30+ الگوهای پاورپوینت متحرک (رایگان + حق بیمه)


در این مجموعه ، ما برخی از بهترین ، قالب های انیمیشن پاورپوینت (هر دو حق بیمه و رایگان) را ارائه می دهیم تا نمایش های خیره کننده ای پر از انیمیشن شیک و انیمیشن های انتقال ایجاد کنیم.

طراحی ارائه پاورپوینت کار ساده ای نیست. به کار و وقت زیادی نیاز دارد. در هنگام تهیه پیش نمایش ، اکثر مردم یکی از عناصر اصلی یک نمایش پرده ای خلاق: انیمیشن را کاملاً نادیده می گیرند. اضافه کردن انیمیشن ها و جلوه های خلاق نه تنها اسلایدهای ارائه شما را تعاملی می کند ، بلکه هنگام تأکید بر نکات کلیدی و داده ها نیز مفید است.

البته برای طراحی اسلایدهای متحرک نیازی به یک متخصص PowerPoint نیستید. می توانید به سادگی از یک الگوی پاورپوینت متحرک از پیش ساخته استفاده کنید. ما این قالب ها را فقط برای شما دستگیر کردیم.

ما همچنین با چند نکته و توصیه اضافی یک سری نکات برای ایجاد انیمیشن و انتقال در پاورپوینت را ارائه می دهیم.

1 میلیون + قالب های پاورپوینت ، الگوهای اصلی + موارد دیگر

هزاران الگوی پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

الگوهای پاورپوینت را کاوش کنید

انتخاب برتر

Happines - الگوی پاورپوینت متحرک

Happines یک الگوی پاورپوینت مدرن است که از طراحی زیبا و جذاب بهره می برد. تمام اسلایدها در این الگو کاملاً با جلوه های درست انیمیشن شده اند ، بنابراین دیگر نیازی به وقت اضافی برای اضافه کردن انیمیشن ها ندارید.

این الگوی پاورپوینت همچنین دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است. همچنین می توانید 5 طرح مختلف رنگی را برای ایجاد ارائه های شیک انتخاب کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

علاوه بر طراحی اسلایدی زیبا که پر از انیمیشن ها شده است ، این قالب همچنین شامل بسیاری از گرافیک های برداری قابل ویرایش ، تصویر سازی و اینفوگرافیک است. که این یک انتخاب عالی برای ارائه سخنرانی های حرفه ای است.

Business Pro - الگوی پاورپوینت متحرک

Business Pro یک الگوی رادیکال پاورپوینت است که برای مشاغل ایجاد شده است. این گوشی به طور کامل با انیمیشن های انتقال و در مجموع 150 طراحی اسلاید در حالی که ظاهر حرفه ای خود را حفظ می کند لود می شود. همچنین می توانید اسلایدها را از 5 طرح مختلف رنگی انتخاب کنید.

الگوی پاورپوینت Mnml - Minimal

Mnml مجموعه ای از اسلایدها را با حداقل طراحی ارائه می دهد. این قالب شامل 30 طرح اسلاید منحصر به فرد است. هر اسلاید در 5 طرح مختلف رنگی موجود است. همراه با اسلایدهای استاد ، متغیرهایی در تصویر و موارد دیگر به شما امکان می دهد اسلایدها را به راحتی شخصی سازی کنید.

Fecestyle - الگوی پاورپوینت متحرک مدرن

یک الگوی پاورپوینت مدرن که شامل طرح های اسلاید خلاق و انیمیشن های انتقال است. این الگو برای ایجاد خلاقیت و ارتقاء خدمات برای خلاقیت ها و مترجمان آزاد مناسب است. این شامل 150 اسلاید است.

درخشان - الگوی پاورپوینت متحرک خلاق

Shining یک الگوی پاورپوینت متحرک است که با 30 اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود. اسلایدها در 5 طرح رنگی مختلف موجود است. این برنامه همچنین دارای طرح بندی اسلایدهای استاد ، انیمیشن ، گرافیک قابل ویرایش ، تصاویر و موارد دیگر است.

الگوی پاورپوینت متحرک رایگان متحرک

این یک قالب پاورپوینت رایگان است که دارای یک طراحی اسلاید حداقل و تمیز است. این قالب شامل 22 اسلاید منحصر به فرد با انیمیشن های شیک است. می توانید از آن برای ایجاد اوراق بهادار حرفه ای ، پروفایل های تجاری و موارد دیگر استفاده کنید.

شکوفه - الگوی پاورپوینت متحرک

Blossom یک الگوی ارائه مدرن پاورپوینت است که با مجموعه ای از اسلایدهای کاملاً متحرک ارائه می شود. این مجموعه در کل 150 اسلایدها در 5 طرح رنگی مختلف premade با 30 اسلاید منحصر به فرد در هر قالب است. این الگوی مناسب برای ارائه کسب و کار مدرن و ارائه های راه اندازی مناسب است.

Busono - الگوی خلاق پاور پوینت

Busono از طراحی خلاقانه و حداقلی برخوردار است که آن را به یک انتخاب مناسب برای طراحی خلاقانه و ارائه های مرتبط با بازاریابی تبدیل می کند. این قالب با 30 اسلاید منحصر به فرد ارائه شده است و شما می توانید از 5 تم رنگی مختلف برای مطابقت با برند خود انتخاب کنید.

Cityview - الگوی ویژوال پاورپوینت

Cityview یک الگوی شیک پاورپوینت است که از طراحی مدرن اسلایدها و فضای کافی برای نمایش تصاویر برخوردار است. این قالب شامل 150 اسلاید در کل و همراه با انیمیشن های اسلاید خلاق نیز هست.

نمودار - الگوی خلاق پاور پوینت

اگر به دنبال یک الگوی پاورپوینت تمیز و حداقل برای ارائه ارائه شده بر اساس آمار و داده ها هستید ، این الگوی مناسب برای شما مناسب است. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی است که شامل طرح های اسلایدها برای تجسم داده ها است.

برنا - الگوی پاور پوینت مدرن

Brenna یکی دیگر از الگوهای خلاقانه و مینیمالیستی پاورپوینت است که ایده آل برای تهیه ارائه برای آژانس های خلاق ، استارت آپ ها و فروشگاه ها است. این قالب شامل 150 اسلاید با گرافیک برداری ، اینفوگرافیک و موارد دیگر می باشد.

Voodoo - الگوی پاورپوینت متحرک رایگان

VooDoo یک الگوی پاورپوینت تمیز و مدرن است که می توانید به صورت رایگان با پروژه های شخصی خود استفاده کنید. نسخه رایگان قالب شامل 10 اسلاید منحصر به فرد در تم های رنگی سبک و تیره است.

تسلا - الگوی پاور پوینت رایگان

تسلا یک الگوی پاورپوینت حرفه ای است که می توانید برای ایجاد ارائه های تجاری و حرفه ای از آن استفاده کنید. این قالب شامل 10 اسلاید رایگان با طرح های قابل ویرایش است.

Muetto - الگوی Powerpoint مدرن

Muetto یک الگوی ارائه پاورپوینت مینیمالیستی و کاملاً متحرک است که در آن انواع اسلایدها مانند اسلایدهای گالری و اسلایدهای پرتفوی و همچنین بسیاری از اینفوگرافی ها ، تصاویر ، نمادها ، متغیرهایی در تصویر و موارد دیگر برای سفارشی سازی طراحی اسلایدها وجود دارد.

Admire - الگوی پاورپوینت طراحی نمونه کارها

Admire برای تهیه ارائه نمونه کارها برای متخصصان خلاق و آژانس های طراحی مناسب ترین است. قالب پاورپوینت شامل کل 150 اسلاید با گرافیک های قابل ویرایش قابل ویرایش و متغیرهایی در تصویر است.

چیلیاد - الگوی ویژوال پاورپوینت

Chiliad یک الگوی پاورپوینت بسیار بصری است که به شما امکان می دهد داستان و پیام خود را با اسلایدهای پر از تصاویر زیاد بگویید. این قالب با 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی premade ارائه شده است. همه اسلایدها نیز کاملاً متحرک هستند.

Lookbook - الگوی ارائه رایگان پاستل

این الگوی پاورپوینت خلاق و رنگارنگ رایگان برای ساخت اسلایدهای جذاب برای طراحی و ارائه های مرتبط با مد مناسب است. استفاده از پروژه های شخصی شما رایگان است.

قرمز تیره - الگوی پاور پوینت رایگان

Dark Red یک الگوی پاورپوینت حرفه ای است که دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است. می توانید قالب را به صورت رایگان بارگیری کنید و از آن با پروژه های شخصی خود استفاده کنید تا ارائه های مدرن ایجاد کنید.

Pagero - الگوی پاورپوینت شیک

الگوی پاورپوینت Pagero با طراحی رنگارنگ و جذاب همراه است. این مناسب ترین برای ارائه ارائه برای طراحی مد و ارائه محصولات مرتبط با زیبایی است. این قالب همچنین می تواند متناسب با انواع دیگر ارائه ها نیز تنظیم شود.

ترازو - الگوی پاورپوینت تجاری

Libra یک الگوی خلاق پاورپوینت است که می توانید برای ساخت اسلایدهای حرفه ای و مدرن برای ارائه های مرتبط با تجارت و بازاریابی استفاده کنید. این قالب در مجموع 150 اسلاید با 5 تم رنگی مختلف ارائه شده است.

Redaqua - الگوی پاورپوینت حداقل

Redaqua دارای یک طراحی اسلایدی جذاب و مینیمالیستی برای ارائه سخنرانی برای رویدادهای خلاق حرفه ای ، استارتاپ و آژانس های مرتبط است. این قالب همچنین شامل بسیاری از مدل های دستگاه ، اینفوگرافیک ، متغیرهایی در تصویر و بسته های آیکونی نیز می باشد.

نمونه کارها - الگوی ارائه رایگان پاورپوینت

اگر به دنبال یک الگوی ساده PowerPoint برای نمایش نمونه کارها هستید ، این الگوی رایگان مفید خواهد بود. این ویژگی دارای 10 اسلاید منحصر به فرد با چیدمان به راحتی قابل ویرایش و متغیرهایی در کشیدن و رها کردن تصویر است.

الگوی پاورپوینت پزشکی متحرک رایگان

این الگوی پاورپوینت رایگان با 30 اسلاید منحصر به فرد طراحی شده برای ساختن مضامین پزشکی. تمام اسلایدها کاملاً متحرک هستند تا جذابیت بیشتری به نمایش شما نشان دهند.

الگوی پاورپوینت استراتژی بازاریابی دیجیتال

این الگوی پاورپوینت بسیار زیبا با بیش از 40 اسلاید منحصر به فرد پر شده از جلوه های انتقال و انیمیشن های شی موجود است. این قالب به طور خاص برای ایجاد بازاریابی و ارائه تبلیغات ارائه شده است و شامل 2 موضوع از پیش ساخته شده است.

Retrico - الگوی پاورپوینت اسلایدهای پرنعمت

Retrico یک الگوی پاورپوینت زیبا است که از طرح های اسلایدی کلاسیک با سبک یکپارچه سازی با سبک استفاده می کند. این شامل بیش از 100 اسلاید منحصر به فرد با انیمیشن است. الگوی ارائه نیز در 3 طرح رنگی مختلف موجود است.

الگوی پاورپوینت متحرک ECO

این الگوی پاورپوینت برای ایجاد ارائه برای نمایش اسلایدهای محیطی و طبیعت گردی ساخته شده است. از طراحی بسیار سبز و سازگار با محیط زیست برخوردار است و شامل 80 اسلاید منحصر به فرد است. این قالب در دو نسخه متحرک و غیر متحرک نیز موجود است.

الگوی پاورپوینت راه اندازی Pitch Deck

اگر برای ارائه یک استارت آپ یا محصولی به سرمایه گذاران تلاش می کنید ، این الگوی پاورپوینت مفید خواهد بود. این مجموعه با 200 اسلاید همراه با انیمیشن ها و جلوه های انتقال همراه است. نسخه غیر انیمیشن نیز در این بسته نرم افزاری گنجانده شده است.

آژانس جستجوگرها - الگوی پاورپوینت متحرک

ارتقاء خدمات سئو و متقاعد کردن مشتریان از اهمیت آن در بعضی مواقع دشوار است ، این الگوی پاورپوینت متحرک برای سهولت در این فرآیند طراحی شده است. این الگو شامل 90 اسلاید منحصر به فرد است و با 10 طرح رنگی مختلف ارائه می شود.

قدرت - الگوی پاورپوینت متحرک پویا

Power یک الگوی زیبا PowerPoint است که از انیمیشن های پویا و جلوه های انتقال استفاده می کند. این الگوی ارائه با کیفیت عالی با 120 اسلاید منحصر به فرد و در 20 تم رنگی مختلف ارائه شده است. می توانید از آن برای پروژه های شخصی و تجاری خود استفاده کنید.

POP ART - الگوی پاورپوینت پاستیل رایگان

Pop Art یک الگوی رایگان پاورپوینت است که با یک طراحی اسلایدی شیک و با رنگ های جذاب و پاستلی جذاب ارائه می شود. این ایده آل برای نمایش محصولات و اوراق بهادار است.

پاستل - الگوی پاورپوینت مدرن رایگان

پاستل یکی دیگر از الگوهای رنگارنگ پاورپوینت است که دارای اسلایدهای جذاب بسیاری برای نمایش مد و لباس های طراحی شده است. این الگو را می توان برای ارائه های مختلف تجاری ، نمایندگی و خلاقیت استفاده کرد.

الگوی پاورپوینت Infographics Business Animated

این الگوی رایگان پاورپوینت دارای مجموعه ای از اسلایدها است که پر از نمودارها و نمودارهای منحصر به فرد و قابل تنظیم می باشد. شما می توانید از این نمودارها و نمودارها برای ارائه موثر داده های خود به مخاطبان خود استفاده کنید.

SIMPLECO - الگوی پاورپوینت متحرک

Simpleco یک الگوی رنگارنگ پاورپوینت است که شامل 93 اسلاید منحصر به فرد است که شامل بسیاری از نمودارها ، نمودارها ، اینفوگرافی ها و موارد دیگر می باشد. تمام اسلایدها در این الگو بر اساس اسلایدهای مستر متحرک و طراحی شده اند. این الگو در 2 تم رنگی مختلف موجود است.

الگوی ارائه کسب و کار تمیز

این الگوی پاک و حداقل پاورپوینت برای ارائه شغل ، محصول یا استارتاپ شما به مشتریان و سرمایه گذاران مناسب است. این شامل 50 اسلاید منحصر به فرد است و دارای بسیاری از جلوه های انتقال و انیمیشن ها است.

برنامه کسب و کار - الگوی پاورپوینت چند منظوره

با استفاده از این الگوی پاورپوینت متحرک ، برنامه کاری خود را موثرتر و جذاب تر جلوه دهید. این الگوی با طرحی ارائه شده است که می تواند برای ساخت انواع مختلف ارائه های مرتبط با مشاغل مورد استفاده قرار گیرد. این شامل 100 اسلاید منحصر به فرد در 20 تم رنگی مختلف است.

Studio Minimal - الگوی پاورپوینت

این الگوی ارائه پاورپوینت با طراحی مینیمالیستی و تمیز همراه است. مخصوصاً برای متخصصان و آژانسهای خلاق ساخته شده است. این قالب شامل 120 اسلاید منحصر به فرد با انیمیشن های شیک و بیش از 4000 آیکون خط و بردار است.

Mongo - الگوی پاورپوینت متحرک

Mongo یک الگوی پاورپوینت حرفه ای است که برای مشاغل و آژانس های شرکتی ساخته شده است. این مجموعه در کل 300 اسلاید در هر دو موضوع سبک و تاریک است. این الگو در 3 نسخه رنگی مختلف موجود است و شامل متغیرهایی برای ویرایش آسان است.

الگوی پاورپوینت استراتژی تجاری رایگان

این الگوی پاورپوینت رایگان با مجموعه ای از اسلایدهای حداقلی همراه با جلوه های انتقال خلاقانه و انیمیشن ها ارائه شده است. این ایده آل برای ارائه یک استراتژی تجاری ساده در طول یک جلسه یا برای مخاطبان هدف شما مناسب است.

JD - الگوی ارائه پاورپوینت شخصی

یکی دیگر از قالب های رایگان و متحرک پاورپوینت است که با اسلایدهای با کیفیت بالا ساخته شده است که به طور خاص برای ارتقاء مهارت ها و خدمات شما ساخته شده است. این الگو برای فریلنسرها ، مربیان و مربیان ایده آل است.

الگوی پاور پوینت راه حل های پاسخگو

این الگوی ارائه خلاق پاورپوینت با مجموع 480 اسلاید شامل 60 اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود. این الگو در 5 طرح رنگی مختلف و در هر دو تم رنگی سبک و تیره در دسترس است.

الگوی پاور پوینت سامس

Somse یک الگوی ارائه پاورپوینت است که از طراحی کمتری برای ایجاد ارائه های شخصی و تجاری برخوردار است. این شامل 108 اسلاید چند منظوره پر از انیمیشن ها و جلوه های شی سفارشی است.

الگوی پاورپوینت برنامه ریز ماهانه

این یک الگوی منحصر به فرد ارائه پاورپوینت است که به طور خاص برای ایجاد نمایش اسلاید برای جلسات تجاری ماهانه و سالانه شما ساخته شده است. این برنامه شامل 50 اسلاید منحصر به فرد در 10 طرح مختلف رنگی premade است. اسلایدها همچنین شامل اینفوگرافی ، نمودار و تصاویر برداری هستند.

Quadro - الگوی Powerpoint شرکت

Quadro یک الگوی زیبا برای ارائه پاورپوینت است که با 80 اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود و در 4 طرح مختلف رنگ در دسترس است. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و شامل بسیاری از مدل های قابل ویرایش دستگاه ، نمودارها و گرافیک ها است.

Beres - الگوی پاور پوینت

این الگوی ارائه پاورپوینت شامل بیش از 100 اسلاید منحصر به فرد است و شما همچنین می توانید از 8 طرح رنگی مختلف برای ایجاد یک نمایش اسلاید حرفه ای استفاده کنید. این قالب در دو نسخه متحرک و غیر متحرک نیز موجود است.

الگوی پاورپوینت مگنوم

مگنوم یک الگوی رنگارنگ ارائه پاورپوینت است که شامل بیش از 970 اسلاید پر از تصاویر ، گرافیک ها ، نمادها و تصاویر است. این ایده آل برای ایجاد یک نمایش پرده ای برای یک نمایش خلاق یا یک جلسه کاری است. این قالب همچنین با تم های رنگی سبک و تیره در دسترس است.

Vega - قالب پاورپوینت متحرک رایگان

Vega یک الگوی پاورپوینت رنگارنگ و خلاق است که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید. این مجموعه با 80 اسلاید منحصر به فرد با انیمیشن و گرافیک برداری خلاق همراه است. شما به راحتی می توانید آن را به اولویت خود نیز سفارشی کنید.

Procyon - نمایش پرده ای متحرک متحرک

این الگوی پاورپوینت رایگان شامل 45 اسلاید با جلوه های انتقال و همچنین تعداد زیادی نمودار ، اینفوگرافی ، نمودار و موارد دیگر می باشد. شما می توانید از آن برای ایجاد یک نمایش اسلاید ارائه اولیه به صورت رایگان استفاده کنید.

5 نکته برای ایجاد انیمیشن ها و انتقال در پاورپوینت

اضافه کردن انیمیشن به نمایش اسلایدهای PowerPoint شما می تواند تجربه ای را که از طریق ارائه ارائه می دهید ، تا حد زیادی ارتقا بخشد. اگر در پاورپوینت تازه وارد هستید ، برای شروع انیمیشن ها این نکات را دنبال کنید.

1. انتقال در مقابل انیمیشن های شی

یکی از اولین مواردی که هنگام استفاده از انیمیشن های پاورپوینت باید از آن آگاه باشید ، تفاوت بین انیمیشن های انتقال و انیمیشن های شی است.

در پاورپوینت ، می توانید هر شیئی را که به اسلایدهای خود اضافه می کنید تحریک کنید. اگرچه این می تواند هنگام ارائه نکات کلیدی در یک ارائه مفید باشد ، اما باید سعی کنید انیمیشن های شیء را به حداقل برسانید.

همچنین می توانید انیمیشن های انتقال را به اسلایدها اضافه کنید. این انیمیشن ها به ایجاد انتقال نرم و صاف بین اسلایدها کمک می کنند.

2. زمان آن را به طور کامل

هر انیمیشن اضافه شده در پاورپوینت را می توان با تنظیم زمان برای مدت انیمیشن و همچنین اضافه کردن تأخیر ، به موارد دلخواه خود تغییر داد.

برای یافتن زمان مناسب و تأخیر در انیمیشن های خود ، این کار با تنظیمات مختلف انجام شده است. سعی کنید انیمیشن ها را کوتاه و شیرین نگه دارید.

3. انیمیشن های چندگانه پشته

یکی دیگر از ویژگی های مفید انیمیشن های پاورپوینت ، امکان پشته کردن انیمیشن های متعدد برای اشیاء است. به عنوان مثال ، می توانید انیمیشن های ورودی و خروجی را برای هر شی در اسلایدهای خود با ایجاد جلوه های مختلف انیمیشن اضافه کنید.

انیمیشن های انباشته می توانند به طور چشمگیر مدت زمان نمایش اسلایدهای شما را افزایش دهند ، بنابراین در صورت لزوم از این ویژگی استفاده کنید.

4. خودکار در مقابل کنترل انیمیشن

انیمیشن های کنترل شده هنگام ارائه انواع خاصی از نمایش ها مانند نشان های محصول و ویترین های ویژگی ، مزیت بزرگی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در مورد نکات کلیدی در گفتار خود صحبت کنید ، می توانید از انیمیشن های کنترل شده استفاده کنید تا آن نقاط را یک بار با کلیک ماوس یا استفاده از ریموت فاش کنید.

همچنین می توانید انیمیشن های خود را به صورت خودکار پخش کنید ، بنابراین بدون نیاز به کلیک بر روی هر اسلایدها ، برای شروع به صورت خودکار آنها را پخش می کنند.

5. آن را ساده نگه دارید

به طور کلی ، شما باید سعی کنید انیمیشن ها را به حداقل برسانید و از استفاده از انیمیشن های جذاب تر در نمایش های خود خودداری کنید. به عنوان مثال ، افزودن یک اثر انتقال محو به اسلایدهای شما کاملاً خوب است. با این وجود ، اضافه کردن انیمیشن های چشمک زن و تندرست ممکن است به اعتبار شما به عنوان یک حرفه ای آسیب برساند.

به انیمیشن های ساده و حداقل توجه کنید تا نمایش های شما سرگرم کننده تر و ساده تر به نظر برسند.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ الگوهای پاورپوینت متحرک (رایگان + حق بیمه)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *