30+ بهترین اقدامات رایگان فتوشاپ 2020


اقدامات فتوشاپ هنگام بهینه سازی عکس ها ، اعمال افکت ها و ویرایش گرافیک ها بسیار مفید است. برای این مجموعه ، ما برخی از بهترین اقدامات رایگان Photoshop را که می توانید دانلود کنید و بدون پرداخت هزینه استفاده کرده اید ، دستگیر کرده ایم!

چه طراح حرفه ای باشید و چه یک مبتدی کاملاً ، اقدامات Photoshop می تواند به شما در صرفه جویی در وقت زیادی کمک کند. به عبارت ساده تر ، اقدامات Photoshop ساعت کاری ارزش طراحی کار را با یک کلیک انجام می دهد تا بتوانید بدون هیچ تلاشی جلوه های سطح حرفه ای را بدست آورید.

در این پست ، انواع مختلفی از عملکردهای رایگان Photoshop را ارائه می دهیم. آنها را در طبقه بندی افکت ها و سبک های مختلف در زیر مشاهده خواهید کرد. نگاهی بیندازید و شروع به بارگیری کنید.

اقدامات 1 میلیون + فتوشاپ ، افزودنیها و طراحی منابع با بارگیری نامحدود

هزاران مورد از عملکردها و افزودنیهای خیره کننده فتوشاپ را با عضویت Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در هر ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 اقدام ، تنظیمات از پیش تعیین شده ، الگوهای طراحی ، مضامین ، عکس ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

اقدامات فتوشاپ را کاوش کنید

فقط به دنبال یک اقدام رایگان شیک و فتوشاپ هستید؟ مشکلی نیست بیایید در مجموعه بهترین اقدامات رایگان Photoshop سال 2020 غرق شوید!

به چه نوع اقدام رایگان Photoshop نیاز دارید؟

ما مجموعه خود را به دسته های مختلف تقسیم کرده ایم ، بنابراین می توانید به سرعت عمل صحیح Photoshop را برای پروژه خود پیدا کنید!

اقدامات فتوشاپ پرتره

اکشن رایگان HDR Photoshop

اکشن رایگان HDR Photoshop

این عمل رایگان HDR Photoshop به شما امکان می دهد فوراً به عکس های خود ظاهری معتبر مانند HDR بدهید تا زیبایی عکس ها بیشتر شود. این عمل برای بهبود عکس های گرفته شده در شرایط نور در فضای باز و طبیعی ، به ویژه از جمله عکس های گرفته شده با تلفن های هوشمند کاملاً مفید خواهد بود.

5 عمل فتوشاپ روتوش پوست

5 عمل فتوشاپ روتوش پوست

این بسته نرم افزاری شامل 5 عمل حرفه ای فتوشاپ برای روتوش پوست و تقویت تن پوست است. نسخه های رایگان این بسته شامل اقداماتی برای شستشوی هوا ، روشن تر شدن چشم ، کاهش قرمزی و موارد دیگر می باشد.

40 اثر فتوشاپ اثر پاستل رایگان

40 اثر فتوشاپ اثر پاستل رایگان

این مجموعه ای از اقدامات Photoshop است که به شما امکان می دهد فوراً جلوه های صافی پاستیل زیبایی را روی عکس های پرتره خود بمالید تا جذاب تر به نظر برسید. این شامل 40 اثر مختلف رنگی است که برای عکاسان پرتره ، طراحان گرافیک و حتی برای بهینه سازی عکس های اینستاگرام مناسب است.

اقدامات رایگان Photoshop پرتره HDR

اقدامات رایگان فتوشاپ HDR

اثر HDR یک اثر محبوب در عکاسی است که دستیابی به آن بسیار دشوار است. با این حال ، با این عمل رایگان فتوشاپ ، می توانید تقریباً بلافاصله همین اثر را ایجاد کنید و جلوه ای منحصر به فرد HDR به عکس های پرتره خود بدهید.

اقدامات رایگان فتوشاپ سبک زندگی

اقدامات رایگان فتوشاپ سبک زندگی

وبلاگ نویسان اینستاگرام و کاربران رسانه های اجتماعی مطمئناً از این مجموعه اقدامات رایگان فتوشاپ که مخصوص بهینه سازی و تقویت عکس های سبک زندگی شما هستند ، قدردانی می کنند.

فانتزی – اکشن فتوشاپ پرتره رایگان

فانتزی - اکشن فتوشاپ پرتره رایگان

Fantasy یک اقدام فتوشاپ منحصر به فرد است که عکس های پرتره شما را با یک اثر رنگی با الهام از فانتزی الهام بخش می کند. این افکت برای بهینه سازی عکس های شما برای فیس بوک و اینستاگرام ایده آل است.

اکشن مجدد پوست Photoshop Action

اکشن مجدد پوست Photoshop Action

برای روتوش عکس های پرتره معمولاً ساعت ها تنظیم دقیق و مسواک زدن لازم است. این یک اقدام رایگان فتوشاپ رایگان است که به شما در صرفه جویی در وقت زیادی کمک می کند. این عمل به طور خودکار فقط با چند کلیک کلیه دستکاری و پیشرفت های پوست را انجام می دهد.

اکشن رایگان رنگ پاپ عکس فتوشاپ

اکشن رایگان رنگ پاپ عکس فتوشاپ

این عمل رایگان Photoshop به شما امکان می دهد تا به راحتی رنگ های واقعی را در عکس های تلفن هوشمند معمولی خود بیرون بیاورید تا از آنها درخشان تر و رنگی تر به نظر برسید.

اکشن فتوشاپ پرتره رایگان Shimmer

اکشن عکس پرتره رایگان Shimmer

Shimmer یک اقدام فتوشاپ رایگان است که برای بهبود عکس های پرتره شما ساخته شده است. جلوه به طور خودکار میزان روشنایی و کنتراست عکسهای شما را تنظیم می کند تا به اصالت بیشتری جلوه کند و از جمع بیرون بیاید.

اقدامات رایگان فتوشاپ رویایی Haze

با استفاده از این بسته عملکرد رایگان Photoshop ، یک عکس رویایی و یک اثر خلق و خوی رنگی را به عکس های پرتره خود اضافه کنید. این شامل 3 عمل مختلف است که می توانید با انواع مختلفی از عکس های پرتره استفاده کنید.

50 اقدام فتوشاپ بسته رایگان خانواده

آیا به دنبال اقدامات Photoshop برای بهبود عکس های خانوادگی خود هستید؟ خوب ، بیشتر نگاه نکنید. این بسته نرم افزاری با 50 جلوه و تنظیم مختلف برای بهبود عکس های خانوادگی شما ، از جمله عکس های پرتره و منظره ارائه می شود.

اقدامات شارپینگ حرفه ای فتوشاپ

مجموعه ای از اقدامات تیز کردن فتوشاپ برای بهبود آسان عکس های خود با تنظیم وضوح. این اقدامات برای بهبود عکس های گوشی های هوشمند و همچنین عکس های گرفته شده با دوربین های دیجیتال ایده آل است.

100+ بسته نرم افزاری عملکردهای فتوشاپ رایگان

یک بسته نرم افزاری عظیم از 100 عمل مختلف فتوشاپ برای متخصصان. اقدامات موجود در این بسته برای ایجاد تنظیمات ، اضافه کردن فیلترها و پردازش عکاسی حرفه ای بسیار آسان تر و سریع تر طراحی شده است.

فیلترها و جلوه های عملکرد فتوشاپ

30 اقدام رایگان در اینستاگرام فتوشاپ

اگر به دنبال فیلترهای رنگارنگ و خلاق مشابه آنهایی در اینستاگرام هستید ، این بسته رایگان از اقدامات Photoshop به کار خواهد آمد. این شامل 30 فیلتر مختلف است که شما می توانید برای بهبود انواع عکس های پرتره و چشم انداز استفاده کنید.

اکشن فتوشاپ Deep Matte Free

جلوه ای شیک برای بهبود عکسهای نزدیک و پرتره. اقدام رایگان Photoshop یک فیلتر مات عمیق را به شما می دهد تا به عکس هایتان عمق و خلق و خوی بیشتری بدهید. همچنین شامل یک پیش تنظیم لایت روم نیز می باشد.

اکشن فتوشاپ برفی زمستانی رایگان

این اکشن رایگان Photoshop برای بهبود عکس های شما برای طراحی های زمستانی و کریسمس با طرح های ایده آل مناسب است. این یک اثر برفی واقع گرایانه ایجاد می کند تا به عکس های شما جلوه ای واقعی از کریسمس بدهد. این بسته شامل 6 عمل مختلف برفی است.

اکشن Glitch Photoshop Action

اکشن Glitch Photoshop Action

یک اقدام فتوشاپ منحصر به فرد که به شما امکان می دهد عکس های خود را با یک جلوه براق تبدیل به یک GIF متحرک کنید. این برای ایجاد توجه گرافیکی منحصر به فرد برای مشاغل و تبلیغات مناسب است.

اقدام رایگان فتوشاپ Glitch

اقدام رایگان فتوشاپ Glitch

جلوه جلوه یکپارچهسازی با سیستمعامل در طراحی پوستر و گرافیک بسیار محبوب است. این اقدام رایگان فتوشاپ به شما امکان می دهد تا همین چند بار فوری را با چند کلیک ایجاد کنید. این شامل یک فایل PSD و یک فایل الگویی است که می توانید به صورت رایگان برای ایجاد اثر ضبط کنید.

اکشن فتوشاپ پرتره رایگان سینمایی

اکشن فتوشاپ پرتره رایگان سینمایی

با استفاده از این اقدام رایگان Photoshop ، به عکسهای پرتره خود نگاهی سینمایی و حس دهید. این امکان را به شما می دهد تا جلوه خلاقانه سینمایی خلاق را به پرتره های خود اضافه کنید تا آنها را مانند صحنه ای خارج از یک فیلم جلوه دهید.

اقدام رایگان کابوس فتوشاپ

اگر در حال کار بر روی یک طرح تاریک یا مضمون ترسناک هستید ، این اقدام رایگان Photoshop به شما امکان می دهد جلوه تاریک سورئالیستی را به نقوش خود اضافه کنید. این عمل با عکس در فضای باز بهتر کار می کند.

پراکندگی رایگان عکس فتوشاپ

اثر پراکندگی یک اثر گسترده در طراحی پوستر و بروشور است. با این عمل رایگان فتوشاپ ، می توانید همین اثر را تنها با چند کلیک بازآفرینی کنید. این عمل حتی به شما امکان می دهد جهت انتخاب اثر پراکندگی را نیز انتخاب کنید.

10 اقدام فتوشاپ اثر فلاش زمستانی رایگان

مجموعه ای از 10 عمل مختلف فتوشاپ با افکت ها و سبک های با موضوع زمستان. این اقدامات برای بهبود تصویربرداری در زمستان و تصویربرداری منظره در زمستان مناسب هستند.

اقدام رایگان فتوشاپ بوکه

با استفاده از این عملکرد آسان فتوشاپ ، یک پس زمینه خلاق بوکه به عکس های خود اضافه کنید. این عمل تنها با یک کلیک کار می کند و به شما امکان می دهد تا جلوه را به ترتیب خود نیز تنظیم کنید.

اکشن فتوشاپ کیهانی رایگان

اکشن فتوشاپ کیهانی رایگان

این اکشن رایگان Photoshop با جلوه ای خلاقانه و رنگارنگ همراه است که زیبایی و رنگ بیشتری به عکس های پرتره معمولی شما می بخشد. به ویژه برای بهبود عکس های گوشی هوشمند شما مفید خواهد بود.

اقدامات رایگان فتوشاپ Duotone

اقدامات رایگان فتوشاپ Duotone

اگر به دنبال راهی هستید تا عکسهایتان خلاقانه تر به نظر برسند یا فیلتر رنگی مانند اینستاگرام اضافه کنید ، این اقدامات رایگان Photoshop برای شما مفید خواهد بود. این شامل مجموعه ای از جلوه های دوتایی مدرن است که باعث می شود عکس های شما خلاق تر به نظر برسند.

اقدام فتوشاپ رایگان EasyComic

اقدام فتوشاپ رایگان EasyComic

با این عمل رایگان Photoshop ، می توانید عکسهای معمولی خود را کاملاً دگرگون کنید تا از پس صفحه مانند یک کتاب طنز بنویسید. استفاده از این عکس بسیار آسان است و هم با عکس های پرتره و هم در چشم انداز کار می کند.

اقدامات فتوشاپ در فضای باز و چشم انداز

اقدام رایگان فتوشاپ Lomo

اقدام رایگان فتوشاپ Lomo

جلوه لوموگرافی در بین عکاسان حرفه ای کاملاً پرطرفدار است ، این کمک می کند تا یک ظاهر و احساس منحصر به فرد به عکس های فضای باز و چشم انداز اضافه کنید. این اقدام رایگان Photoshop به شما امکان می دهد تا بدون دردسر ، همان اثر را روی عکس های خود اعمال کنید.

اکشن فتوشاپ چشم انداز نور طبیعی

اقدام فتوشاپ چشم انداز نور طبیعی

با استفاده از این اقدام رایگان Photoshop ، نور ، کنتراست و روشنایی منظره در فضای باز و عکس طبیعت خود را فوراً تنظیم کنید. این بسیار مناسب است که عکس های گوشی هوشمند شما حرفه ای تر به نظر برسد.

اقدامات فتوشاپ جنگل

به اقدامات فتوشاپ جنگل

این بسته با 2 عمل متفاوت فتوشاپ ارائه می شود که به شما امکان می دهد عکس های خود را که در محیط های بیرونی گرفته اید به راحتی بهینه کنید. به طور خودکار کنتراست و رنگ آمیزی را تنظیم می کند تا تصاویر شما طبیعی تر به نظر برسد.

اقدامات تابستانی رایگان فتوشاپ

اقدامات فتوشاپ تابستانی رایگان

این مجموعه عظیم از 50 عمل رایگان فتوشاپ است. این شامل سبک های مختلفی از اقدامات برای اضافه کردن یک اثر رنگارنگ با تابستان با عکس های شما است. حتی هنگامی که آنها را با این اقدام رایگان PS پردازش کنید ، حتی عکس های شما در طول زمستان نیز مانند تابستان به نظر می رسد.

اکشن فتوشاپ رایگان فیلمبرداری

اقدام فتوشاپ رایگان Filmtastic

این اقدام رایگان Photoshop به شما امکان می دهد جلوه ای از تونینگ با الهام از فیلم بی نظیر را در عکسهای فضای باز و چشم انداز خود اعمال کنید. بارگیری و استفاده با پروژه های شخصی شما رایگان است.

50 اقدام رایگان فتوشاپ پاییزی

50 اقدام فتوشاپ پاییز رایگان

مجموعه دیگری از اقدامات رایگان Photoshop با 50 اثر مختلف الهام گرفته از پاییز. این اقدامات برای عکس های گرفته شده در فضای بیرون و در شرایط کم نور ایده آل است.

اقدامات فتوشاپ عروسی

اقدامات فتوشاپ عروسی سلطنتی رایگان

اقدامات فتوشاپ رایگان رویال عروسی رویال

این اقدام فتوشاپ با مضمون رایگان عروسی ، جلوه ای آسان برای استفاده دارد که عکس های عروسی شما را برای بهترین نسبت رنگ و کنتراست بهینه می کند. مناسب تر برای عکس های بیرونی است.

6 اقدام رایگان عکس عروسی پرنعمت عروسی

این مجموعه از اقدامات پرنعمت فتوشاپ شامل 6 اثر مختلف با سبک های مات ، HDR و پرنعمت است که برای بهبود عکس های عروسی ، عکس های مد ، عکس های پرتره و موارد دیگر مناسب هستند.

20 اقدام فتوشاپ رایگان عروسی

20 اقدام فتوشاپ عروسی رایگان

این مجموعه ای از 20 عمل مفید فتوشاپ است که جلوه های مختلفی را برای تقویت و بهینه سازی انواع مختلف عکس عروسی ارائه می دهد. این به زیباتر شدن عکس های عروسی شما کمک می کند.

اقدامات رایگان فتوشاپ عروسی

اقدامات رایگان فتوشاپ عروسی

این اکشن رایگان Photoshop به منظور تقویت لحن و تضاد عکس های عروسی شما ساخته شده است تا زیبایی آن ها بسیار زیبا شود. این شامل 10 فیلتر مختلف است که شما به راحتی می توانید به تنظیمات خود نیز تنظیم کنید.

اقدام رایگان عروسی Vintage زیبایی عروسی PS

اقدام رایگان عروسی Vintage Vest Wedding Action

یکی دیگر از اقدامات عالی فتوشاپ رایگان برای بهبود عکس های عروسی شما. این شامل یک جلوه منحصر به فرد رنگ آمیزی است که باعث می شود عکس های شما با رنگ و سبک پر جنب و جوش تر به نظر برسند.

30 اقدام رایگان فتوشاپ پرنعمت

30 اقدام رایگان فتوشاپ پرنعمت

عکس های عروسی پرتره و منظره خود را با استفاده از این بسته عملی اکشن فتوشاپ ، جلوه ای اصیل تر به خرج دهید. این بسته شامل 30 عمل مختلف است که به شما امکان می دهد فوراً جلوه ای از تنک پرنعمت خیره کننده ایجاد کنید.

Facebook Fix - اقدام فتوشاپ عروسی رایگان

این یک عمل Photoshop چند منظوره است که می تواند برای بهبود انواع عکس از پرتره گرفته تا عکس های عروسی و موارد دیگر استفاده شود. به ویژه برای بهینه سازی عکس برای فیس بوک بهینه شده است. بنابراین اندازه تصویر ایده آل 960 پیکسل است.

اقدامات سیاه و سفید فتوشاپ

اقدام سیاه و سفید جسورانه فتوشاپ

اقدام فتوشاپ سیاه و سفید جسورانه رایگان

هنگامی که این اقدام رایگان Photoshop را در فتوشاپ نصب کرده اید ، ایجاد یک اثر سیاه و سفید معتبر بسیار ساده تر خواهد شد. این عمل به شما امکان می دهد فوراً و بدون هیچ گونه تلاش جلوه ای سیاه و سفید شیک ایجاد کنید.

20 اقدام رایگان فتوشاپ سیاه و سفید

20 اقدام فتوشاپ سیاه و سفید رایگان

مجموعه ای از 20 اثر تحول سیاه و سفید مختلف که می توانید برای بهینه سازی سبک های مختلف عکس استفاده کنید. این بسته شامل چندین سبک منحصر به فرد از تأثیرات B&W است ، از جمله جلوه های هوایی سپیدیا ، محو شده و ISO بالا.

اکشن رایگان کنتراست بالا سیاه و سفید اقدام فتوشاپ

اقدام کنتراست بالا با فتوشاپ سیاه و سفید با کنتراست بالا

این اقدام منحصر به فرد سیاه و سفید فتوشاپ کنتراست عکس های شما را تنظیم می کند تا منظره و عکسهای بیرونی شما را با ظاهری و ظاهری شگفت انگیزتر به نمایش بگذارد.

اقدام رایگان Vintage B&W Photoshop Action

با استفاده از این اقدام رایگان Photoshop ، جلوه سیاه و سفید پرنعمت منحصر به فرد ایجاد کنید. همچنین اثر را با لایه های تنظیم ایجاد می کند ، به شما امکان می دهد تا اثر را به ترجیح خود ویرایش کنید.

اقدام فتوشاپ قدیمی و کثیف رایگان

با استفاده از اقدامات موجود در این بسته ، شما می توانید به عکس های معمولی خود جلوه ای سیاه و سفید شیک با ظاهر و احساسات پرنعمت بدهید. همچنین شامل نسخه از پیش تعیین شده Lightroom از جلوه نیز می شود.

اقدامات فتوشاپ کودک تازه متولد شده

اقدامات رایگان فتوشاپ کودک متولد شده

اقدامات رایگان فتوشاپ نوزاد متولد شده

با استفاده از این مجموعه اقدامات کودک فتوشاپ ، نوزاد خود را حتی در عکس های خود حتی به صورت احتیاط به نظر بیاورید. این بسته نرم افزاری شامل 2 عمل خلاق است که به راحتی در بسیاری از انواع عکس ها قابل تنظیم و تنظیم می باشد.

اقدامات رایگان فتوشاپ کودک

اقدامات رایگان فتوشاپ کودک

این مجموعه ای از اقدامات Photoshop است که به طور خاص برای بهبود عکس های تازه متولد شده ساخته شده است. این شامل اقدامات مختلفی برای اضافه کردن جلوه ها و همچنین برای روتوش کردن پوست کودک می شود تا ظاهر آن نیز نرم تر به نظر برسد.

اکشن فتوشاپ پری رایگان

اقدام پری فتوشاپ رایگان

حتی اگر این اقدام Photoshop به طور خاص برای نوزادان ساخته نشده باشد ، شامل مجموعه ای از جلوه های طبیعی پاستیل است که به شما امکان می دهد جلوه زیبایی از رنگ آمیزی را به عکس های تازه متولد شده خود اضافه کنید.

اگر به دنبال اقدامات قابل ویرایش و ممتازی هستید که می توانید دلخواه خود را بصورت دلخواه تنظیم کنید ، حتما بهترین مجموعه اقدامات فتوشاپ ما را بررسی کنید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین اقدامات رایگان فتوشاپ 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *