25+ بهترین برنامه های افزودنی Google Chrome برای طراحان و توسعه دهندگان


برنامه های افزودنی مرورگر می توانند جریان کار را در طراحی سرعت بخشند و به شما کمک می کنند تا همه کارها را از شناسایی یک قلم ، از کشیدن سواچ رنگی ، به بررسی کد یک عنصر انجام دهید. Google Chrome با بیش از 58 درصد از کل رایانه ها ، همه مرورگرهای دیگر با سهم برتر بازار در بین کاربران را در اختیار دارد.

و تعداد زیادی پسوند در آنجا وجود دارد که به شما کمک می کند عملکرد Chrome را در گردشهای طراحی خود بهینه کنید.

ما مجموعه ای عالی از 25 برنامه افزودنی بسیار مفید Google Chrome را برای طراحان و توسعه دهندگان گردآوری کردیم.

پالت سایت

طراحی پسوندهای کروم

سایت پالت پالت های کاملی تولید می کند که می توانید آنها را به اشتراک بگذارید ، سواچ کنید و بارگیری کنید. بخشی که این افزونه را بسیار ارزشمند می کند این است که می توانید پالت را از هر وب سایتی به عنوان الهام بخش ترکیب های بعدی رنگ بکشید. با Sketch ، Google Art Palette و Adobe swatches کار می کند ، همچنین دارای یک API رایگان است.

CSS-shack

طراحی پسوندهای کروم

CSS-Shack به شما امکان می دهد سبک های لایه ای را در مرورگر ایجاد کرده و با استفاده از یک فایل CSS تنها صادرات کنید. برای ایجاد استهزا برای هر چیزی از طراحی سایت کامل تا یک دکمه ساده بسیار عالی است.

WhatFont

طراحی پسوندهای کروم

WhatFont در پاسخ به سؤال تایپوگرافی سوزاننده شما: چه فونت در آن وب سایت وجود دارد؟ با شناسایی آنها در هنگام شنا کردن با ماوس ، برخی از کارها برای شناسایی قلم ها لازم است. این سرویس های متداول را برای فونت های وب جمع می کند.

صندوق عقب

طراحی پسوندهای کروم

Checkbot به شما کمک می کند تا مشکلات SEO ، سرعت و امنیت را در وب سایت خود بررسی و رفع کنید. از آن برای اسکن لینکهای خراب ، عنوان تکراری ، صفحه ناامن ، HTML نامعتبر و موارد دیگر استفاده کنید که می تواند قابلیت استفاده را تحت تأثیر قرار دهد. برنامه افزودنی شامل قوانین برای بهترین روشها است ، حتی ممکن است مواردی را که فکرش را نکرده اید.

PerfectPixel

طراحی پسوندهای کروم

PerfectPixel به شما امکان می دهد یک تصویر نیمه شفاف را روی HTML توسعه یافته قرار دهید و مقایسه های کاملی از پیکسل را انجام دهید. از آن برای طراحی با دقت کامل پیکسل استفاده کنید.

حاکم صفحه

طراحی پسوندهای کروم

Page Ruler یک برنامه افزودنی Google Chrome است که به شما امکان می دهد خط کش بکشید و ابعاد پیکسلی و موقعیت یابی بگیرید. از آن برای اندازه گیری هر عنصر در وب سایت استفاده کنید. استفاده از رابط کشیدن و رها کردن با فلش و راهنما بسیار آسان است.

Muzli 2

طراحی پسوندهای کروم

Muzli 2 یک برنامه افزودنی Chrome است که به تولید الهام کمک می کند. این نمایشگاه ویترینی از طراحی و اخبار UX از سراسر وب است ، اطلاعات بیش از 120 خوراک را در یک مکان جمع می کند.

SVG-Grabber

طراحی پسوندهای کروم

SVG-Grabber به شما امکان می دهد با کپی کردن کد ، کلیه دارایی های SVG را از یک وب سایت پیش نمایش و “گرفتن” کنید. این یک ابزار منبع باز است که استفاده از آن بسیار سرگرم کننده است.

سست شدن

طراحی پسوندهای کروم

Loom ابزاری است که به شما امکان می دهد صفحه نمایش خود را ضبط کنید ، از دوربین ضبط کنید و همه را یکجا روایت کنید. سپس می توانید با یک لینک به اشتراک بگذارید. این یک راه عالی برای همکاری در پروژه هایی با افرادی است که در همان مکان نیستند.

پنجره بازکن

طراحی پسوندهای کروم

Window Resizer به شما امکان می دهد اندازه ی پنجره مرورگر را در وضوح صفحه های مختلف تغییر دهید. طرح بندی ها را با وضوح مختلف مرورگر آزمایش کنید. لیست قطعنامه ها کاملاً قابل تنظیم است. عرض / ارتفاع پنجره ، موقعیت پنجره ، نماد از پیش تعیین شده (تلفن ، رایانه لوحی ، لپ تاپ ، دسک تاپ) و حتی گزینه اعمال ابعاد جدید در کل پنجره یا فقط در قسمت مشاهده را تنظیم کنید.

سبک سبک

طراحی پسوندهای کروم

Stylebot به شما کمک می کند ظاهر وب سایت ها را با CSS سفارشی فوراً تغییر دهید. می توانید سبک ها را پیش نمایش و نصب کرده یا گزینه element را انتخاب کرده و تغییراتی را که می خواهید از ویرایشگر ایجاد کنید ، انتخاب کنید. تنظیمات مربوط به فونت ها ، رنگ ها ، حاشیه ها ، دید و حتی نوشتن CSS را به صورت دستی انجام دهید.

رتبه ترافیک الکسا

طراحی پسوندهای کروم

Alexa Traffic Rank قبل از پیوند دادن به منابع وب دیگر ، اطلاعات لازم را به شما می دهد. دسترسی سریع و آسان به رتبه سایت ترافیک Alexa و سایتهایی که به آن پیوند دارند وارد شوید. ببینید که سایت به چه خوبی بررسی شده است. در مورد چگونگی یافتن سایت از طریق جستجو با استفاده از تجزیه و تحلیل جستجوی الکسا ، یا اینکه در گذشته با استفاده از دستگاه Wayback چگونه به نظر می رسید ، اطلاعات کسب کنید.

ColorZilla

طراحی پسوندهای کروم

ColorZilla یک افزونه Chrome است که از یک ابزار eyedropper برای انتخاب رنگ از هر چیزی در وب استفاده می کند. می توانید رنگ ها ، پالت های پیش نمایش را تنظیم کرده و حتی گزینه های جدیدی نیز ایجاد کنید.

مکان نما سفارشی

طراحی پسوندهای کروم

مکان نما سفارشی یکی از این برنامه های افزودنی است که کاملاً فقط برای تفریح ​​است. این اجازه می دهد تا با استفاده از تصاویر خود یا یک مجموعه premade ، مکان نما را به تقریباً هر طرحی که می توانید تصور کنید ، تغییر دهید.

طیف

طراحی پسوندهای کروم

طیف به شما امکان می دهد هر وب سایتی را آزمایش کنید و آن را از دید افراد با انواع مختلف دید رنگی ببینید. این یک ابزار دستیابی عالی است که می تواند به شما کمک کند در هنگام انتخاب رنگ و کنتراست ، گزینه های طراحی را انتخاب کنید.

اسکن CSS

طراحی پسوندهای کروم

CSS Scan به شما امکان می دهد CSS را با استفاده از پسوند مرورگر بررسی کنید ، کپی کنید و ویرایش کنید تا از ابزار “inspect element” جلوگیری کنید. فایده واقعی این است که می توانید تمام قوانین یک عنصر را در یک لحظه شناور ، کلیک کرده و کپی کنید.

پیوندهای من را بررسی کنید

طراحی پسوندهای کروم

برای بررسی پیوندهای خراب شده در یک صفحه وب ، پیوندهای من را خز کنید. این لینک های معتبر و شکسته را در رنگ های مختلف برجسته می کند ، بنابراین می توانید ببینید چه نیاز به سرعت کار می کند. سپس تمام پیوندهای بد موجود در کلیپ بورد خود را برای وضوح آسان تر کپی کنید.

فرهنگ و هنر Google

طراحی پسوندهای کروم

Google Arts & Culture پنجره های زشت مرورگر را با هر تب جدیدی که در Chrome باز می کنید جایگزین می کند. روزانه دوز هنری با شاهکارها و توضیحات هنری که می بینید دریافت خواهید کرد.

آزمون قطعنامه

طراحی پسوندهای کروم

Resolution Test یک افزونه Chrome است که به توسعه دهندگان امکان می دهد صفحات وب را در وضوح صفحه نمایش مختلف آزمایش کنند. ساده ولی موثر.

Fontface Ninja

طراحی پسوندهای کروم

FontFace Ninja یک برنامه افزودنی مرورگر است که به شما امکان می دهد فونت های موجود در هر وب سایت را بازرسی ، امتحان کنید ، نشانک و خرید کنید.

بارگیری تصویر

طراحی پسوندهای کروم

Image Downloader به شما اجازه می دهد تا تصاویر را از صفحه وب بارگیری کنید. می توانید تصاویری را مشاهده کنید که صفحات حاوی آن هستند و به طول ، ارتفاع و URL به آنها پیوند دارند و فیلتر می شوند. تصاویری را که دوست دارید انتخاب کنید و بارگیری کنید.

RescueTime

طراحی پسوندهای کروم

RescueTime فرمت نهایی بهره وری است. آنچه را که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید تمام روز را پیگیری کنید (اگر جرات دارید).

شرکت Ipsum

طراحی پسوندهای کروم

شرکت Ipsum از مجموعه حرفهای تری برای حرفهای filler (lorem ipsum) استفاده می کند.

پیش نمایش فونت گوگل

طراحی پسوندهای کروم

Google Font Previewer به شما امکان می دهد یک فونت را از فهرست Google Font با چند گزینه سبک انتخاب کنید و آنها را در برگه پیش نمایش مشاهده کنید.

دستور زبان

طراحی پسوندهای کروم

گرامرلی به شما امکان می دهد تا هنگام کار ، املا و دستور زبان را در مرورگر بررسی کنید. از اشتباهات احمقانه خودداری کنید تا تمام کارهای شما – از ایمیل تا مسخره – احساس جلاقی تری داشته باشد.

برنامه افزودنی مورد علاقه Google Chrome شما چیست؟

اکنون که مجموعه برنامه های افزودنی Google Chrome را برای طراحان و توسعه دهندگان مشاهده کردید ، یادداشت بردارید و به ما اطلاع دهید که پسوندهای مورد علاقه شما چیست. همچنین ، آیا شما هر یک از برنامه های افزودنی را در بالا امتحان کرده اید؟ راجع به آنها چه فکری میکردی؟Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “25+ بهترین برنامه های افزودنی Google Chrome برای طراحان و توسعه دهندگان”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *