25+ الگوهای ایمیل پاسخگو مدرن


اگر می خواهید کمپین ایمیل بعدی شما بهترین فرصت موفقیت را داشته باشد ، استفاده از یک طراحی پاسخگو که در هر صفحه یا دستگاه مناسب به نظر می رسد بسیار مهم است. طراحی ایمیل پاسخگو بسیار دشوار است ، بنابراین شروع با یک الگوی می تواند یک شرط خوب باشد.

شایسته است از الگوهای پاسخگو پیش ساخته که قبلاً در اندازه های مختلف صفحه و مشتری های ایمیل مورد آزمایش قرار گرفته اند ، استفاده کنید و سپس آنها را مطابق با نیازهای شخصی خود تنظیم کنید.

این قالب ها توسط طراحان بسیار ماهر ساخته شده اند ، و بسیاری از آنها شامل سازندگان قالب با گزینه های سفارشی سازی منحصر به فرد هستند تا آنها را بسیار ساده جلوه دهند!

به عنوان یک امتیاز ، نکات ما برای طراحی یک ایمیل پاسخگو به شما کمک می کند تا چندین نشانگر طراحی عالی را به شما ارائه دهیم!

انتخاب برتر

Way Mail - چند منظوره 30+ الگوی ایمیل ماژول

Way Mail یک قالب ایمیل چند منظوره است که از طراحی مدرن و حداقلی برخوردار است. این ایده آل برای طراحی ایمیل های مرتبط با آژانس ها ، مارک های خلاق و مشاغل مبتنی بر خدمات است.

این قالب با بیش از 30 ماژول مختلف وجود دارد که می توانید برای ایجاد طرح های ایمیل منحصر به فرد از خود ، آنها را مخلوط و مطابقت دهید. می توانید از طریق MailChimp ، CampaignMonitor ، iContact و بسیاری از خدمات دیگر استفاده کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

این الگوی ایمیل علاوه بر طراحی به راحتی قابل تنظیم ، با کلیه مشتری های ایمیل محبوب و دستگاه های تلفن همراه نیز کاملاً سازگار است.

ایمیل گیس - الگوی ایمیل پاسخگو

قالب ایمیل Gaice Mail از طراحی زیبا و شیک برخوردار است که به شما امکان می دهد برای مارک ها و مشاغل مدرن ایمیل های بسیار بصری ایجاد کنید. این قالب دارای یک طرح به راحتی قابل ویرایش است و با کلیه مشتریان ایمیل و خدمات بازاریابی ایمیل کار می کند.

finemail - 60+ Modules قالب های پست الکترونیکی

یک قالب ایمیل چند منظوره دیگر که با بیش از 60 ماژول مختلف برای شخصی سازی و ایجاد انواع مختلف ایمیل موجود است. این الگو با MailChimp و CampaignMonitor و همچنین Gmail ، Outlook و سایر مشتری های ایمیل محبوب سازگار است.

تسلا - الگوی ایمیل پاسخگو مدرن

Tessella یک الگوی ایمیل کاملاً مینیمالیستی است که می توانید برای طراحی روزنامه های ایمیل پاک و ساده برای آژانس ها و مشاغل مدرن استفاده کنید. این قالب کاملاً پاسخگو بوده و با کلیه مشتری های ایمیل محبوب و سیستم عامل های بازاریابی ایمیل بسیار عالی عمل می کند.

غزل - الگوی ایمیل و خبرنامه پاسخگو

این الگوی ایمیل زیبا و مینیمالیستی برای تهیه ایمیل خبرنامه یا ایمیل تبلیغ محصول برای یک برند خلاق یا یک تجارت مناسب است. این قالب در تغییرات نامحدود و گزینه های رنگی موجود است. و کاملاً از MailChimp ، Monitor Campaign ، ActiveCampaign ، iContact و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

میناتو - الگوی ایمیل مد

این قالب ایمیل بطور خاص برای فروشگاه ها و مشاغل مرتبط با مد و لباس طراحی شده است. می توانید از آن برای تبلیغ آخرین خطوط لباس ، پیشنهادات فصلی و موارد دیگر استفاده کنید. با Monitor Campaign ، MailChimp و MyMail سازگار است.

Shopilicious - الگوی ایمیل HTML رایگان

شما می توانید از این الگوی ایمیل رایگان برای تبلیغ مغازه های تجارت الکترونیک و مارک های مد به روشی خلاقانه استفاده کنید. این قالب دارای یک طرح کاملا پاسخگو تست شده است که با مشتری های ایمیل محبوب سازگار است.

MINImalist - الگوی ایمیل رایگان HTML

MINImalist یک الگوی ایمیل ساده و در عین حال پیشرفته است که می توانید به صورت رایگان برای طراحی روزنامه های ایمیل مدرن و خلاق استفاده کنید. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و برای آژانس ها و طراحان بسیار مناسب است.

BlogStory - الگوی ایمیل پاسخگو Blogger

BlogStory یک الگوی ایمیل کاملاً پاسخگو است که برای وبلاگ نویسان طراحی شده است. برای برجسته کردن آخرین ارسال های وبلاگ شما در این الگوی ایمیل خبرنامه ، با طراحی مینیمالیستی همراه است. می توانید به راحتی این الگو را تغییر دهید تا رنگ ها و متن آن نیز تغییر کند.

Maixe Mail - الگوی ایمیل پاسخگو

این الگوی ایمیل برای راه اندازی ها و مشاغل شرکتی ایده آل است. این محصول با یک طراحی تمیز و مدرن برای جلب توجه خوانندگان شما همراه است. و کاملاً با MailChimp ، Monitor Campaign و موارد دیگر سازگار است.

خبرنامه تجارت الکترونیکی SHPR

تبلیغات ویژه پیشنهاد و الگوی ایمیل فروش فصلی الزامی برای تجارت الکترونیکی است. به همین دلیل است که باید برای اجرای تبلیغات تبلیغاتی مانند یک حرفه ای ، این الگوی ایمیل طراحی شده حرفه ای را بگیرید. این ویژگی از طرحی ساخته شده است که مخصوص تبلیغات محصول است.

ایده - الگوی ایمیل پاسخگو و خبرنامه

این قالب شامل طرحی است که برای ارسال مطالعات و گزارش های موردی ساخته شده است. این طرح با طرح هایی ارائه می شود که به طور حرفه ای مطالعات موردی یا انواع دیگر گزارش ها را به روشی حرفه ای برجسته و خلاصه می کند. این قالب با کلیه خدمات محبوب بازاریابی ایمیل سازگار است.

Emailo - الگوی پاسخگوی ایمیل و خبرنامه

Emailo یک الگوی ایمیل تبلیغاتی و خبرنامه حداقلی است که با طراحی حرفه ای همراه است. شما می توانید از آن برای تبلیغ محصولات و ارسال به روزرسانی ها و ایمیل های خوش آمدید استفاده کنید. شما به راحتی می توانید آن را به اولویت خود نیز سفارشی کنید.

لامبدا - الگوی ایمیل رایگان HTML

لامبدا یک الگوی ایمیل تمیز و حداقل است که دارای طراحی سیاه و سفید است. این ایده آل برای تبلیغ آژانس ها و خدمات مدرن است. این قالب با تبلیغات تبلیغاتی شما قابل بارگیری و استفاده است.

تتا - الگوی ایمیل پاسخگو رایگان HTML

این الگوی رایگان ایمیل با طراحی پاسخگو و به راحتی قابل تنظیم می باشد. این الگو برای ارتقاء فروش برای فروشگاه های تجارت الکترونیک و فروشگاه های آنلاین مناسب است.

نور - الگوی ایمیل پاسخگو و خبرنامه

این الگوی ایمیل بسیار زیبا و مینیمالیستی با MailChimp ، Monitor Campaign ، ActiveCampaign و بسیاری دیگر کار می کند. برای ارسال پاسخگوهای جذاب خودکار و تبلیغات تبلیغاتی ایمیل مناسب است.

فروشگاه اینترنتی - الگوی ایمیل پاسخگو

فروشگاه و محصولات آنلاین خود را با استفاده از این الگوی ایمیل خلاق تبلیغ کنید. این مجموعه با یک طراحی با دقت ساخته شده است که به ارتقاء فروش شما ، تخفیف های ویژه و پیشنهادات فصلی کمک می کند. این قالب کاملاً با کمپین مانیتور ، MailChimp و iContact سازگار است.

BlauMail – خبرنامه پاسخگو

1-50

این الگوها بطور ویژه برای بازاریاب هایی طراحی شده اند که می خواهند کمپین هایی را در رابطه با فروشگاه های آنلاین ، برنامه های تلفن همراه و خدمات آنلاین ایجاد کنند یا باعث افزایش آگاهی از برند و نرخ تبدیل شوند.

ProductMail – الگوی ایمیل پاسخگو

1

این الگوی یک قالب خبرنامه است که در هر مشتری اصلی ایمیل یا ارائه دهنده خدمات کار می کند – iContact ، ایمیل معیار ، MailChimp ، مانیتور کمپین یا تماس ثابت.

2 قالب ایمیل پاسخگو رایگان

این مجموعه از 2 قالب ایمیل مدرن و رایگان است که برای وبلاگ نویسان برای تبلیغ دوربینی های ارسال وبلاگ و ارسال ایمیل های شخصی شده به مشترکان ایده آل است.

الگوی پست الکترونیکی تجارت مدرن رایگان

یکی دیگر از الگوی رایگان ایمیل مدرن که برای ارتقاء خدمات خود در آژانس های شرکت ها و مشاغل ایجاد شده است قالب رایگان برای بارگیری است و به راحتی قابل تنظیم است.

Koble – مجموعه نامه ایمیل

1-52

الگویی به سبک ماژولار که به راحتی می تواند مجدداً ویرایش ، ویرایش محتوا ، سفارشی سازی رنگ و یا حتی ارسال کمپین خود به طور مستقیم از سازنده انجام شود

Saarat – الگوی ایمیل پاسخگو چند منظوره

1

Saarat یک قالب ایمیل پاسخگو چند منظوره است که مناسب برای هر نوع شرکتی ، اداری ، تجاری و اهداف کلی است. این شامل یک قالب ایمیل و پرونده PSD است. با مشتری های مختلف ایمیل سازگار است.

MetroMail – الگوی ایمیل پاسخگو

1

Mister یک الگوی زیبا و پاسخگو است که کاملاً برای تهیه خبرنامه های مؤثر کار می کند.

اعلان – دسترسی به سازنده ایمیل و موضوع اطلاع رسانی

1

اعلان به عنوان بسته ای با شش نامه اطلاع رسانی ارائه می شود ، می توانید به راحتی موارد دلخواه خود را بکشید یا رها کنید یا مخفی کنید و این پرونده را صادر کنید.
در فهرست سمت چپ سازنده موضوع ، شش زبانه شماره از 1/6 را مشاهده خواهید کرد. ایمیل اعلان خود را انتخاب کنید و با این برگه سبک دهید.

نامه تمیز – الگوی ایمیل حداقل

1

Clean Mail یک الگوی ایمیل حداقل برای استفاده حرفه ای و شخصی است. با داشتن 5 طرح ، 6 طرح رنگی و 2 نسخه پس زمینه ، در مجموع 60 قالب ایمیل شما می توانید مطمئن باشید که راه حل مناسبی برای استفاده از ایمیل و خبرنامه خود پیدا خواهید کرد.

Falcon – بسته بندی کامل ایمیل

1

Falcon دارای یک طراحی تمیز و مدرن ، کد HTML اظهار نظر ، یک سبک کاملاً پاسخگو است و البته با کلیه مشتری های اصلی ایمیل و ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند StampReady ، MailChimp و Monitor Campaign سازگار است.

قو – الگوی ایمیل پاسخگو

1

Swan یک الگوی ایمیل پاسخگو چند منظوره است که برای همه طیف مشاغل و سبک های مختلف طراحی شده است.

الگوی ایمیل غنی تایپوگرافی

1

RichType یک الگوی ایمیل جسورانه ، تمیز و فوق العاده قابل تنظیم است. این برای طیف گسترده ای از موارد استفاده می شود ، از خبرنامه های شرکتی گرفته تا تبلیغ کنندگان محصول.

Boof – Fashion – الگوهای ایمیل

1

الگوهای ایمیل مد یک الگوی ایمیل پاسخگو برای بازاریاب های مد خلاق است. این قالب های ایمیل با MailChimp ، Stampociation و CampaignMonitor سازگار است. پرونده های PSD نیز گنجانده شده است!

ایمیل چند منظوره پاسخگو Lema

1

الگوی ایمیل پاسخگو Lema برای تجارت چند منظوره طراحی شده است. لما مدرن و مینیمالیستی است و برای به دست آوردن مشتری یا مشتری جدید بسیار عالی است.

Batch2 – مجموعه کامل 20 قالب ایمیل کسب و کار

1

مجموعه ای از 20 قالب شغلی زیبا که به شما امکان می دهد در هر لحظه خبرنامه های ایمیل بسازید.

قالب HTML Storesletter

1

Storesletter الگوی نهایی برای بازاریابی ایمیل است. طراحی شده برای فروش. ایده آل برای محصولات و خدمات شما.

5 نکته برای طراحی یک ایمیل پاسخگو

از این نکات ساده استفاده کنید تا مطمئن شوید که ایمیل های شما حرفه ای تر به نظر می رسند.

1. طراحی ساده و تمیز

الگوی ایمیل چند منظوره پاسخگو Mailee

سادگی در طراحی ایمیل مهم است. برای برجسته کردن محتوای ایمیل های خود و توجه بیشتر به تماس خود برای اقدام ، از طراحی تمیز و با حداقل رنگ در طراحی ایمیل خود استفاده کنید.

2. ویژوال ها را به حداقل ممکن نگه دارید

eKit Mail 80+ الگوهای ماژول های ایمیل

از آنجا که اکثر ایمیل ها در دستگاه های تلفن همراه باز می شوند ، باید در هنگام افزودن تصاویر در ایمیل های خود ، سرعت اینترنت موبایل و استفاده از پهنای باند را در نظر بگیرید. مگر اینکه یک فروشگاه تجارت الکترونیک تبلیغاتی برای چندین محصول داشته باشید ، سعی کنید برای صرفه جویی در زمان بارگذاری ، از استفاده از تصاویر یا حداقل تصاویر فشرده سازی استفاده کنید.

3. اضافه کردن یک تماس به اقدام (CTA)

نامه الکترونیکی - الگوی ایمیل پاسخگو

خواه محصول ، مارک یا خدمات را تبلیغ می کنید ، همیشه باید در ایمیل های خود تماس بگیرید. CTA به تشویق کاربران برای انجام اقدامات و رانندگی کلیک به صفحات فرود شما کمک می کند. با این حال ، از CTA های بیش از حد استفاده نکنید ، فقط یک یا دو دکمه CTA یا پیوندها را از طریق ایمیل ارسال کنید تا آن را موثرتر کنید.

4- خوانایی مهم است

newmail - الگوی ایمیل پاسخگو

اگر کسی نتواند متن را بخواند ، تمام تلاش شما برای زیبا سازی ایمیل شما به هدر می رود. دو بار در مورد فونت ها و اندازه فونت هایی که در ایمیل های خود استفاده می کنید فکر کنید تا مطمئن شوید که با هر دو دستگاه موبایل و دسک تاپ سازگار هستند و همچنین در تمام اندازه صفحه نمایش ها عالی به نظر می رسند.

5. مطمئن شوید که این پاسخگو است

TwentyOne - Creative Portfolio Email Builder

بیشتر طراحی های مدرن ایمیل دارای طرح بندی محتوای بصری و خلاقانه هستند. هنگام استفاده از چنین طرح هایی ، اطمینان حاصل کنید که طراحی به اندازه کافی پاسخگو است تا در دستگاه های تلفن همراه نیز یکسان به نظر برسد.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “25+ الگوهای ایمیل پاسخگو مدرن”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *