25 پادکست برتر نمایشی و رادیویی که باید در سال 2019 مشترک شوید


1. دوستان دمنوش: جامعه دوستانه Kingsbridge Dementia

Dementia Friends: انجمن دوستانه Kingsbridge

South Hams ، Devon درباره پادکست جامعه دوستانه Kingsbridge Dementia می خواهد صدای کسانی که با زوال عقل در جامعه ما زندگی می کنند شنیده و مورد ارزش قرار گیرد. هدف ما ایجاد ارتباط با مشاغل و ارائه دهندگان خدمات برای تشویق همه به منظور بهبود خدمات و افزایش آگاهی از زوال عقل است.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست kingsbridge-dementia-Friendl ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 104.

2. Wonders In Dementialand

Wonders In Dementialand

کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره پادکست طرف دیگری برای زوال عقل وجود دارد که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند. در اینجا در Wonders In Dementialand Podcast ، مادر نویسنده و میزبان سوزکا با زوال عقل تشخیص داده شد و او ناگهان مسئول آن شد. اگر شما در Dementialand یا در نزدیکی زندگی می کنید ، ممکن است داستان او را لذت بخش و بخش هایی از روشنگری بدانید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
پادکست dementialand.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 131.

3. پادکست انجمن آلزایمر

پادکست انجمن آلزایمر

لندن، انگلستان درباره پادکست انجمن آلزایمر پیشرو در خیریه دمانس انگلیس است. آنها اطلاعات و پشتیبانی را ارائه می دهند ، مراقبت را بهبود می بخشند ، تحقیق در مورد صندوق ها ، و ایجاد تغییرات پایدار برای افراد مبتلا به زوال عقل ایجاد می کنند. مأموریت آنها تغییر چشم انداز زوال عقل با چشم انداز جهانی بدون زوال عقل است.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست soundcloud.com/alzheimers-so ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 183،777.

4- مراقبت از ابتکاری نوآورانه

مراقبت های ابتکاری خلاقانه

درباره پادکست اگر با شخصی زندگی می کنید که مبتلا به آلزایمر ، زوال عقل ، سردرگمی یا از دست دادن حافظه است ، می دانید که عمل ساده ارتباطات بین شما و آنها چقدر دشوار است. سوزان کوهلر ، نویسنده چگونگی برقراری ارتباط با آلزایمر ، میزبان مراقبت های ابتکاری نوآورانه ، برنامه ای است که به شما کمک می کند ، مراقب در مورد جامعه بیاموزید. همچنین شنوندگان ایده های خلاقانه ، فعالیت ها ، راه حل ها و راهکارهای معقول را برای کمک به مراقبان در ایجاد پایه و اساس سالم مراقبت یاد خواهند گرفت.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که مارس 2018
پادکست spreaker.com/show/innovative ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

5. صلح با Dementia Podcast

صلح با Dementia Podcast

ایالات متحده درباره پادکست صلح با دمانس پادکست برای افرادی که با زوال عقل و شرکای مراقبت از آنها زندگی می کنند ، با تمرکز بر نکات عملی و بررسی تحقیقات فعلی ، پادکست است. مت شنوندگان را تشویق می کند تا آنچه را که در این برنامه می شنوند با تیم پزشکی خود به اشتراک بگذارند و در راهکارهای مراقبت همکاری کنند. با هم ، می توانیم “صلح با دمانس” ایجاد کنیم.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست thewholecarenetwork.com/peac ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 350.

6. بیایید با هم صحبت کنیم

بیایید با هم صحبت کنیم

راک هیل ، کارولینای جنوبی درباره پادکست این پادکست به منظور ارائه اطلاعات سریع و سرگرم کننده در مورد مراقبت از شخصی که دچار زوال عقل است ، طراحی شده است. هدف آنها کمک به خانواده هایی است که در سفر زوال عقل تحصیل می کنند. این دانش به خوشگذرانی سفر کمک می کند.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
پادکست oldlifejourneys.com/podcasts
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 209.

7. مراقبت از دمانس

مراقبت از احساس

درباره پادکست این نمایش درمورد مراقبت از خانواده Delaney برای شخصی که دچار زوال عقل است. مراقبت از دمانس پادکست در مورد خانواده ای است که با کسی که با زوال عقل زندگی می کند معامله می کنند. در پادکست ، آنها درباره کارهایی که خانواده انجام می دهند و انجام نمی دهد به دلیل این بیماری ویرانگر به نام Dementia و تأثیرات آن بر شخصی که مبتلا به آن است ، بحث می کنند. این پادکست به شخصی که در همان وضعیت قرار دارد کمک می کند. این نمایش کمی درمورد کارهایی است که انجام می شود و کارهایی که با کسی که دچار زوال عقل است انجام نمی شود.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
پادکست babymountainradio.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

8. زندگی با دمانس

زندگی با دمانس

درباره پادکست Life With Dementia یک پادکست به سبک مصاحبه است که شامل تحقیقات ، داستانهای شخصی و نکات عملی برای زندگی خوب با زوال عقل است. ما با افرادی در سراسر جهان با دانشمندان ، محققان ، پزشکان ، شرکای مراقبت از خانواده ، متخصصان صنعت و افرادی که با زوال عقل زندگی می کنند صحبت می کنیم تا دست اول راجع به راه حل های کشف شده و آنچه می توانیم برای بهبود منابع و پشتیبانی از افراد مبتلا به زوال عقل بشنویم صحبت کنیم. .
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست lifewithdementia.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

9. داستان ناخوشایند: پادکست دمانتیایی

داستان ناخوشایند: پادکست دمانتیایی

لس آنجلس ، کالیفرنیا درباره پادکست Awkward Story یک پادکست آموزشی Dementia است که متمرکز بر حمایت از افراد مبتلا به تشخیص های مربوط به زوال عقل است. ما می خواهیم با آوردن داستانهای دلهره آور ، غم انگیز ، زیبا ، بی دست و پا و ناخوشایند به ننگ و انزوا که اغلب بر بیماران و خانواده هایشان احاطه شده است بپردازیم. ما با متخصصان روشنگری صحبت خواهیم کرد که به طور مرتب به افراد در مبارزه با زوال عقل کمک می کنند.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
پادکست awkwardstory.com/listen-now …
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 186.

10. نمایش گفتگوی شریک مراقبت دمانتی با Teepa Snow

نمایشگاه گفتگوی شریک Dementia Care with Teepa Snow

Efland ، کارولینای شمالی درباره پادکست این نمایشگاه گفتگوی شریک Dementia Care ، پادکستی است که به شما کمک می کند تا در پیچ و خم مراقبت های ارشد حرکت کنید. با ما درمورد راه حل ها و ایده های خلاقانه در مورد چالش های رایج و غیر معمول مراقبت از زوال عقل ، و چگونگی ایجاد حس مراقبت در صنعت مراقبت از سالمندان و گزینه های حتی اگر متخصص نیستید با ما بخندید و بخندید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست teepasnow.com/talkshow
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4،107.

11- مسائل دمانس

مسائل دمانتیا

مدیسون ، WI درباره پادکست Dementia Matters توسط مرکز تحقیقات بیماری ویسکانسین آلزایمر در ویسکانسین برای شما آورده شده است. پادکست ما در اینجا برای کمک به انسانی سازی بیماری آلزایمر است ، با صحبت کردن با متخصصان جامعه ما ، تا شما را در مورد آخرین عناوین ، مطالعات تحقیقاتی و منابع مراقب نگه دارد. هدف این پادکست بهبود زندگی افراد مبتلا به آلزایمر و زوال عقل از طریق علم و تحقیقات نوین در زمینه تشخیص ، مراقبت و پیشگیری است.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست dementiamatters.podbean.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 725.

12. مراقبت از آلزایمر و دمانس

آلزایمر و دمانس مراقبت

کانزاس سیتی ، MO درباره پادکست تیم تولن ، مدیر عامل مراقبت های بهداشتی اندیشمند ، در مورد استراتژی ها ، نکات و اطلاعات ارزشمندی که هر روز در مراقبت از بیماران آلزایمر و زوال عقل در خانه استفاده می شود ، بحث می کند. متعهد است بهترین خدمات شخصی ، مراقبت و دوستانه را در مراقبت از منزل در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
فرکانس حدود 168 ارسال در هفته.
پادکست thinkfulhealthcare.com/car ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

13. بینش حرفه ای DAA

بینش حرفه ای DAA

ایالات متحده آمریکا درباره پادکست اتحاد اقدام دمانتیا (DAA) متعهد است به مردم کمک کند تا کاملاً با زوال عقل زندگی کنند و از کسانی که به آنها اهمیت می دهند ، حمایت کنند. Professional Insights یک پادکست ماهانه است که توسط اعضای شورای مشورتی DAA که با زوال عقل زندگی می کنند برگزار می شود.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست daanow.org/our-initiatives/c ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 663.

14. والدین من اکنون کودکان من هستند

والدین من اکنون کودکان من هستند

درباره پادکست تشخیص زوال عقل می تواند ترسناک باشد. اگر شما یا شخصی که دوستش دارید با این واقعیت روبرو شده اید ، ممکن است نمی دانید کجا روی آورده است. دکتر مونیکا پارکر ، به عنوان یکی از پزشکان برتر برای داروهای گیاهی و یک متخصص در زمینه تحقیقات برآمدگی زوال عقل ، به همراه دنیس بیلی که به والدین مبتلا به این اختلال اهمیت داده است ، گفتگوهای صادقانه ای را در مورد اینکه چه چیزی باید انتظار داشته باشد ، چگونه واکنش نشان داده و چگونه مقابله کنیم
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست myparentsarenowmykids.firesi ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

15. محقق دمانس

محقق دمانس

لندن، انگلستان درباره پادکست آنها از طریق پادکست محقق Dementia قصد دارند طیف وسیعی از مباحث مورد علاقه پژوهشگران اولیه شغلی یا سایر علاقه مندان به کار و تحصیل در این زمینه را کشف کنند. این موضوعات شامل موضوعاتی است که در زمینه های شغلی متمرکز شده است ، از جمله اعطای کمک هزینه به حوزه های علمی و پژوهشی ، به مطالعات خاص با هدف کمک به ضرب و شتم زوال عقل.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
پادکست dementiaresearcher.nihr.ac.u ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،486.

16. احساس روزانه

تظاهرات روز

پیتزبورگ ، پنسیلوانیا درباره پادکست Dementia By Day یک وبلاگ است و اکنون یک پادکست از راشل واندرلین است. راشل با چالش های متداول در مراقبت از زوال عقل مقابله می کند و به دنبال این است که با ارتقاء آموزش و همدلی ، همه را به یک شریک مراقبت بهتر تبدیل کند. راشل صاحب یک شرکت مشاوره مراقبت از زوال عقل است و نکات و مشاوره ای در مورد زوال عقل به اشتراک می گذارد. او در یک جامعه مراقبت طولانی مدت از زوال عقل فعالیت می کند و داستان های دست اول خود را با این امید به اشتراک می گذارد که به مردم الهام بخش خواهد بود تا به روشی متفاوت به مراقبت از زوال عقل بپردازند.
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
پادکست dementiabyday.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

17. سوء تفاهم سوء تفاهم پادکست

سوء تفاهم Dementia Podcast

مارتین ، تنسی درباره پادکست آیا در مراقبت از دوست خود که دمانس دارد ، سخت کار می کنید؟ آیا احساس می کنید چقدر با دوست خود که دمانس دارد چگونه و چه کاری انجام دهید؟ آیا شما آماده مراقبت از خود و بزرگترهای خود هستید؟ آیا شما آماده بهترین مراقبت کننده برای عزیزان خود هستید؟ سپس این پادکست برای شماست!
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست drmikbrew.com/podcast-2
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

18. DementiaQ

DementiaQ

درباره پادکست دمانس یک سندرم است نه یک بیماری. این گروه از علائمی است که بر کارهای شناختی ذهنی مانند حافظه و استدلال تأثیر می گذارد. دمانس اصطلاحی چتر است که بیماری آلزایمر می تواند در آن فرو رود. این بیماری می تواند به دلیل شرایط مختلفی اتفاق بیفتد که شایع ترین آن بیماری آلزایمر است. به یادگیری DementiaQ گوش دهید تا با افرادی که از آن رنج می برند ، برخورد کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست player.whooshkaa.com/dementiaq
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

19. DAA: این زندگی توهم

DAA: این زندگی توهم

ایالات متحده آمریکا درباره پادکست اتحاد اقدام دمانتیا (DAA) متعهد است به مردم کمک کند تا کاملاً با زوال عقل زندگی کنند و از کسانی که به آنها اهمیت می دهند ، حمایت کنند. This Dementia Life یک برنامه پادکست دلگرم کننده درباره زندگی در زندگی با زوال عقل است.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست daanow.org/our-initiatives/c ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 663.

20. پادکست آلزایمر

پادکست آلزایمر

سن دیگو ، کالیفرنیا درباره پادکست پادکست آلزایمر با مایک خوب منبع # 1 شما برای نکات و دیدگاههای عملی درباره آلزایمر و دمانس است. به شما و خانواده تان توانسته اید که با بیماری آلزایمر یا انواع دیگر زوال عقل زندگی کنند.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست togetherinthis.com/category/ ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 581.

21. مراقب / داستان دهنده | پادکست درباره مراقبت از آلزایمر و دمانس

مراقب / داستان نویس | پادکست درباره مراقبت از آلزایمر و دمانس

شهر نیویورک درباره پادکست Caregiver / Storyteller یک پادکست داستان گویی در مورد مراقبت از آلزایمر و زوال عقل است. هر مراقب یک داستان برای گفتن دارد. کریس دوکت با مراقبان مصاحبه می کند تا یاد بگیرد که چگونه آنها مراقب شدند ، فراز و نشیب های سفرشان ، و چگونگی تغییر آنها در نتیجه. از طریق قصه گویی اعتراف ، Caregiver / Storyteller به شنوندگان کمک می کند تا واقعیت شخص اول را در مورد آنچه که در واقع مراقبت است ، درک کنند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست caringkindnyc.org/podcast
طرفداران فیس بوک 5،647. دنبال کنندگان توییتر 7،354.

22. باز کردن قفل دربهای دمانس با لورن

باز کردن قفل دربهای دمانس با لورن

Torrance ، کالیفرنیا درباره پادکست درهای زوال عقل را با لورن ، بنیانگذار Family Connect Care باز کنید. در این پادکست ، لورن توصیه های مهمی را به خانواده هایی منتقل می کند که از یک عزیز با زوال عقل مراقبت می کنند. لورن خوشحال است از بحث در مورد همه و همه جنبه های زوال عقل ، با تمرکز بر آنچه خانواده ها می توانند انجام دهند به منظور ارتقاء کیفیت زندگی برای همه آسیب دیده است.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
پادکست Familyconnectcare.com/dement ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4.

23. هماهنگی بهداشت و درمان با Rosanna مید

هماهنگی بهداشت و درمان با Rosanna مید

شیلینگ استون ، انگلیس درباره پادکست به هماهنگی مراقبت های بهداشتی با Rosanna مید خوش آمدید ، این پادکست برای مراقبان و متخصصان مراقبت های بهداشتی است که به دنبال هماهنگی مراقبت از زوال عقل هستند و بهترین مراقبت ممکن را برای افرادی که با زوال عقل زندگی می کنند ارائه می دهند. هر هفته در یک منطقه خاص از مراقبت از زوال عقل تمرکز می شود و تجربیات خود را در زمینه حمایت از افرادی که در 10 سال گذشته با زوال عقل و مراقبانشان زندگی می کنند به ارمغان می آورد.
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
پادکست buzzsprout.com/380491
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،418.

24. این Dementia Darling است

این Dementia Darling است

درباره پادکست بدانید چه اتفاقی می افتد هنگامی که عملکرد شناختی ، اختلال در عملکرد خانواده ، و بهداشت و درمان آمریكا از طریق عدسی به یك دختر همدل برخورد می كند كه از او برای پایان دادن به مراقبت از زندگی و عزت وی حمایت می كند.
فرکانس حدود 3 پست در هفته.
پادکست anchor.fm/its-darling
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “25 پادکست برتر نمایشی و رادیویی که باید در سال 2019 مشترک شوید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *