30+ بهترین اقدامات فتوشاپ پرتره


روتوش و بهبود عکس های پرتره یک کار وقت گیر است و شروع از ابتدا با هر عکس می تواند ناامید کننده باشد. استفاده از پرتره Photoshop Action می تواند باعث صرفه جویی در وقت شود و با چند کلیک نتیجه زیبایی به شما بدهد. بیایید در بعضی از بهترین اقدامات Photoshop پرتره موجود امروز غرق شوید.

این اقدامات Photoshop به شما در صرفه جویی در وقت و بهبود گردش کار در هنگام ویرایش عکس پرتره کمک می کند. شما می توانید با استفاده از آنها ، مرتب کردن عکس فوری ، افزودن آرایش ، تقویت رنگ ها ، اضافه کردن افکت ، تنظیم تنظیم رنگ و موارد دیگر را فقط با یک کلیک انجام دهید.

سلام به یک گردش کار سریعتر و ساده تر (و نتایج نهایی چشمگیر!). و اگر به دنبال مشاوره و راهنمایی بیشتری در مورد استفاده از اینها هستید ، ویژگی Actions Photoshop ما مکان بسیار خوبی برای شروع است.

ما همچنین نکات خود را در مورد ویرایش عکس های پرتره به اشتراک می گذاریم تا به شما در شروع کار کمک کند.

اقدامات 1 میلیون + فتوشاپ ، افزودنیها و منابع طراحی با بارگیری نامحدود

هزاران مورد از عملکردها و افزودنیهای خیره کننده فتوشاپ را با عضویت Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 اقدام ، پیش تنظیم ، الگوهای طراحی ، مضامین ، عکس ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

اقدامات فتوشاپ را کاوش کنید

انتخاب برتر

اقدامات فتوشاپ روتوش پوست

روتوش پوست یک فرآیند پیچیده است. شما نمی توانید فقط با یک عمل فتوشاپ این کار را انجام دهید. به همین دلیل این بسته با 34 عملکرد روتوش فوتوشاپ همراه است.

این شامل اقدامات PS برای همه چیز از مسواک زدن تا لکه برداری پوست ، تقویت لب ، سفید کردن دندان ها و موارد دیگر است.

چرا این یک انتخاب برتر است

این بسته کامل برای ویرایشگران عکس پرتره ضروری است زیرا به طور چشمگیر می تواند جریان کاری شما در افزایش عکسها و تمام سطوح روتوش پوست را با اقدامات ساده با یک کلیک فتوشاپ بهبود بخشد.

اقیانوسیه - اقدامات فتوشاپ پرتره

اقیانوسیه مجموعه ای از اقدامات حرفه ای Photoshop است که می توانید برای بهینه سازی عکس های پرتره ، مسافرت و رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. این شامل 5 عمل مختلف با سبک ها و جلوه های رنگی مختلف است. اقدامات با Photoshop CS4 و بالاتر کار می کنند.

Glamour Photography - اقدامات فتوشاپ پرتره

این مجموعه 15 عمل مختلف فتوشاپ است که برای بهبود عکاسی مد و پرتره شما طراحی شده است. این اقدامات جلوه های غیر مخرب ایجاد می کنند که به راحتی در اولویت شما نیز قابل تنظیم هستند.

50 عمل پرتره با کنتراست پرتره

بسته نرم افزاری عظیم و پر از 50 عمل مختلف فتوشاپ. این بسته شامل انواع مختلفی از افکت ها است که به شما در تنظیم و بهینه سازی کنتراست عکسهای شما و در عین حال ظاهری منحصر به فرد کمک می کند. این اقدامات با تصاویر RAW و JPEG کار می کنند.

IR Infrared - اقدامات فتوشاپ پرتره

مجموعه دیگری از اقدامات منحصر به فرد Photoshop پرتره که دارای یک اثر مادون قرمز شیک است. این بسته با 12 افکت مختلف ارائه می شود که عکس های شما را به یک گلدان گوتیک با اثر مادون قرمز تبدیل می کند.

نقاشی روغنی - اقدامات فتوشاپ پرتره

این مجموعه از اقدامات Photoshop به شما امکان می دهد تا عکس های خود را به نقاشی های روغنی تبدیل کنید. این شامل 10 عمل مختلف Photoshop است که شامل انواع جلوه های نقاشی روغنی برای ارائه یک نگاه طنز به عکس های پرتره شما است.

اقدامات رایگان فتوشاپ فیلم مات

نگاه فیلم یک اثر محبوب است که به طور گسترده در عکاسی پرتره استفاده می شود. این بسته نرم افزاری با مجموعه ای از اقدامات فتوشاپ ارائه می شود که ترکیبی از هم جلوه های فیلم و هم مات است که نمای بی نظیری را در پرتره ها ایجاد می کند.

این بسته شامل 3 عمل مختلف فتوشاپ با نقاط قوت مختلف اثر است. می توانید این عمل را تنها با یک کلیک اعمال کنید و اثر را به ترتیب بعد از دلخواه خود تنظیم کنید.

یافتن اقدامات فتوشاپ با کیفیت بالا و پرتره بسیار دشوار است. این یکی از اقداماتی است که واقعاً از بین جمعیت متمایز است زیرا جلوه ای با کیفیت حرفه ای دارد که می توانید با پروژه های شخصی و تجاری به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید.

10 اقدام رایگان فتوشاپ مات

این مجموعه ای از اقدامات رایگان Photoshop با جلوه های مات است. این شامل 10 اثر مختلف است که می توانید برای بهبود لحن و روحیه پرتره های خود استفاده کنید.

اکشن فتوشاپ Scarlet Fantasy

اسکارلت یک خلاقیت خلاقانه از اقدامات Photoshop است که به شما امکان می دهد جلوه ای شبیه فیلم فانتزی را در عکس های پرتره خود ایجاد کنید. این اقدامات به بهترین وجه با عکسهای در فضای باز با نور طبیعی خورشید کار می کنند. و با Photoshop CS4 و بالاتر سازگار هستند.

اقدامات فتوشاپ شبانه

با استفاده از این مجموعه اقدامات فتوشاپ ، به عکس های خود نگاهی تیره و ریز و درشت نشان دهید. این بسته شامل 9 عمل مختلف با جلوه های مختلف است. آنها برای بهبود انواع عکاسی عالی هستند.

Wanderlust - پرتره و اکشن فتوشاپ سبک زندگی

Wanderlust مجموعه ای از 3 عمل منحصر به فرد فتوشاپ است که به منظور بهبود پرتره ها و عکس های سبک زندگی طراحی شده است. این اقدامات باعث می شود عکس های شما برای تنظیم روحیه و لحن بهینه شده و حرفه ای تر به نظر برسد.

اقدامات عروسی دسته گل برای فتوشاپ

دسته گل مجموعه ای از اقدامات فتوشاپ است که به خصوص برای عکاسی عروسی طراحی شده است. آنها با انواع عکس های عروسی از جمله مناظر در فضای باز و پرتره ها به خوبی کار می کنند. این برنامه 6 عمل مختلف با جلوه های مختلف دارد.

اقدامات رایگان فتوشاپ مات

این یک اقدام فتوشاپ رایگان است که به شما امکان می دهد جلوه ای از مات مانند فیلم شیک را به عکس های پرتره خود ارائه دهید. این عمل با Photoshop CS3 و بالاتر از جمله Photoshop CC کار می کند.

اقدامات رایگان فتوشاپ HDR

مجموعه ای از اقدامات رایگان HDR Photoshop که باعث می شود پرتره های شما به نظر برسد گویی که با یک دوربین DSLR با کیفیت بالا عکسبرداری شده اند. این شامل 3 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف است که می توانید فقط با یک کلیک اعمال کنید.

آبرنگ - اقدامات فتوشاپ پرتره

اگر طرفدار جلوه های رنگ آمیزی روغن نیستید ، می توانید از این مجموعه اقدامات Photoshop استفاده کنید تا عکسهایتان مانند نقاشی های آبرنگ به نظر برسد. این اقدامات با Photoshop CS3 و بالاتر سازگار است.

Halhone Pinhole - اقدامات فتوشاپ پرتره

این مجموعه از اقدامات Photoshop با 2 نسخه مختلف ارائه می شود که می توانید برای هر دو تصویر با وضوح پایین و با وضوح بالا استفاده کنید. این اقدامات باعث ایجاد یک اثر نیمه سنگین سوراخ های قدیمی مدرسه می شود.

Duotone - اقدامات Photoshop Photoshop

جلوه دوتایی در بین طراحان گرافیک کاملاً محبوب است. این بسته شامل چندین اثر دوتایی است که می توانید تقریباً بلافاصله به یک عکس دوتایی معتبر توجه کنید.

اقدامات مجموعه عکسهای Photoshop Portfolie Camera Taw

این مجموعه فیلترهایی است که می توانید برای تنظیم سریع و بهینه سازی رنگ آمیزی عکس های پرتره خود استفاده کنید. این بسته شامل پیش تنظیم هایی برای اقدامات Photoshop و همچنین Camera RAW است. با Photoshop CS5 و بالاتر سازگار است.

شکلات - اقدامات فتوشاپ پرتره

این دسته از اقدامات Photoshop برای پرتره های مد و فریبنده و فتوشاپ مناسب است. این مجموعه با 10 عمل بی نظیر فتوشاپ همراه است که جلوه های فیلتر بی نظیری را ایجاد می کند.

اقدامات فتوشاپ فیلتر لحن مات رایگان

مجموعه ای از 3 اقدام منحصر به فرد فتوشاپ که جلوه های تونینگ با کیفیت بالا را نشان می دهد. اینها به شما کمک می کنند فوراً و بدون هیچ تلاشی لحن پرتره های خود را بهبود بخشید.

فیلم نگاه کن اقدام فتوشاپ

با این عمل رایگان Photoshop ، شما قادر خواهید بود که عکس های پرتره خود را مانند صحنه ای خارج از یک فیلم جلوه دهید. این عمل با انواع تصاویر سازگار است و همچنین قابل تنظیم است.

این بسته نرم افزاری با مجموعه ای از 6 کنش منحصر به فرد فتوشاپ با یک اثر فانتزی ارائه می شود. ایده آل است که از عکس های پرتره و مد گرفته شده در تنظیمات نور طبیعی در فضای باز استفاده شود. می توانید اقدامات لازم را برای تنظیم عکس های گرفته شده در تنظیمات با کنتراست کم ، اضافه کردن صدای جوی و موارد دیگر انجام دهید.

Caramel مجموعه ای از اقدامات Photoshop است که به خصوص برای عکس های عروسی طراحی شده است. با 2 عمل مختلف برای بهبود گردش کار پس از پردازش با تنظیم سریع عکس های گرفته شده در نور طبیعی و خارج از خانه ارائه می شود. این اقدامات همچنین باعث ایجاد لایه های تنظیم برای سفارشی کردن افکت ها به موارد دلخواه شما می شود.

این دسته از اقدامات Photoshop شامل چندین اثر پاستیل شیک برای اضافه کردن یک ویب رنگی رنگارنگ و hipster به عکس های پرتره شما است. این برنامه با 22 عمل انجام می شود که همه آنها غیر مخرب و کاملاً قابل تنظیم است.

جداسازی فرکانس روشی است که در فتوشاپ هنگام شستشوی هوا از پوست عکس های پرتره استفاده می شود. این بسته اقدامات ، آن فرآیند را به صورت خودکار انجام می دهد تا فقط با یک کلیک انجام شود. عملکرد جداسازی فرکانس در چندین سبک و نسخه مختلف ، از جمله نسخه های 8 بیتی ، 16 بیتی و 32 بیتی موجود است.

این عملکرد فتوشاپ خیره کننده برای اضافه کردن جلوه بصری منحصر به فرد به عکس ها و پوسترهای پرتره شما مناسب است. اثر دوتایی نور ، دو رنگ را با هم مخلوط می کند تا به پرتره های شما یک نمایش نامه علمی با موضوع علمی تخیلی ارائه دهد. این عمل به شما امکان می دهد از 10 تنظیمات مختلف رنگ FX نیز استفاده کنید.

هنگام صحبت از عکاسی پرتره ، پرتره های کودک چیزی است که هرگز نمی توانیم فراموش کنیم. این بسته از اقدامات Photoshop به طور خاص ساخته شده است تا عکس کودک شما فوق العاده تحسین برانگیز باشد. این برنامه شامل بیش از 40 عمل منحصر به فرد فتوشاپ برای بهبود عکسهای کودک شما ، از جمله اقدامات بنیادگذاری ، روتوش اقدامات ، اقدامات گردش کار ، رنگ آمیزی هنری و موارد دیگر است.

Peony مجموعه ای از 2 اقدام Photoshop است که برای تصویربرداری در فضای باز و مد ساخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا با ارائه جلوه ای غنی از رنگ آمیزی ، عکس ها را فوراً تنظیم و تقویت کنید. حتی به عکس های کسل کننده شما عمق رنگ بهتری می دهد ، مخصوصاً برای سبزیجات و گل ها.

این مجموعه عملکردهای Photoshop شامل 5 عمل بی نظیر است که به شما کمک می کند تا جلوه ای به سبک boho برای عکس های پرتره و مد خود بگیرید. این عالی است که به عکس هایتان ظاهری زیبا بدهید.

Suburbia مجموعه ای از اقدامات Photoshop است که به تنظیم رنگ آمیزی عکس های پرتره و عکس های بیرونی شما کمک می کند. این شامل 6 عمل مختلف برای دادن عکسهای روستایی ، نرم ، کنتراست و سایر سبک های جلوه دادن عکاسی است.

اگر شما یک عکاس یا یک طراح هستید که با تعداد زیادی از عکسهای ساحلی کار می کند ، این مجموعه از اقدامات Photoshop مفید خواهد بود. این شامل 21 ایستگاه از پیش تنظیم برای تقویت و اضافه کردن جلوه های بصری برای ساحل شما و عکس های روشن درخشان در فضای باز.

این مجموعه با 4 اقدام مختلف Photoshop برای ارائه جلوه های سینمایی برای عکس های پرتره شما ارائه می شود. می توانید از این اقدامات برای ارائه جلوه های خنک و سرد و همچنین تنظیم صدای عکس های خود استفاده کنید.

ردوود مجموعه ای از 3 عمل منحصر به فرد فتوشاپ است که برای ارائه عکس های پرتره در فضای باز جلوه ای با مضمون فانتزی ایجاد کرده است. این شامل یک اثر مه صبحانه ، یک اثر مه گرگ و میش و اثر غروب غروب است.

این مجموعه ای از 5 عمل Photoshop است که به شما امکان می دهد عکس های پرتره خود را به نقاشی تبدیل کنید. هر عملی که در این بسته وجود دارد ، به سبک متفاوتی از یک اثر نقاشی با شدت ضربه مختلف قلم مو می بخشد. این برنامه همچنین شامل یک عمل تیز کننده و 3 عمل سر و صدا به عنوان یک جایزه اضافه شده است.

Tallgrass با 2 عمل Photoshop برای بهبود عکس های پرتره شما ، به ویژه عکاسی در فضای باز و مسافرتی ، همراه است. این به افزایش عمق رنگ و تنظیم صدای سبز کمک می کند تا به یک جلوه تصویری خیره کننده کمک کند.

این بسته اکشن فتوشاپ شامل 3 عمل مختلف برای دستیابی به اثر عالی سیاه و سفید برای عکس های پرتره شما است. به شما این امکان را می دهد تا عکس های خود را با یک اثر سیاه و سفید از ذغال سنگ نرم تقویت کنید تا به آنها یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل و کلاسیک بدهید.

یکی دیگر از اقدامات فتوشاپ که عکسهای شما را به نقاشی با آبرنگ تبدیل می کند. این عمل به شما امکان می دهد تا از 5 گزینه رنگی مختلف انتخاب کنید تا جلوه ای از نقاشی آبرنگ واقعی به عکس های پرتره خود ببخشید.

عمل سفید کننده در 2 تنوع وجود دارد که به شما امکان می دهد فوراً عکس های پرتره خود را بهبود ببخشید تا جزئیات و رنگ بیشتری را ارائه دهید. این مخصوص برای عکس های گرفته شده در استودیو ها و عکس هایی با نوردهی کم طراحی شده است.

این مجموعه ای از 25 عمل فتوشاپ است که شامل 19 اثر جلوه سینمایی و 6 عمل تنظیم تنظیم صدا است. جلوه های موجود در این بسته با الهام از فیلم هایی مانند 300 ، Life Of Pi ، Matrix و Skyfall طراحی شده است تا به شما در رسیدن به همان جلوه های مشابه فیلم کمک کند.

یک مجموعه عظیم از 50 عمل مختلف فتوشاپ حاوی سبک های مختلف جلوه های سینمایی و نوآر فیلم. کلیه اقدامات موجود در این بسته توسط یک عکاس برنده جایزه به کمال کشیده شده است. این برنامه شامل 30 عمل افزایش رنگ سینمایی و 20 اقدام رنگی B&W است.

3 نکته برای ویرایش عکس های پرتره

اگر تازه قصد ویرایش عکس های پرتره را دارید ، این نکات به شما کمک می کند تا درک بهتری از نحوه عملکرد فرآیند ویرایش داشته باشید.

1. سعی کنید از تصاویر RAW استفاده کنید

همانطور که می دانید JPG یک فرمت پرونده است که از فشرده سازی استفاده می کند تا ضمن حفظ کیفیت تصویر ، اندازه تصاویر شما را کاهش داده و کاهش دهد. در نتیجه ، فرمت فایل JPG در ازای راحتی ، برخی از داده ها و عناصر با کیفیت ضبط شده توسط سنسور دوربین شما را قربانی می کند.

به همین دلیل است که بیشتر عکاسان حرفه ای از قالب پرونده RAW استفاده می کنند. این فرمت عکس ها را با کیفیت بسیار بالاتری ضبط می کند بدون اینکه به کیفیت تصویر مربوط شود. حتی اکثر تلفن های هوشمند مدرن هم اکنون امکان فعال کردن قالب پرونده RAW را دارند.

از آن استفاده کنید هر زمان که می توانید برای گرفتن تصاویر با کیفیت بالا ، بنابراین وقتی آنها را در Photoshop ویرایش کنید ، تصویری بسیار بهتر و فشرده نشده برای کار با آنها خواهید داشت.

2. استاد هنر تسکین

Toning فرایندی است برای تنظیم تعادل رنگ ، روشنایی و کنتراست و سطح اشباع برای رسیدن به تعادل مناسب در عکسهای شما. این روند معمولاً بر اساس شرایط خاصی مانند شرایط روشنایی و تنظیمات دوربین از یک عکس به عکس دیگر متفاوت است. وقتی صحبت از پرتره می شود ، این امر در مورد رنگ آمیزی پوست نیز صدق می کند.

از هر روشی که برای تنظیم خلق و خوی استفاده کنید ، همیشه به یاد داشته باشید که از لایه های تنظیم در Photoshop استفاده کنید تا تنظیمات غیر مخرب ایجاد کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به آسانی هرچه دوست دارید تغییرات خود را ویرایش یا برگردانید.

3. از برس شفاب استفاده نکنید

برس شفاب ابزاری مفید در Photoshop است که هنگام خلاص شدن از عکس های پرتره به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد تا از شر مواردی مانند جوش ها ، برآمدگی ها و موارد دیگر خلاص شوید. با این حال ، اکثر طراحان با استفاده از این ابزارها اشتباه می گیرند تا عکس ها بی عیب و نقص به نظر بیایند.

این چیزی نیست که فتوشاپ برای آن ساخته شده است. به یاد داشته باشید در هنگام بهبود عکس ، نگاه طبیعی پرتره ها را حفظ کنید. محدودیت های خود را به ویژه هنگام استفاده از ابزاری مانند شستشوی برس و تمبر کلون بدانید.

اقدامات Photoshop در لیست ما به گونه ای طراحی شده است که برخی از این تنظیمات اساسی را خودکار می کند. اگر تازه وارد ویرایش عکس باشید ، آنها بسیار مفید هستند.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین اقدامات فتوشاپ پرتره”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *