکیبی از خاکستری و بلوز نیست. این انتخاب جدید در یک طرح رنگی کلاسیک ، آبی روشن تر دیگری را نیز اضافه می کند تا روندهای مدرن را انتخاب کند.

فقط کافی است متن را با استفاده از یک پس زمینه تاریک مانند این یکی محتاط کنید. وایت احتمالاً بهترین گزینه برای تایپوگرافی است و به دنبال یک فونت با سکته های ضخیم تر باشید.

20. رنگین کمان themed

# 1ca385# 9cbb5d# f29b27# bd382f#ffffff

طرح های رنگ پاورپوینت

در حالی که بیشتر طراحان بیش از چند رنگ از طرح های رنگی دور هستند ، یک گزینه رنگین کمان روشن می تواند برای ارائه کار کند. از نظر بصری جالب است و می تواند به کمک چند اسلایده در شکسته شدن یک عرشه کمک کند.

هنگام کار با یک پالت رنگی بزرگ ، در طراحی به هر رنگ هدفی بدهید تا کلیت کلی به صورت عمدی به نظر برسد.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20 طرح رنگی پاورپوینت شیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *