25+ بهترین قالب های برتر برتر سوم


سوم های پایین بخش مهمی از انواع مختلف فیلم ها هستند. به خصوص در بخش های خبری ، مصاحبه ها ، و حتی در فیلم های YouTube ، یک سوم پایین تر که به درستی قرار گرفته است ، زمینه بیشتری را به فیلم های شما اضافه می کند. ما بهترین الگوهای برتر سوم ابتدایی Premiere Pro را برای دستیابی به شما انتخاب کرده ایم.

حتی اگر یک سوم پایین مانند یک شی ساده است که هر کسی می تواند ایجاد کند ، ایجاد یک تفکر خلاقانه و جلوه های بصری را به یک سوم پایین تر می برد که در واقع باعث می شود فیلم های شما حرفه ای تر به نظر برسند. اگر نگاهی دقیق به برخی از فیلم های برتر ویرایش شده در YouTube (یا حتی یک بخش خبری در یک کانال تلویزیونی) کنید ، متوجه خواهید شد که چگونه آنها شامل سوم های پایین تر هستند که جلوه های جذابی دارند که با یکپارچه فیلم همراه است.

لازم نیست یک ویرایشگر ویدیویی متخصص باشید تا بتوانید آن نوع سوم پایین را ایجاد کنید. ما مجموعه ای از الگوهای حرفه ای و خلاقانه Premiere Pro را پیدا کرده ایم که می توانید به صورت شخصی خود را بارگیری و سفارشی سازی کنید تا سوم های پایین تر به ویدیوهای خود اضافه کنید.

به علاوه ، ما چند نکته مفید برای طراحی سوم پایین را به اشتراک می گذاریم تا چند نشانگر طراحی به شما ارائه دهیم!

انتخاب برتر

قالب های برتر برتر با سوم پایین تر Premiere Pro

این مجموعه از الگوهای سوم پایین است که دارای طرح های مدرن و حرفه ای است. این شامل سبک های مختلف قالب است که برای انواع فیلم ها ایده آل است.

قالب های موجود در این بسته در بسیاری از طرح های خلاقانه مختلف با طرح بندی های رنگارنگ و انیمیشن ها متناسب با نیاز شما موجود است.

چرا این یک انتخاب برتر است

با داشتن بسیاری از طرح های مختلف مختلف پایین تر ، شما قادر خواهید بود از این الگوها برای ساختن سوم های پایین تر برای انواع پروژه های تجاری ، خلاق و حرفه ای استفاده کنید.

الگوهای اجتماعی سوم سوم رسانه های اجتماعی

این مجموعه عظیمی از سوم های پایین است که برای فیلم های رسانه های اجتماعی طراحی شده است. این بسته مجهز به 70 طرح مختلف مختلف پایین است که می توانید به راحتی با تنظیمات 4K به دلخواه خود تنظیم کنید.

عناوین خلاق و سومین پایین برای Premiere Pro

مجموعه دیگری از الگوهای مدرن و خلاق سوم سوم با طرح های منحصر به فرد. این بسته نرم افزاری همچنین با مجموعه ای از قالب های عنوان با طراحی مطابق شما می توانید برای ساخت فیلم های حرفه ای نیز ارائه می شود.

عنوان های Glitch و سوم های پایین تر برای Premiere Pro

این بسته شامل مجموعه ای از عناوین و الگوهای سوم پایین است که دارای یک جلوه ظاهری مرسوم ، مد روز است. این ایده آل برای فیلم های ویدئویی و سرگرمی است. با طرح های مختلف با متن و رنگ های قابل ویرایش ارائه می شود.

نگارش مجدد typo - عناوین و الگوهای الگوهای سوم

اگر به دنبال یک سوم منحصر به فرد پایین با جلوه های جذاب که از بین جمعیت متمایز است ، این دسته از سوم های متحرک متحرک مناسب برای شما است. این برنامه با بیش از 20 طرح مختلف پایین تر همراه با جعبه های تغییر اندازه در خود و 5 اثر مختلف انیمیشن برای سفارشی سازی هر الگوی به ترجیح شما ارائه می شود.

قلم مو - Premiere Pro Thlds Model های پایین تر

این مجموعه از الگوهای سوم پایین همراه با مجموعه ای از حداقل های خلاق و سوم خلاق با طرح های برس متحرک است. این شامل 24 قالب سوم سوم متفاوت با 55 عنصر برس است. این قالب ها برای فیلم های شغلی حرفه ای و مدرن مناسب هستند.

الگوی برتر نرم افزار Low Thirds Premiere Pro رایگان

این مجموعه ای از قالب های حرفه ای و حرفه ای است که دارای طراحی های زیبا هستند. قالب ها با وضوح کامل HD عرضه می شوند و می توانید آنها را به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید.

الگوی حداکثر سوم نرم افزار Low Premiere Pro رایگان

طراحی های مینیمالیستی و تمیز از این قالب های سوم سوم پایین ، آنها را برای فیلم های تجاری و شرکتی مناسب تر می کند. قالب های موجود در این بسته نیز به راحتی قابل تنظیم هستند.

Boxd - Premiere Pro الگوهای پایین سوم

اگر برای راه اندازی یا یک مارک خلاقانه روی یک فیلم کار می کنید ، این سومهای پایین شیک به شما کمک می کنند تا ویدیوی شما حرفه ای تر شود. این مجموعه با مجموعه ای از الگوهای منحصر به فرد سوم پایین همراه با طرح های جدید متحرک و طرح بندی جعبه تغییر اندازه خودکار ارائه می شود. همچنین برای تهیه کارت های نام ، نقل قول ها و حتی زیرنویس ها مناسب است.

سوم پایین تر مدرن برای Premiere Pro

مجموعه ای از الگوهای مدرن و حداقل حداقل پایین شما به راحتی می توانید با Premiere Pro سفارشی کنید. این بسته نرم افزاری با 20 الگوی پایین تر از 3/3 مختلف ارائه شده است که می توانید برای تغییر رنگ ، اندازه ، موقعیت و موارد دیگر ویرایش کنید. قالب ها برای فیلم های تجاری مدرن و فیلم های مرتبط با برند مناسب ترین هستند.

16 قالب برتر سوم شخص پایین

این مجموعه از الگوهای Premiere Pro شامل قالب های خلاقانه و حداقل سطح سوم پایین است که برای اضافه کردن سوم های پایین به فیلم های حرفه ای ، تجاری و خلاق شما مناسب است. این شامل 16 قالب مختلف با طرح های شیک است.

سوم پایین ساده برای Premiere Pro

الگوهای سوم پایین در این بسته بندی با وضوح چندگانه تا 4K آمده است. این شامل چندین نوع مختلف از پایین های سوم با طرح های ساده و تمیز است که می توانید با انواع مختلفی از فیلم ها از آنها استفاده کنید تا عناوین ، کارت های نام و موارد دیگر را درج کنید.

الگوی برتر برتر سوم سوم پایین Pro Pro

مجموعه ای از الگوهای مدرن سوم پایین تر که می توانید با Premiere Pro استفاده کنید. این قالب ها به راحتی قابل تنظیم هستند و می توانید فقط با چند کلیک متن و رنگ ها را ویرایش کنید.

رایگان نسخه رنگارنگ پایین نسخه برتر Premiere Pro

مجموعه دیگری از الگوهای رایگان سوم سوم با طرح های رنگارنگ. شما می توانید 24 طراحی خلاق را انتخاب کنید و رنگ ها را تغییر دهید اما دوست دارید سومین پایین منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

الگوهای اجتماعی رسانه های اجتماعی سوم سوم پایین Premiere Pro

اگر به دنبال یک سوم شیک پایین برای نمایش و تبلیغ حساب های رسانه های اجتماعی خود در فیلم های خود هستید ، این مجموعه از الگوهای سوم سوم پایین مفید خواهد بود. این برنامه شامل بیش از 30 قالب مختلف سوم سوم پایین است که می توانید از آنها برای ارتقاء سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی و همچنین تبلیغ لینک ها به PayPal ، eBay و Google Play استفاده کنید.

قالب های جعبه خلاق سوم سوم

مجموعه دیگری از الگوهای پایین سوم شما می توانید برای تبلیغ کانال ها و حساب های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. این طراحی سوم پایین دارای یک طراحی جعبه ای منحصر به فرد با انیمیشن های خلاقانه است. این شامل 6 قالب مختلف است که برای YouTube و فیلم های رسانه های اجتماعی مناسب ترین است.

الگوهای کسب و کار مدرن Premiere Pro الگوهای پایین سوم پایین

این مجموعه از قالب های سوم پایین شامل طرح های حرفه ای است که برای تجارت و برندسازی محصولات ویدیویی ایده آل است. برای سفارشی کردن این سومهای پایین ، به Premiere Pro و After Effects نیز احتیاج خواهید داشت. After Effects فقط برای قرار دادن فیلم بر روی متغیرهایی نیاز است.

16 قالب نئون Glitch سوم سوم پایین

این مجموعه از قالب های Premiere Pro با قالب های سوم سوم ارائه شده که دارای طرح های رنگی نئونی شیک و انیمیشن های جلوه ای خلاقانه هستند. این سومین پایین برای فناوری های مدرن و فیلم های مرتبط با استارتاپ و همچنین فیلم های YouTube مناسب هستند.

رایگان قالب خلاق سوم سوم پایین Pro Pro

این بسته شامل چندین قالب سوم پایین تر است که می توانید با فیلم های حرفه ای و تجاری خود استفاده کنید. این الگو با وضوح کامل HD در دسترس است.

15 رایگان قالب برتر سوم سوم پریمایر Pro

این مجموعه از 15 قالب منحصر به فرد سوم پایین است که دارای سبک های مختلف طراحی است. کلیه طرح ها نیز قابل استفاده هستند و همچنین به راحتی قابل تنظیم هستند.

الگوهای اجتماعی رسانه های شیک سوم الگوهای پایین

مجموعه دیگری از الگوهای سوم پایین برای نمایش حسابهای رسانه های اجتماعی شما در فیلم ها. این بسته نرم افزاری شامل سومین پایین مختلف برای تبلیغ دسته های رسانه های اجتماعی شما است و قالب ها با وضوح 4K در دسترس هستند.

Broadcast News قالب های Premiere Pro سوم پایین تر

این بسته نرم افزاری الگوهای جدید پایین سوم به طور خاص برای اضافه کردن سومهای پایین به بخش های خبری و فیلم ها طراحی شده است. این مجموعه شامل مجموعه ای از الگوهای سوم پایین است که شامل طرح های الهام گرفته از سوم های پایین مورد استفاده در کانال های خبری حرفه ای پخش می شود. شما می توانید از 4 قالب مختلف انتخاب کنید.

سوم پایین Elegant برای Premiere Pro

این مجموعه ای از الگوهای خلاق سوم پایین است که می توانید با Premiere Pro شخصی سازی کنید. این شامل چندین قالب سوم پایین تر با طراحی های ظریف است که می توانید به راحتی آنها را برای تغییر رنگ و اندازه سفارشی کنید.

الهام بخش سوم پایین تر از Premiere Pro

این مجموعه از قالب های Premiere Pro با چندین قالب سوم دیگر متفاوت ارائه شده است که می توانید در انواع محصولات ویدیویی از جمله فیلم های راه اندازی ، فیلم های YouTube ، مصاحبه ها و موارد دیگر استفاده کنید.

الگوهای تمیز و ساده Premiere Pro سوم پایین

اگر به دنبال استفاده از طرح های ساده و حداقل سوم پایین برای استفاده در فیلم های حرفه ای و خلاق خود هستید ، این بسته نرم افزاری به شما امکان می دهد تا از بین سبک های مختلف طراحی مختلف را برای استفاده با انواع مختلف فیلم انتخاب کنید. می توانید از آنها برای ایجاد یک سوم ، عنوان و حتی اضافه کردن نقل قول ها استفاده کنید.

حداقل سوم پایین برای Premiere Pro

این مجموعه از الگوهای سلفی پایین مینیمالیستی دارای طراحی های مدرن و حرفه ای است. شما می توانید به راحتی قالب ها را ویرایش کنید تا انیمیشن ها ، رنگ ها را به دلخواه تنظیم کنید و حتی آرم های خود را به سومین پایین اضافه کنید.

الگوهای سیاسی Premiere Pro سوم پایین

این مجموعه از الگوهای منحصر به فرد Premiere Pro است که مجموعه ای از طرح های میهن پرستانه پایین را شامل می شود. اینها برای استفاده با کمپین های سیاسی و فیلم های تبلیغاتی مناسب ترین هستند. این بسته شامل 9 سبک مختلف از سوم های پایین است.

5 نکته برای طراحی سوم پایین

اگر تازه وارد Premiere Pro هستید و طراحی سوم را پایین آورده اید ، با این نکات اساسی شروع کنید.

1. یک قلم بهتر به دست آورید

مثال سوم سوم پایین 1

یک سوم پایین تر مربوط به ایجاد متن است که توجه را به خود جلب می کند. عناوین باید به طور همزمان حرفه ای و آسان به نظر برسند. بنابراین از استفاده از همان قلم های پیش فرض قدیمی در رایانه خود پرهیز کنید و یک قلم دلخواه بگیرید. اگر عناوین را با زیرنویس اضافه می کنید ، استفاده از دو فونت را در نظر بگیرید.

2. با دقت رنگ ها را انتخاب کنید

مثال سوم سوم پایین تر

هنگام انتخاب رنگ برای متن سوم پایین خود ، به این فکر کنید که کجا نشان داده خواهد شد تا از خواندن متن سخت تر نشود. بسته به پیشینه فیلم ، برخی از رنگها ممکن است به پایان برسند که سومهای پایین شما تقریباً نامرئی به نظر برسند.

3. از انیمیشن های مناسب استفاده کنید

مثال سوم سوم پایین تر

برخلاف طراحی صحنه های مقدماتی ، افراد پایین تر باید ظریف تر و خلاق تر باشند. از انیمیشن های مناسب استفاده کنید تا سومین قسمت پایین شما بدون توجه بیش از حد و یا مداخله در تجربه بیننده ظاهر شود.

4- استفاده از پیش زمینه را در نظر بگیرید

مثال سوم سوم پایین 4

بعضی اوقات ، مهم نیست که چه رنگی از متن خود استفاده می کنید ممکن است بیش از حد با پس زمینه ترکیب شود و برجسته کردن آنها دشوارتر شود. در چنین مواردی ، برای برجسته کردن متن ، از یک رنگ پس زمینه استفاده کنید.

5. از یک الگوی استفاده کنید

مثال سوم سوم پایین 5

یکی از ساده ترین راه ها برای طراحی یک سوم پایین استفاده از یک الگوی است. با استفاده از یک الگوی ، دیگر لازم نیست نگران طراحی سوم پایین از ابتدا باشید. در عوض ، شما می توانید از یک سطح حرفه ای و طراحی شده در سطح پایین استفاده کنید و به راحتی آن را متناسب با نام تجاری خود تنظیم کنید. ما به شدت توصیه می کنیم از یک الگوی استفاده کنید ، به خصوص اگر در Premiere Pro تازه وارد هستید.

حتماً از مجموعه ما از بهترین الگوهای عنوان After Effects دیدن کنید تا یک صحنه عنوان عالی برای ویدیوی خود بیابید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “25+ بهترین قالب های برتر برتر سوم”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *