30+ الگوهای لپ تاپ Mockup (PSD و PNG)


هنگامی که نوبت به ارائه وب سایت و طرح های گرافیکی به مشتریان می رسد ، استفاده از یک مدل لپ تاپ می تواند جذابیت آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. آیا شما از طرح لپ تاپ مناسب استفاده می کنید تا کار خود را به سطح بعدی برسانید؟

روش های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید از الگوهای لپ تاپ لپ تاپ استفاده کنید. می توانید از آنها استفاده کنید تا طرح های خود را در نمونه کارها ، طراحی وب سایت ، پست های رسانه های اجتماعی ، ارائه مشتری و سایر موارد به نمایش بگذارید. ما مجموعه ای از مدل های لپ تاپ حرفه ای را پیدا کردیم که می توانید در همه موارد از آنها استفاده کنید.

در این پست ، ما برخی از بهترین قالب های لپ تاپ را برای طراحان ، هر دو لپ تاپ مک بوک و ویندوز ارائه می دهیم. به علاوه ، مجموعه ای از نکات برای انتخاب مدل لپ تاپ برای کمک به شما در جهت گیری صحیح!

انتخاب برتر

مدل لپ تاپ Clay Macbook Air

این لپ تاپ لپ تاپ با تمام عناصر مناسب یک مدل کامل لپ تاپ همراه است زیرا دارای آخرین نسخه MacBook Air است و در عین حال یک منظره مدرن از دستگاه را همزمان ارائه می دهد.

این شامل یک مدل رس از MacBook Air جدید با چشم انداز منحصر به فرد از دستگاه است. این قالب در 5 پرونده PSD مختلف با نماهای متفاوت و آسان برای ویرایش لایه های اشیاء هوشمند ارائه شده است.

چرا این یک انتخاب برتر است

این مدل علاوه بر طراحی زیبای خشت و مدل لپ تاپ به روز ، دارای رزولوشن 5K نیز می باشد تا به شما امکان دهد از انواع مدل های مختلف در طراحی استفاده کنید. شما این ویژگی ها را در اکثر مدل های مختلف پیدا نمی کنید.

مک بوک های Macbook Pro 2019

این مجموعه از 2 مدل مک بوک پرو مدل 2019 لپ تاپ اپل است. این مدل یک مدل واقعی از دستگاه است که در 2 نسخه رنگی مختلف نیز موجود است. این مدل را می توان از اشیاء هوشمند استفاده کرد تا طرح های شما به راحتی در مدل دستگاه نیز قرار بگیرد.

مجموعه مدل لپ تاپ با عکس واقعی

این مجموعه ای از مدل های لپ تاپ است که شامل 3 مدل کیفیت بالای مک بوک پرو جدید در رزولوشن 4K است. در هر مدل ، از زاویه دید مختلف دستگاه با نورپردازی قابل ویرایش نیز استفاده می شود.

Neap Responsive Laptop Mockup

این پکیج منحصر به فرد شامل مدل های دستگاه لپ تاپ با زمینه های تیره و رنگ های نئونی است. این موارد برای استفاده با طرح های وب سایت یا اوراق بهادار با زمینه های تیره مناسب است. این بسته شامل 5 مدل مختلف است.

شناور لپ تاپ MacBook Pro Laptop

این مجموعه از مدلهای MacBook Pro شامل 5 قالب مختلف است که دارای تنظیمات خلاقانه و رنگارنگ است. قالب ها در وضوح 3000 px 4500 با اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان تر در دسترس هستند.

15 مدل لپ تاپ Frontview

مجموعه ای از 15 مدل حداقل و مدرن لپ تاپ با تنظیمات مختلف پس زمینه و موارد جدا شده. قالب ها کاملاً قابل تنظیم هستند و می توانید هرچقدر که می خواهید ، رنگ ها ، پس زمینه ها و سایه ها را تغییر دهید.

زن رایگان با استفاده از یک مک بوک مک بوک

این یک الگوی رایگان ساختاری است که می توانید برای نشان دادن طرح های خود در وب سایت ها و پرتفوی ها استفاده کنید. این ویژگی از یک ظاهر طبیعی واقعی برخوردار است و شامل لایه های شی هوشمند برای سفارشی سازی آسان الگو است.

میز معتبر مک بوک رایگان معتبر PSD

یکی دیگر از نرم افزارهای عالی رایگان مک بوک. این ماکت همچنین از یک عکس واقعی ساخته شده است که دارای یک محیط میز طبیعی است. در یک پرونده PSD کاملاً لایه دار ارائه می شود.

مدل لپ تاپ مدرن Macbook

این مدل ظریف لپ تاپ MacBook دارای نمای جلوی دستگاه است. این الگو شامل لایه های کاملاً سازمان یافته ، اشیاء هوشمند و جلوه های قابل ویرایش است. می توانید با استفاده از Photoshop CS5 یا بالاتر آن را شخصی سازی کنید.

12 صفحه نمایش لپ تاپ

این مجموعه از 12 مدل نمایشگر لپ تاپ با وضوح بالا است که دارای یک MacBook Pro 15.6 اینچی است. قالب ها در رزولوشن 3800 x 2800px با پس زمینه ها و رنگ های قابل تغییر در دسترس هستند.

الگوی لپ تاپ مینیمالیستی

این مدل لپ تاپ حداقلی و ساده می تواند به راحتی سفارشی شود تا رنگ ها و پس زمینه ها را تغییر دهد تا در هر زمینه پس زمینه مورد نظر خود متناسب باشد. این قالب همچنین دارای اشیاء هوشمند است.

میز کار Macbook Touch Mockup

این الگوی ساختاری دارای یک محیط کار با یک میز پر از اشیاء است. این ایده آل برای استفاده با اوراق بهادار ، طراحی وب سایت و تبلیغات رسانه های اجتماعی است. بسته نرم افزاری شامل مسخره در زوایای مختلف و تنظیمات روشنایی نیز هست.

این مدل منحصر به فرد لپ تاپ MacBook برای طراحی یک هدر وب سایت جذاب برای نمایش یک برنامه یا یک وب سایت مناسب است. الگوی mockup به شما امکان می دهد چندین صفحه را در یک لپ تاپ شناور با زاویه دید زیبا نشان دهید. ویرایش و سفارشی سازی بسیار ساده است ، به لطف اشیاء هوشمند.

رایگان iPhone X & MacBook Pro Desk Mockup

این مدل رایگان لپ تاپ به عنوان مدل MacBook Pro و iPhone X دو برابر است. می توانید از آن برای نمایش طرح های خود در هر دو نمای موبایل و دسک تاپ استفاده کنید.

فضای آزاد شناور خاکستری مک بوک نرم افزار Pro

این مدل لپ تاپ ظریف از MacBook Pro شناور بهره می برد ، که این امر گزینه ای عالی برای نمایش تصاویر و طرح های موجود در وب سایت است. می توانید برای تغییر پس زمینه آن نیز سفارشی سازی کنید.

این الگوی دلخواه برای استفاده با طرح های مینیمالیستی و طرح های با مضمون با رنگ تخت ایده آل است. این مدل یک مدل لپ تاپ کاغذی رنگارنگ و عجیب و غریب برای نشان دادن طرح های شما است. کاملاً قابل تنظیم است. در صورت تمایل می توانید رنگ ها و قسمت های جداگانه دستگاه را تغییر دهید. همچنین می توانید از بین 6 سبک مختلف تصویرگری هنری کاغذ را انتخاب کنید.

مجموعه ای از مدلهای لپ تاپ برای انواع نیازهای طراحی. این بسته همراه با 21 مدل MacBook Pro با تنظیمات مختلف پس زمینه ، زاویه ها و محیط های مختلف ارائه می شود. بر اساس پیش زمینه های واقعی عکس ، این الگوهای الگو برای تقریباً هر نوع پروژه طراحی که در حال کار بر روی آن هستید ، مفید خواهند بود.

این لپ تاپ MacBook با رنگ خاکستری فضا ، در قالب PSD با وضوح 4000 x 3000 px و در 6 تنوع مختلف کاملاً مجهز به لایه های هوشمند ارائه شده است. شما به راحتی می توانید طرح های خود را در مدل سازی اضافه کنید و پیش زمینه ها را نیز تغییر دهید.

نمایش لپ تاپ مک بوک

محیط طبیعی و خلاقانه این الگوی ساختگی ، آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای طراحی سرصفحه وب سایت یا یک صفحه جلد رسانه های اجتماعی ، انتخاب مناسبی کرده است. این قالب در 6 پرونده PSD با زوایای مختلف و تنظیمات نور ارائه شده است. این الگو را می توان با استفاده از اشیاء هوشمند آن ویرایش کرد.

Laptop Mockup - 12 Pose

بیشتر اوقات شما مجبورید چندین ویژگی مختلف یک وب سایت یا یک برنامه را در یک طراحی وب سایت به نمایش بگذارید. شما برای این کار به بیش از یک مقدمه نیاز دارید. این بسته نرم افزاری لپ تاپ در چنین شرایطی به شما کمک می کند. این بسته نرم افزاری با 12 مدل مختلف لپ تاپ ارائه می شود که دارای زوایای مختلف و پوزیشن های مختلف هستند.

رایگان مک بوک Dark Dark MacBook

این مدل مک بوک رایگان دارای نمای زیبا و کم نظیری از MacBook Air با نمای چشم انداز منحصر به فرد است. این برای نمایش نقوش در یک نمونه کار شخصی مناسب است.

دختر رایگان کار در راه اندازی لپ تاپ

ماکت روشن و رنگارنگ یک مک بوک با یک پس زمینه طبیعی. این مدل mockup نیز برای استفاده رایگان است و می توان با استفاده از Photoshop به راحتی سفارشی سازی کرد.

صفحه نمایش لپ تاپ صفحه نمایش وب

این الگوی لپ تاپ لپ تاپ دارای دستی است که به سمت صفحه نمایش می کند. این صحنه عالی را برای نمایش تصاویر و ویژگی های برنامه شما در مخاطب ایجاد می کند. پکیج mockups با 6 الگوی مختلف با زوایای مختلف ارائه شده است. می توانید از آن با طراحی وب سایت ، گرافیک رسانه های اجتماعی ، اوراق بهادار ، ارائه ها و موارد دیگر استفاده کنید.

مدل لپ تاپ Hands-On

با استفاده از این الگوی لپ تاپ لپ تاپ ، از طراحی وب سایت و برنامه ها به صورت حضوری به تماشای خود بپردازید. این الگوی دارای یک تاجر با استفاده از لپ تاپ می باشد و آن را برای نمایش دادن مشاغل و طراحی های حرفه ای محصول ایده آل می کند.

مجموعه ای از لپ تاپ های فوتورئالیستی

این بسته نرم افزاری ظریف لپ تاپ با 5 قالب مختلف ارائه می شود که دارای پیش زمینه ها و نماهای مختلف است. قالب های mockup در پرونده های PSD 4000 x 3000 px موجود است و شامل 3 فیلتر عکس منحصر به فرد برای افزودن جلوه ای شیک به مدل های شما نیز می باشد.

مدل جدید Macbook Pro با صفحه لمسی

این بسته نرم افزاری قالب شامل لپ تاپ کاملاً جدید MacBook Pro با صفحه لمسی است. این بسته با 8 قالب ارائه می شود که دارای زوایا و نماهای مختلفی از لپ تاپ اپل است. همچنین می توانید از بین 3 رنگ مختلف لپ تاپ انتخاب کنید: خاکستری روشن ، خاکستری فضایی و طلای گل رز.

اگرچه Surface Pro از نظر فنی یک تبلت است ، از آنجا که مجهز به ویندوز 10 است به طور گسترده ای برای کار لپ تاپ استفاده می شود. این بسته نرم افزاری الگوی مدل شامل 9 مدل مختلف است که دارای نمای 180 درجه ای از Surface Pro است. همچنین شامل Surface Pen است و به شما امکان می دهد رنگ صفحه کلید دستگاه را نیز سفارشی کنید.

مدل سطح کتاب

این مدل یک الگوی استثنایی نادر است که شامل یک مدل CGI از لپ تاپ Surface Book مایکروسافت است. این شامل چندین قالب با نمایش ها و زوایای مختلف دستگاه و همچنین 15 زمینه برای ایجاد طرح های ارائه منحصر به فرد است.

9 مدل لپ تاپ ویندوز

این بسته نرم افزاری همچنین با یک لپ تاپ ویندوز همراه با پس زمینه های مبتنی بر عکس واقعی ارائه می شود. این شامل 9 مدل مختلف با نمایش های مختلف از لپ تاپ و همچنین با زمینه های طبیعی است. پرونده های PSD با وضوح تصویر 2592 x 1944 px در دسترس هستند و با Photoshop CS5 یا بالاتر قابل تنظیم است.

مدل لپ تاپ قابل تبدیل

اگر به دنبال یک مدل لپ تاپ ویندوز قابل تبدیل با شیک و جذاب هستید تا بتوانید طراحی خود را به نمایش بگذارید ، این الگوی ساختاری مفید خواهد بود. این قالب دارای یک لپ تاپ ویندوز در چندین زاویه مختلف ، از جمله نمای قابل تبدیل به دستگاه است.

پیش نمایش لپ تاپ روبرو

این مدل لپ تاپ حرفه ای دارای یک لپ تاپ جلویی است و آن را برای استفاده با هدر وب سایت و تبلیغات بازاریابی خود ایده آل می کند. این الگو در وضوح 3000 2000 2000 px است و به شما امکان می دهد تا با استفاده از اشیاء هوشمند آن را به راحتی سفارشی کنید.

4 مدل لپ تاپ داخلی

این مجموعه از لوکیشن های لپ تاپ دارای زمینه های فوتورئالیستی است که فضای داخلی اتاق را نشان می دهد. این برنامه با 4 مدل مختلف با نماهای متفاوت و 3 نوع متفاوت همراه است. این مدل های مناسب برای نشان دادن طرح های شما در یک نمونه کار یا برای ارائه مشتری است.

این الگوی دلخواه دارای یک تنظیم پس زمینه طبیعی است که باعث می شود آن را مانند لپ تاپ یک عکاس بنظر برساند. این دوربین از یک دوربین و سایر دنده ها برخوردار است. این قالب برای طراحی نمونه کارها یا یک وب سایت برای مشاغل مرتبط با عکاسی یا یک حرفه ای مناسب است.

مدل لپ تاپ قهرمان تصویر

این بسته نرم افزاری قالب لپ تاپ برای تهیه تصاویر قهرمان وب سایت و تصاویر هدر طراحی شده است. این بسته شامل 5 الگوی مختلف مدل سازی با MacBook Pro و چندین زمینه منحصر به فرد است. قالب ها نیز کاملاً قابل تنظیم هستند.

مدلهای لپ تاپ در فضای باز

این مجموعه از قالب های محیطی با الهام از طبیعت ، به شما امکان می دهد تا برنامه ، وب سایت ها و طراحی های گرافیکی خود را به روشی حرفه ای تر و خلاقانه تر به نمایش بگذارید. این شامل 4 قالب مدل های مختلف در پرونده های PSD لایه بندی شده است.

نمایش لپ تاپ و تبلت

الگوهای مدل در این بسته نرم افزاری ، هم دارای لپ تاپ ویندوز و هم تبلت هستند. این به شما امکان می دهد تا طراحی های خود را هم در دسک تاپ و هم در نمای تلفن همراه همزمان نشان دهید. این بسته با 5 مدل مختلف ارائه می شود که دارای زوایای مختلف و دید دستگاه ها است.

Black Laptop Mockup PSD

بسته دیگری از قالب های مدل سازی که نشان می دهد یک زن در حال کار روی لپ تاپ است. این شامل 3 مدل لپ تاپ مختلف است که دارای زوایای مختلف دستگاه و یک مدل اضافی تلفن هوشمند است که توسط یک دست انجام می شود.

3 مک بوک لپ تاپ MacBook Pro

مجموعه ای از 3 مدل لپ تاپ حرفه ای با مشخصات MacBook Pro زیبا. این بسته دارای قالب های نمونه ای با محیط پس زمینه خلاق است. که باعث می شود آنها را برای استفاده با طرح های نمونه کارها و طراحی وب سایت خود ایده آل کنید.

مدل لپ تاپ Office

این بسته نرم افزاری با 4 الگوی منحصر به فرد Mockup لپ تاپ همراه با یک محیط اداری حرفه ای ارائه می شود. قالب ها در پرونده های PSD به راحتی قابل ویرایش 4500 3000 3000 px در دسترس هستند.

4 نکته برای انتخاب یک مدل لپ تاپ

برای یافتن بهترین مدل لپ تاپ برای نمایش طرح های خود ، این نکات ساده را دنبال کنید.

1. جستجوی آخرین مدل ها را متوقف کنید

مجموعه تنظیمات Macbook Pro Mockup Vol 01

تقریباً مانند آیفون ، مدل ها و طرح های لپ تاپ نیز هر ساله در حال تغییر هستند. در نتیجه ، بسیاری از طراحان معمولاً به دنبال مدلهای جدید با جدیدترین مدلهای لپ تاپ برای جایگزینی مدلهای قدیمی هستند. در حالی که این یک عمل خوب است ، اکثر اوقات بهتر است از یک مدل سازی بهتر و خلاقانه با یک لپ تاپ قدیمی استفاده کنید تا اینکه از جدیدترین مک بوک استفاده کنید.

2. مسائل پرسپکتیو

Macbook Air Mockup

مدل های دارای نمای چشم انداز بهترین مدل هایی هستند که می توانید برای نمایش طرح های خود در یک نمای سه بعدی شیک از آنها استفاده کنید. با این حال ، بسته به مکانی که ارائه می دهید ، باید از نمایشی با نمای مناسب استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک مدل پوستی با لپ تاپ جلویی مناسب ترین برای نشان دادن طرح ها در یک وب سایت است.

3. می توانید Mockup را شخصی سازی کنید

کیت Mockup صحنه لپ تاپ

بیشتر مدل های قابل تنظیم هستند. این بدان معناست که می توانید اشیاء موجود در مدل را حرکت دهید تا به ترتیب اولویت بندی خود تغییر دهید ، پیش زمینه ها را تغییر دهید ، رنگ ها را تغییر دهید ، سایه ها و بازتاب ها را اضافه کنید و موارد دیگر. حتما از این ویژگی ها استفاده کنید تا طرح های شما از جمع متمایز شود.

4. عکس واقعی در مقابل مدل های پیش زمینه ویرایش

مک بوک نرم افزار پاسخگو پاسخگو

امروزه انواع مختلفی از مدلهای مختلف وجود دارد. دو مورد از پرکاربردترین آنها ، مدلهای ساخته شده با عکسهای واقعی و مدلهای دستگاه با پیشینه شفاف است. هنگام استفاده از مدل های ساخته شده از عکس های واقعی ، نمی توانید پس زمینه آن را حذف یا تغییر دهید. این را در هنگام بارگیری mockup به خاطر بسپارید.

آیا از طرفداران مک بوک های مک بوک هستید؟ ما بیش از 100 نفر از آنها را داریم. از مجموعه گسترده مدلهای مک بوک ما دیدن کنید.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ الگوهای لپ تاپ Mockup (PSD و PNG)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *