20+ نسخه مجله Pro (پوشش + پخش)


آیا شما روی طراحی مجله حرفه ای کار می کنید؟ برای ارائه طرح خود به مشتری های خود ، به یک الگوی حرفه ای مجله مجله نیاز دارید.

ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بدون هیچ تلاشی آن مرحله را انجام دهید. در این مجموعه ، مجموعه ای از مدلهای مجله حرفه ای دستخوش را برای نمایش هر دو جلد و پخش را برای شما آورده ایم.

همچنین می توانید به راحتی این مدل های دلخواه را تنظیم کنید تا صحنه ای زیبا ایجاد کنید و طراحی مجله خود را واقعی تر جلوه دهید. نکات ما در مورد انتخاب یک مجله مجله به شما کمک می کند تا شما را در مسیر درست راهنمایی کنید!

انتخاب برتر

مدلهای طراحی مجله مدرن

این مجموعه ای از قالب های جدید ساختگی مجله است که شامل جلد مجله و نیز پخش کننده های مجله است. این شامل 5 قالب منحصر به فرد مسخره مجله با سبک ها و طرح های مختلف است.

در هر قالب از اشیاء هوشمند استفاده می شود تا به شما امکان دهد طراحی خود را به راحتی در مدل سازی قرار دهید. همچنین می توانید پس زمینه ها را تغییر داده و سایه ها و جلوه ها را به ترجیح خود تنظیم کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

هنگام استفاده از یک مجله مجله ، مهم است که چندین الگوی برای نشان دادن طرح های خود در نماها و زوایای مختلف داشته باشید. این بسته نرم افزاری مجله به شما امکان می دهد دقیقاً این کار را با مدل های مختلف انجام دهید.

مربع مجله مربع

اگر روی طرح مجله با طراحی مربع کار می کنید ، این مدل برای شما مناسب است. این امکان را به شما می دهد تا مجله خود را در یک محیط واقعی تر و طبیعی تر به نمایش بگذارید. این بسته شامل 4 قالب مختلف مدل Mockup است.

مدل های مجله Digest Size

این مجموعه ای از مدل های مجله است که به طور خاص برای مجلات با اندازه هضم ساخته شده است. این مجموعه با 6 قالب مسخره با پیش زمینه ها و نماهای مختلف ارائه شده است. این قالب ها برای ویرایش آسان تر از اشیاء هوشمند نیز استفاده می کنند.

Mockups مجله - 13 اثر

مجموعه ای از قالب های جدید ساختگی مجله برای نشان دادن طرح های شما با نمای نزدیک از مجله. این بسته شامل 13 پوز مختلف با زوایا و دیدگاههای مختلف است. مدل های با وضوح بالا در دسترس هستند.

مدلهای مجله ای زیبا

آیا به دنبال یک مدل خلاقانه برای نشان دادن طرح های خود در وب سایت یا نمونه کارها هستید؟ سپس این استهزاء مفید خواهد بود. این مجموعه با 6 طرح مختلف مدلهای با نمای زیبا و شیک همراه است.

مجموعه جلد مجله مجله

برای نشان دادن طرح های مجله خود در چندین بازدید از این مجموعه از استکبارها استفاده کنید. این برنامه با 10 مدل مختلف همراه با هر دو پوشش و مدل های پخش شده همراه است. این شامل یک مدل مجله انباشته شده برای نمایش طرح های جلد نیز می باشد.

Mockup مجله منظره رایگان

این یک الگوی مجتمع مجله رایگان است که از طراحی باکیفیت برخوردار است. این ایده آل برای نمایش طرح های مجله منظره است. این شامل mockup برای پوشش و گسترش است.

جلد مجله رایگان در جدول Mockup

این یک مجله رایگان جلد مجله است که دارای یک محیط حداقل و ساده است. این ایده آل برای ارائه طرح های خلاقانه و مدرن مجله است.

الگوی مدل سازی مجله Srpead

مجموعه دیگری از 17 مدل مجله مختلف. این بسته شامل پخش مجله و پوشاندن مدل های مختلف با زوایا و نماهای مختلف است. تمام قالب ها دارای اشیاء هوشمند و زمینه های قابل ویرایش هستند. حتی با یک بسته 15 بافت پس زمینه همراه است.

Mockup Cover Magazine Modern

این یک مجله مدرن و ظریف است که مناسب ترین برای نمایش طراحی و مجلات مرتبط با مد است. این قالب دارای اشیاء هوشمند و لایه های سازمان یافته است.

الگوهای بازسازی مجله را باز کنید

برای نشان دادن تمام طرح های صفحه داخلی مجله خود از این بسته نرم افزاری مجله استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا از 5 قالب مدل های مختلف انتخاب کنید. آنها همچنین دارای پس زمینه های قابل ویرایش و اشیاء هوشمند هستند.

Mockup Cover Cover Magazine Square

یکی دیگر از مدلهای جلد مجلل زیبا و مدرن که برای طراحی مجلات مربع ساخته شده است. این مدل در 8 قالب مختلف با نمای ها و زوایای مختلف موجود است.

Mockup Cover Magazine را باز کنید

این مدل مجله شیک برای نمایش طراحی ، سبک زندگی و مجلات مد مناسب است. این مجموعه مجموعه ای از 5 قالب مسخره با دیدگاه های منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شامل سایه ها و زمینه های قابل ویرایش است.

دست مجله مجانی دست نگهدار PSD

این الگوی رایگان مدل سازی با داشتن یک محیط خلاقانه و واقع بینانه ، برای ارائه طرح های شیوه زندگی و مجلات مد ایده آل است. این قالب شامل اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان نیز هست.

رایگان مجله رنگارنگ مجله A5

یک مجله رنگارنگ و شیک رایگان مجله برای نمایش طرح های مجله اندازه A5. این مدل رایگان برای ارائه جلد مجله شما مناسب است.

مدل صحنه مجله A4

شما می توانید از این الگو برای ایجاد یک صحنه واقعی و خلاقانه برای به نمایش گذاشتن طرح های مجله خود استفاده کنید. در این قالب چندین عنصر در لایه های جداگانه ای وجود دارد که می توانید آنها را جابجا و تنظیم مجدد کنید تا یک صحنه مسخره منحصر به فرد از خودتان ایجاد کنید.

A5 Foil Stamping Magazine Mockup

کار روی طرح مجله با مهر و موم فویل؟ سپس از این مدل استفاده کنید تا طراحی مجله خود را با یک نمای واقع بینانه نشان دهید. این مدل در 13 منظره و زاویه مختلف ارائه می شود. ویژگی های اشیاء هوشمند برای هر دو مجله و برای تمبر کردن فویل.

Hands Holding Mockups مجله

این مدل مجله خلاق به شما امکان می دهد تا طراحی خود را با دو دست به نمایش بگذارید. این مدل با طراحی اندازه نامه Letter سازگار است و دارای 4 موقعیت نگهدارنده مختلف است.

باز و بستن مجله های مجله

این بسته نرم افزاری دارای 6 منظره و زاویه دید متفاوت است ، به شما امکان می دهد طرح های مجله خود را در هر دو نمای باز و بسته ارائه دهید. می توانید از آن برای نشان دادن طرح های جلد و پخش خود استفاده کنید.

11 مدل مجله A4

مجموعه ای از برنامه های مجله حرفه ای که برای ارائه طرح های شغلی و شرکت ها ایده آل است. این بسته شامل 11 قالب مدل های مختلف با دیدگاه ها و محیط های مختلف است.

رایگان مجله از بالا به پایین مدل PSD

یکی دیگر از مدلهای مجله رایگان عالی که برای نمایش بهترین مجله های مجله شما در پرتفوی و وب سایت مناسب است. این الگو به شما امکان می دهد تا هر دو طرح پخش و پوشش را در یک نمای بالا به پایین به نمایش بگذارید.

مجله باز رایگان PSD

این مدل رایگان به شما امکان می دهد نمای گسترده ای از طرح های مجله خود را نشان دهید. این الگو همچنین شامل نمای بسته از مجله برای طراحی جلد است.

5 نکته برای انتخاب یک مجله مجله

در اینجا چند نکته ساده برای کمک به شما در یافتن الگوی مناسب برای طرح مجله خود آورده شده است.

1. یک مدل زاویه دید گسترده را بدست آورید

مناظر مجله منظره

اطمینان حاصل کنید که الگوهای الگو را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد نمای کاملاً واضح جلوی مجله خود را نشان دهید. با استفاده از یک الگوی گسترده مدل ، می توانید جلد و پشت جلد مجله خود را همزمان نمایش دهید. همچنین می توانید صفحه داخلی را نیز نشان دهید.

2. نمایش طرح های صفحه داخلی

بروشور مجله Mockup

طراحی جلد مهم است ، اما مشتریان شما علاقه مند خواهند بود که چگونگی ایجاد صفحه بندی داخلی و طراحی محتوا را مشاهده کنند. بنابراین از یک الگوی مسخره استفاده کنید که به شما امکان می دهد صفحات داخل مجله را به نمایش بگذارید.

3. از نماهای چندگانه استفاده کنید

Mupup چند مجله

الگوهای ساختاری مجله در چندین منظره و زاویه مشاهده می شوند. برخی به شما امکان می دهند تا مجله خود را در نمای سه بعدی به نمایش بگذارید ، بعضی دیگر به عنوان یک بسته نرم افزاری انباشته شده ، برخی به عنوان یک گسترش و موارد دیگر. از همه این نوع طراحی های ساختگی استفاده کنید تا نمایش شما جذاب تر و موثرتر شود.

4- از اشیاء هوشمند استفاده کنید

Mockup مجله واقع گرایانه

یکی از فواید بسیاری که در استفاده از قالب های مدل PSD وجود دارد ، سهولت استفاده از آنها است. با تشکر از لایه های شی هوشمند هوشمند Photoshop ، می توانید به راحتی با چند کلیک طرح مجلات خود را در الگوی مدل سازی قرار دهید.

5. زمینه های قابل برنامه ریزی

پیشینه های مجله مجله

در حالی که برخی از مدل های با استفاده از تصاویر واقعی ساخته شده اند ، برخی دیگر به شما امکان می دهند پس زمینه را با تصاویر شخصی خود تنظیم کنید. شما می توانید از این موقعیت به عنوان فرصتی استفاده کنید تا طراحی ماکت را به صورت دلخواه خود طراحی کرده و آن را با یک پس زمینه منحصر به فرد شخصی کنید.

اگر روی طراحی مجله یا بروشور کار می کنید ، بهترین مجموعه الگوهای بروشور مدرن ما را بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “20+ نسخه مجله Pro (پوشش + پخش)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *