30+ بهترین الگوهای ساختاری ایزومتریک


آیا به دنبال راهی منحصر به فرد برای ارائه طرح های خود به مشتری های خود هستید؟ سپس این الگوهای مسخره ایزومتریک می توانند به طرح های شما نمای سه بعدی دهند و از جمع بیرون بیایند.

مدلهای ایجاد شده با چشم انداز ایزومتریک به شما امکان می دهند ضمن ارائه نمایشی بصری سه بعدی ، به طراحی وب سایت ، برنامه ، آرم ، کارت ویزیت و موارد دیگر بپردازید. این یک روش مؤثر برای جلوگیری از نمایش همان نمایش های جلوی پشت و پشت تخت در طراحی شما است. ما برخی از بهترین مدلهای ایزومتریک را که می توانید برای نمایش انواع مختلف از طرح ها استفاده کنید ، انتخاب کرده ایم.

طراحی ایزومتریک چیست؟

چشم انداز ایزومتریک روشی است که طراحان برای نمایش اشیاء سه بعدی به شکل 2D استفاده می کنند. به بیان ساده تر ، طرح های ایزومتریک باعث می شود که اشیاء در یک طرح مانند سه بعد به نظر برسند در حالی که در واقع در دو بعد نشان داده شده است.

طراحی ایزومتریک در طراحی وب سایت کاملاً محبوب است. به خصوص وقتی نوبت به ارائه طرح ها در مدل های mockup می رسد ، این تکنیک برای نشان دادن وب سایت ها ، برنامه ها و حتی چاپ طرح ها به شکلی جذاب و در عین حال نمای بهتر به طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

علاقه مندید که اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ نکات ما را برای انتخاب مدل ایزومتریک خود برای چند نکته مفید راهنمایی کنید!

انتخاب برتر

Mockupper - تولید کننده صحنه صحنه ای ایزومتریک

این مجموعه گسترده ای از عناصر است که همه در نمای طراحی ایزومتریک موجود است که می توانید برای ایجاد مدل های ایزومتریک منحصر به فرد خود استفاده کنید.

این بسته شامل بیش از 100 عنصر با وضوح بالا مانند مدل های لوازم التحریر لوازم التحریر ، مدل های iPhone ، مدل های لپ تاپ ، مدل های کیف و بسته بندی و موارد دیگر برای ایجاد هدر وب سایت ، پوشش های رسانه های اجتماعی ، ارائه ها و موارد دیگر می باشد.

چرا این یک انتخاب برتر است

این بسته نرم افزاری همه در یک مناسب برای طراحان خلاق است که ترجیح می دهند طرح های مسخره منحصر به فرد خود را ایجاد کنند. از آنجا که این بسته شامل انواع مقادیر مختلف مواد و دستگاه ها است ، به شما زمان زیادی را می دهد که می توانید به جستجوی مدل مناسب نیز بپردازید.

بسته نرم افزاری وب سایت Isometric

این مجموعه بزرگی از الگوهای ساختاری ایزومتریک است که می توانید برای ارائه و به نمایش گذاشتن طرح های وب سایت استفاده کنید. این بسته شامل 32 منظره مختلف از mockup است که به راحتی با Photoshop قابل تنظیم است.

الگوهای صفحه نمایش ایزومتریک ایزومتریک

مجموعه دیگری از الگوهای تمسخر ایزومتریک برای ارائه برنامه ها و صفحه های وب سایت. این بسته نرم افزاری با 8 طرح مختلف ساختاری و با 14 دستگاه مختلف ارائه می شود. تمامی قالب ها دارای اشیاء هوشمند هستند و با وضوح بالا در دسترس هستند.

مک بوک خلاق Macbook PRO Isometric

یک ظاهر زیبا از Pro MacBook جدید. برای نمایش وب سایت ها و برنامه های خود در یک نمای خلاق خلاقانه می توانید از این مدل سازی استفاده کنید. این مدل در 3 صحنه مختلف موجود است و رنگ ها نیز قابل تغییر هستند.

سازنده صفحه نمایش دستگاه ایزومتریک

این مجموعه از مدلهای می تواند برای ایجاد صحنه های ساختگی ایزومتریک خلاقانه استفاده شود. این برنامه با 2 صحنه از پیش ساخته و یک دسته کامل از اشیاء متحرک همراه است. این برنامه همچنین شامل iPhone X ، iPad Pro و مدلهای دستگاه دسک تاپ است.

مدل سازی دستگاه های پاسخگو ایزومتریک

یک الگوی منحصر به فرد مدل سازی با نمای ایزومتریک. این الگو برای ایجاد تصاویر مربوط به شبکه و راه اندازی با استفاده از تصاویر ایده آل است. این الگو به طور کامل با اشیاء هوشمند لایه بندی شده است.

الگوی رایگان طرح ایزومتریک کتاب

این الگوی ساختاری ایزومتریک برای نمایش تصاویر کتاب و مجله شما رایگان است و بارگیری و استفاده می شود. این قالب به عنوان یک پرونده PSD کاملاً لایه دار با لایه های شی هوشمند برای ویرایش آسان تر ارائه می شود.

رایگان تمیز تمیز iPhone X Mockup PSD

این مدل رایگان دارای 3 دستگاه مختلف iPhone X است که می توانید از آنها برای نمایش برنامه و طراحی وب سایت خود در نمای چشم انداز استفاده کنید. کاملاً همراه با اشیاء هوشمند است.

برندینگ لوازم التحریر - الگوی مدل ایزومتریک

این یک خالق صحنه ساختگی صحنه های ساختگی با نام تجاری لوازم التحریر خلاقانه است که می توانید برای نشان دادن طرح های خود صحنه های مسخره منحصر به فرد خود را بسازید. این برنامه با 62 مورد لوازم التحریر مختلفی که می توانید تنظیم مجدد کنید و برای سفارشی سازی صحنه های خلاقانه ایجاد کنید ، ارائه می شود. همچنین شامل 6 صحنه از پیش ساخته نیز هست.

4 قالب مسکونی ایزومتریک لوازم التحریر

این بسته نرم افزاری ظریف و زیبا ایزومتریک با 4 صحنه مسخره منحصر به فرد برای به نمایش گذاشتن طرح های لوازم التحریر حرفه ای شما ارائه می شود. قالب ها شامل 21 مورد قابل حمل با کیفیت بالا هستند که می توانید برای سفارشی سازی طرح به ترجیح خود استفاده کنید.

بسته نرم افزاری الگوهای Isometric Mockup وب سایت

مجموعه ای از قالب های مسخره وب سایت که شامل 20 طرح مختلف ساختاری وب سایت ایزومتریک هستند. قالب ها به شما امکان می دهند تا طرح های خود را از زوایا و نماهای مختلف به نمایش بگذارید. می توانید قالب ها را با استفاده از Photoshop CS1 و بالاتر سفارشی کنید.

پوستر طرح - الگوی مدل ایزومتریک

این مدل خلاقانه و ظریف پست دارای یک طرح بندی ایزومتریک شیک است. با استفاده از اشیاء هوشمند می توانید به راحتی قالب را ویرایش کنید تا طرح های مدل خود را بچسبانید. همچنین شامل 4 اثر مختلف است.

iPhone XS - الگوی مدل ایزومتریک

صفحه های برنامه ، طراحی وب سایت و طرح های رسانه های اجتماعی خود را با استفاده از این الگوی مدل ایزومتریک iPhone XS به نمایش بگذارید. این الگو در 3 نمای مختلف ارائه می شود. می توانید آنها را با استفاده از Photoshop یا Illustrator نیز ویرایش کنید.

پاکت نامه - الگوهای ایزوتوپی مدل

این مجموعه از الگوهای ساختاری پاکت نامه ایزومتریک هنگامی که روی طرح های مارک لوازم التحریر کار می کنید مفید خواهد بود. این شامل 4 صحنه های مختلف از پیش آماده شده با اشیاء هوشمند برای به راحتی قرار دادن طرح های خود را بر روی مدل ها.

لوازم التحریر مدرن - الگوی مدل ایزومتریک

مجموعه ای از صحنه های ساختگی مدرن با زوایای ایزومتریک. بسته نرم افزاری شامل 5 قالب مدل های مختلف مدل سازی است که می توانید برای نشان دادن طرح های مارک لوازم التحریر خود استفاده کنید.

کارت ویزیت - الگوی ساختاری ایزومتریک

اگر در حال کار روی طراحی کارت ویزیت هستید ، از این الگوی مدل ایزومتریک برای ارائه طرح های خود به مشتری خود استفاده کنید. این مجموعه با 3 مدل مختلف ایزومتریک با پس زمینه و اشیاء هوشمند ارائه می شود.

iPhone XR - الگوی Isock Mockup

یک الگوی واقعاً مسخره آیفون XR با طراحی ایزومتریک. این قالب با یک پس زمینه قابل تغییر و اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان قالب تنها با یک کلیک ارائه می شود.

منوی رستوران - الگوی مسنجر ایزومتریک

این الگوی مدرن و حداقل مدل ایزومتریک ایزومتریک به شما امکان می دهد تا طراحی های منوی رستوران را به روشی حرفه ای به نمایش بگذارید. این قالب دارای پس زمینه ها و اشیاء هوشمند است.

اگر به دنبال استعاره برای به نمایش گذاشتن طرح های وب سایت خود هستید ، این الگوی اجزای مدل ایزومتریک پرسپکتیو مفید خواهد بود. این مجموعه ای از مدل های استهزا است که در 11 منظره مختلف از مدل های مختلف استفاده می کنند. همه این موارد در پرونده های PSD با وضوح بالا قابل ویرایش وجود دارد.

با الهام از طراحی مسطح ، این مدل ساختاری صفحه نمایش تلفن همراه ایزومتریک به شما امکان می دهد وب سایت و صفحه نمایش برنامه های خود را به روشی مدرن و زیبا به نمایش بگذارید. می توانید این الگوی را بصورت رایگان بارگیری و استفاده کنید.

بسته دیگری از استکبارهای وب سایت ایزومتریک برای نمایش وب سایت و برنامه های وب شما. این شامل 6 مدل با نمایش های مختلف است. این مدل ها در رزولوشن 3920 x 2600 و در پرونده های PSD لایه بندی هوشمند موجود است. می توانید به راحتی آنها را ویرایش کنید تا طرح های خود را در مدل ها قرار دهید.

این الگوی ساختاری برای طراحان گرافیک است که با کارت ویزیت کار می کنند. این یک الگوی دو به یک است که شامل مدل های کارت ویزیت برای هر دو طرح تیره و سبک است. فایلهای PSD نیز کاملاً قابل تنظیم هستند. می توانید بین یک پشته کارت تراز شده یا خطا انتخاب کنید ، سایه ها را حذف کنید ، زمینه های خود را تغییر دهید و موارد دیگر.

یک الگوی رایگان ساخت وب سایت با نمای ایزومتریک. این ایده آل برای ارائه طرح های شما یک نمای سه بعدی شیک است. این الگو برای ارائه طراحی وب سایت یا استفاده از آن برای طراحی تصویر هدر وب سایت نیز بهترین گزینه است.

یکی دیگر از مدل های رایگان و با کیفیت بالا برای نمایش برنامه ها و وب سایت های خود در یک صفحه نمایش تلفن همراه. این مدل های ایزومتریک از سبک طراحی تخت پر زرق و برق برخوردار هستند که قطعاً ارزش بیشتری به کار شما می بخشد.

طرح های کارت ویزیت خود را با این الگوی طراحی کارت ویزیت حرفه ای نشان دهید. این امکان را به شما می دهد تا جلو و عقب طرح های خود را به نمایش بگذارید. بارگیری این مدل رایگان است.

این مدل اندازه A4 به سادگی مناسب برای نمایش طرح های بروشور و بروشور شما است. این قالب به صورت یک فایل PSD با رنگ های پشته ، سایه ها و پس زمینه های قابل تنظیم در دسترس است.

الگویی از مدل ایزومتریک به طور خاص برای ارائه طرح های بروشور شما طراحی شده است. این الگو در اندازه نامه های ایالات متحده و با وضوح 3000 2000 2000 در دسترس است. PSD با لایه های هوشمند و جلوه های سایه ای و سایه قابل تنظیم کاملاً قابل ویرایش است.

یکی دیگر از مدلهای صفحه نمایش برنامه تلفن همراه با نمای ایزومتریک. این قالب همچنین برای دانلود و استفاده با پروژه های شما رایگان است. برای نمایش ویژگی های برنامه شما در صفحه فرود یا پست رسانه های اجتماعی مناسب است.

این مجموعه از مدلهای ایزومتریک بیش از حد کافی برای ایجاد الگوهای مختلف کارت ویزیت به شما می دهد. این مجموعه با 10 قالب مدل های مختلف با نمایش های مختلف ارائه می شود. رنگ های پشته و پس زمینه این مدل های mockup نیز به راحتی قابل تنظیم است.

این یک ساختگی چند منظوره است که می توانید از آن برای نمایش انواع مختلفی از طرح ها ، از جمله برنامه ها ، وب سایت ها ، بروشورها ، پروانه ها و موارد دیگر استفاده کنید. این مدل شامل 3 اندازه عمق متفاوت برای دستیابی به نمایش کامل مانند 3D است.

اگر شما روی طرح جلد کتاب کار می کنید ، این مدل مدل ایزومتریک جالب است که می توانید از آن استفاده کنید تا به راحتی طراحی خود را ویرایش و نمایش دهید. این مدل برای ارائه طرح های جلد کتاب گالینگور ایده آل است. این پکیج با 6 قالب مسخره با دیدگاه های مختلف ارائه می شود.

با استفاده از این الگوی مسخره ایزومتریک ، طرح های پرواز خود را جذاب تر جلوه دهید. این الگو شامل 12 مدل مختلف با نمای چند منظره برای نمایش طراحی آگهی های شما به هر شکلی که می خواهید است.

یکی دیگر از مدل های پرسپکتیو با کیفیت بالا و رایگان ایزومتریک برای نمایش طرح های خود در iPad Air 2. این مدل با تمام 3 مدل مختلف رنگ iPad Air 2 نیز ارائه می شود.

این مجموعه از قالب های مسخره ایزومتریک دارای 8 مدل مدل PSD لایه بندی هوشمند برای ارائه طرح های کارت ویزیت است. این مدلهای ویژه برای نمایش کارتهای ویزیت UK (85x55mm) طراحی شده اند. این مدل همچنین دارای بازتاب های قابل تغییر و ظاهر طرفین است.

اگر به دنبال استهلاک برای تبلیغ یک کتاب کیندل ، یک محصول ، برنامه یا وب سایت آمازون هستید ، این همان استعاره ای است که شما برای آن کار نیاز دارید. از این مدل مدل Kindle Fire HD می توان برای ترویج انواع مختلفی از طرح ها و پروژه ها استفاده کرد. بارگیری و استفاده رایگان است.

3 نکته برای انتخاب یک مدل Isometric

این نکات ساده به شما کمک می کند تا بهترین مدل های ایزومتریک را برای نمایش طرح های مختلف پیدا کنید.

1. نمایش دیدگاه ایزومتریک واقعی

مجموعه مجموعه مربعی مربع

انواع مختلفی از مدل های ایزومتریک وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا طرح های خود را به روشی حرفه ای ارائه دهید. با این حال ، شما همچنین باید سعی کنید مدلهای با نمای ایزومتریک واقعی را پیدا کنید زیرا مدلهای بدی با نمای بالا به پایین وجود دارد که خود را نیز ایزومتریک می نامد. مدل ارائه شده در بالا مثال خوبی از دیدگاه ایزومتریک واقعی است.

2. به دنبال مدل هایی با اشیاء هوشمند باشید

بروشور Roll-Fock Mockup

برخلاف سایر مدلهای دیگر ، ویرایش یک مدل isometric برای قرار دادن طرح خود در صورت عدم وجود اشیاء هوشمند آسان نخواهد بود. لایه های شی هوشمند در Photoshop به شما امکان می دهد تا فقط با چند کلیک طراحی دلخواه خود را در مدل سازی قرار دهید. بررسی کنید که آیا مدل isometric شما قبل از بارگیری لایه هایی با اشیاء هوشمند ترتیب داده است یا خیر.

3. پیش زمینه را در نظر بگیرید

اجرای برنامه

مدل های ایزومتریک معمولاً دارای پیش زمینه های قابل ویرایش هستند. این بدان معناست که می توانید پس زمینه را به رنگ های مختلف تغییر دهید یا حتی از نمایشگر با پس زمینه شفاف استفاده کنید تا تصاویر صفحه را در یک وب سایت نمایش دهید. همچنین مدلهای ساخته شده با عکسهای واقعی وجود دارد که امکان جایگزینی ندارند. این موضوع را در هنگام انتخاب مدل های خود به خاطر بسپارید.

برای مدلهای جالب و جذاب تر از آنها ، مدلهای مربوط به غذاها و نوشیدنی ها و مجموعه های مدلهای دیدگاه وب سایت خود را بررسی کنید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین الگوهای ساختاری ایزومتریک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *